cs, 2020 július 02. @ 21:33 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Heybridge

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Blyth S. 1 : 1 Alfreton Town 2.67 3.57 2.24
3 2019.12.03 Alfreton Town 1 : 3 Blyth S. 2.04 3.48 3.11
1 2019.12.14 Stockport 4 : 2 Blyth S. 1.40 4.38 6.24


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 19

Heybridge


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Staines Town 0 : 2 Heybridge - - -
1 2019.10.26 Heybridge 1 : 2 Potters Bar Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -15
Teljes 3
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)

Heybridge

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/5)
Második 40% (2/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
2 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
3 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
4 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
5 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
8 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
9 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
10 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
11 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
12 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
13 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
14 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
15 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
17 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
18 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
19 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
21 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
22 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
26 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
27 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
28 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
29 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
30 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
31 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
33 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
34 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
35 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
36 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
37 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
38 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
40 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
41 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
42 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
43 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
44 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
46 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
47 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
49 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
50 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
51 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
52 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
53 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
54 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
56 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
57 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
60 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
61 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
62 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
63 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
64 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
65 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
66 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
68 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
70 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
71 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
72 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
73 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
74 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
75 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
76 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
77 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
79 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
80 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
81 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
83 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
84 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
85 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
87 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
89 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
90 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
91 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
92 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
93 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
94 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
95 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
96 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
98 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
99 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
100 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
102 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
104 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
105 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
106 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
107 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
109 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
111 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
112 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
113 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
114 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
115 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
117 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
118 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
119 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
120 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
122 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
124 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
127 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
129 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
132 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
133 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
134 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
135 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
136 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
138 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
140 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
141 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
142 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
144 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
148 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
149 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
151 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
152 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
153 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
154 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
155 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
156 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
157 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
158 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
159 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
160 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
162 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
163 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
164 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
165 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
167 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
169 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
170 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
171 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
172 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
173 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
174 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
175 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
176 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
177 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
178 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
180 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
183 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
184 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
185 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
186 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
187 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
188 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
190 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
191 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
192 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
194 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
195 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
196 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
198 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
199 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
200 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
201 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
202 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
203 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
204 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
205 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
206 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
207 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
208 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
209 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
210 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
212 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
215 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
216 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
218 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
220 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
221 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
223 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
224 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
225 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
226 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
227 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
228 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
229 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
230 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
231 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
232 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
233 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
234 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
235 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
237 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
238 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
239 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
240 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
244 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
245 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
246 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
247 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
248 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
249 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
250 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
251 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
252 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
253 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
254 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
255 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
256 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
257 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
259 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
260 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
262 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
263 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
264 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
265 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
266 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
267 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
268 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
3 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
4 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
5 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
6 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
9 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
11 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
12 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
15 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
18 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
21 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
26 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
27 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
29 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
30 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
33 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
39 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
40 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
42 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
45 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
47 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
50 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
52 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
54 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
60 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
61 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
62 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
63 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
64 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
66 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
69 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
71 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
74 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
76 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
77 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
78 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
79 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
84 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
86 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
89 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
90 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
93 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
95 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
97 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
99 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
103 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
107 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
108 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
109 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
110 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
112 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
113 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
114 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
116 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
117 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
120 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
123 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
124 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
126 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
130 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
131 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
132 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
135 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
136 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
137 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
140 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
142 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
149 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
150 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
153 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
157 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
158 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
159 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
160 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
164 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
165 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
166 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
167 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
168 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
169 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
170 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
175 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
177 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
179 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
180 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
181 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
184 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
187 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
189 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
191 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
192 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
193 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
194 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
196 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
198 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
200 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
203 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
207 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
209 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
210 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
213 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
218 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
219 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
220 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
221 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
224 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
225 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
226 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
227 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
228 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
229 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
230 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
231 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
232 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
233 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
234 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
236 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
237 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
241 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
242 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
243 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
244 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
245 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
246 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
247 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
248 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
251 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
252 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
253 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
254 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
255 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
258 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
259 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
260 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
261 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
263 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
264 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
265 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
267 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
268 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
2 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
3 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
4 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
5 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
6 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
8 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
9 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
11 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
13 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
15 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
16 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
17 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
21 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
22 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
26 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
27 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
30 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
33 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
37 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
39 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
40 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
42 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
43 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
44 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
45 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
46 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
49 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
50 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
52 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
53 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
55 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
56 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
57 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
60 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
61 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
62 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
63 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
64 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
66 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
70 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
71 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
73 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
75 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
76 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
77 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
78 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
79 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
81 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
86 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
89 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
90 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
91 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
92 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
94 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
96 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
97 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
100 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
103 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
104 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
107 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
108 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
109 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
110 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
112 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
113 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
115 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
116 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
117 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
118 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
119 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
120 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
123 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
124 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
125 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
126 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
127 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
128 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
130 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
131 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
132 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
134 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
135 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
136 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
137 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
140 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
141 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
142 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
146 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
147 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
148 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
149 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
150 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
152 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
153 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
154 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
157 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
158 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
159 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
160 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
163 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
164 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
165 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
166 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
167 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
168 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
170 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
172 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
173 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
175 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
176 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
177 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
180 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
184 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
185 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
187 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
188 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
189 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
192 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
193 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
194 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
196 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
197 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
198 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
200 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
203 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
205 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
207 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
209 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
210 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
211 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
212 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
213 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
214 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
217 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
218 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
219 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
220 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
221 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
223 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
225 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
226 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
227 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
228 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
229 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
230 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
231 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
232 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
233 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
234 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
236 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
237 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
238 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
239 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
240 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
241 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
242 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
243 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
244 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
245 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
246 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
248 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
249 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
251 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
252 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
253 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
254 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
255 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
256 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
258 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
259 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
260 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
261 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
262 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
263 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
264 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
265 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
266 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
268 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Heybridge egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.