k, 2020 szeptember 29. @ 02:36 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

City of Liverpool

Összehasonlitás ezzel

FA Cup 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.09.12 Glossop North End 0 : 3 City of Liverpool - - -
1 2020.09.22 City of Liverpool 0 : 3 Morpeth Town 8.28 6.05 1.22
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Westside 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
2 Stockton Town 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
3 Phoenix Sports 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
4 Horsham 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
5 Histon 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Bootle 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
7 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
8 Steyning Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 -1
9 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
10 Hounslow United 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
11 Totton AFC 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
12 Haringey Borough 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
13 Lewes 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
15 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Millbrook 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Daisy Hill 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Potton United 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
19 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Corsham Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
21 Redbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Winchester City 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
23 Biggleswade Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 +1
24 West Essex 2 1 0 1 7:8 -1 0 0 2 -1
25 Newark Flowserve 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
26 Horsham YMCA 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Squires Gate 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
28 Ramsgate 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Walsall Wood 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
30 Grimsby 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Deeping Rangers 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
32 New Salamis 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
33 Uckfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Hanwell Town 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
35 Clevedon Town 3 1 0 2 3:4 -1 0 2 1 -2
36 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
37 Waltham Abbey 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
38 West Auckland 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
39 Sheppey United 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
40 Stanway Rovers 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
41 Kendal Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
42 Whitby 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
43 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
44 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Newhaven 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
46 Heather St Johns 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
48 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Mildenhall Town FC 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 -1
50 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Hadleigh United 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
52 Frome Town 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
53 Tadley Calleva 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
54 Winsford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Bottesford Town 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
56 Chesham United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
57 Horley Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
58 Coalville 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
59 Fareham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Blackstones 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Radford 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
63 Tavistock 3 2 1 0 6:3 +3 0 1 2 =1
64 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
65 Cray Wanderers 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
66 Padiham 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Daventry Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
68 Easington Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
69 Desborough Town 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
70 Knaresborough Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
71 Bemerton Heat 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
72 Whitley Bay 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
73 Tamworth 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
74 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
75 Fairford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
76 Kennington 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Sutton Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Whitton United 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
79 Handsworth Parramore 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Stafford Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
82 Bewdley Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
83 Bedford T. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Reading City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
86 Eastbourne United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Stourbridge 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
88 Camberley 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
89 Cambridge City 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
90 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
91 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
92 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
93 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
94 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
95 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Basford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 London Lions 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
101 Framlingham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Walthamstow 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =2
103 Ipswich Wanderers 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
104 Harlow Town 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
105 St Ives Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Merstham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
108 Holmer Green 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
109 Westfield Surrey 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
110 Cogenhoe United 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
111 Witton Albion 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
113 Thatcham Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
114 Loughborough Dynamo 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
115 Lordswood 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Longlevens 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
117 Deal Town 3 2 1 0 10:3 +7 0 0 3 =1
118 Ware 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
119 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Maltby Main 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
121 Needham Market 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Bearsted 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
123 Bovey Tracey 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
125 Chipstead 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
126 Kings Langley 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
127 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
128 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
129 Thame United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Keynsham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Athersley Recreation 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Haughmond 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Portchester AFC 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
135 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
136 Melksham Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
137 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Crawley Green 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
139 West Bridgford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
140 Bitton 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
141 Newmarket Town 2 0 1 1 0:6 -6 0 1 1 -1
142 Cirencester Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
143 Brocton 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
145 Oxhey Jets 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
146 Little Oakley 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
147 Corinthian FC 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
148 Colne 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
149 Haverhill Rovers 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
150 Congleton 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
151 Whyteleafe 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
152 Market Drayton Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Chichester City 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 +1
154 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
155 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Gainsborough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Bishop Auckland 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
158 Erith & Belvedere 3 1 1 1 2:6 -4 0 2 1 -1
159 Broadfields United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
160 Shepton Mallet 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
161 Sawbridgeworth Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
162 Belper Town 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
163 Clacton 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
164 Dorchester 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 St Margaretsbury 3 1 2 0 6:4 +2 0 1 2 =1
166 Didcot Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Alresford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
169 Sunderland RCA 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
170 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 East Preston 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Redditch 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Christchurch 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
174 Soham Town Rangers 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
175 Pinchbeck United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
176 Shepshed Dynamo 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
177 Irlam 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
178 Willand Rovers 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
179 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
180 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
181 Barton Rovers 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
182 Wellingborough Whitworth 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
183 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
184 Raynes Park Vale 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Newcastle Benfield 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
186 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Staveley MW 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Risborough Rangers 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
189 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
190 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
191 Sutton Common Rovers 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
192 Pontefract Collieries 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 -1
193 Gosport Borough 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
194 Hednesford 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
195 Peterborough Northern Star 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
197 Frimley Green 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
198 Hemsworth MW 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
199 AFC Mansfield 3 3 0 0 6:1 +5 0 1 2 +3
200 Skelmersdale United 3 3 0 0 7:4 +3 0 0 3 +3
201 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
202 Tiverton 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
203 Badshot Lea 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
204 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
205 Hall Road Rangers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 OJM Black Country 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
207 Banstead Athletic 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
208 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
209 Egham Town 2 0 1 1 1:3 -2 0 1 1 -1
210 Chasetown 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
211 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
212 Wimborne Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
213 Canterbury City 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Thetford Town 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
215 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
216 Leverstock Green 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
217 Uxbridge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
218 Spalding United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Scarborough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
220 VCD Athletic 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
221 Shrivenham 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
222 Pickering Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Mangotsfield United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Stalybridge 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
226 Tilbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
227 Southall 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
