k, 2020 szeptember 29. @ 02:47 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Flackwell Heath

Összehasonlitás ezzel

FA Cup 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.09.02 Roman Glass St George 1 : 2 Flackwell Heath - - -
1 2020.09.12 Flackwell Heath 0 : 3 Cirencester Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/6)
Második 0% (0/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Atherton Collieries 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
3 Halstead Town 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
4 Brantham Athletic 3 2 1 0 3:1 +2 0 3 0 +2
5 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
6 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Kennington 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Sutton Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Colney Heath 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
10 Sherborne Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
11 Liversedge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Brockenhurst 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
14 Welling 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Reading City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
17 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
18 Faversham Town 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
19 Anstey Nomads 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
20 Saltash United 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
21 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
24 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
25 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Hebburn Town 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
27 Lydney Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Romania FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Hastings Utd 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
30 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
32 Framlingham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Trafford 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
34 Thackley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Balham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
36 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
37 Frickley 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
38 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Holmer Green 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
40 St Neots Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
41 Newcastle Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Highgate United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Kingstonian 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
44 Bury 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
45 Lordswood 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Dereham Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
47 Chertsey Town 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
48 Penistone Church 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Shoreham 1 0 0 1 1:9 -8 0 0 1 -1
50 Fisher Athletic 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
51 Folkestone 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
52 Bearsted 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
53 Bovey Tracey 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 South Park 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
55 Croydon Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Glebe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Crawley Down Gatwick 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
58 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
59 Canvey 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
60 Keynsham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Athersley Recreation 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Albion Sports 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
63 Bideford 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
65 Flackwell Heath 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
66 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
67 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
68 Crawley Green 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
69 West Bridgford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
70 Bodmin Town 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
71 Charnock Richard 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
72 AFC Dunstable 3 2 1 0 11:3 +8 0 0 3 =1
73 Quorn 3 2 0 1 4:2 +2 0 3 0 -1
74 Yate Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Little Oakley 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
76 Merthyr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Rushden 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
78 Risborough Rangers 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
79 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
80 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
81 Ashton Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
84 Bishop Storford 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
85 Broadfields United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
86 Shepton Mallet 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
87 Wantage Town 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
88 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
89 Clapton 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
90 Brislington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Lancaster 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
93 Alresford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
95 Larkhall Athletic 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
96 Bridgwater Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
97 Stoneham AFC 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
98 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Burgess Hill Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Marlow 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
101 Pinchbeck United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
102 Shepshed Dynamo 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
103 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
104 Wroxham 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
105 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
106 Sporting Khalsa 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
107 Bedworth United 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
108 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
109 Wellingborough Whitworth 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
110 Chatham Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
111 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
112 Lutterworth Town 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
113 Bridport 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Burnham 3 2 1 0 5:1 +4 0 2 1 +2
115 Shrivenham 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Maine Road 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
117 North Greenford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Sporting Bengal United 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
119 Cockfosters 2 1 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
120 Clitheroe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
123 Sutton Common Rovers 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
124 Harefield United 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
125 Fleet Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Northwich 1874 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
127 Hallen 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
128 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
129 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
130 Frimley Green 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
131 Hemsworth MW 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Totton & Eling 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Ilford 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Long Melford 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
135 West Allotmen Celtic 3 1 1 1 3:6 -3 0 1 2 -1
136 Witham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Marine 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
138 Hall Road Rangers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 OJM Black Country 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
140 Glossop North End 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
142 Spelthorne Sports 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
143 Boldmere St. Michaels 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Wingate & Finchley 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Canterbury City 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Thetford Town 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
148 Stourport Swifts 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Ashton United 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
150 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
151 Molesey 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
152 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Highworth Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
154 Kidsgrove Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Kirby Muxloe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 East Thurrock United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Southall 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
159 Norwich United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
161 Barnoldswick Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
162 Hassocks 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
163 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
165 Virginia Water 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Torrington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Pagham 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
168 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
169 Cray Valley PM 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
170 Herne Bay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Northwood 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
172 Runcorn 4 2 2 0 6:3 +3 0 3 1 =1
173 Newton Abbot Spurs 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
174 Hanley Town 3 3 0 0 11:4 +7 0 0 3 +3
175 Penrith AFC 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
176 Rugby Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
178 Knaphill 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
179 Ilkeston Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
180 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Roman Glass St George 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Leicester Nirvana 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Cadbury Heath 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
184 Whitchurch Alport 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
185 Hullbridge Sports 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
187 Sutton Coldfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Stansted 3 3 0 0 6:2 +4 0 2 1 +3
