cs, 2020 július 02. @ 21:38 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Salisbury

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Blyth S. 1 : 1 Alfreton Town 2.67 3.57 2.24
3 2019.12.03 Alfreton Town 1 : 3 Blyth S. 2.04 3.48 3.11
1 2019.12.14 Stockport 4 : 2 Blyth S. 1.40 4.38 6.24


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 19

Salisbury


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Salisbury 3 : 3 Dorchester - - -
1 2019.10.29 Dorchester 0 : 3 Salisbury 2.70 3.60 2.15
2 2019.11.09 Salisbury 2 : 1 Kings Langley - - -
3 2019.11.23 Salisbury 4 : 3 Hayes 1.69 3.71 4.12
1 2019.12.14 Eastbourne 2 : 2 Salisbury 1.83 3.44 3.71
1 2020.01.07 Salisbury 1 : 0 Eastbourne 2.35 3.57 2.49
2 2020.01.11 Chelmsford City 4 : 0 Salisbury 1.66 3.87 4.14


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 38
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 27

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -15
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)

Salisbury

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 14.29% (1/7) 85.71% (6/7) 42.86% (3/7) 57.14% (4/7)
Nullára
Nyereség 28.57% (2/7)
Vereség 14.29% (1/7)

Nyerési küszöb
1 gól 42.86% (3/7)
2 vagy több gól 14.29% (1/7)

Rúgott gól/játék 2.14
Kapott gól/játék 1.86
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 28.57% (2/7)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 2 2 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (4/4) 75% (3/4)
Vendég 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 2 0 0 0 1 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 28.57% (2/7) 57.14% (4/7)
Döntetlen 42.86% (3/7) 28.57% (2/7)
Elveszitett 28.57% (2/7) 14.29% (1/7)

Gólok száma félidőkben
Első 42.86% (12/28)
Második 57.14% (16/28)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
2 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
3 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
4 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
5 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
6 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
7 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
8 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
10 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
12 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
13 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
14 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
18 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
19 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
20 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
21 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
22 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
23 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
25 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
26 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
27 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
28 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
29 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
31 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
33 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
34 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
35 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
36 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
40 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
42 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
43 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
45 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
46 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
48 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
49 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
50 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
51 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
52 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
53 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
54 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
55 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
56 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
58 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
59 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
62 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
63 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
65 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
68 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
69 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
70 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
71 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
72 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
73 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
74 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
75 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
76 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
77 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
78 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
79 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
82 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
83 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
84 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
85 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
86 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
87 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
88 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
89 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
93 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
95 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
98 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
99 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
100 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
101 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
103 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
104 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
106 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
108 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
110 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
112 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
113 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
114 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
115 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
117 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
118 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
119 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
120 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
121 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
122 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
123 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
125 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
126 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
128 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
129 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
130 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
132 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
135 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
136 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
137 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
139 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
140 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
141 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
146 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
147 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
150 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
151 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
153 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
154 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
156 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
157 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
159 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
160 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
162 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
163 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
165 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
166 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
167 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
168 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
169 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
170 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
171 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
173 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
177 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
178 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
179 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
180 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
181 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
182 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
183 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
184 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
185 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
186 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
187 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
188 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
189 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
192 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
193 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
194 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
195 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
197 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
198 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
199 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
201 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
202 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
203 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
206 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
207 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
208 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
210 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
211 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
212 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
213 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
214 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
215 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
216 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
217 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
218 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
220 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
222 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
223 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
224 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
225 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
227 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
228 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
229 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
230 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
231 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
232 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
233 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
234 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
235 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
236 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
237 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
238 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
239 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
240 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
241 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
244 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
245 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
246 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
247 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
248 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
249 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
250 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
251 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
252 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
253 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
254 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
255 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
256 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
257 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
258 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
259 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
260 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
261 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
263 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
264 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
265 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
266 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
267 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
268 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
2 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
4 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
5 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
8 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
10 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
11 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
12 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
13 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
15 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
18 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
20 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
21 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
24 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
26 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
27 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
29 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
30 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
31 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
34 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
39 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
40 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
42 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
44 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
45 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
46 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
47 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
48 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
50 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
52 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
54 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
55 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
59 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
62 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
65 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
66 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
67 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
70 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
74 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
75 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
76 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
77 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
81 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
83 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
84 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
89 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
92 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
93 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
95 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
96 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
100 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
103 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
104 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
106 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
108 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
109 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
110 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
111 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
113 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
115 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
117 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
120 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
124 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
125 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
126 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
127 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
131 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
135 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
136 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
140 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
141 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
143 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
145 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
147 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
148 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
151 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
154 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
159 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
161 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
162 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
163 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
165 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
167 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
169 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
170 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
174 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
175 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
176 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
178 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
179 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
180 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
181 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
187 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
188 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
189 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
192 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
194 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
195 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
196 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
197 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
198 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
199 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
200 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
205 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
210 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
213 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
217 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
218 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
222 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
223 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
225 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
226 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
227 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
228 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
229 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
230 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
231 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
232 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
233 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
234 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
235 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
236 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
238 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
239 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
241 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
243 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
244 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
245 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
246 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
247 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
248 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
253 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
254 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
255 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
258 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
259 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
260 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
261 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
262 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
263 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
264 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
267 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
268 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
4 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
5 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
7 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
8 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
9 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
10 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
13 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
16 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
17 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
20 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
21 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
24 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
25 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
26 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
27 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
30 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
31 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
32 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
34 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
36 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
39 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
40 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
41 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
42 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
43 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
44 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
45 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
46 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
48 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
49 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
50 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
52 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
53 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
54 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
57 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
59 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
62 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
63 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
64 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
65 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
66 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
67 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
69 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
70 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
71 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
74 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
76 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
77 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
79 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
81 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
83 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
84 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
86 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
88 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
89 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
91 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
92 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
96 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
97 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
100 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
101 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
104 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
105 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
106 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
108 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
109 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
110 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
111 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
113 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
114 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
117 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
119 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
120 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
122 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
124 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
125 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
126 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
127 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
128 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
130 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
131 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
135 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
136 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
137 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
141 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
142 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
143 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
145 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
147 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
148 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
149 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
150 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
151 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
154 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
155 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
157 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
158 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
159 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
161 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
162 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
163 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
165 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
167 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
168 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
169 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
172 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
174 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
175 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
176 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
177 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
178 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
179 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
184 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
187 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
188 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
189 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
191 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
192 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
194 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
195 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
196 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
197 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
198 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
199 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
200 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
201 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
205 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
210 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
211 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
213 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
216 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
217 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
218 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
220 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
221 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
222 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
223 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
225 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
226 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
227 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
228 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
229 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
231 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
232 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
233 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
234 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
235 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
236 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
237 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
238 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
239 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
240 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
241 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
243 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
244 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
245 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
246 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
247 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
248 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
249 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
251 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
252 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
254 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
255 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
256 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
257 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
258 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
259 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
260 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
261 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
262 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
263 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
264 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
265 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
267 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
268 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Salisbury egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.