228 Portland United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Tuffley Rovers 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
230 Radcliffe 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
231 Salisbury 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
232 Ramsbottom United 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
233 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Virginia Water 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Torrington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
236 Sevenoaks Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
237 Leiston 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
238 Hertford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
239 Arlesey Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
240 Newport Pagnell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Guildford City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
242 Newton Abbot Spurs 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
243 Hanley Town 3 3 0 0 11:4 +7 0 0 3 +3
244 Baldock Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
245 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
246 Moneyfields 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
247 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
248 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
249 Abingdon United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
250 Roman Glass St George 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Leicester Nirvana 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
252 Westbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
253 Boston Town 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
254 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
255 Long Eaton United 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
256 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Hanworth Villa 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
258 Stansted 3 3 0 0 6:2 +4 0 2 1 +3
259 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
260 Newton Aycliffe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Sudbury 3 1 1 1 4:6 -2 0 1 2 -1
262 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Corinthian Casuals 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
264 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
265 Royal Wootton 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =1
266 Balham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
267 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
268 Workington 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
269 Grantham Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
270 Eccleshill United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
271 Erith Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
272 Loxwood 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
273 Widnes 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
274 Halstead Town 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
275 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
276 Brantham Athletic 3 2 1 0 3:1 +2 0 3 0 +2
277 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
278 Berkhamsted Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
279 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
280 Sandhurst Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
281 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
282 Liversedge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
283 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
284 Brockenhurst 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
285 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
286 Horndean 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
287 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
288 Ely City 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
289 Barton Town Old Boys 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
290 Anstey Nomads 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
291 Saltash United 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
292 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
293 Crook Town AFC 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
294 Tadcaster Albion 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
295 Harborough Town 2 1 0 1 8:5 +3 0 0 2 -1
296 Lydney Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
297 Romania FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
298 Wisbech 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
299 Worthing 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
300 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
301 Ashington 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
302 Ashford 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
303 Guisborough 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
304 Goole AFC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
305 Carlton Town 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
306 Tower Hamlets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
307 Thornaby 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
308 Highgate United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
309 Bashley 2 1 0 1 8:4 +4 0 1 1 -1
310 Gresley Rovers 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
311 Basildon United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
312 Metropolitan Police 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
313 Warrington Rylands 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 =1
314 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
315 Penistone Church 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
316 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
317 Shoreham 1 0 0 1 1:9 -8 0 0 1 -1
318 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
319 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
320 Garforth Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
321 Litherland Remyca 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
322 Chelmsley Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
323 Glebe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
324 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
325 Crawley Down Gatwick 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
326 Leek Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
327 Marske United 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
328 North Leigh 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
329 Baffins Milton Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
330 Wellingborough Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
331 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
332 Flackwell Heath 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
333 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
334 Gorleston 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
335 Farnborough 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
336 Whitchurch United 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
337 Winslow United 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
338 Charnock Richard 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
339 AFC Dunstable 3 2 1 0 11:3 +8 0 0 3 =1
340 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
341 Lutterworth Town 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
342 Bridport 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
343 Sheffield 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
344 Shildon 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
345 Holbeach United 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
346 Whitstable Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
347 Calne Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
348 Northallerton Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
349 Ashton Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
350 Durham City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
351 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
352 Staines Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
353 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
354 Cinderford Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
355 St Austell 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
356 Lye Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
357 Clapton 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
358 Mossley AFC 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
359 Brislington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
360 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
361 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
362 Bishop's Cleeve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
363 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
364 Northampton on Chenecks 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
365 Stoneham AFC 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
366 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
367 Leighton Town 3 3 0 0 9:1 +8 0 0 3 +3
368 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
369 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
370 Southend Manor 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
371 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
372 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
373 Sporting Khalsa 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
374 Leatherhead 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
375 Bridlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
376 Sittingbourne 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
377 Coventry Sphinx 3 0 2 1 0:2 -2 0 3 0 -1
378 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
379 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
380 Molesey 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
381 Rushall Olympic 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
382 Grays 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
383 Atherton Collieries 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
384 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
385 Sheerwater 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
386 Woodford Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
387 Sporting Bengal United 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
388 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
389 Cockfosters 2 1 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
390 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
391 Colney Heath 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
392 Sherborne Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
393 Helston Athletic 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
394 Silsden 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
395 Northwich 1874 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
396 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
397 Hallen 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
398 Worcester 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
399 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
400 Faversham Town 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
401 Park View 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
402 Melton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
403 Long Melford 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
404 West Allotmen Celtic 3 1 1 1 3:6 -3 0 1 2 -1
405 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
406 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
407 Hebburn Town 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
408 Stowmarket Town 3 2 1 0 6:4 +2 0 0 3 =1
409 Spelthorne Sports 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
410 Boldmere St. Michaels 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
411 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
412 Heybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
413 Trafford 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
414 Thackley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
415 Whitchurch Alport 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
416 Hullbridge Sports 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
417 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
418 Welling 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
419 St Neots Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
420 Newcastle Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
421 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
422 Abbey Rangers 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
423 Kirby Muxloe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
424 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
425 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
426 Dereham Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
427 Chertsey Town 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
428 Cowes Sports 3 2 0 1 2:5 -3 0 2 1 -1
429 North Shields 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
430 Barnoldswick Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
431 Hastings Utd 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
432 Hassocks 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
433 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
434 South Park 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
435 Croydon Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
436 Campion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
437 Shifnal Town 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
438 Cray Valley PM 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
439 Frickley 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
440 Herne Bay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
441 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
442 Albion Sports 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
443 Bideford 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
