p, 2019 november 15. @ 03:04 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Bamber

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3  2019.11.23 Blyth S. - : - Alfreton Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Bamber


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Nantwich Town 2 : 1 Bamber - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Bamber

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 100% (3/3)
Második 0% (0/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
2 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
5 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
6 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
7 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
9 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
10 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
11 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
12 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
13 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
15 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
16 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
20 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
22 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
23 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
25 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
27 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
29 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
31 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
32 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
34 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
36 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
37 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
38 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
39 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
40 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
41 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
43 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
49 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
50 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
51 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
52 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
55 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
56 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Bedfont Sports 3 1 2 0 4:3 +1 0 2 1 =2
58 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
61 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
62 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
63 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
64 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
65 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
68 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
70 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
72 Barwell 2 1 1 0 10:5 +5 0 0 2 =1
73 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
75 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
77 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
78 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
79 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
80 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
81 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
84 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
87 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
88 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
89 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
92 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
94 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
95 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
97 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
99 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
100 Paulton Rovers 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 +1
101 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
102 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
103 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
107 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
109 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
111 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
112 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
113 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
116 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
117 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
118 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
121 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
122 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
123 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
125 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
127 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
129 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
130 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
131 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
133 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
134 Redditch 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
135 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
136 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
141 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
148 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
149 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
150 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
152 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
153 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
155 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
156 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
157 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
158 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
160 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
164 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
166 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
167 Biggleswade Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
168 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
169 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
171 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
173 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
174 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
175 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
177 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
178 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
179 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
180 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
181 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
182 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
184 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
187 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
190 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
191 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
193 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
194 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
195 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
196 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
197 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
200 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
201 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
203 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
204 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
208 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
210 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
211 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
212 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
215 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
217 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
219 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
222 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
223 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
224 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
228 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
229 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
232 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
233 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
234 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
235 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
236 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
237 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
239 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
240 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
242 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
243 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
244 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
2 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
3 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
5 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
13 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
14 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
18 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
24 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
25 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
29 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
30 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
31 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
32 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
35 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
37 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
44 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
45 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
50 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
52 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
55 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
59 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
60 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Bedfont Sports 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
66 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
71 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
76 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
79 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
80 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
85 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
97 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
100 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
101 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
102 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
103 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
104 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
105 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
106 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
107 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
109 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
112 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
114 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
121 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
123 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
128 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
131 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
134 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
136 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
138 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
147 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
148 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
151 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
152 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
155 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
156 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
158 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
160 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
161 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
162 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
164 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
166 Redditch 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
167 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
169 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
170 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
174 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
175 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
176 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
177 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
179 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
181 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
184 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
185 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
194 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
198 Biggleswade Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
199 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
207 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
209 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
212 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
213 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
214 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
218 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
220 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
222 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
223 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
225 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
226 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
227 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
232 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
233 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
234 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
235 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
238 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
241 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
242 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
243 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
244 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
3 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
4 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
5 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
6 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
12 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
13 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
14 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
18 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
19 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
22 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
23 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
24 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
25 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
26 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
29 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
31 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
32 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
35 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
37 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
44 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
48 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
50 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
52 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
56 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
57 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
58 Paulton Rovers 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
59 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
60 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
62 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
63 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Bedfont Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
66 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
67 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
68 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
69 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
70 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
71 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
72 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
74 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
80 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
81 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
83 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
84 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
85 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
87 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
95 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
96 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
97 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
100 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
102 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
103 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
105 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
106 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
109 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
112 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
114 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
115 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
119 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
121 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
123 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
124 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
125 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
127 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
128 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
131 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
134 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
135 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
136 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
138 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
142 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
146 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
147 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
148 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
151 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
152 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
154 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
155 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
158 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
160 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
161 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
162 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
163 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
164 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
165 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Redditch 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
167 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
168 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
169 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
170 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
171 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
174 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
175 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
176 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
182 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
184 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
185 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
189 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
194 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
197 Barwell 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
198 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
199 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
203 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
204 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
205 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
206 Metropolitan Police 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
211 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
212 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
214 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
218 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
220 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
221 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
223 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
225 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
226 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
227 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
232 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
233 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
234 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
236 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
237 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
238 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
239 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
241 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
242 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
243 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
244 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Bamber egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.