189 Ramsgate 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Grimsby 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Royal Wootton 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =1
192 Tividale 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
193 Whitehawk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Eynesbury Rovers 2 1 0 1 8:6 +2 0 0 2 -1
195 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
196 Clevedon Town 3 1 0 2 3:4 -1 0 2 1 -2
197 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
198 Loxwood 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Widnes 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
201 Enfield 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 =1
202 Takeley 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Street 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Horsham 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
205 Histon 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Sandhurst Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
207 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
208 Windsor 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
209 Ashford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Bowers & Pitsea 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
212 Totton AFC 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
213 Lewes 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Ely City 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
215 Barton Town Old Boys 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
216 Sleaford Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
217 Dunstable Town 3 0 2 1 3:8 -5 0 2 1 -1
218 Barking 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
219 Kirkley & Pakefield 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Redbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Harborough Town 2 1 0 1 8:5 +3 0 0 2 -1
223 Chalfont St Peter 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
224 Barwell 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
225 Rothwell Corinthians 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Bradford Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
227 Cray Wanderers 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
228 Winslow United 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
229 Bootle 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
230 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
231 Brimscombe & Thrupp 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
232 Wembley 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
233 Whitley Bay 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
234 Tamworth 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
235 Tower Hamlets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
236 Thornaby 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
237 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
238 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
239 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
240 Hamworthy United 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
241 Kendal Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
242 Whitby 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
243 Warrington Rylands 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 =1
244 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Winchester City 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
246 Biggleswade Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 +1
247 Lancing 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
248 Consett 3 2 1 0 6:4 +2 0 1 2 +1
249 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Litherland Remyca 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
252 Chelmsley Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
253 Walsall Wood 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
254 Deeping Rangers 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
255 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
256 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:6 +1 0 0 2 =1
257 Chesham United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
258 Coalville 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
259 Baffins Milton Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Wellingborough Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
261 Waltham Abbey 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
262 West Auckland 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
263 Little Common 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
264 Kidlington 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
265 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
266 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
268 Harlow Town 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
269 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
270 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
271 Hadleigh United 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
272 Frome Town 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
273 City of Liverpool 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
274 Tunbridge Wells 3 1 1 1 3:6 -3 0 2 1 -1
275 Witton Albion 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
276 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
277 Calne Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
278 Northallerton Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
279 Fareham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
280 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
281 Odd Down 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
282 Cleethorpes Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
283 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
284 Stafford Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
285 St Austell 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
286 Lye Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
287 Padiham 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
288 Daventry Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
289 Coggeshall Town 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
290 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
291 Stourbridge 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
292 Cambridge City 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
293 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
294 Northampton on Chenecks 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
295 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
296 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
297 Hoddesdon Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
298 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
299 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
300 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
301 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
302 Barnstaple Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
303 Cirencester Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
304 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
305 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
306 Bewdley Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
307 Bedford T. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
308 Colliers Wood United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
309 Binfield 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
310 Haverhill Rovers 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
311 Congleton 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
312 Sheerwater 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
313 Woodford Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
314 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
315 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
316 Crowborough Athletic 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
317 Biggleswade United 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
318 Ware 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
319 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
320 Helston Athletic 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
321 Silsden 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
322 London Lions 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
323 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
324 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
325 London Colney 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
326 Chipstead 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
327 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
328 Park View 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
329 Melton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
330 St Ives Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
331 Merstham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
332 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
333 Saffron Walden Town 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
334 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
335 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
336 Stowmarket Town 3 2 1 0 6:4 +2 0 0 3 =1
337 Thatcham Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
338 Loughborough Dynamo 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
339 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
340 Cribbs 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
341 Maltby Main 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
342 Needham Market 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
343 Hounslow United 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
344 Haringey Borough 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
345 Newcastle Benfield 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
346 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
347 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
348 Abbey Rangers 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
349 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
350 Thame United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
351 Potton United 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
352 Corsham Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
353 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
354 Gainsborough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
355 Cowes Sports 3 2 0 1 2:5 -3 0 2 1 -1
356 North Shields 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
357 Melksham Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
358 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
359 Horsham YMCA 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
360 Squires Gate 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
361 Belper Town 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
362 Dorchester 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
363 Campion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
364 Shifnal Town 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
365 Brocton 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
366 Oxhey Jets 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
367 Uckfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
368 Hanwell Town 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