444 Avro 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
445 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
446 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
447 Knaphill 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
448 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
449 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
450 Bodmin Town 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
451 Cribbs 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
452 Alfold 2 1 1 0 10:2 +8 0 1 1 =1
453 Rothwell Corinthians 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
454 Bradford Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
455 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
456 Canvey 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
457 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
458 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
459 Amesbury Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
460 Billingham Town 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
461 Eynesbury Rovers 2 1 0 1 8:6 +2 0 0 2 -1
462 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
463 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
464 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
465 Wantage Town 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
466 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
467 Heaton Stannington 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
468 AFC Bridgnorth 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
469 Takeley 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
470 Quorn 3 2 0 1 4:2 +2 0 3 0 -1
471 Street 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
472 Yate Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
473 Larkhall Athletic 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
474 Bridgwater Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
475 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
476 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
477 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
478 Bowers & Pitsea 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
479 Kingstonian 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
480 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
481 Bury 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
482 Wroxham 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
483 Clanfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
484 Barking 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
485 Kirkley & Pakefield 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
486 Fisher Athletic 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
487 Folkestone 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
488 Chatham Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
489 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
490 Billingshurst 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
491 Little Common 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
492 Kidlington 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
493 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
494 Lancaster 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
495 Maine Road 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
496 North Greenford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
497 K Sport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
498 Tring Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
499 Brimscombe & Thrupp 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
500 Burgess Hill Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
501 Wembley 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
502 Marlow 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
503 Harefield United 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
504 Fleet Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
505 Wellington AFC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
506 Darwen 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
507 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
508 Bedworth United 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
509 Hamworthy United 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
510 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
511 Totton & Eling 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
512 Ilford 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
513 Hashtag United 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
514 Sherwood Colliery 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
515 Lancing 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
516 Consett 3 2 1 0 6:4 +2 0 1 2 +1
517 Merthyr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
518 Glossop North End 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
519 Rushden 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
520 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
521 Harpenden Town 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
522 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
523 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:6 +1 0 0 2 =1
524 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
525 Bishop Storford 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
526 Stourport Swifts 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
527 Ashton United 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
528 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
529 Hoddesdon Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
530 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
531 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
532 Highworth Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
533 Kidsgrove Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
534 Cobham 3 0 1 2 2:6 -4 0 2 1 -1
535 Exmouth 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
536 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
537 Witham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
538 Marine 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
539 Norwich United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
540 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
541 Fawley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
542 Longridge Town 3 3 0 0 7:3 +4 0 1 2 +3
543 City of Liverpool 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
544 Wingate & Finchley 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
545 Tunbridge Wells 3 1 1 1 3:6 -3 0 2 1 -1
546 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
547 Pagham 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
548 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
549 Selston 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
550 AFC Wulfrunians 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
551 Odd Down 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
552 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
553 Cleethorpes Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
554 Burnham 3 2 1 0 5:1 +4 0 2 1 +2
555 Penrith AFC 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
556 Rugby Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
557 St Helens Town 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
558 Swaffham Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
559 Coggeshall Town 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
560 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
561 Clitheroe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
562 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
563 Cadbury Heath 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
564 Newent Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
565 Saltdean United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
566 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
567 Barnstaple Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
568 Northwood 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
569 Runcorn 4 2 2 0 6:3 +3 0 3 1 =1
570 Tividale 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
571 Whitehawk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
572 Hamble Club 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
573 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
574 Colliers Wood United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
575 Ilkeston Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
576 Binfield 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
577 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
578 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
579 Enfield 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 =1
580 Mile Oak 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
581 Wellington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
582 Crowborough Athletic 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
583 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
584 Biggleswade United 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
585 Sutton Coldfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
586 Windsor 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
587 Ashford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
588 Stansfeld 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
589 Diss Town 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
590 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
591 London Colney 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
592 East Thurrock United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
593 Sleaford Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
594 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
595 Dunstable Town 3 0 2 1 3:8 -5 0 2 1 -1
596 Long Crendon 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
597 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
598 Saffron Walden Town 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
599 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
600 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
601 Chalfont St Peter 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
602 Barwell 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hadley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Risborough Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
3 Dunstable Town 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
4 Evesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Horley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Shepton Mallet 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
7 Barwell 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Tavistock 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 =1
10 Alresford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Tividale 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Hastings Utd 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
13 Bemerton Heat 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
14 Shepshed Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Sheppey United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
18 Windsor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Sutton Common Rovers 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
21 Long Eaton United 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
22 Worksop 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Penistone Church 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
25 Corinthian Casuals 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Crawley Down Gatwick 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 North Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Cambridge City 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
31 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
32 Campion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Newport Pagnell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 AFC Dunstable 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
36 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
37 Abingdon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Harlow Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
39 Holmer Green 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
40 Stratford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Binfield 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
43 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
44 Shildon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Crowborough Athletic 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
46 Reading City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Maine Road 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Durham City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 London Colney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
51 Fleet Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
54 Punjab United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Totton & Eling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Barnstaple Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
58 Burscough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
61 Staveley MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Horsham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
63 Moneyfields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
64 Northallerton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Erith & Belvedere 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Westbury 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 St Austell 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 St Margaretsbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Newton Aycliffe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Northampton on Chenecks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Soham Town Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
74 Ramsgate 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Portland United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Wembley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Grantham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Steyning Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
