v, 2019 december 08. @ 00:40 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Marlow vs. Leatherhead

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Marlow


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Marlow 1 : 0 Chertsey Town - - -
1 2019.10.26 Marlow 0 : 0 Sholing - - -
1 2019.10.29 Sholing 2 : 0 Marlow 2.10 3.50 2.85


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 13

Leatherhead


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Leatherhead 3 : 0 Ware - - -
2 2019.11.09 Needham Market 1 : 2 Leatherhead 2.32 3.54 2.52
3 2019.11.23 Leatherhead 0 : 3 Dorking Wanderers 3.54 3.53 1.85


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 25

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -3
Teljes -12
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Marlow

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (3/3) 0% (0/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 0.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Leatherhead

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 3 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (3/9)
Második 66.67% (6/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
2 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
3 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
4 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
5 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
6 Halesowen Town 6 4 2 0 12:4 +8 0 2 4 +3
7 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
8 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
10 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
12 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:5 +5 0 0 3 +3
13 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
14 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
15 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
16 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
17 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
18 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
19 Hednesford 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
20 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
23 Bath City 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
24 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
25 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Aveley 5 4 1 0 17:5 +12 0 0 5 +2
29 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
30 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
31 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
33 Welling 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
34 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
35 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Matlock Town 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
37 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
38 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
41 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
42 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
47 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
48 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
49 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Salisbury 4 3 1 0 12:7 +5 0 0 4 +3
51 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
52 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
53 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
54 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
55 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
56 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
58 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
59 Leamington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
60 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
64 South Shields 4 3 1 0 11:1 +10 0 2 2 +1
65 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
66 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
67 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
68 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Blyth S. 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
70 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
73 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
74 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
75 Sholing 5 3 2 0 6:2 +4 0 3 2 =1
76 Havant & W 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
77 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
79 Kingstonian 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
80 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
81 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
82 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
83 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
84 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
85 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
86 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
87 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
89 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
90 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
92 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
95 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
97 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
98 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
99 Royston Town 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
100 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
101 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
102 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Paulton Rovers 5 2 2 1 9:5 +4 0 2 3 =1
107 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
108 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
109 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
110 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
111 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
113 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
115 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:3 +3 0 1 2 +3
116 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
117 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
120 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
122 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
123 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
124 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
125 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
127 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
128 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
131 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
132 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
133 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
134 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
136 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
137 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
138 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Concord Rangers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
140 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
141 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
143 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
144 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
146 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
147 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
148 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
150 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Kings Lynn 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
152 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
154 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
156 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
157 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
159 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
160 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
161 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
164 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
169 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
171 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Chelmsford City 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
174 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
175 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
176 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Eastbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
178 Darlington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
179 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
180 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
181 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
182 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
183 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
185 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
186 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
188 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
189 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
190 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
191 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
192 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
195 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Dulwich Hamlet 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
197 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
198 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
202 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
204 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
205 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
206 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
209 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
210 Enfield 4 2 2 0 14:8 +6 0 1 3 +2
211 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
213 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
216 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
217 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
219 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
221 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
222 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
223 FC United Of Manchester 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
224 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
225 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
226 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
229 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
230 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
231 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
233 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
235 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Maidstone United 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
237 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
239 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
240 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
241 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
243 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
244 Yate Town 4 2 2 0 14:10 +4 0 0 4 +2
245 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
247 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
248 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
249 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
250 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
251 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
252 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
253 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
254 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
255 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
256 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
258 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
260 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
261 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
262 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
265 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
266 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
267 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
268 Hornchurch 4 2 2 0 15:8 +7 0 1 3 =2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
4 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
5 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
9 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Concord Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
18 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
22 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
29 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Kingstonian 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
32 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
35 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
38 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
39 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
41 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
43 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
45 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
48 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
53 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
58 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
59 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
63 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
65 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
67 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
69 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
70 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
78 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
79 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
80 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
86 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
88 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
92 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
94 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
95 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
96 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
98 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
100 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
102 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
103 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
105 Leamington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
106 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
113 Darlington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
114 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
116 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Hednesford 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
118 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Enfield 3 2 1 0 13:0 +13 0 0 3 +2
121 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
123 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
124 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
125 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
126 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
128 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
129 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Kings Lynn 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
132 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
133 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
136 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Hornchurch 2 1 1 0 8:0 +8 0 0 2 =1
142 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
146 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
147 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
148 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
150 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
154 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
155 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
157 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
159 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
161 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
163 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
166 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
169 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
172 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
173 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
174 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
182 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
183 Salisbury 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 +2
184 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
186 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
189 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
192 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
195 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Halesowen Town 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 +2
197 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
200 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
202 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
207 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
208 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
209 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
210 Maidstone United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
211 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
216 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
219 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
225 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
226 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
227 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
228 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
234 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
235 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
238 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
239 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
244 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
245 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
246 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
247 Chelmsford City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
248 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
250 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
251 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
252 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
254 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
255 Bath City 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
256 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
260 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
261 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
262 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
263 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
264 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
265 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 South Shields 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
267 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
268 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
5 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
8 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
9 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
13 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Concord Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
18 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
19 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
20 FC United Of Manchester 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
21 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
22 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
29 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Kingstonian 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
32 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
33 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
34 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
35 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
38 Tonbridge Angels 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
45 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
46 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
48 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
53 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
54 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
56 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
58 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
59 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
60 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
62 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
63 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
67 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
69 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
70 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
71 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
73 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
74 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
77 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
78 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
79 Yate Town 2 1 1 0 12:4 +8 0 0 2 +1
80 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
86 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
88 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
89 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
90 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
91 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
92 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
93 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
94 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
95 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
96 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
97 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
98 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
100 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
101 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
102 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
103 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
105 Leamington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
106 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
107 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
109 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Darlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
114 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
117 Hednesford 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
118 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
119 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
120 Enfield 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
121 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
123 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
124 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
125 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
126 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
128 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
129 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
131 Kings Lynn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
133 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
134 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
136 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
140 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
141 Hornchurch 2 1 1 0 12:2 +10 0 1 1 =1
142 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
145 Paulton Rovers 3 2 1 0 12:1 +11 0 1 2 =1
146 Aveley 3 2 1 0 13:4 +9 0 0 3 +1
147 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
148 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
149 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
150 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
151 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
152 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
154 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
155 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
157 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
158 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
159 Blyth S. 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
160 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
161 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
162 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
163 Havant & W 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
165 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
166 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
169 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
170 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
172 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
173 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
174 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
176 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
178 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
180 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
182 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
183 Salisbury 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
184 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
187 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
188 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
189 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
192 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
194 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
197 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
198 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Carshalton Athletic 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
200 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
201 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
202 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
205 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
207 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
208 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
210 Maidstone United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
211 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
214 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
222 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
223 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
225 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
226 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
227 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
228 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
230 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
231 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
232 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
234 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
235 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
237 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
238 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
239 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
240 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
242 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
244 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
246 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
247 Chelmsford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
248 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Eastbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
250 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
251 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
252 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
254 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
255 Bath City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
256 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
259 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
260 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
261 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
262 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
263 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
264 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
265 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 South Shields 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
267 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
268 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Marlow és Leatherhead egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.