k, 2019 június 18. @ 21:31 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Chesterfield vs. Basford United

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019


Chesterfield


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.12.15 Chesterfield 5 : 1 Basford United 1.33 4.75 7.11
2 2019.01.12 Chesterfield 1 : 0 Bedford T. 1.20 6.01 9.69
1/8 2019.02.02 Chesterfield 0 : 2 Brackley Town 1.83 3.64 3.67


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Basford United


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.27 Cambridge City 1 : 2 Basford United - - -
2 2018.11.10 Basford United 4 : 0 Stafford Rangers - - -
3 2018.11.24 Basford United 2 : 1 Curzon Ashton 2.40 3.60 2.40
1 2018.12.15 Chesterfield 5 : 1 Basford United 1.33 4.75 7.11


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 29

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2018.12.15 Chesterfield 5 : 1 Basford United 1.33 4.75 7.11

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 5
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Chesterfield

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 22.22% (2/9)
Második 77.78% (7/9)

Basford United

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 2.25
Kapott gól/játék 1.75
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 0% (0/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 43.75% (7/16)
Második 37.5% (6/16)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
2 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
3 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
4 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
6 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
7 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
8 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
9 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
10 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
11 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
13 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
14 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
15 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
16 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
17 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
18 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
20 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
21 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
23 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
25 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
26 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
27 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
28 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
29 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
30 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
33 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
34 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
37 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
38 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
39 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
40 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
41 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
42 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
43 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
46 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
47 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
48 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
49 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
51 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
52 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
53 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
55 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
56 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
57 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
58 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
59 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
61 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
62 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
65 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
66 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
69 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
70 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
71 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
72 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
73 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
74 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
75 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
76 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
77 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
78 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
79 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
80 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
81 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
82 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
84 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
85 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
87 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
88 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
90 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
91 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
92 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
93 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
94 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
95 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
96 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
98 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
99 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
100 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
102 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
103 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
104 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
105 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
106 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
107 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
111 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
112 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
113 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
114 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
115 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
117 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
118 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
120 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
121 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
122 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
123 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
124 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
125 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
126 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
127 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
128 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
129 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
130 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
131 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
133 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
134 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
136 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
137 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
142 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
143 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
146 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
147 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
148 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
149 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
150 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
151 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
152 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
153 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
154 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
156 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
159 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
160 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
162 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
168 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
169 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
170 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
172 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
173 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
174 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
175 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
176 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
178 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
179 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
181 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
182 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
183 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
184 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
185 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
186 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
187 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
188 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
189 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
190 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
191 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
192 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
193 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
194 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
195 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
197 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
199 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
200 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
202 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
203 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
204 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
205 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
207 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
209 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
211 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
212 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
213 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
214 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
216 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
219 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
220 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
221 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
222 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
223 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
226 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
227 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
229 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
230 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
231 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
232 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
233 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
234 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
235 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
236 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
237 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
238 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
239 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
240 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
241 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
243 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
245 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
246 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
248 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
249 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
250 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
251 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
252 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
253 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
254 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
255 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
256 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
257 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
258 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
259 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
260 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
261 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
263 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
264 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
266 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
267 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
2 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
7 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
10 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
13 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
14 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
16 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
17 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
18 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
19 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
20 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
21 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
22 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
24 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
25 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
26 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
29 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
35 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
38 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
40 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
41 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
44 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
47 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
48 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
49 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
53 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
55 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
57 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
61 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
63 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
67 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
70 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
71 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
73 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
76 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
82 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
87 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
88 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
91 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
103 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
104 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
106 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
107 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
109 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
110 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
111 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
112 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
114 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
115 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
116 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
119 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
120 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
121 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
123 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
124 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
126 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
128 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
129 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
130 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
137 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
138 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
143 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
145 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
146 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
149 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
150 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
152 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
154 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
156 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
157 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
158 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
159 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
160 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
161 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
162 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
167 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
168 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
169 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
170 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
172 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
174 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
175 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
177 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
179 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
180 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
182 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
183 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
184 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
185 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
188 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
189 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
192 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
197 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
200 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
202 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
203 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
205 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
209 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
210 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
212 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
215 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
216 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
220 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
221 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
224 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
227 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
228 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
232 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
235 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
237 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
238 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
239 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
241 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
242 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
243 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
245 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
246 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
247 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
248 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
251 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
252 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
253 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
254 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
255 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
256 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
257 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
259 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
260 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
263 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
264 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
265 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
266 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
267 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
268 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
2 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
5 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
10 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
13 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
14 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
16 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
17 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
18 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
19 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
20 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
22 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
23 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
26 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
27 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
30 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
33 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
35 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
38 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
41 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
42 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
43 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
44 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
47 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
48 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
53 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
54 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
55 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
57 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
62 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
63 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
67 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
69 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
70 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
71 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
73 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
74 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
75 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
77 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
80 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
81 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
82 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
84 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
86 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
87 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
88 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
89 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
91 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
92 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
95 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
97 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
98 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
99 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
100 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
102 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
103 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
106 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
107 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
108 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
109 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
110 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
112 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
113 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
114 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
115 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
116 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
117 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
120 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
121 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
123 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
124 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
126 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
127 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
128 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
130 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
131 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
132 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
134 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
135 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
137 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
138 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
140 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
143 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
145 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
146 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
147 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
149 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
151 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
152 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
156 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
157 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
158 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
159 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
160 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
161 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
162 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
163 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
164 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
167 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
168 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
169 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
171 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
172 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
174 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
176 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
177 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
180 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
181 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
182 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
183 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
184 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
185 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
187 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
188 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
189 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
192 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
194 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
196 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
197 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
198 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
199 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
200 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
201 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
202 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
203 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
205 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
206 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
207 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
208 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
209 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
212 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
213 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
215 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
216 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
221 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
223 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
225 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
227 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
228 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
229 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
230 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
231 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
232 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
233 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
235 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
236 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
237 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
238 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
239 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
240 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
241 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
242 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
243 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
244 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
246 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
247 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
248 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
249 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
250 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
251 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
252 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
253 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
254 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
255 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
256 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
257 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
258 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
259 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
260 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
261 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
262 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
263 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
264 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
265 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
266 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
267 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
268 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1

Itt láthatod hogyan viszonyul Chesterfield és Basford United egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.