83 St Neots Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Consett 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
86 Daisy Hill 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Chertsey Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
88 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
90 West Essex 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
91 South Park 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
92 Kidlington 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
93 New Salamis 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
94 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Sawbridgeworth Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
96 Royal Wootton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
97 Merstham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
98 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 East Preston 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Widnes 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Loughborough Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
103 Irlam 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
104 Sandhurst Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Bewdley Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Wingate & Finchley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Raynes Park Vale 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Barton Town Old Boys 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Prescot Cables 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Burnham 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
111 Chichester City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
112 London Lions 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Thornaby 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
115 Loughborough University 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Stalybridge 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
117 Barnoldswick Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Cobham 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
119 Sittingbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Longridge Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
123 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Tiverton 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
125 Chipping Sodbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Selston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Kempston Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Truro City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Hullbridge Sports 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Swaffham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Bishop's Cleeve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Uxbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Shrivenham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Deeping Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Fisher Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
136 Camberley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
137 West Auckland 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
138 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
139 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Frimley Green 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
141 Bootle 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Cammell Laird 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Ipswich Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 OJM Black Country 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Poole Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Yate Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Westfield Surrey 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Canterbury City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Winchester City 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
150 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
151 Handsworth Parramore 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Crook Town AFC 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
153 Congleton 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
154 Ashton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Alfold 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
156 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
157 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Brislington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Billingham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Erith Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Hayes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Stoneham AFC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Heaton Stannington 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Berkhamsted Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Sporting Khalsa 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
167 Walsham Le Willows 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Aveley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Lutterworth Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
171 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Haringey Borough 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
173 Clacton 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
174 Grays 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
175 Potton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Bearsted 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
177 Highworth Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Squires Gate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Athersley Recreation 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Sholing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Worcester 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
183 Uckfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Crawley Green 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Pagham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
186 Phoenix Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Little Oakley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Rugby Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Tamworth 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
190 Halstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Cheltenham Saracens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 VCD Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Kendal Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Brockenhurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Woodford Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Anstey Nomads 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
199 Helston Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Peterborough Northern Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Romania FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Melton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
205 Cray Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
206 Balham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
207 Three Bridges 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Abbey Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
209 Dunkirk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Guisborough 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
211 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Newhaven 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
213 Chatham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Bashley 2 1 0 0 8:0 +8 0 1 1 -1
215 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Winsford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Halesowen Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Coggeshall Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
220 Blackstones 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Wantage Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
222 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Hoddesdon Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Desborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Bridgwater Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
227 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Winslow United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
229 Oxhey Jets 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
230 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Peacehaven & Telscombe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Market Drayton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
233 Runcorn 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 +1
234 Banstead Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Warrington Rylands 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
236 Maltby Main 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
237 Ilkeston Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
238 Leverstock Green 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
239 Chelmsley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
240 Thame United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Sutton Coldfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
242 Pickering Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Baffins Milton Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Morpeth Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Eynesbury Rovers 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
249 Saltdean United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
250 Trafford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Radcliffe 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
252 Street 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
254 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Arlesey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Mile Oak 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
258 Colney Heath 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
260 Kirkley & Pakefield 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Diss Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
262 Faversham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
263 Bognor Regis Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Rothwell Corinthians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
266 Kings Langley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
267 Brantham Athletic 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
268 Lancaster 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
269 Haughmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
270 Virginia Water 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
271 South Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
272 Burgess Hill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
273 Newmarket Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
274 Hanley Town 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
275 Frome Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
276 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
277 Corinthian FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
278 Roman Glass St George 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
279 Fareham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
280 Rushden 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
281 Deal Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
282 Stansted 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
283 Daventry Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
284 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
285 Sporting Bengal United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
286 Billingshurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
287 Whitchurch United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
288 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
289 Hallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
290 Tring Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
291 Carlton Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
292 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
293 Long Melford 3 1 1 0 4:0 +4 0 1 2 -1
294 Wellington AFC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
295 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
296 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
297 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
298 Sherwood Colliery 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
299 Garforth Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
300 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
301 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
302 Marske United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
303 Exmouth 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
304 Sleaford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
305 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
306 Bottesford Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
307 Broadfields United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
308 Chalfont St Peter 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
309 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
310 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
311 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
312 Whitehawk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
313 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
314 Knaresborough Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
315 Pinchbeck United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
316 Eastbourne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
317 Frickley 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
318 Stanway Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
319 Wellingborough Whitworth 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
320 Ashford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
