k, 2019 július 23. @ 08:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Chesterfield vs. Alderschot

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019


Chesterfield


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.12.15 Chesterfield 5 : 1 Basford United 1.33 4.75 7.11
2 2019.01.12 Chesterfield 1 : 0 Bedford T. 1.20 6.01 9.69
1/8 2019.02.02 Chesterfield 0 : 2 Brackley Town 1.83 3.64 3.67


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Alderschot


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.12.15 Alderschot 3 : 3 Bedford T. 1.27 5.49 7.83
1 2018.12.18 Bedford T. 7 : 0 Alderschot 2.19 4.33 4.47


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.01.19 Alderschot 0 : 2 Chesterfield 2.87 3.13 2.34
2018.08.07 Chesterfield 3 : 0 Alderschot 2.07 3.26 3.26
2013.02.26 Chesterfield 0 : 0 Alderschot 2.09 3.22 3.22
2012.10.06 Alderschot 0 : 1 Chesterfield 2.54 3.24 2.53
2011.02.05 Chesterfield 2 : 2 Alderschot 1.71 3.44 4.51
2010.11.20 Alderschot 0 : 2 Chesterfield 2.48 3.20 2.59
2010.02.27 Chesterfield 0 : 1 Alderschot 1.73 3.35 4.47
2009.12.05 Alderschot 1 : 0 Chesterfield 2.31 3.25 2.77
2009.03.31 Alderschot 1 : 1 Chesterfield 2.66 3.20 2.42
2008.10.22 Chesterfield 5 : 1 Alderschot 2.24 3.21 2.94

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 21
Teljes 17
Tipp Hazai Nyer

Chesterfield

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 22.22% (2/9)
Második 77.78% (7/9)

Alderschot

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 5.00
Gól/játék 6.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 46.15% (6/13)
Második 53.85% (7/13)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
3 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
5 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
6 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
7 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
9 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
10 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
11 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
16 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
17 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
18 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
20 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
21 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
22 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
23 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
24 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
25 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
26 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
27 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
29 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
30 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
33 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
34 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
36 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
37 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
38 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
39 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
40 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
41 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
42 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
43 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
44 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
46 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
47 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
50 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
51 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
52 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
54 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
55 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
57 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
59 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
61 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
62 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
63 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
64 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
65 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
66 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
67 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
68 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
69 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
70 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
71 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
72 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
73 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
74 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
75 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
77 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
78 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
81 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
82 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
83 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
84 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
85 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
86 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
87 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
89 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
90 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
91 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
92 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
93 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
94 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
95 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
96 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
97 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
98 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
99 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
100 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
101 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
102 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
103 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
104 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
105 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
109 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
110 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
111 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
112 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
113 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
115 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
116 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
117 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
122 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
123 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
124 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
125 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
126 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
127 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
129 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
130 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
133 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
136 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
138 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
139 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
141 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
142 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
143 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
144 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
146 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
149 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
150 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
151 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
152 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
153 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
154 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
156 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
157 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
158 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
159 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
160 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
161 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
162 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
164 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
165 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
166 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
167 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
173 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
174 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
175 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
176 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
177 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
178 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
180 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
181 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
182 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
183 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
184 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
187 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
188 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
189 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
190 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
191 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
192 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
194 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
195 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
197 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
198 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
199 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
200 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
201 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
202 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
204 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
205 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
206 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
208 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
209 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
211 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
214 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
215 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
216 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
217 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
219 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
221 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
222 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
223 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
224 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
225 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
229 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
230 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
232 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
235 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
236 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
237 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
238 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
239 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
240 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
241 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
243 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
244 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
245 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
246 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
247 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
249 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
250 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
251 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
252 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
253 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
254 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
255 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
258 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
259 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
260 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
261 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
262 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
263 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
264 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
265 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
266 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
267 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
268 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
4 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
6 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
7 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
8 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
9 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
13 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
15 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
20 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
21 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
23 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
27 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
28 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
29 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
30 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
32 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
33 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
35 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
36 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
39 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
43 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
44 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
49 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
54 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
55 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
58 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
60 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
61 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
63 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
70 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
71 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
73 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
75 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
76 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
78 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
80 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
82 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
83 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
84 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
85 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
86 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
87 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
89 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
90 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
93 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
94 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
96 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
97 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
104 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
105 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
110 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
112 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
113 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
115 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
118 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
122 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
123 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
124 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
125 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
127 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
129 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
130 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
133 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
134 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
135 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
136 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
139 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
141 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
142 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
143 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
144 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
146 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
147 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
150 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
151 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
156 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
160 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
164 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
167 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
170 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
177 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
180 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
184 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
189 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
190 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
192 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
195 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
198 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
202 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
205 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
206 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
207 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
209 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
214 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
215 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
218 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
220 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
222 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
223 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
225 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
227 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
228 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
229 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
230 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
232 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
233 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
234 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
235 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
236 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
238 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
239 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
240 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
243 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
244 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
246 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
248 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
249 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
250 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
251 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
252 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
253 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
254 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
256 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
257 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
258 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
259 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
260 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
261 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
263 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
265 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
267 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
3 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
4 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
6 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
9 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
12 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
13 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
15 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
18 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
20 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
21 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
22 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
23 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
25 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
29 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
30 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
32 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
35 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
36 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
37 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
39 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
40 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
41 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
43 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
44 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
45 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
46 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
48 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
49 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
51 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
53 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
54 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
55 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
56 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
58 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
59 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
60 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
61 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
62 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
63 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
65 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
66 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
67 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
68 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
70 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
73 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
74 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
76 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
77 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
78 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
79 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
80 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
82 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
83 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
84 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
86 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
87 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
88 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
89 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
90 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
91 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
92 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
93 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
94 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
95 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
96 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
98 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
99 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
100 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
102 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
104 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
107 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
110 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
111 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
112 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
114 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
115 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
116 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
117 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
118 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
121 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
122 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
124 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
125 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
126 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
127 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
129 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
130 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
131 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
133 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
134 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
135 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
136 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
139 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
140 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
141 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
143 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
144 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
148 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
150 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
152 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
154 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
156 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
158 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
160 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
161 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
163 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
164 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
165 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
167 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
170 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
171 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
174 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
175 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
179 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
184 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
186 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
188 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
189 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
190 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
191 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
193 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
195 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
196 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
197 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
198 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
200 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
202 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
204 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
205 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
206 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
207 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
209 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
211 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
214 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
215 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
216 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
218 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
221 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
222 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
223 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
224 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
225 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
227 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
229 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
230 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
231 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
232 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
233 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
234 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
235 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
236 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
238 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
239 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
240 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
241 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
242 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
243 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
244 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
245 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
246 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
247 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
249 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
250 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
251 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
252 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
253 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
254 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
255 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
256 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
257 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
258 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
259 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
260 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
261 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
263 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
264 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
265 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
266 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
268 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Chesterfield és Alderschot egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.