szo, 2020 augusztus 08. @ 10:27 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Marlow vs. Totton AFC

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Marlow


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Marlow 1 : 0 Chertsey Town - - -
1 2019.10.26 Marlow 0 : 0 Sholing - - -
1 2019.10.29 Sholing 2 : 0 Marlow 2.10 3.50 2.85


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 13

Totton AFC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Slimbridge 0 : 1 Totton AFC - - -
1 2019.10.26 Totton AFC 3 : 2 ot Weston Super Mare - - -
2 2019.11.09 Yate Town 6 : 3 Totton AFC - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 1
Teljes -11
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Marlow

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (3/3) 0% (0/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 0.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Totton AFC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (6/15)
Második 40% (6/15)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
2 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
3 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
4 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
5 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
6 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
7 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
8 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
9 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
10 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
11 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
13 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
14 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
15 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
16 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
17 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
19 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
20 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
21 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
22 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
23 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
24 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
25 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
26 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
29 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
30 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
31 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
32 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
34 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
35 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
36 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
37 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
39 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
40 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
41 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
43 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
44 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
45 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
46 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
48 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
53 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
55 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
56 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
57 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
59 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
63 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
64 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
65 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
66 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
67 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
68 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
69 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
71 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
72 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
73 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
75 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
77 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
78 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
79 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
80 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
81 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
82 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
83 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
84 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
87 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
88 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
90 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
93 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
94 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
95 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
97 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
98 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
99 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
101 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
102 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
103 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
104 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
105 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
107 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
108 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
109 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
111 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
112 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
114 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
115 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
116 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
117 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
118 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
119 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
120 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
122 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
123 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
125 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
127 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
131 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
132 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
135 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
136 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
137 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
140 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
143 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
144 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
145 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
146 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
147 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
150 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
151 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
152 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
154 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
156 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
158 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
159 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
160 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
162 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
164 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
166 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
167 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
168 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
169 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
170 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
171 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
172 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
174 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
175 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
178 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
179 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
180 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
182 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
184 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
186 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
188 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
190 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
192 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
193 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
194 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
195 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
196 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
197 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
198 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
199 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
200 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
201 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
202 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
204 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
206 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
207 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
208 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
209 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
210 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
211 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
212 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
213 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
215 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
216 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
217 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
218 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
219 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
222 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
223 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
224 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
225 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
226 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
227 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
228 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
229 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
230 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
231 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
232 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
234 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
235 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
236 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
237 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
238 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
240 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
241 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
242 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
243 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
246 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
247 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
248 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
250 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
251 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
252 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
253 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
254 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
255 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
256 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
257 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
258 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
259 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
260 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
261 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
262 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
263 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
264 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
265 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
266 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
267 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
268 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
7 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
8 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
10 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
13 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
17 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
18 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
20 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
23 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
24 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
26 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
27 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
32 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
33 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
34 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
35 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
38 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
40 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
41 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
42 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
44 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
45 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
46 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
47 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
49 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
51 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
54 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
56 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
57 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
58 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
59 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
62 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
65 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
70 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
71 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
74 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
75 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
76 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
77 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
78 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
80 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
81 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
82 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
85 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
90 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
93 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
95 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
96 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
98 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
100 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
101 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
103 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
105 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
107 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
108 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
110 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
112 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
113 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
114 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
115 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
116 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
117 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
122 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
126 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
127 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
128 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
130 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
134 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
135 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
136 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
137 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
138 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
140 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
141 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
142 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
143 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
151 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
154 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
155 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
156 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
157 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
159 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
160 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
164 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
165 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
167 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
170 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
172 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
173 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
175 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
179 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
180 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
182 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
187 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
190 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
192 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
193 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
194 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
195 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
197 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
199 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
201 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
202 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
204 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
206 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
207 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
209 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
210 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
212 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
213 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
214 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
216 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
218 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
220 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
225 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
226 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
227 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
228 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
229 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
230 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
231 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
232 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
233 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
235 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
236 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
237 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
240 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
242 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
243 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
244 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
245 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
248 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
250 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
252 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
254 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
255 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
258 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
259 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
260 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
261 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
262 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
263 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
264 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
265 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
266 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
267 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
268 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
2 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
4 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
7 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
8 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
9 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
10 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
13 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
17 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
18 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
20 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
21 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
23 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
24 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
25 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
27 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
29 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
31 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
32 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
33 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
34 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
35 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
36 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
37 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
39 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
40 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
41 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
42 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
45 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
47 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
48 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
49 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
52 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
54 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
55 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
56 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
57 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
58 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
59 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
60 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
62 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
63 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
65 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
67 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
70 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
71 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
72 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
73 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
74 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
75 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
76 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
77 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
78 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
79 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
80 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
81 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
82 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
83 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
85 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
86 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
90 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
93 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
94 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
95 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
96 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
99 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
100 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
101 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
102 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
103 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
105 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
106 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
107 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
108 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
109 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
110 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
111 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
112 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
113 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
114 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
115 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
116 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
117 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
118 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
119 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
122 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
125 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
127 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
128 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
130 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
131 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
132 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
135 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
136 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
137 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
140 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
142 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
143 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
144 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
146 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
148 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
151 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
155 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
156 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
157 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
159 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
160 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
162 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
163 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
167 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
168 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
169 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
171 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
173 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
175 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
177 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
179 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
180 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
181 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
182 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
187 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
188 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
190 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
191 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
193 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
194 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
195 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
197 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
201 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
202 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
204 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
206 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
207 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
208 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
209 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
210 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
212 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
213 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
216 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
217 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
218 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
220 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
221 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
222 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
226 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
227 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
228 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
229 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
230 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
231 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
232 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
233 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
235 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
236 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
237 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
239 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
240 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
241 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
242 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
243 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
244 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
245 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
247 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
248 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
250 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
251 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
252 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
253 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
254 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
255 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
256 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
258 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
259 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
260 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
261 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
262 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
263 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
264 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
265 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
266 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
267 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
268 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Marlow és Totton AFC egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.