369 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
370 Redditch 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
371 Avro 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
372 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
373 Whyteleafe 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
374 Market Drayton Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
375 Stockton Town 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
376 Phoenix Sports 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
377 Bishop Auckland 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
378 Erith & Belvedere 3 1 1 1 2:6 -4 0 2 1 -1
379 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
380 Mildenhall Town FC 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 -1
381 Uxbridge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
382 Scarborough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
383 Alfold 2 1 1 0 10:2 +8 0 1 1 =1
384 St Margaretsbury 3 1 2 0 6:4 +2 0 1 2 =1
385 Didcot Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
386 Bottesford Town 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
387 Horley Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
388 Mangotsfield United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
389 Stalybridge 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
390 Amesbury Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
391 Billingham Town 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
392 Christchurch 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
393 Soham Town Rangers 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
394 Tavistock 3 2 1 0 6:3 +3 0 1 2 =1
395 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
396 Gosport Borough 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
397 Hednesford 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
398 Heaton Stannington 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
399 AFC Bridgnorth 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
400 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
401 Barton Rovers 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
402 Knaresborough Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
403 Bemerton Heat 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
404 Skelmersdale United 3 3 0 0 7:4 +3 0 0 3 +3
405 Tiverton 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
406 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
407 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
408 Staveley MW 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
409 Sheppey United 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
410 Stanway Rovers 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
411 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
412 Chasetown 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
413 Clanfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
414 Whitton United 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
415 Handsworth Parramore 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
416 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
417 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
418 Billingshurst 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
419 Peterborough Northern Star 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
420 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
421 Eastbourne United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
422 Camberley 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
423 Sudbury 3 1 1 1 4:6 -2 0 1 2 -1
424 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
425 K Sport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
426 Tring Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
427 Badshot Lea 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
428 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
429 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
430 Basford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
431 Radcliffe 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
432 Salisbury 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
433 Wellington AFC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
434 Darwen 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
435 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
436 Wimborne Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
437 Walthamstow 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =2
438 Ipswich Wanderers 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
439 Leiston 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
440 Arlesey Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
441 Hashtag United 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
442 Sherwood Colliery 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
443 Spalding United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
444 VCD Athletic 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
445 Westfield Surrey 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
446 Cogenhoe United 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
447 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
448 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
449 Harpenden Town 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
450 Tilbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
451 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
452 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
453 Newent Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
454 Ramsbottom United 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
455 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
456 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
457 Kings Langley 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
458 Wisbech 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
459 Worthing 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
460 Cobham 3 0 1 2 2:6 -4 0 2 1 -1
461 Exmouth 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
462 Newport Pagnell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
463 Guildford City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
464 Haughmond 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
465 Portchester AFC 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
466 Workington 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
467 Grantham Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
468 Fawley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
469 Longridge Town 3 3 0 0 7:3 +4 0 1 2 +3
470 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
471 Abingdon United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
472 Bitton 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
473 Newmarket Town 2 0 1 1 0:6 -6 0 1 1 -1
474 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
475 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
476 Selston 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
477 AFC Wulfrunians 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
478 Long Eaton United 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
479 Hanworth Villa 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
480 Corinthian FC 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
481 Colne 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
482 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
483 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
484 St Helens Town 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
485 Swaffham Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
486 Corinthian Casuals 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
487 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
488 Longlevens 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
489 Deal Town 3 2 1 0 10:3 +7 0 0 3 =1
490 Eccleshill United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
491 Erith Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
492 Sawbridgeworth Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
493 Clacton 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
494 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
495 Farnborough 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
496 Saltdean United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
497 Berkhamsted Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
498 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
499 Sunderland RCA 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
500 East Preston 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
501 Ashford 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
502 Guisborough 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
503 Hamble Club 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
504 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
505 Horndean 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
506 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
507 Irlam 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
508 Willand Rovers 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
509 Bashley 2 1 0 1 8:4 +4 0 1 1 -1
510 Gresley Rovers 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
511 Mile Oak 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
512 Wellington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
513 Crook Town AFC 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
514 Tadcaster Albion 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
515 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
516 Raynes Park Vale 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
517 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
518 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
519 Stansfeld 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
520 Diss Town 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
521 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
522 Ashington 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
523 Chichester City 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 +1
524 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
525 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
526 Leek Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
527 Long Crendon 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
528 Pontefract Collieries 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 -1
529 Leighton Town 3 3 0 0 9:1 +8 0 0 3 +3
530 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
531 Westside 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
532 Basildon United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
533 Metropolitan Police 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
534 AFC Mansfield 3 3 0 0 6:1 +5 0 1 2 +3
535 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
536 Leatherhead 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
537 Bridlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
538 Steyning Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 -1
539 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
540 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
541 Garforth Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
542 Banstead Athletic 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
