v, 2020 január 26. @ 06:29 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Marlow vs. Altrincham

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Marlow


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Marlow 1 : 0 Chertsey Town - - -
1 2019.10.26 Marlow 0 : 0 Sholing - - -
1 2019.10.29 Sholing 2 : 0 Marlow 2.10 3.50 2.85


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 13

Altrincham


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 York 0 : 1 Altrincham 1.80 3.43 3.95
1 2019.12.14 Farsley 2 : 2 Altrincham 2.39 3.28 2.62
1 2019.12.17 Altrincham 1 : 2 ot Farsley 1.97 3.45 3.25


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -9
Teljes -7
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Marlow

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (3/3) 0% (0/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 0.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Altrincham

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 1.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 37.5% (3/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
2 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
4 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
5 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
6 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
7 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
8 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
9 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Harrogate Town 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
11 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
13 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
15 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
18 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
19 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
21 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
22 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
24 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
25 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
26 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
27 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
28 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
32 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
35 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
36 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
37 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
38 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
39 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
40 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
43 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
44 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Halifax 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
47 Aveley 8 6 2 0 24:9 +15 0 1 7 +2
48 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
49 Farsley 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =3
50 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
52 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
53 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
54 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
56 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
57 Halesowen Town 10 6 4 0 21:9 +12 0 3 7 +1
58 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
60 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
61 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
63 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
64 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
65 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
67 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
68 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
69 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
70 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
71 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
72 Bath City 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =1
73 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
74 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
75 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
78 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
79 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
80 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
81 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
83 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
84 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
85 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
87 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
88 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
89 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
93 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
94 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
95 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Ebbsfleet United 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
97 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
98 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
99 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
100 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
101 Royston Town 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
102 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
103 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
104 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
105 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
106 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
107 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
109 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Leamington 4 3 1 0 9:2 +7 0 2 2 +1
111 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
112 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
114 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
115 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
117 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
118 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
120 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
122 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
123 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
126 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
127 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
128 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
129 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
130 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
131 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
132 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
133 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
134 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
135 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
136 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
137 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
138 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
140 Dorking Wanderers 4 3 1 0 11:1 +10 0 1 3 +1
141 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
142 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Notts County 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
144 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
146 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
147 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
148 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
150 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
151 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
152 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
155 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
156 Concord Rangers 4 2 2 0 7:5 +2 0 2 2 =1
157 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
158 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
159 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
160 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
161 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
162 Yeovil 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
163 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
164 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
166 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
167 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
168 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
171 Barrow 3 2 1 0 11:2 +9 0 1 2 +2
172 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
173 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
174 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
175 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
176 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
178 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
180 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
181 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
182 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
183 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
184 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
185 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
187 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
188 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
189 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
190 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
195 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
196 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
198 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
200 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
202 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
203 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
205 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
208 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
209 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
210 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
211 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Barnet 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
215 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
216 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
218 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
220 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
221 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
222 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
223 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
224 Chelmsford City 3 3 0 0 8:2 +6 0 0 3 +3
225 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
226 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
227 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
228 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
229 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
230 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
231 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
232 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
233 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
236 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
237 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
238 Fylde 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
239 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
240 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
241 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
242 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
243 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
244 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
246 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
248 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
249 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
250 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
251 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
252 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
253 Eastleigh 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
254 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
255 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
256 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
257 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
258 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
260 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
261 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
262 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
263 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
265 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
266 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
268 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
2 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
3 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
7 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
9 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
10 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
12 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
14 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
16 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
17 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
19 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
22 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
23 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
24 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
25 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
26 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
29 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
31 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
36 Concord Rangers 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
37 Bath City 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
38 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
41 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
44 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
46 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
52 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
53 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
55 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
57 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
58 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
59 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
63 Yeovil 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
64 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
68 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
70 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
71 Harrogate Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
78 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
79 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
82 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
83 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
85 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
88 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
89 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
96 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
100 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
105 Barnet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
106 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
107 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Dorking Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
110 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
114 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
115 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
116 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
118 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
121 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
123 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
128 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
130 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
134 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
135 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
137 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
138 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
140 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
141 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
142 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
143 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
144 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
145 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
146 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
147 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
151 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
155 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
162 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
164 Aveley 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
165 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
166 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
168 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
171 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
173 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
174 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
175 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
178 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
179 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
180 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
182 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
183 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
184 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
186 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Halifax 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
190 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
191 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
195 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
197 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
199 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
200 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
201 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
204 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
207 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
209 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
210 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
215 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
217 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
218 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
220 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
221 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
224 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
225 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
226 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
227 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
228 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
230 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
231 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Ebbsfleet United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
233 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
234 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
235 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
236 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
237 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
241 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
242 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
244 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
245 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
246 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
247 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
251 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
253 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
256 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
257 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
258 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
260 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
261 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
262 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
263 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
264 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
265 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
268 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
2 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
5 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
6 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
7 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
9 Eastleigh 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
11 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
12 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
13 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
14 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
17 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
18 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
19 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
24 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
25 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
26 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Chelmsford City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
31 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
32 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
36 Concord Rangers 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
37 Bath City 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
38 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
39 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
41 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
42 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
43 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
44 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
45 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
46 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
51 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
52 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
53 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
55 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Farsley 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
57 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
58 Fylde 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
59 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
62 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
63 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
65 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
67 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
68 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
70 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
71 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
72 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
73 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
74 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
78 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
79 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
81 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
82 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
83 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
84 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
85 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
88 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
89 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
94 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
95 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
96 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
98 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
100 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
101 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
104 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
105 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
106 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
107 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
109 Dorking Wanderers 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
110 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
111 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
112 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
114 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
115 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
116 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
118 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
119 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
120 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
121 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
123 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
124 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
128 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
130 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
131 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
134 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
136 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
137 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
138 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
139 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
140 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
141 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
142 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
143 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
144 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
146 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
147 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
148 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
151 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Leamington 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
155 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
156 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
157 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
158 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
159 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
163 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
164 Aveley 5 3 2 0 18:8 +10 0 0 5 +1
165 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
167 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
168 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
169 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
170 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
171 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
173 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
174 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
175 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
176 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
178 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
179 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
180 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
181 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
182 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
183 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
184 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
186 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
189 Halifax 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
190 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
191 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
192 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
193 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
194 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
195 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
197 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
198 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
199 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
200 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
201 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
203 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
204 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
205 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
207 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
209 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
210 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
211 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
212 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
214 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
215 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
219 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
220 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
221 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
224 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
225 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
226 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
227 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
228 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
229 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
230 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
231 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
232 Ebbsfleet United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
233 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
234 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
235 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
236 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
237 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
238 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
239 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
240 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
241 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
242 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
244 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
245 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
246 Halesowen Town 4 2 2 0 14:4 +10 0 1 3 +1
247 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
248 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
250 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
251 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
252 Barrow 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
253 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
254 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
255 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
256 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
257 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
258 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
259 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
260 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
261 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
262 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
263 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
264 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
265 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
266 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
268 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Marlow és Altrincham egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.