sze, 2020 február 19. @ 11:11 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Marlow vs. Paulton Rovers

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Marlow


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Marlow 1 : 0 Chertsey Town - - -
1 2019.10.26 Marlow 0 : 0 Sholing - - -
1 2019.10.29 Sholing 2 : 0 Marlow 2.10 3.50 2.85


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 13

Paulton Rovers


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Paulton Rovers 0 : 3 Willand Rovers - - -
1 2019.10.29 Paulton Rovers 1 : 1 Larkhall Athletic - - -
1 2019.11.06 Larkhall Athletic 1 : 3 Paulton Rovers 2.50 3.70 2.25
2 2019.11.19 Bedfont Sports 0 : 5 Paulton Rovers 2.79 3.93 2.04
3 2019.12.03 Sholing 0 : 0 Paulton Rovers - - -
3 2019.12.14 Paulton Rovers 1 : 2 Sholing - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 4
Vendég Teljesitmény grafikon 38
Teljes Teljesitmény grafikon 29

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -21
Teljes -16
Tipp Hazai Veszít

Marlow

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (3/3) 0% (0/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 0.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Paulton Rovers

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Nullára
Nyereség 16.67% (1/6)
Vereség 16.67% (1/6)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/6)
2 vagy több gól 33.33% (2/6)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 1.17
Gól/játék 2.83
Nem kapott gólt 33.33% (2/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 1 2 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 1 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (3/6) 33.33% (2/6)
Döntetlen 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)

Gólok száma félidőkben
Első 29.41% (5/17)
Második 52.94% (9/17)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
2 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
5 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
6 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
8 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
11 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
12 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
13 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
14 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
15 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
16 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
17 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
21 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
25 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
26 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
28 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
29 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
31 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
32 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
33 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
34 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
35 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
36 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
38 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
39 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
40 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
41 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
42 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
44 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
45 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
46 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
51 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
53 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
54 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
55 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
56 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
57 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
58 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
60 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
61 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
62 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
63 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
64 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
66 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
67 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
69 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
70 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
71 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
72 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
73 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
74 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
76 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
77 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
78 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
79 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
80 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
81 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
84 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
85 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
86 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
87 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
88 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
89 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
90 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
92 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
93 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
94 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
96 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
97 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
101 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
102 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
104 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
105 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
107 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
108 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
109 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
110 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
111 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
112 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
113 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
115 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
116 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
117 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
118 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
119 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
120 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
121 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
122 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
123 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
124 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
125 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
127 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
128 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
129 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
130 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
132 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
133 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
136 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
137 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
138 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
139 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
141 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
142 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
143 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
145 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
146 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
147 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
148 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
149 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
150 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
151 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
152 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
153 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
154 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
156 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
157 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
158 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
160 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
162 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
164 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
165 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
166 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
167 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
168 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
169 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
170 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
171 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
172 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
173 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
174 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
176 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
177 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
178 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
180 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
181 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
182 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
183 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
184 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
185 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
187 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
190 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
191 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
192 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
193 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
194 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
195 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
197 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
199 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
202 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
207 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
208 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
210 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
213 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
215 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
216 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
217 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
219 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
221 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
222 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
223 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
224 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
226 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
228 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
229 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
230 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
231 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
232 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
233 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
234 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
235 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
236 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
237 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
238 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
239 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
241 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
242 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
243 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
244 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
245 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
246 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
247 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
248 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
249 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
250 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
251 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
252 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
253 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
254 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
255 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
257 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
258 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
259 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
260 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
261 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
262 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
263 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
264 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
265 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
266 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
267 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
268 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
2 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
4 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
6 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
9 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
10 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
11 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
12 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
13 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
16 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
18 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
19 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
20 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
21 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
22 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
26 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
32 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
34 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
36 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
37 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
39 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
41 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
42 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
47 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
52 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
53 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
54 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
55 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
56 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
59 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
64 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
66 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
67 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
68 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
72 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
73 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
75 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
77 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
78 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
82 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
83 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
85 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
89 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
92 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
93 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
94 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
102 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
103 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
108 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
109 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
110 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
111 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
112 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
114 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
115 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
117 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
119 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
121 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
131 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
133 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
134 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
136 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
137 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
138 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
139 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
142 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
145 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
146 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
147 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
148 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
149 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
155 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
158 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
160 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
161 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
165 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
167 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
168 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
169 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
170 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
171 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
172 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
176 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
177 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
179 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
181 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
182 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
186 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
187 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
188 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
192 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
195 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
196 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
198 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
200 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
203 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
204 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
206 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
207 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
211 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
214 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
217 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
218 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
219 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
221 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
222 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
223 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
226 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
228 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
229 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
230 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
232 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
233 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
234 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
235 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
236 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
237 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
239 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
240 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
242 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
243 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
245 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
248 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
249 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
250 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
251 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
253 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
254 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
255 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
257 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
258 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
260 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
261 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
262 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
264 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
265 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
266 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
267 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
268 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
2 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
4 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
7 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
8 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
9 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
10 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
12 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
13 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
14 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
15 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
16 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
19 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
20 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
21 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
22 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
23 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
28 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
32 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
34 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
35 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
36 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
39 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
41 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
42 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
46 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
47 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
48 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
52 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
53 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
54 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
55 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
56 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
59 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
61 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
64 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
65 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
68 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
69 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
71 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
72 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
73 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
75 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
77 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
78 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
79 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
82 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
83 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
84 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
85 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
86 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
89 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
90 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
92 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
93 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
94 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
97 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
98 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
100 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
102 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
103 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
105 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
106 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
108 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
109 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
111 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
112 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
113 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
114 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
115 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
117 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
118 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
119 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
121 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
123 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
124 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
125 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
128 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
131 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
133 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
134 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
135 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
136 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
137 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
139 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
140 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
141 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
142 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
146 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
147 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
148 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
150 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
152 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
153 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
154 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
155 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
158 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
159 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
161 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
162 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
164 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
167 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
168 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
169 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
170 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
171 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
172 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
173 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
174 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
176 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
177 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
178 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
179 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
181 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
182 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
183 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
184 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
185 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
186 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
187 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
188 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
192 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
194 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
195 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
196 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
197 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
198 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
200 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
201 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
202 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
203 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
204 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
206 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
207 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
211 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
214 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
215 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
216 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
217 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
218 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
219 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
220 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
222 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
223 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
226 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
227 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
228 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
229 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
230 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
231 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
232 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
233 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
234 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
235 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
236 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
237 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
239 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
240 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
241 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
242 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
243 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
244 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
245 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
246 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
247 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
249 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
250 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
251 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
252 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
253 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
254 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
255 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
256 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
257 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
258 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
260 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
261 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
262 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
263 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
264 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
265 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
266 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
267 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
268 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Marlow és Paulton Rovers egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.