321 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
322 Highgate United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
323 Cribbs 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
324 Hanworth Villa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
325 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
326 Shoreham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
327 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
328 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
329 Glebe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
330 Cowes Sports 3 2 0 0 2:0 +2 0 2 1 -1
331 Ramsbottom United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
332 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
333 Flackwell Heath 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
334 Shifnal Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
335 Guildford City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
336 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
337 Charnock Richard 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
338 Avro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
339 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
340 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
341 Glossop North End 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
342 Bridlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
343 Colliers Wood United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
344 Kennington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
345 Stourport Swifts 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
346 Sheffield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
347 Biggleswade United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
348 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
349 North Greenford United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
350 Staines Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
351 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
352 Yorkshire Amateur 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
353 Harefield United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
354 Mossley AFC 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
355 Saffron Walden Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
356 Framlingham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
357 Ilford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
358 Leighton Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
359 Seaham Red Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
360 Barton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
361 Clevedon Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
362 Hertford Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
363 Cockfosters 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
364 Histon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
365 Baldock Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
366 Calne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
367 Bishop Auckland 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
368 Totton AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
369 Boston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
370 Lye Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
371 Didcot Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
372 Redbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
373 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
374 Thame Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
375 Christchurch 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
376 Grimsby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
377 Tuffley Rovers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
378 Benfleet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
379 Worthing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
380 Brimscombe & Thrupp 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
381 Westside 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
382 Bodmin Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
383 Workington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
384 Hamworthy United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
385 Edgware Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
386 Newcastle Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
387 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
388 Lancing 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
389 Millbrook 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
390 Dereham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
391 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
392 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
393 Newark Flowserve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
394 Croydon Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
395 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
396 Little Common 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
397 Albion Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
398 Heather St Johns 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
399 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
400 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
401 Sunderland RCA 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
402 Loxwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
403 Thatcham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
404 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
405 Willand Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
406 Shelley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
407 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
408 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
409 Lymington Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
410 Ely City 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
411 Lingfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
412 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
413 Farnham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
414 Harborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
415 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
416 Clitheroe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
417 Kirby Muxloe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
418 Newent Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
419 Southend Manor 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
420 Mangotsfield United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
421 Hassocks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
422 Coventry Sphinx 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
423 Hednesford 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
424 Cray Valley PM 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
425 Fawley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
426 Holbeach United 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
427 Skelmersdale United 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
428 Knaphill 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
429 AFC Wulfrunians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
430 Cinderford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
431 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
432 Whitchurch Alport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
433 St Helens Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
434 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
435 Scarborough 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
436 Walsall Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
437 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
438 Eastbourne United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
439 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
440 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
441 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
442 Basford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
443 Hemsworth MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
444 Felixstowe & Walton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
445 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
446 Walthamstow 3 1 2 0 5:0 +5 0 2 1 =2
447 Hall Road Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
448 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
449 Quorn 3 2 0 0 4:0 +4 0 3 0 -1
450 Cogenhoe United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
451 Thetford Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
452 Biggleswade Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
453 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
454 Whitton United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
455 Tadcaster Albion 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
456 Haverhill Rovers 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
457 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
458 Hornchurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
459 Clapton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
460 Amesbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
461 Eccleshill United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
462 Chipstead 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
463 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
464 AFC Bridgnorth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
465 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
466 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
467 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
468 Hollands & Blair 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
469 Horndean 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
470 Bournemouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
471 Bridport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
472 Clanfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
473 Heybridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
474 Hounslow United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
475 Lordswood 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
476 Cadbury Heath 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
477 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
478 Corsham Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
479 Bovey Tracey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
480 Kidsgrove Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
481 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
482 Horsham YMCA 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
483 Keynsham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
484 Norwich United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
485 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
486 Hanwell Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
487 West Bridgford 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
488 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
489 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
490 Stockton Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
491 Penrith AFC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
492 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
493 Whitby 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
494 Liversedge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
495 Sheerwater 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
496 Tilbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
497 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
498 Saltash United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
499 Silsden 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
500 Beckenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
501 Coalville 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
502 Lydney Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
503 Park View 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
504 Badshot Lea 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
505 Ashington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
506 Slimbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
507 Stowmarket Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
508 Wimborne Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
509 Whitley Bay 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
510 Coventry United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
511 Fairford Town 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
512 Wroxham 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
513 Ashford 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
514 Tunbridge Wells 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
515 Oadby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
516 Gresley Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
517 Odd Down 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
518 Tadley Calleva 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
519 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
520 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
521 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
522 Radford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
523 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
524 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
525 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
526 Easington Sports 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
527 Larkhall Athletic 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
528 Farnborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
529 Brocton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
530 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
531 AFC Mansfield 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
532 Tower Hamlets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
533 Whyteleafe 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
534 Northwood 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
535 Egham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
