p, 2019 november 15. @ 00:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Brackley Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3  2019.11.23 Blyth S. - : - Alfreton Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Brackley Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3  2019.11.23 Brackley Town - : - Chester - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Brackley Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
4 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
5 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
6 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
8 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
11 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
12 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
16 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
17 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
19 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
22 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
23 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
27 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
28 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
29 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
31 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
33 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Barwell 2 1 1 0 10:5 +5 0 0 2 =1
36 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
37 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
42 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
43 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
44 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
47 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
50 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
52 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
53 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
55 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Biggleswade Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
57 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
58 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
59 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
60 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
61 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
62 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
63 Paulton Rovers 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 +1
64 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
65 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
66 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
70 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
73 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
74 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
77 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
78 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
80 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
81 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
83 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
85 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
86 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
87 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
88 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
89 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
90 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
92 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
93 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
94 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
95 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
98 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
99 Redditch 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
100 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
101 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
105 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
106 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
109 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
110 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
111 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
113 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
114 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
115 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
116 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
118 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
124 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
129 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
130 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
131 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
132 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
133 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
135 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
137 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
139 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
140 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
141 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
142 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
143 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
144 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
145 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
147 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
148 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
149 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
151 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
152 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
154 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
156 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
159 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
160 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
161 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
171 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
172 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
174 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
176 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
177 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
181 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
182 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
184 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
186 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
187 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Bedfont Sports 3 1 2 0 4:3 +1 0 2 1 =2
190 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
191 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
194 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
196 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
197 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
199 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
200 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
201 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
204 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
205 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
207 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
208 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
209 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
211 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
212 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
213 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
215 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
216 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
218 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
219 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
221 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
222 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
226 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
228 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
229 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
230 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
231 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
232 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
234 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
235 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
236 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
238 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
239 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
241 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
242 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
243 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
244 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
4 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
6 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
8 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
11 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
12 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
17 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
19 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
24 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
25 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
26 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
29 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
37 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
42 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
45 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
47 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
48 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
50 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
52 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
58 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
60 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
64 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
67 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
70 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
72 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
73 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
74 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
76 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
77 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
82 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
83 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
85 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Biggleswade Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
89 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
92 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
96 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
102 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
104 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
107 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
111 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
113 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
114 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
119 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
121 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
122 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
123 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
125 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
128 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
129 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
130 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
131 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
132 Redditch 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
133 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
136 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
137 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
141 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
143 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
144 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
145 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
147 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
150 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
155 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
159 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
163 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
164 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
165 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
173 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
179 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
180 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
185 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
193 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
194 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
197 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
199 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
200 Bedfont Sports 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
201 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
204 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
207 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
209 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
214 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
215 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
216 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
220 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
222 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
223 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
228 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
229 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
230 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
231 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
232 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
233 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
235 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
236 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
238 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
239 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
240 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
241 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
242 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
243 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
244 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
3 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
4 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
6 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
10 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
11 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
12 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
17 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
19 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
22 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
23 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
24 Paulton Rovers 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
25 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
26 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
29 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
30 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
31 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
33 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
36 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
37 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
40 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
41 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
42 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
44 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
45 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
46 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
48 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
49 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
50 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
51 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
52 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
53 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
54 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
55 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
58 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
59 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
60 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
61 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
63 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
64 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
67 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
70 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
71 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
73 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
82 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
83 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
85 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
89 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
91 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
92 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
95 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
96 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
98 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
99 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
102 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
103 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
104 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
112 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
113 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
114 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
116 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
119 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
121 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
122 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
123 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
128 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
129 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
130 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Redditch 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
133 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
135 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
136 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
137 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
140 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
141 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
143 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
144 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
145 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
146 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
152 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
155 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
159 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
163 Barwell 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
164 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
165 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
167 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
168 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Metropolitan Police 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
177 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
180 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
185 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
186 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
192 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
193 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
194 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
199 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
200 Bedfont Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
201 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
203 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
204 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
206 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
207 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
209 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
210 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
212 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
214 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
215 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
216 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
222 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
223 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
228 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
229 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
230 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
231 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
232 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
233 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
235 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
236 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
238 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
239 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
240 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
241 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
242 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
243 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
244 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Brackley Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.