cs, 2020 július 02. @ 21:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Witton Albion

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Blyth S. 1 : 1 Alfreton Town 2.67 3.57 2.24
3 2019.12.03 Alfreton Town 1 : 3 Blyth S. 2.04 3.48 3.11
1 2019.12.14 Stockport 4 : 2 Blyth S. 1.40 4.38 6.24


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 19

Witton Albion


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Lancaster 1 : 0 Witton Albion - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 5
Teljes 19
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)

Witton Albion

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 100% (1/1)
Második 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
2 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
3 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
5 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
6 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
7 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
8 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
9 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
10 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
11 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
13 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
15 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
18 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
19 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
20 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
22 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
24 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
26 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
27 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
28 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
29 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
30 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
38 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
39 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
40 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
43 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
45 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
46 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
47 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
48 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
49 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
50 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
51 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
52 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
53 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
54 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
55 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
58 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
59 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
60 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
61 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
64 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
65 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
67 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
68 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
69 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
70 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
71 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
72 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
74 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
75 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
76 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
77 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
81 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
82 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
83 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
84 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
85 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
86 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
87 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
88 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
89 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
91 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
93 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
94 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
96 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
97 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
98 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
99 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
100 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
103 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
104 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
105 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
106 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
107 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
108 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
110 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
111 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
112 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
113 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
114 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
115 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
117 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
118 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
119 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
120 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
122 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
123 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
125 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
126 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
127 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
128 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
129 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
131 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
132 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
133 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
134 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
135 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
136 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
137 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
138 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
139 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
141 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
142 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
144 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
145 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
146 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
147 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
148 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
149 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
150 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
151 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
152 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
156 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
157 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
159 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
160 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
161 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
162 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
163 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
166 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
167 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
168 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
171 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
172 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
173 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
174 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
175 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
176 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
177 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
178 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
179 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
182 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
183 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
184 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
185 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
187 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
188 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
189 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
190 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
191 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
193 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
194 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
196 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
198 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
199 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
200 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
202 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
203 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
207 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
208 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
209 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
210 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
211 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
213 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
214 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
216 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
217 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
219 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
220 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
221 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
222 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
223 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
224 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
226 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
227 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
229 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
230 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
231 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
232 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
233 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
234 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
236 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
237 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
238 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
239 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
242 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
243 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
244 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
245 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
246 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
248 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
249 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
250 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
251 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
252 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
253 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
254 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
255 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
256 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
257 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
258 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
259 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
260 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
262 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
263 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
264 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
265 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
266 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
267 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
268 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
2 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
7 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
9 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
14 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
16 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
17 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
18 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
20 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
21 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
23 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
25 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
26 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
28 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
29 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
30 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
31 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
33 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
35 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
37 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
38 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
40 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
44 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
46 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
50 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
53 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
54 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
55 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
57 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
58 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
64 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
68 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
69 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
71 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
72 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
73 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
75 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
79 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
82 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
83 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
86 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
90 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
92 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
94 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
99 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
100 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
104 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
106 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
109 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
112 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
116 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
117 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
118 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
119 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
126 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
128 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
129 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
130 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
131 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
133 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
136 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
137 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
138 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
139 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
145 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
147 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
151 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
152 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
153 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
154 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
157 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
164 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
165 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
167 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
169 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
172 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
175 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
176 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
178 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
180 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
181 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
184 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
185 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
187 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
188 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
190 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
193 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
194 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
197 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
198 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
199 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
202 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
205 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
206 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
210 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
211 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
214 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
216 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
218 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
221 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
222 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
224 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
225 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
226 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
228 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
230 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
231 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
232 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
233 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
234 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
235 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
237 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
238 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
240 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
241 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
242 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
245 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
246 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
248 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
250 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
251 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
253 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
254 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
256 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
257 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
258 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
259 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
260 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
261 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
262 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
263 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
264 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
267 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
268 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
2 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
6 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
7 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
8 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
9 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
11 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
12 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
13 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
14 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
17 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
18 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
20 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
21 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
24 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
25 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
26 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
28 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
29 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
30 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
31 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
32 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
33 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
35 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
37 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
38 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
40 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
41 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
44 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
46 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
50 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
51 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
53 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
54 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
55 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
57 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
58 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
59 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
60 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
63 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
67 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
68 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
69 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
71 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
72 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
73 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
74 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
79 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
80 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
81 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
83 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
84 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
86 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
89 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
90 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
92 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
94 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
99 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
100 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
104 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
105 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
106 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
107 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
109 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
111 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
112 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
113 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
117 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
118 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
119 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
120 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
121 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
124 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
126 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
128 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
129 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
130 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
131 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
133 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
138 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
139 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
140 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
141 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
142 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
143 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
145 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
147 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
148 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
151 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
152 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
153 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
154 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
157 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
158 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
160 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
161 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
165 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
168 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
169 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
171 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
172 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
174 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
175 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
176 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
177 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
180 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
181 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
182 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
183 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
184 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
185 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
187 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
188 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
190 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
191 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
192 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
193 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
194 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
195 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
197 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
198 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
199 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
200 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
202 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
205 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
206 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
209 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
210 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
211 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
212 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
213 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
214 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
215 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
216 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
219 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
221 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
222 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
224 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
225 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
226 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
227 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
228 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
229 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
230 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
231 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
232 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
233 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
234 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
235 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
236 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
237 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
238 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
239 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
240 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
241 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
242 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
243 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
244 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
245 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
246 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
247 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
248 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
249 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
250 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
251 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
252 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
253 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
254 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
255 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
256 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
257 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
258 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
259 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
260 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
261 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
262 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
263 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
264 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
265 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
268 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Witton Albion egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.