cs, 2020 július 02. @ 21:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Corinthian Casuals

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Blyth S. 1 : 1 Alfreton Town 2.67 3.57 2.24
3 2019.12.03 Alfreton Town 1 : 3 Blyth S. 2.04 3.48 3.11
1 2019.12.14 Stockport 4 : 2 Blyth S. 1.40 4.38 6.24


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 19

Corinthian Casuals


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Kingstonian 4 : 2 Corinthian Casuals - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 5
Teljes 19
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)

Corinthian Casuals

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (3/6)
Második 50% (3/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
2 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
3 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
4 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
5 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
7 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
8 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
9 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
11 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
14 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
15 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
16 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
17 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
18 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
20 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
21 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
22 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
23 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
24 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
25 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
27 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
29 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
31 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
32 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
34 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
35 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
38 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
39 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
41 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
42 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
43 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
44 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
45 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
48 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
52 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
53 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
54 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
55 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
56 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
59 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
61 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
63 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
64 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
65 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
66 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
67 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
68 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
69 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
70 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
71 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
72 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
73 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
74 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
75 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
77 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
79 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
80 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
81 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
82 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
83 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
84 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
85 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
86 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
89 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
90 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
91 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
95 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
96 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
97 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
99 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
100 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
101 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
103 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
104 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
107 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
108 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
109 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
111 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
113 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
114 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
115 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
117 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
118 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
119 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
120 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
121 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
122 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
125 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
126 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
127 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
128 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
130 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
131 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
132 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
133 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
134 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
136 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
139 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
140 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
141 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
142 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
143 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
144 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
145 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
146 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
147 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
148 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
149 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
150 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
151 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
152 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
153 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
154 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
156 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
157 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
159 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
160 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
162 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
163 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
164 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
165 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
166 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
167 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
168 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
171 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
174 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
175 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
176 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
177 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
178 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
179 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
180 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
182 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
183 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
184 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
186 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
187 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
188 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
189 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
190 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
191 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
193 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
194 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
197 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
198 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
199 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
200 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
202 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
203 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
204 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
205 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
206 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
207 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
209 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
210 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
212 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
213 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
214 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
215 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
216 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
218 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
220 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
222 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
223 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
225 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
226 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
227 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
229 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
230 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
231 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
232 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
233 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
234 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
235 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
236 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
237 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
240 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
241 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
242 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
243 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
244 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
245 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
246 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
247 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
248 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
249 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
251 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
252 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
253 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
254 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
255 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
256 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
257 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
258 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
260 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
261 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
262 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
263 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
264 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
265 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
266 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
267 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
268 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
2 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
3 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
6 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
7 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
8 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
9 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
10 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
11 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
17 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
24 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
25 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
26 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
27 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
28 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
34 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
35 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
36 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
38 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
39 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
41 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
43 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
44 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
45 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
48 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
50 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
52 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
54 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
55 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
57 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
61 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
62 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
63 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
64 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
65 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
68 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
71 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
72 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
73 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
75 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
82 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
86 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
87 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
89 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
90 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
91 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
98 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
99 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
101 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
103 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
106 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
107 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
109 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
111 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
113 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
116 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
117 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
121 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
123 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
126 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
127 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
131 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
133 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
135 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
137 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
138 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
146 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
147 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
148 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
153 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
154 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
155 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
161 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
162 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
163 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
164 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
166 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
168 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
170 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
171 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
173 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
174 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
179 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
181 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
182 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
184 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
186 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
188 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
189 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
191 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
192 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
193 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
194 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
196 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
197 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
200 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
201 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
204 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
207 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
210 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
214 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
215 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
216 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
217 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
218 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
219 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
222 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
223 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
225 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
227 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
228 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
229 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
231 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
232 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
233 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
234 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
235 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
238 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
239 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
240 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
242 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
243 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
244 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
245 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
248 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
249 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
250 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
251 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
252 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
254 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
255 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
257 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
258 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
259 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
260 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
262 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
263 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
265 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
267 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
268 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
2 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
3 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
5 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
6 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
7 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
10 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
12 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
15 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
16 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
23 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
24 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
25 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
26 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
27 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
28 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
29 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
31 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
35 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
36 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
38 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
39 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
42 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
43 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
44 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
47 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
48 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
50 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
51 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
52 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
55 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
56 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
57 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
60 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
62 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
63 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
64 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
65 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
68 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
71 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
73 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
75 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
76 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
77 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
81 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
85 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
86 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
87 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
88 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
89 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
91 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
92 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
95 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
98 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
99 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
101 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
102 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
103 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
106 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
107 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
109 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
113 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
114 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
116 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
117 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
121 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
122 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
123 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
124 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
126 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
127 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
128 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
130 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
131 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
135 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
137 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
138 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
139 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
140 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
142 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
145 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
146 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
147 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
148 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
152 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
154 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
155 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
156 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
157 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
158 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
159 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
160 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
161 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
162 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
163 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
164 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
165 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
168 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
169 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
170 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
171 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
172 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
173 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
174 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
175 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
177 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
182 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
185 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
186 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
187 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
188 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
189 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
191 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
192 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
193 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
194 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
196 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
197 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
199 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
200 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
201 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
202 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
204 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
206 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
207 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
208 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
209 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
210 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
212 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
213 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
214 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
215 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
216 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
217 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
218 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
219 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
220 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
222 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
223 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
225 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
226 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
227 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
228 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
229 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
230 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
231 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
232 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
233 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
234 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
235 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
236 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
237 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
238 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
239 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
240 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
241 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
242 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
243 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
244 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
245 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
246 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
248 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
249 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
250 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
251 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
252 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
253 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
254 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
255 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
256 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
257 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
258 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
259 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
260 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
261 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
262 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
263 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
264 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
265 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
266 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
268 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Corinthian Casuals egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.