543 Egham Town 2 0 1 1 1:3 -2 0 1 1 -1
544 Sheffield 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
545 Shildon 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
546 Millbrook 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
547 Daisy Hill 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
548 Marske United 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
549 North Leigh 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
550 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
551 Leverstock Green 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
552 Durham City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
553 Staines Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
554 West Essex 2 1 0 1 7:8 -1 0 0 2 -1
555 Newark Flowserve 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
556 Gorleston 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
557 Whitchurch United 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
558 Pickering Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
559 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
560 Mossley AFC 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
561 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
562 New Salamis 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
563 Goole AFC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
564 Carlton Town 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
565 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
566 Fairford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
567 Holbeach United 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
568 Whitstable Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
569 Sevenoaks Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
570 Hertford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
571 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
572 Heybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
573 Newhaven 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
574 Heather St Johns 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
575 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
576 Cinderford Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
577 Baldock Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
578 Moneyfields 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
579 Rushall Olympic 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
580 Grays 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
581 Tadley Calleva 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
582 Winsford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
583 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
584 Bishop's Cleeve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
585 Westbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
586 Boston Town 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
587 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
588 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
589 Blackstones 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
590 Radford 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
591 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
592 Southend Manor 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
593 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
594 Newton Aycliffe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
595 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
596 Worcester 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
597 Easington Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
598 Desborough Town 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
599 Sittingbourne 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
600 Coventry Sphinx 3 0 2 1 0:2 -2 0 3 0 -1
601 Portland United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
602 Tuffley Rovers 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cray Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Exmouth 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Erith Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Shepton Mallet 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
5 Tamworth 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
6 Berkhamsted Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Bottesford Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
8 Alresford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Kendal Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Aveley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
12 Shepshed Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Crook Town AFC 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
15 Knaresborough Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
18 Stanway Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Risborough Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
20 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
21 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Sholing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Shoreham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 North Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Guisborough 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
26 Pagham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
27 Glebe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Campion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Bashley 2 1 0 0 8:0 +8 0 1 1 -1
30 Rugby Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Flackwell Heath 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
33 Halesowen Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Clacton 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
35 Charnock Richard 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Highworth Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Highgate United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Peterborough Northern Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Colliers Wood United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Reading City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
45 Biggleswade United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
47 Runcorn 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 +1
48 Three Bridges 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
50 Punjab United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Ilkeston Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
52 VCD Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Saffron Walden Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
54 Holmer Green 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
55 Sutton Coldfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Seaham Red Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Bognor Regis Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Hertford Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Northallerton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Wantage Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Baldock Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
66 St Austell 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Radcliffe 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
68 Bridgwater Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Boston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Northampton on Chenecks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Arlesey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Dunkirk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
75 Chatham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Tuffley Rovers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Rushden 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Maltby Main 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
79 Brimscombe & Thrupp 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Steyning Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
81 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
82 Thame United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Hamworthy United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Daisy Hill 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Lancaster 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Lancing 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
88 West Essex 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
89 Burgess Hill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Oxhey Jets 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
91 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
92 New Salamis 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
93 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
94 Little Common 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Market Drayton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
97 Heather St Johns 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Widnes 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Colney Heath 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Sunderland RCA 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
103 Sandhurst Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Faversham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 Willand Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
107 Barton Town Old Boys 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Morpeth Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Lymington Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Trafford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Farnham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Royal Wootton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
115 Kirby Muxloe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Cobham 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
117 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
118 Frome Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
119 Hassocks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Longridge Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
121 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Fareham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Cray Valley PM 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
124 Selston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Daventry Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
127 Knaphill 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Swaffham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Brantham Athletic 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
131 Whitchurch Alport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Frickley 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
133 South Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Eastbourne United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Frimley Green 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
138 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Garforth Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Basford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 OJM Black Country 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Marske United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
144 Walthamstow 3 1 2 0 5:0 +5 0 2 1 =2
