v, 2019 december 08. @ 10:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Marlow vs. FC United Of Manchester

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Marlow


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Marlow 1 : 0 Chertsey Town - - -
1 2019.10.26 Marlow 0 : 0 Sholing - - -
1 2019.10.29 Sholing 2 : 0 Marlow 2.10 3.50 2.85


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 13

FC United Of Manchester


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Radcliffe 0 : 2 FC United Of Manchester 2.60 3.50 2.25
2 2019.11.09 FC United Of Manchester 3 : 1 Basford United 2.24 3.64 2.57
3 2019.11.23 Runcorn 0 : 3 FC United Of Manchester 4.04 3.80 1.67
1  2019.12.14 FC United Of Manchester - : - Kettering - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 44

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -19
Teljes -31
Tipp Hazai Veszít

Marlow

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (3/3) 0% (0/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 0.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

FC United Of Manchester

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 100% (3/3)

Rúgott gól/játék 2.67
Kapott gól/játék 0.33
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (3/3) 100% (3/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (6/9)
Második 33.33% (3/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
2 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
3 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
4 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
5 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
6 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
8 Leamington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
9 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
11 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
12 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
14 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
15 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
17 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
18 Aveley 5 4 1 0 17:5 +12 0 0 5 +2
19 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Blyth S. 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
21 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
23 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
24 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
25 Havant & W 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
26 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Kingstonian 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
30 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
31 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
32 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
34 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
35 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
37 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
38 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
41 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
42 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
43 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Matlock Town 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
46 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
47 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
50 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
51 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
52 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 South Shields 4 3 1 0 11:1 +10 0 2 2 +1
56 Paulton Rovers 5 2 2 1 9:5 +4 0 2 3 =1
57 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
58 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
59 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
60 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
62 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
63 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
65 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
66 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
67 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
68 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
70 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
71 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
73 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
74 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
75 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
76 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
77 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
81 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
82 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
83 Sholing 5 3 2 0 6:2 +4 0 3 2 =1
84 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
85 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
88 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
89 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
90 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
91 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Royston Town 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
93 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
95 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
96 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
97 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
98 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
100 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Kings Lynn 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
103 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
104 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
106 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:3 +3 0 1 2 +3
107 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
108 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
116 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
117 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
119 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
122 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
123 Chelmsford City 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
124 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
125 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
126 Eastbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
127 Darlington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
128 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
130 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
131 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
132 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
134 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
136 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
137 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
139 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
140 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
141 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
142 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
144 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
146 Concord Rangers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
147 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
148 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
150 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
151 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
153 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
154 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
155 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
158 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
159 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
161 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
162 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
165 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
167 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
169 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
170 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
172 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
173 FC United Of Manchester 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
174 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
175 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
176 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
183 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
186 Dulwich Hamlet 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
187 Maidstone United 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
188 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
191 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Yate Town 4 2 2 0 14:10 +4 0 0 4 +2
194 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
196 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
197 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
205 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
207 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
209 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
210 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
214 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
215 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
216 Enfield 4 2 2 0 14:8 +6 0 1 3 +2
217 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
218 Hornchurch 4 2 2 0 15:8 +7 0 1 3 =2
219 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
220 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
221 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
222 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
223 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
224 Halesowen Town 6 4 2 0 12:4 +8 0 2 4 +3
225 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
227 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
229 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
230 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:5 +5 0 0 3 +3
231 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
232 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
233 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
235 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
236 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
237 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
238 Hednesford 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
239 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
240 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
241 Bath City 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
242 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
243 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
244 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
246 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
247 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
248 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
249 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
250 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
251 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
252 Welling 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
253 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
254 Salisbury 4 3 1 0 12:7 +5 0 0 4 +3
255 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
257 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
258 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
259 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
260 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
261 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
262 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
263 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
265 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
267 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
268 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
9 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
10 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
16 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
18 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
19 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
20 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Concord Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
24 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
30 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
31 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
36 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
37 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
38 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
42 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
43 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
45 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
46 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
49 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
51 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
52 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
53 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
55 Leamington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
56 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
59 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
61 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
63 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Darlington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
65 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
66 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
67 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Hednesford 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
70 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
75 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
76 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
81 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Kings Lynn 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
84 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
85 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
86 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
87 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
93 Hornchurch 2 1 1 0 8:0 +8 0 0 2 =1
94 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
96 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
97 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
98 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
100 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
103 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
105 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
110 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
111 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
112 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
121 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
122 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
124 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
126 Enfield 3 2 1 0 13:0 +13 0 0 3 +2
127 Salisbury 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 +2
128 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
132 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
134 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
135 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
136 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
137 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
145 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
146 Halesowen Town 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 +2
147 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
151 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
155 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
157 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
159 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
160 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
161 Maidstone United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
162 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
164 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
167 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
169 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
170 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
171 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
177 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
178 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
180 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
184 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
187 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
188 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
190 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
194 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
195 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Chelmsford City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
198 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
204 Bath City 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
205 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
206 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
208 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
209 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
214 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
215 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
217 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
223 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
227 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
228 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
232 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
234 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
235 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
237 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
240 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
244 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
246 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
247 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
248 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
250 Kingstonian 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
251 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
252 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
253 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
255 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
257 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
258 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
259 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 South Shields 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
264 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
266 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
267 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
268 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
2 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
4 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
5 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
10 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
11 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
13 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
18 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
20 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
21 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
23 Concord Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
24 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
25 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
26 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
30 Yate Town 2 1 1 0 12:4 +8 0 0 2 +1
31 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
32 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
36 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
40 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
42 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
43 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
44 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
45 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
46 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
48 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
51 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
52 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
53 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
54 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Leamington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
58 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
59 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
60 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
61 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
63 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Darlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
66 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
69 Hednesford 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
70 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
72 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
75 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
76 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
77 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
78 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
81 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
82 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
83 Kings Lynn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
85 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
86 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
87 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
89 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
92 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
93 Hornchurch 2 1 1 0 12:2 +10 0 1 1 =1
94 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Paulton Rovers 3 2 1 0 12:1 +11 0 1 2 =1
97 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
98 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
100 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
101 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
102 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
103 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
105 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
108 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
109 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
110 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
111 Blyth S. 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
112 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
114 Havant & W 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
115 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
117 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
121 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
122 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
124 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
125 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Enfield 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
127 Salisbury 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
128 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
130 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
131 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
132 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
134 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
135 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
136 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
138 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
139 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Aveley 3 2 1 0 13:4 +9 0 0 3 +1
145 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
147 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
148 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Carshalton Athletic 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
151 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
152 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
153 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
155 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
156 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
157 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
158 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
160 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
161 Maidstone United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
162 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
164 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
167 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
169 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
170 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
171 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
173 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
177 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
178 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
180 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
181 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
187 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
188 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
190 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
195 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Chelmsford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
198 Eastbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
199 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
200 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
201 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
204 Bath City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
205 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
208 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
209 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
211 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
213 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
215 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
217 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
220 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
223 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
226 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
227 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
228 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
230 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
231 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
232 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
234 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
235 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
236 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
237 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
238 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
239 FC United Of Manchester 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
240 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
242 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
244 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
246 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
247 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
248 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
250 Kingstonian 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
251 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
252 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
253 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
254 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
255 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
257 Tonbridge Angels 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
258 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
259 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
260 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
261 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
263 South Shields 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
264 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
265 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
266 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
267 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
268 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Marlow és FC United Of Manchester egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.