sze, 2019 december 11. @ 14:21 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Cinderford Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Blyth S. 1 : 1 Alfreton Town 2.67 3.57 2.24
3 2019.12.03 Alfreton Town 1 : 3 Blyth S. 2.04 3.48 3.11
1  2019.12.14 Stockport - : - Blyth S. 1.42 4.55 6.45


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Cinderford Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Highworth Town 1 : 1 Cinderford Town - - -
2 2019.10.15 Cinderford Town 2 : 1 Highworth Town - - -
1 2019.10.29 Cinderford Town 2 : 2 Merthyr - - -
1 2019.11.05 Merthyr 4 : 5 ot Cinderford Town 1.57 4.10 4.40
2 2019.11.09 Cinderford Town 1 : 0 Potters Bar Town - - -
3 2019.11.23 Havant & W 3 : 1 Cinderford Town 1.19 5.88 10.63


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 28
Vendég Teljesitmény grafikon 22
Teljes Teljesitmény grafikon 29

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -17
Teljes -5
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (4/6)
Második 33.33% (2/6)

Cinderford Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Nullára
Nyereség 16.67% (1/6)
Vereség 0% (0/6)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (3/6)
2 vagy több gól 0% (0/6)

Rúgott gól/játék 1.83
Kapott gól/játék 1.83
Gól/játék 3.67
Nem kapott gólt 16.67% (1/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 1 2 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 66.67% (2/3)
Vendég 100% (3/3) 100% (3/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Döntetlen 33.33% (2/6) 50% (3/6)
Elveszitett 50% (3/6) 16.67% (1/6)

