h, 2019 július 22. @ 04:11 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Weston Super Mare

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.11.24 Blyth S. 4 : 1 Marske United 1.52 4.44 4.40
1 2018.12.15 Lancaster 0 : 3 Blyth S. - - -
2 2019.01.12 Blyth S. 1 : 0 Boreham Wood 2.79 3.35 2.23
1/8 2019.02.02 Leyton 1 : 0 Blyth S. 1.29 5.01 7.65


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 30

Weston Super Mare


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.11.24 Slough 2 : 3 Weston Super Mare 1.58 3.75 4.69
1 2018.12.15 Truro City 4 : 0 Weston Super Mare 2.04 3.54 3.04


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 11
Teljes 14
Tipp Hazai Nyer

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 0% (0/4) 100% (4/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 1 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (3/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (6/10)
Második 40% (4/10)

Weston Super Mare

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (6/9)
Második 33.33% (3/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
3 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
4 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
5 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
6 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
7 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
8 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
9 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
11 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
12 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
13 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
14 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
15 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
16 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
18 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
19 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
20 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
21 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
22 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
23 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
24 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
25 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
26 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
28 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
29 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
31 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
32 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
33 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
34 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
35 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
37 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
39 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
40 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
41 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
45 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
46 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
47 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
48 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
50 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
51 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
56 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
57 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
58 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
61 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
64 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
67 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
68 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
69 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
70 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
72 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
73 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
74 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
75 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
76 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
77 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
79 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
80 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
82 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
83 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
84 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
85 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
86 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
87 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
88 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
89 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
90 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
91 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
92 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
93 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
94 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
95 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
96 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
97 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
98 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
100 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
104 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
105 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
106 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
107 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
108 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
109 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
111 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
112 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
113 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
114 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
115 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
117 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
118 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
119 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
120 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
122 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
123 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
124 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
125 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
128 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
130 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
131 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
132 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
133 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
134 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
135 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
136 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
138 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
140 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
141 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
143 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
144 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
146 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
147 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
149 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
153 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
154 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
155 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
156 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
157 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
158 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
160 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
161 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
163 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
166 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
168 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
169 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
170 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
171 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
172 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
173 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
174 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
176 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
177 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
178 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
179 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
180 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
182 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
183 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
184 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
186 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
187 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
188 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
189 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
191 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
193 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
195 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
196 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
197 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
198 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
199 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
201 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
202 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
203 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
205 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
208 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
209 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
210 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
211 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
212 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
217 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
218 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
219 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
221 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
222 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
223 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
224 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
225 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
226 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
227 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
228 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
229 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
230 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
231 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
234 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
235 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
236 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
237 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
240 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
241 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
243 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
244 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
245 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
246 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
247 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
248 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
249 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
250 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
251 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
252 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
253 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
254 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
255 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
256 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
257 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
258 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
259 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
260 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
261 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
263 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
264 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
265 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
266 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
267 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
268 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
3 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
4 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
7 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
10 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
11 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
12 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
13 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
14 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
15 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
16 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
17 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
18 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
20 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
21 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
22 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
23 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
26 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
29 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
30 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
33 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
37 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
38 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
40 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
42 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
44 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
45 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
46 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
49 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
53 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
54 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
55 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
57 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
58 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
59 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
60 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
62 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
66 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
67 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
71 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
73 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
74 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
75 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
76 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
77 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
80 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
83 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
84 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
86 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
90 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
92 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
95 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
96 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
100 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
106 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
109 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
110 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
112 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
113 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
115 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
116 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
122 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
124 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
126 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
128 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
135 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
139 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
142 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
143 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
146 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
148 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
149 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
152 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
153 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
156 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
158 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
162 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
165 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
169 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
170 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
172 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
173 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
176 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
179 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
180 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
183 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
186 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
187 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
188 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
189 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
190 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
191 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
193 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
195 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
202 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
203 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
206 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
207 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
208 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
209 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
210 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
211 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
213 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
216 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
221 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
222 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
223 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
225 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
226 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
227 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
228 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
229 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
230 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
231 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
232 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
234 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
235 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
236 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
237 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
238 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
240 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
243 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
244 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
246 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
247 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
248 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
250 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
251 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
252 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
253 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
255 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
256 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
257 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
260 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
263 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
264 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
265 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
266 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
267 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
268 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
3 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
4 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
5 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
6 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
7 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
9 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
12 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
13 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
14 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
15 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
16 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
17 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
18 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
20 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
21 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
22 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
23 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
26 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
27 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
30 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
31 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
33 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
34 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
35 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
37 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
40 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
42 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
44 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
45 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
46 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
48 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
49 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
50 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
51 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
53 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
56 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
57 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
58 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
59 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
60 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
62 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
64 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
66 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
67 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
68 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
69 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
70 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
71 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
72 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
75 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
76 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
77 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
79 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
81 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
82 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
83 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
84 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
86 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
87 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
88 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
89 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
90 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
92 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
94 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
95 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
97 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
98 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
99 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
100 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
104 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
107 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
108 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
109 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
112 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
115 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
116 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
120 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
121 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
122 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
123 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
124 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
125 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
126 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
129 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
130 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
133 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
135 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
137 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
139 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
140 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
141 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
142 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
143 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
146 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
149 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
150 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
152 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
155 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
158 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
159 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
160 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
162 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
164 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
165 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
166 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
167 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
168 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
169 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
170 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
172 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
175 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
176 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
178 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
179 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
180 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
183 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
186 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
188 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
189 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
190 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
191 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
194 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
195 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
199 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
202 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
203 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
204 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
206 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
210 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
211 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
213 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
216 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
217 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
221 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
222 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
223 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
224 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
225 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
226 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
227 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
228 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
229 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
230 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
231 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
232 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
233 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
234 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
235 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
236 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
237 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
238 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
240 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
241 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
242 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
243 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
244 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
245 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
246 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
247 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
248 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
250 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
251 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
252 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
253 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
254 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
255 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
256 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
257 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
260 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
261 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
262 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
263 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
264 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
265 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
266 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
267 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
268 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Weston Super Mare egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.