k, 2019 július 23. @ 09:41 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. North Leigh

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.11.24 Blyth S. 4 : 1 Marske United 1.52 4.44 4.40
1 2018.12.15 Lancaster 0 : 3 Blyth S. - - -
2 2019.01.12 Blyth S. 1 : 0 Boreham Wood 2.79 3.35 2.23
1/8 2019.02.02 Leyton 1 : 0 Blyth S. 1.29 5.01 7.65


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 30

North Leigh


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.13 Totton AFC 1 : 1 North Leigh - - -
2 2018.10.16 North Leigh 1 : 5 Totton AFC - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 8

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 17
Teljes 22
Tipp Hazai Nyer

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 0% (0/4) 100% (4/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 1 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (3/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (6/10)
Második 40% (4/10)

North Leigh

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 100% (2/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 50% (4/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
4 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
5 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
6 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
7 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
9 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
11 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
12 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
13 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
15 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
16 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
18 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
21 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
24 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
25 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
26 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
27 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
28 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
32 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
33 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
35 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
36 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
38 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
40 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
41 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
42 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
43 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
44 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
45 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
46 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
48 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
49 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
50 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
51 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
52 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
53 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
54 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
55 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
57 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
58 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
59 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
60 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
65 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
67 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
68 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
70 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
71 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
72 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
74 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
76 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
77 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
78 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
80 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
81 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
82 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
86 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
89 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
90 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
93 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
94 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
95 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
96 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
97 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
98 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
99 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
100 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
102 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
104 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
105 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
108 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
109 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
110 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
111 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
112 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
113 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
114 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
115 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
116 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
117 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
118 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
119 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
120 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
121 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
122 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
123 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
124 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
125 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
127 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
128 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
130 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
132 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
134 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
135 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
136 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
137 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
138 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
139 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
140 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
141 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
142 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
143 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
144 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
145 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
146 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
148 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
149 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
152 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
153 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
154 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
155 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
156 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
157 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
158 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
159 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
160 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
161 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
162 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
164 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
165 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
166 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
167 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
168 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
169 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
171 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
172 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
173 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
176 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
177 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
178 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
182 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
183 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
184 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
185 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
186 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
187 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
190 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
193 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
194 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
195 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
196 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
197 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
198 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
201 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
206 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
207 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
208 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
209 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
210 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
211 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
212 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
214 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
215 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
216 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
217 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
219 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
222 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
223 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
224 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
227 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
228 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
229 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
230 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
231 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
232 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
233 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
234 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
235 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
236 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
237 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
238 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
239 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
243 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
244 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
245 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
246 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
247 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
248 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
249 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
251 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
252 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
253 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
254 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
255 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
256 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
257 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
258 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
259 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
260 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
261 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
262 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
263 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
264 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
265 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
266 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
267 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
268 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
2 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
5 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
6 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
9 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
12 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
14 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
18 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
19 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
21 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
22 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
23 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
24 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
27 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
28 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
31 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
32 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
37 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
38 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
41 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
44 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
46 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
48 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
50 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
51 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
52 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
53 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
54 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
55 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
57 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
62 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
66 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
67 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
68 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
73 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
74 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
76 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
79 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
82 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
83 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
87 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
89 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
90 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
92 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
93 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
95 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
96 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
97 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
98 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
101 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
103 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
104 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
108 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
110 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
111 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
113 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
118 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
120 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
121 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
124 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
130 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
131 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
134 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
135 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
136 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
137 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
140 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
141 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
142 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
143 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
144 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
145 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
147 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
149 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
153 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
154 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
155 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
156 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
158 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
162 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
163 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
164 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
165 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
171 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
172 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
173 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
178 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
179 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
182 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
183 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
184 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
185 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
186 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
189 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
191 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
192 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
193 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
194 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
195 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
196 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
199 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
201 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
202 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
204 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
205 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
206 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
207 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
209 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
211 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
214 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
215 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
217 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
221 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
224 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
228 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
230 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
231 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
233 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
234 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
235 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
236 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
245 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
247 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
250 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
251 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
252 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
253 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
255 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
256 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
257 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
258 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
259 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
261 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
264 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
265 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
266 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
268 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
2 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
3 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
5 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
6 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
8 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
9 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
14 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
15 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
16 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
20 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
23 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
24 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
25 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
27 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
28 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
29 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
30 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
31 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
32 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
35 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
37 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
38 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
41 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
44 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
46 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
48 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
51 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
53 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
54 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
55 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
57 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
59 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
62 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
65 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
67 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
68 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
69 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
70 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
73 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
74 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
78 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
79 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
82 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
83 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
86 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
87 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
89 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
90 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
91 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
92 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
93 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
97 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
98 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
100 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
101 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
103 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
104 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
106 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
107 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
108 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
110 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
111 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
112 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
113 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
115 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
116 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
117 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
118 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
120 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
121 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
122 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
123 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
124 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
126 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
127 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
128 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
129 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
130 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
131 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
132 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
135 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
136 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
137 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
141 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
142 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
144 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
145 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
146 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
147 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
149 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
152 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
153 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
154 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
155 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
156 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
157 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
158 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
159 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
160 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
162 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
164 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
165 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
167 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
168 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
171 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
173 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
176 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
177 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
178 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
179 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
180 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
181 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
183 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
184 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
185 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
186 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
189 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
190 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
191 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
193 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
194 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
195 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
196 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
198 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
199 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
201 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
202 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
204 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
205 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
208 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
213 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
216 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
217 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
219 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
220 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
221 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
222 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
224 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
227 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
228 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
230 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
231 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
232 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
233 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
234 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
235 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
238 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
239 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
240 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
241 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
243 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
245 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
246 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
248 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
250 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
251 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
252 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
253 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
254 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
255 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
256 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
257 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
258 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
259 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
260 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
261 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
263 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
264 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
265 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
266 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
267 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
268 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és North Leigh egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.