sze, 2019 november 20. @ 03:45 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Weston Super Mare

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3  2019.11.23 Blyth S. - : - Alfreton Town 2.70 3.56 2.25


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Weston Super Mare


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Totton AFC 3 : 2 ot Weston Super Mare - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Weston Super Mare

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 0% (0/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
3 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
4 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
5 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
7 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
8 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
10 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
12 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
13 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
14 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
16 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
17 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
18 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
20 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
21 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
23 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
24 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
25 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
27 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
29 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
30 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
31 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
32 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
34 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
36 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Paulton Rovers 4 2 1 1 9:5 +4 0 1 3 +2
38 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
39 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
43 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
44 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
46 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
47 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
50 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
51 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
52 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
54 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
59 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
60 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
61 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
63 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
64 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
65 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
67 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
68 Redditch 3 2 1 0 10:7 +3 0 0 3 +1
69 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
70 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
73 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
75 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
77 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
83 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
84 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
85 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
87 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
88 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
89 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
90 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
93 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
94 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
95 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
98 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
99 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
102 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
103 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
104 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
105 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
106 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
108 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
109 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
111 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
112 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
113 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
115 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
118 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
119 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
122 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
127 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
129 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
130 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
131 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Biggleswade Town 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
139 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
141 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
142 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
145 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
146 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
148 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
149 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
151 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
152 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
156 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
157 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
158 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
160 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
162 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
163 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
165 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
166 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
168 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
169 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
170 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
171 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
172 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
173 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
175 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
176 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
179 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
180 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
181 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
182 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
184 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
188 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
189 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
190 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
192 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
193 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
194 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
195 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
198 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
200 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
201 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
202 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
204 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
206 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
208 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
210 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
211 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
213 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
214 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
216 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
217 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
218 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
219 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
220 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
221 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
223 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
226 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
227 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
228 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
230 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
231 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
232 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
233 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
236 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
237 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
239 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
241 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
242 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
243 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
2 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
9 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
14 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
15 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
17 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
21 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
23 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
24 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
29 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
36 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
42 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
44 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
45 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
46 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
50 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
51 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
56 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
66 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
67 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
68 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
71 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
74 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
76 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
77 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
78 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
83 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
85 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
86 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
89 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
92 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
94 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
98 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
100 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
101 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
102 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
103 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
104 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
106 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
107 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
112 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
114 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
119 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
122 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
123 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
126 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
129 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
131 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
132 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
136 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
140 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
144 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
145 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
149 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
154 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
156 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
158 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
164 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
165 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Biggleswade Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
170 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
173 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
174 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
177 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
178 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
179 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
180 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
182 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
184 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
186 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
187 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
188 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
191 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
192 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
195 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
196 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
203 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
205 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
206 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
209 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
214 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
215 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
216 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
217 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
218 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
226 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
231 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
232 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
235 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
236 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
241 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
243 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
2 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
8 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
9 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
11 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
14 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
15 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
17 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
19 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
20 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
21 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
23 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
25 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
27 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
29 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
30 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
33 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
34 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
36 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
38 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
40 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
42 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
46 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
50 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
51 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
59 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
61 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
64 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
66 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
67 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
68 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
71 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
72 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
74 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
76 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
77 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
78 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
83 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
84 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
85 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
86 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
89 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
90 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
92 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
96 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
98 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
99 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
100 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
101 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Redditch 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
103 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
104 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
107 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
108 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
111 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
112 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
113 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
114 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
117 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
122 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
126 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
127 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
129 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
131 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
132 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
135 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
136 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
140 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
144 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
145 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
148 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
152 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
154 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
156 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
158 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
160 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
164 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
165 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
166 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
168 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
170 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
173 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
174 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
177 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
178 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
180 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
181 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
182 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
184 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
186 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
187 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
188 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
194 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
195 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
196 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
197 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
201 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
203 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
205 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
209 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
210 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
215 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
217 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
218 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
219 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
220 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
225 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
226 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
230 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
231 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
232 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
235 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
236 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
238 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
239 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
240 Paulton Rovers 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
241 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
243 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Weston Super Mare egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.