145 Canterbury City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Whitchurch United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Cogenhoe United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Shrivenham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Whitton United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
152 Carlton Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
153 Alfold 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
154 Leighton Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
155 Whitehawk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Billingham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Bridlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Eastbourne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Clapton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
161 Heaton Stannington 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Sheffield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Ashford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Walsham Le Willows 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Staines Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
167 Sleaford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
169 Mossley AFC 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
170 Chalfont St Peter 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Bridport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Grimsby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Ramsbottom United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
174 Hounslow United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
175 Bearsted 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
176 Clevedon Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Guildford City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Corsham Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
179 Athersley Recreation 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Histon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Horsham YMCA 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Crawley Green 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Totton AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Hanworth Villa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Hanwell Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
187 Little Oakley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Redbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Stockton Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
190 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Cheltenham Saracens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
193 North Greenford United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Woodford Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
195 Worthing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Harefield United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Liversedge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Helston Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Workington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Ilford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Saltash United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
202 Melton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
204 Glossop North End 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Lydney Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
207 Stourport Swifts 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Slimbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Bishop Auckland 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
210 Coventry United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Newhaven 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
212 Clitheroe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Didcot Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Tunbridge Wells 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
215 Winsford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Christchurch 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
218 Odd Down 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Blackstones 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Barton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Desborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Cockfosters 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
226 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
227 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
228 Scarborough 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Dereham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
230 AFC Mansfield 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
231 Warrington Rylands 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
232 Mangotsfield United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Croydon Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
234 Egham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
235 Chelmsley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
236 Hednesford 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
237 Albion Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
239 Baffins Milton Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Skelmersdale United 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
241 Bodmin Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Yaxley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
243 Winslow United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
244 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
245 Sutton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Newcastle Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
247 Saltdean United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
248 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
249 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
251 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
252 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Lingfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Takeley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Mile Oak 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
256 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
257 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
258 Bowers & Pitsea 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
259 Diss Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
260 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
261 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Barking 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
263 Quorn 3 2 0 0 4:0 +4 0 3 0 -1
264 Thatcham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
265 Bradford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Bournemouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Holbeach United 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
268 Ascot United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
269 Virginia Water 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
270 Haverhill Rovers 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
271 Cinderford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
272 Portchester AFC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
273 Hanley Town 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
274 Hornchurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
275 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
276 Bitton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
277 Roman Glass St George 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
278 Chipstead 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
279 Southend Manor 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
280 Colne 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
281 Stansted 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
282 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
283 Longlevens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
284 Coventry Sphinx 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
285 Billingshurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
286 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
287 Felixstowe & Walton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
288 Tring Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
289 Heybridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
290 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
291 Northwich 1874 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
292 Wellington AFC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
293 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
294 Biggleswade Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
295 West Allotmen Celtic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
296 Sherwood Colliery 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
297 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
298 Walsall Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
299 Spelthorne Sports 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
300 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
301 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
302 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
303 Eccleshill United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
304 Hadley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
305 Broadfields United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
306 Whitley Bay 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
307 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
308 Horley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
309 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
310 Whitby 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
311 Horndean 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
312 Tavistock 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 =1
313 Pinchbeck United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
314 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
315 Tadcaster Albion 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
316 Bemerton Heat 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
317 Wellingborough Whitworth 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
318 Coalville 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
319 Sheppey United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
320 Ashington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
321 Farnborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
322 Norwich United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
323 Penistone Church 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
324 Cowes Sports 3 2 0 0 2:0 +2 0 2 1 -1
325 Ashford 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
326 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
327 Crawley Down Gatwick 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
328 Shifnal Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
329 Gresley Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
330 Penrith AFC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
331 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
332 Avro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