536 Sunderland Ryhope CW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
537 Needham Market 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
538 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
539 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
540 Litherland Remyca 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
541 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
542 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
543 Yaxley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
544 Wellingborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
545 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
546 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
547 Sutton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
548 Hebburn Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
549 Sudbury 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
550 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
551 Salisbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
552 Takeley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
553 Hamble Club 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
554 Atherton Collieries 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
555 Leiston 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
556 Bowers & Pitsea 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
557 Wellington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
558 Sherborne Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
559 Cheshunt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
560 Barking 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
561 Stansfeld 2 0 1 0 5:0 +5 0 0 2 -1
562 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
563 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
564 Bradford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
565 Long Crendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
566 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
567 Ascot United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
568 Southall 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
569 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
570 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
571 Portchester AFC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
572 Torrington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
573 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
574 Marlow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
575 Bitton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
576 Newton Abbot Spurs 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
577 Hadleigh United 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
578 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
579 Colne 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
580 Leicester Nirvana 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
581 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
582 Merthyr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
583 Longlevens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
584 Padiham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
585 Newcastle Benfield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
586 Gorleston 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
587 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
588 Northwich 1874 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
589 K Sport 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
590 Goole AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
591 Belper Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
592 West Allotmen Celtic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
593 Darwen 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
594 Metropolitan Police 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
595 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
596 Spelthorne Sports 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
597 Hashtag United 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
598 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
599 Thackley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
600 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
601 Harpenden Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
602 North Leigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
2 Risborough Rangers 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
3 Dunstable Town 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
4 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
5 Horley Town 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
6 Shepton Mallet 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Barwell 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Tavistock 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Alresford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Tividale 2 1 1 0 5:0 +5 0 2 0 +1
12 Hastings Utd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Bemerton Heat 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Shepshed Dynamo 2 0 1 0 1:4 -3 0 1 1 -1
15 Enfield 2 0 1 0 3:8 -5 0 0 2 =1
16 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Sheppey United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
18 Windsor 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
19 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Sutton Common Rovers 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
21 Long Eaton United 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
22 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
23 Penistone Church 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Oakwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Corinthian Casuals 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
26 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Crawley Down Gatwick 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
28 North Shields 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Cambridge City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
31 Shaftesbury Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Campion 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Newport Pagnell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 AFC Dunstable 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
36 Burton Park Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Abingdon United 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Harlow Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Holmer Green 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
41 Leatherhead 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
42 Binfield 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
43 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
44 Shildon 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Crowborough Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Reading City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Maine Road 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
48 Durham City 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 London Colney 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Stone Old Alleynians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Fleet Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Bedfont Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
55 Totton & Eling 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
59 Sevenoaks Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Broadbridge Heath 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Staveley MW 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Horsham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
63 Moneyfields 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
64 Northallerton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Erith & Belvedere 2 1 0 0 2:5 -3 0 1 1 -1
66 Lewes 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Westbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 St Austell 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 St Margaretsbury 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =1
70 Lowestoft Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Newton Aycliffe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Northampton on Chenecks 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Soham Town Rangers 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
74 Ramsgate 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Portland United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
77 Wisbech 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
78 Wembley 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Mildenhall Town FC 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
80 Grantham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Steyning Town 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
83 St Neots Town 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
84 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
85 Consett 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Daisy Hill 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
89 Woodbridge Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 West Essex 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
91 South Park 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
92 Kidlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 New Salamis 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Bideford 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Sawbridgeworth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Royal Wootton 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
97 Merstham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
99 East Preston 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Widnes 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
102 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
103 Irlam 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
104 Sandhurst Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
105 Bewdley Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Wingate & Finchley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Raynes Park Vale 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Barton Town Old Boys 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
109 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
110 Burnham 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
111 Chichester City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
112 London Lions 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Thornaby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
116 Stalybridge 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
117 Barnoldswick Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
118 Cobham 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
119 Sittingbourne 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Gosport Borough 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
121 Herne Bay 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Longridge Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
123 Whitstable Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
124 Tiverton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
126 Selston 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
128 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
129 Hullbridge Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Swaffham Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
131 Bishop's Cleeve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Uxbridge 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
133 Shrivenham 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Deeping Rangers 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
135 Fisher Athletic 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
136 Camberley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
137 West Auckland 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
138 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
139 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
140 Frimley Green 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
141 Bootle 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
142 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
143 Ipswich Wanderers 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
144 OJM Black Country 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
145 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
146 Yate Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Westfield Surrey 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Canterbury City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Winchester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
151 Handsworth Parramore 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Crook Town AFC 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Congleton 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Ashton Athletic 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Alfold 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
156 Wells City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Ware 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
158 Brislington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Billingham Town 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
160 Erith Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
162 Stoneham AFC 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
163 Heaton Stannington 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Berkhamsted Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Sporting Khalsa 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
167 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
168 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
169 Cirencester Town 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
170 Lutterworth Town 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
171 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
173 Clacton 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
174 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
