cs, 2020 június 04. @ 03:17 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Oxford City

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Blyth S. 1 : 1 Alfreton Town 2.67 3.57 2.24
3 2019.12.03 Alfreton Town 1 : 3 Blyth S. 2.04 3.48 3.11
1 2019.12.14 Stockport 4 : 2 Blyth S. 1.40 4.38 6.24


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 19

Oxford City


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Oxford City 1 : 1 Hornchurch 1.79 3.46 3.87
3 2019.11.26 Hornchurch 5 : 4 ot(p) Oxford City - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 5
Teljes 15
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)

Oxford City

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 100% (2/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 27.27% (3/11)
Második 27.27% (3/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
2 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
3 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
4 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
5 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
6 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
7 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
9 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
11 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
12 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
13 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
17 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
18 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
19 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
20 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
21 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
22 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
23 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
24 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
26 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
27 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
29 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
30 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
31 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
33 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
34 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
35 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
39 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
40 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
41 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
45 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
46 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
47 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
49 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
50 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
51 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
52 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
54 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
55 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
58 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
59 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
61 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
62 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
65 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
67 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
68 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
69 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
70 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
71 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
72 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
73 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
74 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
75 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
76 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
77 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
78 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
79 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
82 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
83 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
84 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
85 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
87 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
90 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
91 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
92 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
95 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
96 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
97 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
98 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
99 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
100 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
101 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
102 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
103 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
104 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
105 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
106 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
109 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
112 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
113 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
114 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
115 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
116 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
117 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
118 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
119 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
121 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
123 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
126 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
128 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
129 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
131 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
132 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
134 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
135 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
136 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
137 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
139 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
140 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
141 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
142 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
143 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
145 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
150 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
151 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
153 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
154 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
155 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
156 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
158 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
159 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
160 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
161 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
162 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
163 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
164 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
165 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
166 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
168 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
169 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
170 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
171 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
172 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
173 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
176 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
177 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
178 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
179 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
180 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
181 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
182 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
183 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
185 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
186 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
187 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
188 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
193 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
194 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
196 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
197 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
198 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
199 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
200 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
201 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
202 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
203 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
204 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
205 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
209 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
210 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
211 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
212 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
215 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
216 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
219 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
220 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
222 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
224 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
225 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
226 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
227 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
228 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
229 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
230 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
232 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
233 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
234 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
235 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
236 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
237 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
238 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
239 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
240 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
241 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
242 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
243 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
244 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
246 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
247 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
248 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
249 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
250 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
251 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
252 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
253 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
254 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
255 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
256 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
257 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
258 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
259 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
260 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
261 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
262 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
263 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
264 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
265 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
266 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
267 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
2 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
5 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
9 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
10 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
11 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
12 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
13 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
14 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
16 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
17 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
20 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
21 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
22 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
23 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
24 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
26 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
28 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
31 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
35 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
38 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
39 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
41 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
43 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
45 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
47 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
50 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
52 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
55 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
57 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
58 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
63 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
64 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
68 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
71 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
72 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
76 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
77 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
80 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
81 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
83 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
88 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
93 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
94 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
97 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
98 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
101 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
105 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
106 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
107 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
108 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
109 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
110 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
111 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
113 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
116 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
121 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
122 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
123 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
124 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
125 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
134 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
138 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
139 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
140 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
141 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
142 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
144 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
145 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
146 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
147 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
148 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
153 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
160 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
165 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
167 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
168 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
169 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
171 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
173 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
174 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
176 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
177 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
178 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
179 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
180 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
183 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
186 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
188 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
191 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
193 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
194 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
196 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
198 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
200 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
203 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
204 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
206 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
208 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
209 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
214 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
218 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
221 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
222 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
224 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
225 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
227 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
228 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
229 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
230 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
232 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
233 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
234 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
235 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
236 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
237 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
238 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
242 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
243 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
244 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
245 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
251 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
252 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
254 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
255 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
257 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
260 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
261 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
262 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
263 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
264 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
267 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
268 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
4 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
5 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
6 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
8 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
9 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
11 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
12 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
13 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
15 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
16 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
18 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
21 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
22 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
23 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
24 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
25 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
26 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
28 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
30 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
31 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
33 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
35 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
37 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
38 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
40 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
41 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
43 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
44 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
45 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
47 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
48 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
50 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
52 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
55 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
57 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
58 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
60 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
62 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
63 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
64 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
65 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
67 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
68 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
70 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
71 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
72 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
73 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
74 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
76 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
77 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
78 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
80 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
81 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
82 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
83 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
85 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
87 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
88 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
90 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
94 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
95 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
97 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
98 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
99 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
102 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
103 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
105 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
106 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
108 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
109 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
110 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
111 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
112 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
113 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
116 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
117 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
119 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
121 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
122 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
123 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
124 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
125 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
129 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
134 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
135 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
137 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
139 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
140 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
141 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
142 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
143 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
144 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
145 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
146 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
147 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
148 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
149 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
153 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
155 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
157 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
159 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
160 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
163 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
165 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
167 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
168 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
169 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
170 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
171 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
173 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
174 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
175 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
176 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
177 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
178 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
180 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
182 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
183 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
185 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
186 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
188 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
189 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
190 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
191 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
193 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
194 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
195 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
196 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
198 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
199 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
200 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
203 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
204 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
206 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
208 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
209 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
211 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
214 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
218 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
219 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
221 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
222 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
224 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
228 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
229 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
231 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
232 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
233 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
234 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
235 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
236 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
237 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
238 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
239 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
240 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
241 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
242 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
243 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
244 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
245 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
246 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
247 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
248 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
251 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
252 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
253 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
254 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
255 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
256 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
257 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
258 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
259 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
261 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
262 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
263 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
264 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
265 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
267 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
268 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Oxford City egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.