v, 2020 január 26. @ 06:01 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Marlow vs. Boreham Wood

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Marlow


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Marlow 1 : 0 Chertsey Town - - -
1 2019.10.26 Marlow 0 : 0 Sholing - - -
1 2019.10.29 Sholing 2 : 0 Marlow 2.10 3.50 2.85


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 13

Boreham Wood


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.12.14 Royston Town 2 : 0 Boreham Wood 4.35 3.77 1.65


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 17
Teljes 13
Tipp Hazai Nyer

Marlow

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (3/3) 0% (0/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 0.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Boreham Wood

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (1/2)
Második 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
2 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
4 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
7 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
8 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
9 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
10 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
11 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
12 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
14 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
16 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Barnet 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
20 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
24 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
25 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
27 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
30 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
32 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
33 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
34 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
36 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
37 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
38 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
39 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
41 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
43 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
44 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
45 Chelmsford City 3 3 0 0 8:2 +6 0 0 3 +3
46 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
47 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
48 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
49 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
50 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
51 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
52 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
54 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
57 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
58 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
60 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
61 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
63 Fylde 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
64 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
65 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
67 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
68 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
70 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
71 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
72 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
74 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
75 Eastleigh 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
76 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
77 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
78 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
79 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
80 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
82 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
83 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
84 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
85 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
88 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
89 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
91 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
94 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
95 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
96 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
97 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
98 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
99 Harrogate Town 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
100 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
104 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
108 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
109 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
111 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
112 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
114 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
115 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
116 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
118 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Halifax 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
120 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
121 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
123 Farsley 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =3
124 Aveley 8 6 2 0 24:9 +15 0 1 7 +2
125 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
126 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
127 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
129 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
130 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
131 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
136 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
137 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
138 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
139 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
140 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
141 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
143 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
144 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
145 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
146 Halesowen Town 10 6 4 0 21:9 +12 0 3 7 +1
147 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
149 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
150 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
152 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
153 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
154 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
155 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
156 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
157 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
158 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
160 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
161 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
162 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
163 Bath City 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =1
164 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
165 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
168 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Ebbsfleet United 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
170 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
171 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
172 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
173 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
174 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
175 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
177 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
178 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
179 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
181 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
182 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Leamington 4 3 1 0 9:2 +7 0 2 2 +1
185 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
186 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
187 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
189 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
190 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
192 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
193 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
194 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
195 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
196 Royston Town 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
197 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
198 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
200 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
201 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
204 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
205 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
206 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
207 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
208 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
209 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
210 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
212 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
213 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
214 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
215 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
216 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
217 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
218 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
219 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
220 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
222 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
223 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
224 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
226 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
227 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
228 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
229 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
230 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
231 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
232 Notts County 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
233 Dorking Wanderers 4 3 1 0 11:1 +10 0 1 3 +1
234 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
235 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
236 Yeovil 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
237 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
238 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
239 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
240 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
241 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
242 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
243 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
245 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
246 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
247 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
249 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
250 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
251 Concord Rangers 4 2 2 0 7:5 +2 0 2 2 =1
252 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
253 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
254 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
255 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
256 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
257 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
258 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
259 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
260 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
261 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
262 Barrow 3 2 1 0 11:2 +9 0 1 2 +2
263 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
264 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
265 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
266 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
267 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
268 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Halifax 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
2 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
3 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
5 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
7 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
10 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
12 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
13 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
14 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
17 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
18 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
19 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
21 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
24 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
27 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
28 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
29 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
30 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
35 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
36 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
37 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
38 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
40 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Ebbsfleet United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
44 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
45 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
46 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
47 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
48 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Dorking Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
51 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
53 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
54 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
55 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
57 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
62 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
65 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
66 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
70 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
71 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
72 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
73 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
74 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
76 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
78 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
83 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
85 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
86 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
88 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
89 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
96 Aveley 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
97 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
98 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
100 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
104 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
105 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
106 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
107 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
111 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
113 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
116 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
117 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
118 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
122 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
123 Bath City 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
124 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
131 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
132 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
133 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
137 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
138 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
139 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
140 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
141 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
142 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Yeovil 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
144 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
150 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
154 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
157 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
158 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
159 Harrogate Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
162 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
165 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
167 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
168 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
173 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
174 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
176 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
180 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
184 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
185 Barnet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
186 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
187 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
189 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
194 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
195 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
197 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
199 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
201 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
202 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
207 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
209 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
212 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
215 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
216 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
217 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
218 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
220 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
221 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
222 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
223 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
224 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
226 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
228 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
231 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
232 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
233 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
234 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
235 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
236 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
237 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
238 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
240 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
242 Concord Rangers 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
243 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
244 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
246 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
248 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
249 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
250 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
252 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
253 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
254 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
255 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
256 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
257 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
258 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
262 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
263 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
264 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
266 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
267 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
268 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Halifax 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
2 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
3 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
4 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
5 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
6 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
7 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
10 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
12 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
13 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
14 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
15 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
17 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
18 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
19 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
20 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
21 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
24 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
27 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
28 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
30 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
32 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
33 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
34 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
35 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
36 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
38 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
39 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
40 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
41 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Ebbsfleet United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
44 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
45 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
46 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
47 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
49 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
50 Dorking Wanderers 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
51 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
53 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
54 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
55 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
57 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
59 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
60 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
62 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
63 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Halesowen Town 4 2 2 0 14:4 +10 0 1 3 +1
66 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
71 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
72 Barrow 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
73 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
74 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
75 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
76 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
78 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
81 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
83 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
84 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
85 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
86 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
88 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
89 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
90 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
92 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
95 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Aveley 5 3 2 0 18:8 +10 0 0 5 +1
97 Eastleigh 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
99 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
100 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
101 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
104 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
105 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
106 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
107 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
108 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
110 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
111 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
112 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
113 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
116 Chelmsford City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
118 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
119 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
120 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
122 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
123 Bath City 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
124 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
126 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
131 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
132 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
133 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
137 Farsley 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
138 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
139 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
140 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
141 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
142 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
144 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
150 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
151 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
153 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
154 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
156 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
158 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
159 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
160 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
162 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
163 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
164 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
167 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
169 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
173 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
174 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
176 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
180 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
184 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
185 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
186 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
187 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
189 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
190 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
192 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
193 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
194 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
195 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
197 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
198 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
199 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
200 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
203 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
204 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
207 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
208 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
209 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
210 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
212 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
215 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
216 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
217 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
218 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
219 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
221 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
222 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
223 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
225 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
226 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
228 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
231 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
232 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
233 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
234 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
235 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
236 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
237 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
238 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
239 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
240 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
242 Concord Rangers 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
243 Leamington 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
244 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
246 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
247 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
250 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
251 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
252 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
253 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
254 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
255 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
256 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
257 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
258 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
259 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
261 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
262 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
263 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
264 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
265 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
266 Fylde 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
267 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
268 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Marlow és Boreham Wood egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.