175 Potton United 3 2 0 0 4:3 +1 0 2 1 -1
176 Bearsted 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Highworth Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
178 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Squires Gate 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
180 Athersley Recreation 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
182 Worcester 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
183 Uckfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
184 Crawley Green 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
185 Pagham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Phoenix Sports 2 0 1 0 5:6 -1 0 0 2 -1
187 Little Oakley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
188 Rugby Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Tamworth 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Halstead Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
191 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
192 VCD Athletic 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
193 Kendal Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
194 Brockenhurst 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
195 Woodford Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
196 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
197 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Anstey Nomads 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Helston Athletic 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
200 Peterborough Northern Star 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
201 Chesham United 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
202 Romania FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
203 Melton Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Romulus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Cray Wanderers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
206 Balham 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
208 Abbey Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
209 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
210 Guisborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 City of Liverpool 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
212 Newhaven 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Chatham Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 2 0 +2
214 Bashley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Cleethorpes Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
216 Winsford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
218 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
219 Coggeshall Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
220 Blackstones 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Wantage Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
222 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Hoddesdon Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Desborough Town 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
225 Bridgwater Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
226 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
227 Pontefract Collieries 2 0 1 0 4:8 -4 0 0 2 -1
228 Winslow United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
229 Oxhey Jets 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
230 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
232 Market Drayton Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
233 Runcorn 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
234 Banstead Athletic 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
235 Warrington Rylands 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
236 Maltby Main 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
237 Ilkeston Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
238 Leverstock Green 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
239 Chelmsley Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
240 Thame United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
241 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
242 Pickering Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
243 Baffins Milton Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
244 Melksham Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
245 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
247 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Eynesbury Rovers 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
249 Saltdean United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
250 Trafford 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
251 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
252 Street 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Whickham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
255 Arlesey Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
256 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Mile Oak 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
258 Colney Heath 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 +1
259 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
260 Kirkley & Pakefield 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
261 Diss Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
262 Faversham Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
263 Bognor Regis Town 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
264 Rothwell Corinthians 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
265 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Kings Langley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
267 Brantham Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
268 Lancaster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
269 Haughmond 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
270 Virginia Water 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
271 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
272 Burgess Hill Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
273 Newmarket Town 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
274 Hanley Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
275 Frome Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
276 Stamford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
277 Corinthian FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
278 Roman Glass St George 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
279 Fareham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
280 Rushden 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
281 Deal Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
282 Stansted 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
283 Daventry Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
284 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
285 Sporting Bengal United 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
286 Billingshurst 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
287 Whitchurch United 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
288 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
289 Hallen 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
290 Tring Athletic 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
291 Carlton Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
292 Dorchester 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
293 Long Melford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
294 Wellington AFC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
295 Basildon United 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
296 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
297 Boldmere St. Michaels 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
298 Sherwood Colliery 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
299 Garforth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
300 Nuneaton Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
301 Northwich Victoria 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
302 Marske United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
303 Exmouth 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
304 Sleaford Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
305 Welling 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
306 Bottesford Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
307 Broadfields United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
308 Chalfont St Peter 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
309 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
310 Welwyn Garden City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
311 Wythenshawe Amateurs 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
312 Whitehawk 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
313 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
314 Knaresborough Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
315 Pinchbeck United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
316 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
317 Frickley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
318 Stanway Rovers 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
319 Wellingborough Whitworth 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
320 Ashford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
321 Carshalton Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
322 Highgate United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
323 Cribbs 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
324 Hanworth Villa 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
325 Witton Albion 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
326 Shoreham 1 0 0 0 1:9 -8 0 0 1 -1
327 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
328 Stafford Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
329 Glebe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
330 Cowes Sports 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
331 Ramsbottom United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
332 Stourbridge 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
333 Flackwell Heath 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
334 Shifnal Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
335 Guildford City 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
336 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
337 Charnock Richard 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
338 Avro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
339 Plymouth Parkway 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
340 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
341 Glossop North End 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
342 Bridlington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
343 Colliers Wood United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
344 Kennington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
345 Stourport Swifts 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
346 Sheffield 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
347 Biggleswade United 2 0 1 0 2:6 -4 0 0 2 -1
348 Glasshoughton Welfare 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
349 North Greenford United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
350 Staines Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
351 Racing Club Warwick 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
352 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
353 Harefield United 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
354 Mossley AFC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
355 Saffron Walden Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
356 Framlingham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
357 Ilford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
358 Leighton Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
359 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
360 Barton Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
361 Clevedon Town 3 1 0 0 3:4 -1 0 2 1 -2
362 Hertford Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
363 Cockfosters 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
364 Histon 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
365 Baldock Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
366 Calne Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
367 Bishop Auckland 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
368 Totton AFC 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
369 Boston Town 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
370 Lye Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
371 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
372 Redbridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
373 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
374 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
375 Christchurch 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
376 Grimsby 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
377 Tuffley Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
378 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
379 Worthing 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
380 Brimscombe & Thrupp 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
381 Westside 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
382 Bodmin Town 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
383 Workington 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
384 Hamworthy United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
385 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
386 Newcastle Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
387 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
388 Lancing 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
389 Millbrook 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
390 Dereham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
391 FC United Of Manchester 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
392 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
