sze, 2020 február 19. @ 11:13 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Marlow vs. Kingstonian

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Marlow


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Marlow 1 : 0 Chertsey Town - - -
1 2019.10.26 Marlow 0 : 0 Sholing - - -
1 2019.10.29 Sholing 2 : 0 Marlow 2.10 3.50 2.85


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 13

Kingstonian


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Kingstonian 4 : 2 Corinthian Casuals - - -
2 2019.11.13 Blackfield & Langley 0 : 3 Kingstonian 2.11 3.58 2.90
3 2019.11.23 Kingstonian 2 : 1 Sudbury 1.50 4.21 4.96
1 2019.12.15 Kingstonian 3 : 1 Woking 5.08 3.76 1.55
2 2020.01.11 Kingstonian 1 : 1 Leamington 2.84 3.39 2.20
2 2020.01.14 Leamington 1 : 0 Kingstonian 1.78 3.71 3.67


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 32
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 23

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 1
Teljes -10
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Marlow

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (3/3) 0% (0/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 0.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Kingstonian

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 25% (1/4) 75% (3/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Nullára
Nyereség 16.67% (1/6)
Vereség 16.67% (1/6)

Nyerési küszöb
1 gól 16.67% (1/6)
2 vagy több gól 50% (3/6)

Rúgott gól/játék 2.17
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.17
Nem kapott gólt 16.67% (1/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 2 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (4/4) 100% (4/4)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 2 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 16.67% (1/6) 66.67% (4/6)
Döntetlen 66.67% (4/6) 16.67% (1/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 16.67% (1/6)

Gólok száma félidőkben
Első 31.58% (6/19)
Második 68.42% (13/19)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
3 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
4 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
6 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
7 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
8 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
9 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
10 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
12 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
13 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
14 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
16 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
17 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
18 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
20 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
21 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
22 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
23 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
24 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
25 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
26 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
27 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
29 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
30 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
31 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
33 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
37 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
38 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
39 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
40 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
42 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
43 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
44 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
45 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
46 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
47 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
48 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
50 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
51 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
52 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
53 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
55 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
57 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
60 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
62 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
65 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
66 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
67 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
68 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
69 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
71 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
73 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
74 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
75 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
77 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
81 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
82 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
84 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
86 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
87 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
88 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
89 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
90 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
91 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
92 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
94 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
95 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
96 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
97 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
99 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
101 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
102 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
104 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
105 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
106 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
107 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
108 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
109 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
110 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
112 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
115 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
116 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
117 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
118 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
119 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
120 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
121 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
123 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
125 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
127 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
128 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
129 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
131 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
132 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
133 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
134 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
135 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
136 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
137 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
138 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
139 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
140 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
141 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
143 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
146 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
147 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
149 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
152 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
153 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
155 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
156 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
157 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
158 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
159 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
162 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
166 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
167 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
169 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
170 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
171 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
172 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
177 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
178 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
180 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
181 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
182 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
183 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
184 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
186 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
187 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
188 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
190 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
191 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
194 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
195 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
196 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
197 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
198 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
199 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
200 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
201 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
202 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
203 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
204 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
205 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
208 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
209 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
210 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
211 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
212 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
213 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
214 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
215 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
217 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
218 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
219 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
220 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
222 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
223 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
227 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
228 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
229 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
230 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
231 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
232 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
233 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
234 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
235 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
236 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
237 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
239 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
240 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
241 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
242 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
243 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
244 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
245 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
246 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
248 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
249 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
250 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
251 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
252 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
253 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
254 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
255 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
256 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
257 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
260 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
261 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
262 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
263 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
264 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
265 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
266 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
267 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
268 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
2 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
4 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
7 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
9 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
11 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
18 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
21 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
22 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
25 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
27 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
28 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
30 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
32 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
39 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
40 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
41 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
42 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
43 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
45 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
46 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
47 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
49 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
50 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
53 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
56 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
57 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
59 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
62 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
63 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
64 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
67 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
68 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
70 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
73 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
75 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
82 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
86 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
90 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
91 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
92 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
93 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
97 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
98 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
99 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
100 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
101 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
102 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
107 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
109 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
111 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
112 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
116 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
119 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
121 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
123 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
124 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
125 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
126 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
127 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
129 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
131 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
133 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
140 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
142 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
143 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
146 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
152 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
153 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
156 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
157 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
158 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
159 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
160 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
162 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
163 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
164 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
166 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
169 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
170 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
174 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
176 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
177 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
178 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
179 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
185 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
186 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
187 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
188 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
191 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
192 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
193 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
195 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
197 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
203 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
204 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
205 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
206 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
209 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
211 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
212 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
213 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
214 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
216 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
219 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
222 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
223 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
227 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
228 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
230 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
231 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
234 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
236 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
239 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
240 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
242 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
244 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
245 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
246 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
247 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
248 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
249 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
250 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
252 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
253 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
254 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
255 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
256 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
257 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
261 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
262 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
263 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
264 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
266 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
3 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
4 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
6 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
8 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
9 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
10 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
11 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
13 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
18 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
21 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
22 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
23 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
24 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
25 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
26 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
27 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
29 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
30 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
33 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
36 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
39 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
40 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
41 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
42 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
43 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
45 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
46 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
47 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
48 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
49 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
50 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
51 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
52 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
53 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
56 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
57 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
58 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
59 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
60 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
62 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
63 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
64 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
66 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
67 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
68 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
69 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
70 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
73 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
75 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
78 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
79 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
80 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
81 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
82 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
84 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
86 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
87 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
90 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
91 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
92 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
93 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
95 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
96 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
97 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
98 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
99 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
100 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
101 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
102 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
104 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
105 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
107 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
108 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
109 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
112 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
116 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
117 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
120 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
121 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
124 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
125 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
126 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
127 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
129 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
130 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
131 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
133 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
136 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
140 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
142 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
143 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
144 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
145 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
146 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
147 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
150 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
152 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
153 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
155 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
157 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
158 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
159 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
160 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
161 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
162 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
163 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
164 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
165 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
166 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
169 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
170 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
174 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
175 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
177 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
178 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
179 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
181 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
184 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
185 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
186 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
187 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
188 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
191 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
192 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
193 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
194 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
195 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
196 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
203 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
204 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
205 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
206 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
208 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
209 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
211 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
212 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
213 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
214 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
216 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
217 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
218 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
222 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
225 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
227 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
228 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
230 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
231 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
233 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
234 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
236 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
237 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
238 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
239 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
240 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
241 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
242 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
243 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
244 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
245 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
246 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
248 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
249 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
250 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
252 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
253 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
254 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
255 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
256 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
257 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
258 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
259 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
261 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
262 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
263 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
264 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
265 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
266 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
267 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
268 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Marlow és Kingstonian egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.