k, 2019 július 23. @ 08:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Chesterfield vs. Bideford

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019


Chesterfield


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.12.15 Chesterfield 5 : 1 Basford United 1.33 4.75 7.11
2 2019.01.12 Chesterfield 1 : 0 Bedford T. 1.20 6.01 9.69
1/8 2019.02.02 Chesterfield 0 : 2 Brackley Town 1.83 3.64 3.67


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Bideford


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.13 Bideford 2 : 3 Street - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 21
Teljes 21
Tipp Hazai Nyer

Chesterfield

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 22.22% (2/9)
Második 77.78% (7/9)

Bideford

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/5)
Második 0% (0/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
2 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
3 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
4 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
7 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
8 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
9 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
13 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
15 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
16 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
17 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
18 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
19 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
21 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
22 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
26 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
29 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
30 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
31 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
32 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
33 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
34 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
35 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
36 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
37 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
38 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
39 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
40 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
41 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
43 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
44 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
45 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
46 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
47 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
48 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
49 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
50 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
51 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
52 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
53 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
54 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
56 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
57 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
58 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
59 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
60 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
62 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
64 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
65 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
66 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
67 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
69 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
70 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
71 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
72 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
74 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
75 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
77 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
78 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
79 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
80 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
81 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
82 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
85 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
87 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
88 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
89 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
90 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
91 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
93 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
94 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
95 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
96 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
97 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
98 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
99 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
100 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
101 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
102 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
103 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
104 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
105 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
107 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
108 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
109 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
111 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
112 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
113 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
114 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
128 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
132 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
133 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
134 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
135 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
136 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
138 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
139 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
141 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
142 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
143 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
144 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
146 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
147 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
148 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
149 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
150 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
151 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
152 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
153 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
154 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
157 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
159 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
160 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
161 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
162 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
163 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
164 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
165 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
166 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
167 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
168 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
169 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
170 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
172 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
173 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
174 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
175 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
176 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
178 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
181 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
183 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
184 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
185 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
188 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
190 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
191 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
192 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
193 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
194 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
195 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
196 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
197 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
198 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
200 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
201 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
204 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
205 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
206 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
207 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
208 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
209 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
210 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
211 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
212 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
214 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
216 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
218 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
219 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
221 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
222 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
224 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
225 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
227 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
228 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
230 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
231 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
232 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
233 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
234 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
235 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
236 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
237 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
238 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
239 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
240 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
242 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
243 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
244 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
245 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
246 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
247 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
248 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
249 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
250 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
251 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
252 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
253 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
254 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
255 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
256 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
257 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
258 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
259 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
260 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
261 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
262 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
263 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
264 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
265 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
266 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
267 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
268 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
2 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
3 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
5 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
6 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
13 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
18 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
19 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
20 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
25 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
27 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
29 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
33 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
35 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
38 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
42 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
43 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
53 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
60 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
61 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
68 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
70 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
72 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
73 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
74 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
75 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
76 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
79 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
82 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
84 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
85 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
86 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
87 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
90 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
91 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
92 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
94 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
95 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
102 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
103 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
105 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
108 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
109 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
112 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
113 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
116 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
117 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
118 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
121 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
122 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
123 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
124 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
127 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
130 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
131 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
132 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
134 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
137 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
138 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
140 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
141 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
145 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
147 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
148 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
149 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
151 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
152 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
153 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
154 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
159 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
162 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
163 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
164 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
166 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
167 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
172 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
173 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
175 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
179 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
180 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
185 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
186 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
190 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
194 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
195 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
198 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
199 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
207 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
209 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
211 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
213 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
216 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
217 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
218 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
219 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
221 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
224 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
225 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
227 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
228 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
229 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
230 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
231 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
232 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
233 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
234 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
236 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
237 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
238 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
241 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
244 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
245 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
246 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
247 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
248 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
249 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
251 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
253 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
254 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
255 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
256 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
257 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
258 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
259 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
260 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
263 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
264 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
268 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
2 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
3 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
4 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
5 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
6 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
7 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
13 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
18 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
19 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
20 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
24 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
25 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
27 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
29 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
30 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
32 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
35 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
37 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
39 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
40 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
41 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
42 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
43 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
45 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
48 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
50 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
51 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
53 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
54 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
55 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
57 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
60 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
61 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
62 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
64 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
65 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
67 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
68 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
69 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
70 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
73 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
75 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
76 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
77 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
78 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
79 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
81 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
83 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
84 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
85 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
87 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
89 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
90 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
91 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
92 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
94 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
95 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
96 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
98 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
99 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
102 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
105 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
108 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
109 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
110 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
113 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
114 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
116 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
117 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
118 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
120 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
121 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
123 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
124 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
127 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
128 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
130 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
132 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
133 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
134 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
136 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
137 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
139 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
141 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
142 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
145 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
146 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
147 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
148 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
151 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
153 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
154 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
158 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
159 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
160 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
162 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
163 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
164 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
166 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
167 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
168 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
169 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
170 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
171 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
173 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
175 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
177 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
178 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
179 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
180 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
184 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
186 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
188 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
189 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
190 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
192 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
194 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
197 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
198 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
199 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
200 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
201 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
202 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
206 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
207 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
208 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
209 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
210 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
211 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
212 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
213 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
214 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
216 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
217 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
218 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
219 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
220 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
221 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
222 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
225 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
226 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
227 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
228 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
229 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
230 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
231 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
232 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
233 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
234 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
235 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
236 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
237 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
238 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
240 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
241 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
242 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
243 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
244 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
245 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
246 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
247 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
249 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
250 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
251 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
252 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
253 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
254 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
255 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
256 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
257 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
258 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
259 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
260 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
261 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
262 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
263 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
264 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
265 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
266 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
267 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
268 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Chesterfield és Bideford egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.