393 Newark Flowserve 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
394 Croydon Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
395 Basingstoke Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
396 Little Common 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
397 Albion Sports 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
398 Heather St Johns 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
399 St Ives Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
400 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
401 Sunderland RCA 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
402 Loxwood 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
403 Thatcham Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
404 Witham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
405 Willand Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
406 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
407 Bedford T. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
408 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
409 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
410 Ely City 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
411 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
412 Stocksbridge Park Steels 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
413 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
414 Harborough Town 2 1 0 0 8:5 +3 0 0 2 -1
415 Banbury United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
416 Clitheroe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
417 Kirby Muxloe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
418 Newent Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
419 Southend Manor 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
420 Mangotsfield United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
421 Hassocks 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
422 Coventry Sphinx 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
423 Hednesford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
424 Cray Valley PM 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
425 Fawley 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
426 Holbeach United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
427 Skelmersdale United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
428 Knaphill 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
429 AFC Wulfrunians 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
430 Cinderford Town 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
431 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
432 Whitchurch Alport 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
433 St Helens Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
434 Buckland Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
435 Scarborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
436 Walsall Wood 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
437 Folkestone 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
438 Eastbourne United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
439 Langney Wanderers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
440 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
441 Buxton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
442 Basford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
443 Hemsworth MW 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
444 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
445 Taunton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
446 Walthamstow 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
447 Hall Road Rangers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
448 Royston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
449 Quorn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
450 Cogenhoe United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
451 Thetford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
452 Biggleswade Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 +1
453 Kingstonian 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
454 Whitton United 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
455 Tadcaster Albion 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
456 Haverhill Rovers 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
457 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
458 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
459 Clapton 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
460 Amesbury Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
461 Eccleshill United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
462 Chipstead 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
463 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
464 AFC Bridgnorth 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
465 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
466 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
467 Peterborough Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
468 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
469 Horndean 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
470 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
471 Bridport 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
472 Clanfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
473 Heybridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
474 Hounslow United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
475 Lordswood 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
476 Cadbury Heath 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
477 Rushall Olympic 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
478 Corsham Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
479 Bovey Tracey 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
480 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
481 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
482 Horsham YMCA 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
483 Keynsham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
484 Norwich United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
485 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
486 Hanwell Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
487 West Bridgford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
488 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
489 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
490 Stockton Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
491 Penrith AFC 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
492 Spalding United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
493 Whitby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
494 Liversedge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
495 Sheerwater 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
496 Tilbury 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
497 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
498 Saltash United 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
499 Silsden 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
500 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
501 Coalville 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
502 Lydney Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
503 Park View 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
504 Badshot Lea 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
505 Ashington 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
506 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
507 Stowmarket Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
508 Wimborne Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
509 Whitley Bay 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
510 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
511 Fairford Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
512 Wroxham 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
513 Ashford 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
514 Tunbridge Wells 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
515 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
516 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
517 Odd Down 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
518 Tadley Calleva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
519 Westfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
520 Swindon Supermarine 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
521 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
522 Radford 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
523 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
524 Leek Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
525 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
526 Easington Sports 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
527 Larkhall Athletic 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
528 Farnborough 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
529 Brocton 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
530 Hitchin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
531 AFC Mansfield 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
532 Tower Hamlets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
533 Whyteleafe 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
534 Northwood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
535 Egham Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
536 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
537 Needham Market 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
538 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
539 Godmanchester Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
540 Litherland Remyca 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
541 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
542 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
543 Yaxley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
544 Wellingborough Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
545 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
546 East Thurrock United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
547 Sutton Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
548 Hebburn Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
549 Sudbury 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
550 Ardley United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
551 Salisbury 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
552 Takeley 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
553 Hamble Club 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
554 Atherton Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
555 Leiston 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
556 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
557 Wellington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
558 Sherborne Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
559 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
560 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
561 Stansfeld 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
562 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
563 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
564 Bradford Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
565 Long Crendon 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
566 Bishop Storford 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
567 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
568 Southall 2 1 0 0 10:3 +7 0 0 2 -1
569 Hartley Wintney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
570 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
571 Portchester AFC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
572 Torrington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
573 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
574 Marlow 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
575 Bitton 3 1 1 0 6:6 0 0 1 2 -1
576 Newton Abbot Spurs 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
577 Hadleigh United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
578 Bedworth United 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
579 Colne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
580 Leicester Nirvana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
581 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
582 Merthyr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
583 Longlevens 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
584 Padiham 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
585 Newcastle Benfield 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
586 Gorleston 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
587 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
588 Northwich 1874 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
589 K Sport 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
590 Goole AFC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
591 Belper Town 2 1 0 0 1:7 -6 0 1 1 -1
592 West Allotmen Celtic 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 +1
593 Darwen 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
594 Metropolitan Police 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
595 Redditch 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
596 Spelthorne Sports 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
597 Hashtag United 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
598 Redhill 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
599 Thackley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
600 Molesey 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
601 Harpenden Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
602 North Leigh 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) City of Liverpool csapat statisztikáit FA Cup bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted City of Liverpool pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.