sze, 2019 november 20. @ 16:38 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Rushall Olympic

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3  2019.11.23 Blyth S. - : - Alfreton Town 2.67 3.58 2.23


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Rushall Olympic


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Grantham Town 5 : 3 Rushall Olympic - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Rushall Olympic

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 5.00
Gól/játék 8.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 50% (4/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
2 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
4 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
10 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
11 Biggleswade Town 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
12 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
13 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
15 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
16 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
17 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
18 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
19 Redditch 3 2 1 0 10:7 +3 0 0 3 +1
20 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
21 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
25 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
27 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
29 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
30 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
31 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
33 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
34 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
35 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
36 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
37 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
38 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
39 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
40 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
43 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
46 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
49 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
53 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
54 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
55 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
56 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
57 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
60 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
61 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
62 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
64 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
66 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
67 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
68 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
70 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
71 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
72 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
74 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
75 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
79 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
80 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
81 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
85 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
88 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
92 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
94 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
95 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
97 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
98 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
100 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
101 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
102 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
104 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
106 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
107 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
111 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
115 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
116 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
120 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
123 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
124 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
125 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
127 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
128 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
129 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
130 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
132 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
134 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
135 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
136 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
137 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
139 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
140 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
141 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
142 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
143 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
145 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
147 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
149 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
152 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
153 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
154 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
156 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
160 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
161 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
162 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
163 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
165 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
166 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
167 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
168 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
170 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
175 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
176 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
180 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
181 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
182 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
183 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
184 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
185 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
187 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
189 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
190 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
194 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
195 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
196 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
197 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
200 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
201 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
203 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
204 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
206 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
207 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
209 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
210 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
211 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
214 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
215 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
217 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
218 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
219 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
221 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
222 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
223 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
225 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
226 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
227 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
228 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
229 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Paulton Rovers 4 2 1 1 9:5 +4 0 1 3 +2
231 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
232 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
234 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
236 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
237 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
238 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
241 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
243 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
244 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
2 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
5 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
6 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
7 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
9 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
15 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
19 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
20 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
21 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
23 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
25 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
30 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
38 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
39 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
41 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
43 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Biggleswade Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
46 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
47 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
48 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
52 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
55 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
56 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
57 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
59 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
61 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
62 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
63 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
64 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
65 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
66 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
67 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
68 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
71 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
75 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
79 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
82 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
89 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
91 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
96 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
100 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
103 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
109 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
115 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
120 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
122 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
124 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
125 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
131 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
132 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
136 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
138 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
143 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
146 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
147 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
150 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
153 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
154 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
157 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
158 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
166 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
167 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
172 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
175 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
177 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
178 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
186 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
187 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
191 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
192 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
193 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
195 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
197 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
203 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
206 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
211 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
212 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
215 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
225 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
227 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
228 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
232 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
233 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
238 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
239 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
240 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
241 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
242 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
2 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
5 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
6 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
7 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
9 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
11 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
14 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
15 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
17 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
19 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
20 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
21 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
22 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
23 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
24 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
26 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
28 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
30 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
37 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
38 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
39 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
41 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
43 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
44 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
46 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
47 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
48 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
52 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
53 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Redditch 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
56 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
57 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
59 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
60 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
61 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
65 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
66 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
67 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
69 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
72 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
77 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
79 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
80 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
89 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
92 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
95 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
96 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
99 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
100 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
102 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
108 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
109 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
111 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
112 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
115 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
117 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
118 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
120 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
122 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
124 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
125 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
128 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
131 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
132 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
133 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
136 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
138 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
145 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
146 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
147 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
148 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
150 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
154 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
155 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
157 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
158 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
160 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
161 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
166 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
167 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
168 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
170 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
171 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
172 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
175 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
178 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
185 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
186 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
187 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
189 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
191 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
192 Paulton Rovers 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
193 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
195 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
197 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
198 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
199 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
203 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
204 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
205 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
206 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
208 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
210 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
211 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
212 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
213 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
216 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
217 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
218 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
221 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
223 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
226 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
227 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
228 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
229 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
231 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
232 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
233 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
234 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
238 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
239 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
240 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
241 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
242 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
244 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Rushall Olympic egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.