p, 2019 augusztus 23. @ 17:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Oxford City

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.11.24 Blyth S. 4 : 1 Marske United 1.52 4.44 4.40
1 2018.12.15 Lancaster 0 : 3 Blyth S. - - -
2 2019.01.12 Blyth S. 1 : 0 Boreham Wood 2.79 3.35 2.23
1/8 2019.02.02 Leyton 1 : 0 Blyth S. 1.29 5.01 7.65


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 30

Oxford City


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.11.24 Oxford City 4 : 0 Chelmsford City 2.67 3.40 2.30
1 2018.12.15 Maidenhead United 0 : 1 Oxford City 1.94 3.43 3.38
1 2019.01.08 Maidenhead United 1 : 2 ot Oxford City 1.74 3.48 3.95
2 2019.01.12 Maidstone United 1 : 0 Oxford City 2.11 3.33 3.04


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 34

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -1
Teljes -4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 0% (0/4) 100% (4/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 1 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (3/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (6/10)
Második 40% (4/10)

Oxford City

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 50% (2/4)
Döntetlen 25% (1/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (3/9)
Második 55.56% (5/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
2 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
3 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
4 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
5 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
6 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
7 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
9 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
10 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
11 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
12 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
13 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
14 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
15 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
16 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
17 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
18 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
19 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
20 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
21 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
22 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
23 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
25 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
26 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
27 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
28 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
29 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
30 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
32 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
33 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
34 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
35 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
36 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
42 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
43 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
44 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
45 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
47 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
48 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
49 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
51 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
53 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
54 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
56 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
59 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
60 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
63 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
66 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
69 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
70 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
71 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
72 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
73 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
74 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
75 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
77 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
78 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
80 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
81 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
82 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
83 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
84 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
85 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
86 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
88 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
89 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
90 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
91 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
92 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
93 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
94 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
95 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
97 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
99 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
100 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
101 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
102 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
103 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
104 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
105 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
106 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
107 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
111 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
112 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
113 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
114 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
119 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
120 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
121 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
122 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
124 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
125 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
126 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
128 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
129 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
130 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
131 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
132 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
133 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
136 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
137 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
138 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
140 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
144 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
147 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
148 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
149 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
150 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
151 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
152 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
153 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
154 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
156 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
158 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
159 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
160 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
162 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
165 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
168 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
169 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
171 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
173 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
174 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
175 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
176 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
177 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
178 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
180 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
181 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
182 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
183 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
184 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
185 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
187 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
188 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
190 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
191 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
192 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
193 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
194 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
195 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
196 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
197 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
200 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
202 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
203 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
204 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
205 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
207 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
208 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
209 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
213 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
214 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
215 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
216 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
218 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
219 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
220 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
221 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
222 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
223 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
224 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
226 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
227 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
228 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
229 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
230 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
231 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
232 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
233 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
235 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
236 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
237 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
238 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
239 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
240 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
241 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
243 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
244 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
245 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
246 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
247 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
248 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
249 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
250 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
251 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
252 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
253 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
254 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
255 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
256 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
257 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
258 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
259 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
260 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
261 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
262 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
263 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
264 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
265 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
266 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
267 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
2 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
5 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
6 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
7 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
8 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
9 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
10 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
12 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
14 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
15 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
17 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
18 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
19 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
21 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
23 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
26 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
27 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
28 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
29 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
30 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
33 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
35 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
36 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
40 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
44 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
45 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
48 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
50 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
51 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
53 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
54 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
56 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
57 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
58 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
59 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
60 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
61 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
64 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
66 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
68 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
69 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
71 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
72 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
73 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
74 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
75 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
77 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
78 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
82 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
84 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
87 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
88 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
95 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
97 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
98 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
101 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
104 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
106 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
108 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
113 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
114 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
117 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
118 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
120 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
125 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
131 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
133 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
134 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
136 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
137 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
141 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
143 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
146 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
147 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
149 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
152 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
153 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
155 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
158 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
164 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
165 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
167 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
168 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
169 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
170 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
181 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
184 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
186 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
187 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
188 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
189 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
190 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
191 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
192 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
199 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
205 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
206 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
207 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
208 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
209 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
210 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
211 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
214 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
215 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
219 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
220 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
221 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
222 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
223 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
227 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
228 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
230 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
231 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
233 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
234 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
235 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
236 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
237 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
241 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
243 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
245 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
246 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
247 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
248 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
249 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
250 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
251 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
253 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
254 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
256 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
258 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
259 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
262 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
263 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
264 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
265 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
266 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
2 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
4 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
5 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
6 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
7 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
9 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
10 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
11 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
14 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
15 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
16 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
19 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
20 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
21 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
23 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
25 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
26 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
29 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
30 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
31 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
32 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
33 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
34 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
36 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
40 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
44 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
45 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
46 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
47 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
48 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
49 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
50 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
51 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
53 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
54 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
55 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
56 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
57 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
58 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
59 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
60 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
61 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
62 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
63 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
64 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
66 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
68 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
69 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
74 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
75 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
77 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
79 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
80 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
82 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
86 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
87 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
88 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
89 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
92 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
93 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
94 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
95 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
96 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
97 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
98 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
99 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
101 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
102 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
104 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
105 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
106 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
107 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
109 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
112 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
113 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
117 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
119 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
120 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
123 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
124 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
127 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
128 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
131 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
132 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
133 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
134 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
135 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
136 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
137 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
140 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
141 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
142 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
143 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
146 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
148 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
149 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
152 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
153 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
155 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
158 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
159 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
160 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
162 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
164 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
165 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
168 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
169 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
170 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
171 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
178 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
181 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
184 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
185 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
186 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
187 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
188 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
189 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
190 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
191 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
195 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
197 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
198 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
199 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
201 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
205 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
206 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
208 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
209 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
210 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
211 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
214 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
215 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
219 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
221 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
222 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
223 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
224 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
227 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
228 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
229 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
230 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
231 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
233 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
234 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
235 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
236 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
237 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
240 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
241 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
242 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
243 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
244 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
245 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
246 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
247 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
248 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
249 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
250 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
251 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
252 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
253 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
254 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
255 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
256 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
258 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
259 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
260 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
261 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
262 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
263 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
264 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
265 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
266 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
267 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
268 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Oxford City egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.