sze, 2020 április 08. @ 03:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Barnet vs. Altrincham

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Barnet


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.12.14 Barnet 2 : 1 Weymouth 1.79 3.42 4.01
2 2020.01.11 Farsley 1 : 1 Barnet 3.46 3.58 1.89
2 2020.01.28 Barnet 2 : 0 Farsley 1.45 4.04 6.02
1/8 2020.02.08 Barnet 3 : 0 Barrow 2.03 3.39 3.34
1/4 2020.02.29 Barnet 1 : 2 ot Halesowen Town 1.29 5.00 7.92


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Altrincham


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 York 0 : 1 Altrincham 1.80 3.43 3.95
1 2019.12.14 Farsley 2 : 2 Altrincham 2.39 3.28 2.62
1 2019.12.17 Altrincham 1 : 2 ot Farsley 1.97 3.45 3.25


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2015.02.28 Altrincham 1 : 3 Barnet 3.23 3.29 2.00
2014.09.20 Barnet 5 : 0 Altrincham 1.40 4.37 6.30

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 1
Teljes 8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Barnet

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 40% (2/5) 60% (3/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Nullára
Nyereség 40% (2/5)
Vereség 0% (0/5)

Nyerési küszöb
1 gól 20% (1/5)
2 vagy több gól 40% (2/5)

Rúgott gól/játék 1.80
Kapott gól/játék 0.60
Gól/játék 2.40
Nem kapott gólt 40% (2/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 3 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (4/4) 50% (2/4)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 2 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 40% (2/5) 60% (3/5)
Döntetlen 60% (3/5) 40% (2/5)
Elveszitett 0% (0/5) 0% (0/5)

Gólok száma félidőkben
Első 30.77% (4/13)
Második 61.54% (8/13)

Altrincham

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 1.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 37.5% (3/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
3 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
6 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
8 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
11 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
12 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
13 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
14 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
15 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
16 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
18 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
19 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
20 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
22 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
26 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
27 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
29 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
32 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
34 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
35 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
36 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
38 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
39 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
40 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
41 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
43 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
45 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
46 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
47 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
48 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
49 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
50 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
51 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
52 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
54 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
55 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
56 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
58 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
61 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
62 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
63 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
64 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
65 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
67 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
68 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
70 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
72 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
73 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
74 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
76 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
77 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
78 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
79 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
80 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
81 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
82 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
84 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
85 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
87 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
90 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
91 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
93 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
95 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
96 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
97 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
98 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
99 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
100 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
101 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
102 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
103 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
104 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
105 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
108 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
112 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
113 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
115 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
116 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
118 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
122 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
123 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
125 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
126 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
127 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
128 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
129 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
131 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
132 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
133 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
135 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
138 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
139 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
140 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
141 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
142 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
143 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
145 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
146 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
147 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
148 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
149 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
151 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
154 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
155 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
156 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
157 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
158 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
159 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
160 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
161 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
163 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
164 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
165 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
166 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
167 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
168 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
172 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
173 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
174 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
175 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
176 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
177 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
179 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
180 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
181 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
183 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
184 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
185 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
186 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
187 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
189 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
190 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
192 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
193 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
194 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
195 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
196 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
197 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
198 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
200 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
201 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
202 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
203 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
206 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
207 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
208 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
209 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
210 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
211 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
212 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
214 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
215 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
216 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
217 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
219 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
220 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
221 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
222 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
224 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
225 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
226 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
227 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
228 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
229 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
230 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
231 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
232 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
233 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
234 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
235 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
236 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
237 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
238 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
239 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
240 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
241 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
243 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
244 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
245 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
246 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
247 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
248 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
249 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
251 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
252 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
253 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
254 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
255 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
256 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
257 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
258 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
259 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
260 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
261 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
262 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
263 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
264 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
265 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
266 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
267 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
268 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
3 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
4 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
6 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
8 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
10 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
11 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
13 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
14 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
18 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
20 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
22 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
25 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
29 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
30 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
32 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
37 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
38 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
39 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
40 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
42 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
44 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
45 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
46 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
48 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
49 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
54 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
56 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
58 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
63 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
66 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
67 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
69 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
71 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
72 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
73 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
74 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
75 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
78 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
80 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
83 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
85 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
87 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
89 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
90 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
98 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
99 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
101 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
104 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
105 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
106 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
107 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
111 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
112 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
114 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
117 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
118 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
123 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
124 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
125 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
126 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
132 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
133 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
134 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
138 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
139 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
140 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
142 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
143 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
144 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
150 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
152 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
155 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
157 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
158 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
159 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
160 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
161 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
163 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
166 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
168 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
169 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
170 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
175 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
178 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
181 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
185 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
186 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
187 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
189 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
194 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
195 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
196 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
198 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
200 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
202 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
208 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
210 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
211 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
212 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
214 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
217 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
218 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
221 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
222 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
223 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
224 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
225 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
227 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
228 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
229 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
232 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
233 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
234 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
235 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
236 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
237 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
238 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
239 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
241 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
243 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
244 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
245 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
247 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
249 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
250 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
251 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
255 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
256 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
257 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
258 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
259 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
260 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
261 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
262 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
263 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
264 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
265 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
266 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
268 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
3 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
4 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
5 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
6 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
7 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
8 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
10 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
11 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
13 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
14 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
15 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
16 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
17 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
18 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
20 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
22 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
25 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
27 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
28 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
29 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
30 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
32 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
34 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
35 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
37 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
38 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
39 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
40 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
41 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
42 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
43 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
44 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
45 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
46 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
47 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
48 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
49 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
50 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
51 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
52 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
54 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
55 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
56 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
58 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
60 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
63 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
64 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
67 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
69 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
70 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
72 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
73 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
74 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
75 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
76 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
77 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
78 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
80 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
83 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
85 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
87 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
89 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
90 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
91 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
95 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
96 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
98 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
99 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
100 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
101 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
102 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
104 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
105 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
106 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
107 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
108 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
110 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
111 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
112 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
113 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
114 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
117 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
118 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
119 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
121 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
122 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
124 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
125 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
126 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
127 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
131 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
132 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
133 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
134 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
138 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
139 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
140 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
141 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
142 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
143 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
150 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
151 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
152 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
154 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
155 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
157 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
158 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
159 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
160 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
161 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
163 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
164 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
165 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
168 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
170 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
173 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
175 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
176 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
178 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
181 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
185 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
186 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
187 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
189 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
190 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
192 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
193 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
195 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
196 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
198 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
199 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
200 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
201 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
202 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
203 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
204 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
205 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
208 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
209 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
210 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
211 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
212 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
214 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
217 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
218 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
220 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
222 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
223 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
224 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
226 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
227 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
228 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
229 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
230 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
232 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
233 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
234 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
235 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
236 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
237 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
238 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
239 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
240 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
241 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
243 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
244 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
245 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
247 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
248 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
249 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
250 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
251 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
252 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
253 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
254 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
255 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
256 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
257 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
258 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
259 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
260 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
261 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
262 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
263 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
264 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
265 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
266 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
267 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
268 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Barnet és Altrincham egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.