sze, 2019 november 20. @ 16:34 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Blyth S. vs. Boston Utd.

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Blyth S.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3  2019.11.23 Blyth S. - : - Alfreton Town 2.67 3.58 2.23


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Boston Utd.


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3  2019.11.23 Atherton Collieries - : - Boston Utd. 3.67 4.29 1.68


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Blyth S.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Boston Utd.

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
2 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
5 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
8 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
9 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
10 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
14 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
18 Biggleswade Town 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
19 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
20 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
21 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
22 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
23 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
25 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
26 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
29 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
30 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
33 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
39 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
40 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
41 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
42 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
43 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
44 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
45 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
47 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
48 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
49 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
51 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
52 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
53 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
54 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
55 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
56 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
58 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
60 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
61 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
62 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
63 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
67 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
68 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
69 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
70 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
71 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
72 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
77 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
78 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
81 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
82 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
83 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
84 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
88 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
90 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
92 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
94 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
95 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
96 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
97 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
99 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
101 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
103 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
104 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
108 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
109 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
110 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
111 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
112 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
113 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
114 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
115 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
117 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
118 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
120 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
121 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
122 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
124 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
127 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
131 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Paulton Rovers 4 2 1 1 9:5 +4 0 1 3 +2
133 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
134 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
136 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
138 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
139 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
140 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
141 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
142 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
145 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
146 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
147 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
149 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
150 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
153 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
154 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
156 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
158 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
160 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
161 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
162 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
164 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
165 Redditch 3 2 1 0 10:7 +3 0 0 3 +1
166 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
167 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
168 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
172 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
175 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
179 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
180 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
182 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
183 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
184 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
185 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
187 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
188 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
189 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
192 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
193 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
197 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
198 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
200 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
203 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
204 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
205 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
207 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
208 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
209 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
210 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
211 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
213 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
214 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
216 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
217 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
221 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
223 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
224 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
225 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
229 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
230 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
231 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
233 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
235 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
236 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
237 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
239 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
240 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
242 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
243 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
6 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
10 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
12 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
19 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
20 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
24 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
26 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
27 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
32 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
34 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
35 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
39 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
43 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
44 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
49 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
53 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
54 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
55 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
56 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
62 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
64 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
70 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
73 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
74 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
76 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
79 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
80 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
83 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
84 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
86 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
90 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
94 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
100 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
101 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
103 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
106 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
108 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
111 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
116 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
122 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
124 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
127 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
131 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
133 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
134 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
135 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
137 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
138 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
139 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
140 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
141 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
142 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
148 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
151 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
154 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
156 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
160 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Biggleswade Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
163 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
166 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
171 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
178 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
179 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
180 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
181 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
183 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
184 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
185 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
186 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
187 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
189 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
191 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
193 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
194 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
195 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
196 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
197 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
198 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
200 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
202 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
204 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
205 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
206 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
207 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
208 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
212 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
219 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
220 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
223 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
228 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
229 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
230 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
232 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
233 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
234 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
237 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
239 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
240 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
241 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
242 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
243 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
6 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
8 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
10 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
12 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
14 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
19 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
20 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
23 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
24 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
26 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
28 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
29 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
30 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
33 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
34 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
35 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
36 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
39 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
43 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
44 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
49 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
53 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
54 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
55 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
56 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
62 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
64 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
66 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
67 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
68 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
70 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
73 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
74 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
76 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
78 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
79 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
80 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
83 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
84 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
86 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
87 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
88 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Paulton Rovers 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
90 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
92 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
93 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
94 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
98 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
101 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
102 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
103 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
104 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
106 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
107 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
108 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
113 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
114 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
115 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
116 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
117 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
118 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
122 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
124 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
127 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
128 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
130 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
133 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
135 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
136 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
137 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
138 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
139 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
141 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
142 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
146 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
147 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
148 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
150 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
154 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
155 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
156 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
158 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
160 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
162 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
163 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
166 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
167 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
171 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
178 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
179 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
180 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
183 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
184 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
185 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
191 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
193 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
194 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
195 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Redditch 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
197 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
198 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
200 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
202 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
204 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
205 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
206 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
210 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
219 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
220 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
222 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
227 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
228 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
229 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
230 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
232 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
233 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
234 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
235 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
237 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
239 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
240 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
241 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
242 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
243 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Blyth S. és Boston Utd. egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.