333 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
334 Cadbury Heath 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
335 AFC Dunstable 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
336 Cribbs 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
337 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
338 Sutton Common Rovers 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
339 Kidsgrove Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
340 Kennington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
341 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
342 Beckenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
343 Binfield 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
344 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
345 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
346 Badshot Lea 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
347 Crowborough Athletic 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
348 Yorkshire Amateur 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
349 Northwood 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
350 Wimborne Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
351 London Colney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
352 Framlingham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
353 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
354 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
355 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
356 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
357 Tilbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
358 Barnstaple Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
359 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
360 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
361 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
362 Calne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
363 Sudbury 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
364 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
365 Moneyfields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
366 Lye Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
367 Salisbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
368 Larkhall Athletic 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
369 Westbury 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
370 Thame Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
371 Leiston 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
372 Wroxham 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
373 Newton Aycliffe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
374 Benfleet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
375 Cheshunt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
376 Portland United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
377 Oadby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
378 Westside 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
379 Merthyr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
380 Needham Market 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
381 Wembley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
382 Edgware Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
383 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
384 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
385 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
386 Millbrook 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
387 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
388 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
389 Consett 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
390 Newark Flowserve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
391 Marlow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
392 Brocton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
393 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
394 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
395 Whyteleafe 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
396 Kidlington 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
397 Thackley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
398 Atherton Collieries 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
399 Sawbridgeworth Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
400 Loxwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
401 Newcastle Benfield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
402 Sherborne Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
403 East Preston 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
404 Shelley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
405 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
406 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
407 Irlam 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
408 Ely City 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
409 Belper Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
410 Hebburn Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
411 Raynes Park Vale 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
412 Harborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
413 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
414 Chichester City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
415 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
416 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
417 Hadleigh United 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
418 Barnoldswick Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
419 Fawley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
420 Evesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
421 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
422 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
423 AFC Wulfrunians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
424 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
425 Padiham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
426 Chipping Sodbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
427 St Helens Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
428 Hastings Utd 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
429 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
430 Hullbridge Sports 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
431 Newent Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
432 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
433 Thornaby 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
434 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
435 Harlow Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
436 Metropolitan Police 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
437 Camberley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
438 Hemsworth MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
439 Worksop 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
440 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
441 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
442 Hall Road Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
443 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
444 North Leigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
445 Ipswich Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
446 Thetford Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
447 Cambridge City 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
448 Gorleston 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
449 Westfield Surrey 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
450 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
451 Goole AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
452 Handsworth Parramore 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
453 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
454 Tividale 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
455 Ashton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
456 Amesbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
457 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
458 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
459 Brislington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
460 AFC Bridgnorth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
461 Shildon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
462 Windsor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
463 Stoneham AFC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
464 Hollands & Blair 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
465 Durham City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
466 Dunstable Town 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
467 Sporting Khalsa 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
468 Clanfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
469 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
470 Lutterworth Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
471 Barwell 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
472 Lordswood 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
473 Ramsgate 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
474 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
475 Haringey Borough 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
476 Bovey Tracey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
477 Burscough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
478 Newport Pagnell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
479 Potton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
480 Keynsham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
481 Horsham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
482 Abingdon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
483 Squires Gate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
484 West Bridgford 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
485 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
486 Long Eaton United 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
487 Uckfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
488 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
489 Corinthian Casuals 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
490 Phoenix Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
491 Maine Road 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
492 Halstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
493 Sheerwater 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
494 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
495 Fleet Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
496 Brockenhurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
497 Silsden 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
498 Grantham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
499 Totton & Eling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
500 Anstey Nomads 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
501 Park View 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
502 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
503 Stratford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
504 Romania FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
505 Stowmarket Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