Gólok száma félidőkben
Első 39.13% (9/23)
Második 56.52% (13/23)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
5 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
6 Sholing 5 3 2 0 6:2 +4 0 3 2 =1
7 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
10 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
11 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
13 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
14 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
15 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
16 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
17 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
18 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
19 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
20 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
23 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Paulton Rovers 5 2 2 1 9:5 +4 0 2 3 =1
25 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
26 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
28 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
30 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
32 Royston Town 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
33 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
34 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
37 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
41 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
42 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
43 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
44 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
45 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
47 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
48 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
49 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:3 +3 0 1 2 +3
50 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
51 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
53 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
55 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
56 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
59 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
61 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
63 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
65 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Kings Lynn 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
67 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
68 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
69 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Concord Rangers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
71 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
73 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
74 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
75 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
76 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
77 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
80 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
85 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
86 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
87 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
88 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
89 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Chelmsford City 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
91 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
92 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
93 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
94 Eastbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
95 Darlington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
96 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
97 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
98 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
99 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
102 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
103 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
105 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
108 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
109 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
110 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
112 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
114 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
115 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
117 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
119 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
120 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
121 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
122 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
126 Dulwich Hamlet 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
127 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
129 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
132 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
135 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
136 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
137 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
139 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
141 FC United Of Manchester 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
142 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
143 Enfield 4 2 2 0 14:8 +6 0 1 3 +2
144 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
150 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
152 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Maidstone United 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
154 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
156 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
157 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
158 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
160 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Yate Town 4 2 2 0 14:10 +4 0 0 4 +2
162 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
164 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
167 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
171 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
172 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
174 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
175 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
177 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
180 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
181 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
182 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
184 Hornchurch 4 2 2 0 15:8 +7 0 1 3 =2
185 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
186 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
187 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
188 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
189 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
190 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
192 Halesowen Town 6 4 2 0 12:4 +8 0 2 4 +3
193 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
194 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
195 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:5 +5 0 0 3 +3
198 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
199 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
200 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
201 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
202 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
203 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
204 Hednesford 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
205 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
206 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
207 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
208 Bath City 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
209 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
210 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
214 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
215 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
216 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
217 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
218 Welling 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
219 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
222 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
224 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
226 Aveley 5 4 1 0 17:5 +12 0 0 5 +2
227 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
230 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
231 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
232 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
233 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
234 Salisbury 4 3 1 0 12:7 +5 0 0 4 +3
235 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Matlock Town 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
237 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
238 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
239 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
240 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
241 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
242 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
243 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Leamington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
245 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
247 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
249 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
250 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
251 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
252 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
253 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
254 Blyth S. 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
255 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
256 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
257 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
258 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
259 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
260 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
261 Havant & W 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
262 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Kingstonian 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
265 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
266 South Shields 4 3 1 0 11:1 +10 0 2 2 +1
267 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
268 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
3 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
4 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
9 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
10 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
12 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
13 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
17 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
18 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
21 Leamington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
22 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
23 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
29 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
30 Darlington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
31 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
32 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
33 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Hednesford 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
35 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
37 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
38 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
40 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
42 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
47 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Kings Lynn 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
50 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
52 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Enfield 3 2 1 0 13:0 +13 0 0 3 +2
55 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
58 Hornchurch 2 1 1 0 8:0 +8 0 0 2 =1
59 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
60 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
62 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
63 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
64 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
65 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
71 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
76 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
82 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
85 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
87 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
88 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
90 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
91 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
92 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
95 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
97 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
99 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
100 Salisbury 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 +2
101 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
103 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
108 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
111 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Halesowen Town 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 +2
113 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
116 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
117 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
122 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
123 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
124 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
125 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
126 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
127 Maidstone United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
128 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
136 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
142 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
143 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
144 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
145 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
151 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
161 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
163 Chelmsford City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
164 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
170 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
171 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Bath City 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
173 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
174 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
176 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
179 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
180 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
181 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
186 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
188 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
196 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
198 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 South Shields 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
201 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
205 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
206 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
208 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
214 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Kingstonian 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
217 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
220 Concord Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
221 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
223 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
224 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
225 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
233 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
234 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
235 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
236 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
239 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
242 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
243 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
244 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
245 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
246 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
247 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
248 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
249 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
250 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
251 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
253 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
255 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
256 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
257 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
262 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
263 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
265 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
266 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
4 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
6 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
8 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
9 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
10 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
11 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
12 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
13 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
14 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
18 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
21 Leamington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
23 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
24 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
25 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
26 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
30 Darlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
31 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
34 Hednesford 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
35 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
36 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
37 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
38 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
40 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
41 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
42 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
47 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
48 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Kings Lynn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
51 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
52 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
53 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Enfield 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
55 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
57 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
58 Hornchurch 2 1 1 0 12:2 +10 0 1 1 =1
59 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
60 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
61 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Paulton Rovers 3 2 1 0 12:1 +11 0 1 2 =1
63 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
64 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
65 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
67 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
68 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
71 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
75 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
76 Blyth S. 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
77 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
79 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
80 Havant & W 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Aveley 3 2 1 0 13:4 +9 0 0 3 +1
82 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
83 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
85 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
86 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
87 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
88 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
90 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
91 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
92 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
94 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
95 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
96 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
97 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
99 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
100 Salisbury 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
101 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
102 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
105 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
106 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
108 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
112 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
113 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Carshalton Athletic 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
117 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
118 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
121 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
122 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
123 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
124 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
125 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
126 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
127 Maidstone United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
128 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
129 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
136 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
139 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
142 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
144 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
148 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
149 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
152 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
154 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
157 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
160 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
161 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
163 Chelmsford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Eastbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
168 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
171 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
172 Bath City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
173 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
174 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
176 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
177 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
178 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
180 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
181 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
185 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
186 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
187 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
188 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
190 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
193 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
194 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
196 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
197 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
198 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 South Shields 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
201 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
202 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
203 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
204 FC United Of Manchester 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
205 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
208 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
211 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
214 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Kingstonian 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
217 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
219 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
220 Concord Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
221 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
223 Tonbridge Angels 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
224 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
226 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
227 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
229 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
234 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
235 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
236 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
238 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
239 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
241 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
242 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
243 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
244 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
245 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
246 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
247 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
248 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
249 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
250 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
251 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
253 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
254 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
255 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
256 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
257 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
258 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
259 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
261 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
262 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
263 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
264 Yate Town 2 1 1 0 12:4 +8 0 0 2 +1
265 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
266 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
267 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Cinderford Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.