sze, 2020 február 19. @ 10:26 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Marlow vs. Dartford

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Marlow


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Marlow 1 : 0 Chertsey Town - - -
1 2019.10.26 Marlow 0 : 0 Sholing - - -
1 2019.10.29 Sholing 2 : 0 Marlow 2.10 3.50 2.85


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 13

Dartford


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Maidstone United 2 : 2 Dartford 1.98 3.45 3.25
3 2019.11.26 Dartford 0 : 1 Maidstone United 2.55 3.32 2.46


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 8

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 7
Teljes 5
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Marlow

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (3/3) 0% (0/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 0.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Dartford

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 20% (1/5)
Második 80% (4/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
5 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
6 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
9 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
10 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
12 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
13 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
14 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
18 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
19 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
20 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
21 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
22 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
23 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
24 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
25 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
26 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
27 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
28 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
29 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
33 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
34 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
35 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
36 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
37 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
38 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
39 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
42 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
43 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
45 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
46 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
47 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
48 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
49 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
51 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
52 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
53 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
54 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
55 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
56 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
57 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
58 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
60 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
61 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
66 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
67 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
68 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
69 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
70 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
73 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
76 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
78 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
79 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
80 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
81 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
83 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
84 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
85 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
86 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
87 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
88 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
89 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
90 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
91 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
92 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
93 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
95 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
99 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
100 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
101 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
102 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
103 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
104 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
105 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
107 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
108 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
109 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
110 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
111 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
112 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
113 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
114 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
115 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
116 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
117 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
119 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
120 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
121 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
122 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
123 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
124 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
127 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
128 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
129 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
131 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
132 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
133 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
134 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
137 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
138 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
139 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
144 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
145 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
147 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
148 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
149 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
150 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
151 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
152 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
154 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
156 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
157 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
158 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
159 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
162 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
163 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
164 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
165 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
168 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
169 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
171 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
172 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
173 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
174 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
175 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
177 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
178 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
180 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
182 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
184 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
186 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
188 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
189 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
191 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
192 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
193 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
195 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
196 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
198 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
199 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
201 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
202 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
205 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
206 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
207 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
208 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
209 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
210 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
211 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
212 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
213 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
214 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
215 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
216 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
217 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
218 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
219 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
221 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
222 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
223 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
224 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
225 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
226 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
228 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
229 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
230 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
231 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
232 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
234 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
235 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
236 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
238 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
239 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
240 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
241 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
242 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
243 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
244 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
245 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
246 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
247 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
248 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
249 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
250 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
251 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
252 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
253 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
254 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
255 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
257 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
260 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
261 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
262 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
263 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
264 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
265 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
266 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
267 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
268 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
3 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
5 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
6 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
8 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
9 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
10 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
14 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
15 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
17 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
21 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
22 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
23 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
29 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
31 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
32 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
36 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
38 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
39 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
40 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
47 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
49 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
56 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
57 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
59 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
61 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
63 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
64 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
66 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
67 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
70 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
71 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
73 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
74 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
88 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
90 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
91 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
92 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
93 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
94 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
95 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
97 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
103 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
113 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
114 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
115 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
117 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
121 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
122 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
123 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
124 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
127 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
129 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
130 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
131 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
133 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
138 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
141 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
142 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
147 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
148 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
149 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
150 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
151 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
152 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
154 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
155 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
156 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
157 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
159 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
160 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
165 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
169 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
170 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
172 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
173 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
175 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
176 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
178 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
179 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
183 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
184 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
185 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
186 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
190 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
192 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
194 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
195 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
196 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
202 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
203 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
206 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
207 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
210 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
211 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
213 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
214 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
218 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
219 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
220 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
221 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
224 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
227 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
228 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
230 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
231 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
232 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
233 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
235 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
236 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
237 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
239 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
240 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
241 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
242 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
243 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
244 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
245 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
246 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
247 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
249 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
251 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
252 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
253 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
254 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
255 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
256 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
258 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
260 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
262 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
264 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
268 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
2 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
3 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
5 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
6 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
9 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
10 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
14 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
15 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
16 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
17 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
18 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
21 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
22 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
23 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
25 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
26 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
28 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
29 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
31 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
32 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
36 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
38 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
39 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
40 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
45 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
47 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
48 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
51 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
52 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
55 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
56 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
57 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
58 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
59 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
60 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
61 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
63 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
64 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
65 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
66 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
67 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
69 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
70 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
71 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
73 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
74 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
75 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
77 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
81 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
85 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
86 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
88 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
89 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
90 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
91 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
93 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
94 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
95 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
96 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
97 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
98 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
103 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
105 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
106 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
107 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
108 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
112 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
113 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
114 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
115 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
117 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
118 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
119 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
120 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
121 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
123 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
124 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
125 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
127 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
128 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
129 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
130 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
131 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
132 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
133 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
134 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
136 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
138 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
139 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
141 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
142 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
143 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
148 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
149 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
151 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
152 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
154 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
155 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
156 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
157 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
159 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
160 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
161 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
162 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
165 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
167 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
168 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
169 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
170 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
172 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
173 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
175 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
177 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
179 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
181 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
182 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
183 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
185 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
186 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
190 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
192 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
194 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
196 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
197 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
199 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
201 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
202 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
203 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
204 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
205 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
206 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
207 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
209 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
210 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
211 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
213 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
214 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
215 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
217 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
218 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
219 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
220 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
221 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
223 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
225 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
227 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
228 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
229 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
230 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
231 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
232 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
233 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
234 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
235 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
236 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
237 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
239 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
240 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
241 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
242 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
243 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
244 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
245 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
246 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
247 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
248 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
249 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
250 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
251 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
252 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
253 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
254 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
255 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
256 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
257 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
258 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
259 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
260 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
261 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
262 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
263 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
264 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
265 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
266 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
267 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
268 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Marlow és Dartford egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.