506 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
507 Balham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
508 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
509 Erith & Belvedere 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
510 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
511 St Margaretsbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
512 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
513 Tadley Calleva 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
514 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
515 Soham Town Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
516 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
517 Radford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
518 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
519 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
520 Coggeshall Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
521 Easington Sports 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
522 Wingate & Finchley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
523 Staveley MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
524 Hoddesdon Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
525 Fairford Town 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
526 Burnham 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
527 Abbey Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
528 Tower Hamlets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
529 Uxbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
530 Chertsey Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
531 Peacehaven & Telscombe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
532 Sunderland Ryhope CW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
533 Stalybridge 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
534 South Park 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
535 Banstead Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
536 Litherland Remyca 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
537 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
538 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
539 Leverstock Green 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
540 Wellingborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
541 Tiverton 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
542 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
543 Pickering Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
544 Truro City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
545 St Neots Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
546 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
547 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
548 Bewdley Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
549 Eynesbury Rovers 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
550 Hamble Club 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
551 Fisher Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
552 Prescot Cables 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
553 Street 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
554 Wellington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
555 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
556 London Lions 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
557 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
558 Stansfeld 2 0 1 0 5:0 +5 0 0 2 -1
559 Cammell Laird 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
560 Merstham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
561 Kirkley & Pakefield 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
562 Long Crendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
563 Yate Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
564 Rothwell Corinthians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
565 Loughborough Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
566 Southall 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
567 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
568 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
569 Kings Langley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
570 Torrington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
571 Congleton 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
572 Kempston Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
573 Haughmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
574 Newton Abbot Spurs 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
575 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
576 Bishop's Cleeve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
577 Newmarket Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
578 Leicester Nirvana 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
579 Hayes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
580 Loughborough University 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
581 Corinthian FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
582 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
583 Sittingbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
584 Deal Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
585 Bootle 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
586 Sporting Bengal United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
587 K Sport 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
588 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
589 Poole Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
590 Hallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
591 Darwen 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
592 Grays 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
593 Winchester City 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
594 Long Melford 3 1 1 0 4:0 +4 0 1 2 -1
595 Hashtag United 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
596 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
597 Deeping Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
598 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
599 Harpenden Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
600 Worcester 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
601 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
602 West Auckland 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cray Wanderers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Exmouth 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
3 Erith Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Shepton Mallet 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Tamworth 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Berkhamsted Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Bottesford Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
8 Alresford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Kendal Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
10 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
11 Welwyn Garden City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Shepshed Dynamo 2 0 1 0 1:4 -3 0 1 1 -1
13 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Crook Town AFC 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Knaresborough Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
16 Chesham United 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
17 Wells City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Stanway Rovers 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
19 Risborough Rangers 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
20 Oakwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
23 Shoreham 1 0 0 0 1:9 -8 0 0 1 -1
24 North Shields 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Guisborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Pagham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Glebe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Campion 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
29 Bashley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Rugby Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Flackwell Heath 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
32 Burton Park Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
34 Clacton 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
35 Charnock Richard 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
36 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Highworth Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
38 Highgate United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Peterborough Northern Star 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
41 Colliers Wood United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
42 Reading City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Romulus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Biggleswade United 2 0 1 0 2:6 -4 0 0 2 -1
46 Stone Old Alleynians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Runcorn 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
48 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
49 Racing Club Warwick 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
51 Ilkeston Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
52 VCD Athletic 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
53 Saffron Walden Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
54 Holmer Green 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
57 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
58 Broadbridge Heath 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
59 Bognor Regis Town 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
60 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
61 Hertford Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Northallerton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
63 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Wantage Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
65 Baldock Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 St Austell 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Bridgwater Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
69 Boston Town 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
70 Northampton on Chenecks 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Arlesey Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
72 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
73 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
74 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Chatham Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 2 0 +2
76 Tuffley Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Rushden 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Maltby Main 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Brimscombe & Thrupp 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
80 Steyning Town 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
81 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Thame United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Hamworthy United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Daisy Hill 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Lancaster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Melksham Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
87 Lancing 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 West Essex 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
89 Burgess Hill Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Oxhey Jets 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
91 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 New Salamis 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Stamford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Little Common 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
95 Market Drayton Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Nuneaton Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Heather St Johns 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
98 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
99 Widnes 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Colney Heath 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 +1
102 Sunderland RCA 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
103 Sandhurst Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
104 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Faversham Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
106 Willand Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Barton Town Old Boys 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
108 Dorchester 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
111 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Trafford 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
113 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
114 Royal Wootton 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
115 Kirby Muxloe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Cobham 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
117 Carshalton Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
118 Frome Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
119 Hassocks 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
120 Longridge Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
121 Welling 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Fareham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Cray Valley PM 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Selston 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Daventry Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Knaphill 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Swaffham Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
129 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Brantham Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
131 Whitchurch Alport 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
132 Frickley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
134 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Basildon United 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Eastbourne United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
137 Frimley Green 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
138 Witton Albion 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Garforth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Basford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 OJM Black Country 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
142 Stafford Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
143 Marske United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
144 Walthamstow 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Canterbury City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Stourbridge 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
147 Whitchurch United 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
148 Cogenhoe United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
149 Shrivenham 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Whitton United 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
152 Carlton Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
153 Alfold 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
154 Leighton Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
155 Whitehawk 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Billingham Town 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
158 Bridlington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
160 Clapton 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Heaton Stannington 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Sheffield 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
163 Ashford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
166 Staines Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Sleaford Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Peterborough Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Mossley AFC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Chalfont St Peter 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
171 Bridport 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Grimsby 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Ramsbottom United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
174 Hounslow United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
175 Bearsted 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Clevedon Town 3 1 0 0 3:4 -1 0 2 1 -2
177 Guildford City 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
178 Corsham Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
179 Athersley Recreation 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Histon 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Plymouth Parkway 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
182 Horsham YMCA 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Crawley Green 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
184 Totton AFC 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
185 Hanworth Villa 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
186 Hanwell Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
187 Little Oakley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
188 Redbridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Stockton Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
190 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
191 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
192 Basingstoke Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 North Greenford United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Woodford Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
195 Worthing 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
196 Harefield United 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
197 Liversedge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Helston Athletic 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
199 Workington 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
200 Ilford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Saltash United 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
202 Melton Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Glossop North End 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Lydney Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
206 FC United Of Manchester 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Stourport Swifts 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
209 Bishop Auckland 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
210 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
211 Newhaven 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Clitheroe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Tunbridge Wells 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
215 Winsford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
217 Christchurch 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
218 Odd Down 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Blackstones 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Witham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Barton Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
222 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Desborough Town 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
224 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Cockfosters 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
226 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
227 Stocksbridge Park Steels 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
228 Scarborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Dereham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
230 AFC Mansfield 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
231 Warrington Rylands 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
232 Mangotsfield United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Croydon Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
234 Egham Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
235 Chelmsley Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
236 Hednesford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
237 Albion Sports 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
238 Godmanchester Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
239 Baffins Milton Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
240 Skelmersdale United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
241 Bodmin Town 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
242 Yaxley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
243 Winslow United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
244 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
245 Sutton Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
246 Newcastle Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 Saltdean United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
248 Kingstonian 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
249 Bedford T. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
250 Ardley United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Whickham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Folkestone 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
253 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
254 Takeley 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
255 Mile Oak 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
256 Buxton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Banbury United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
259 Diss Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
260 Taunton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 St Ives Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
263 Quorn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
264 Thatcham Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
265 Bradford Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
266 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
267 Holbeach United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
268 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
269 Virginia Water 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
270 Haverhill Rovers 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
271 Cinderford Town 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
272 Portchester AFC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
273 Hanley Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
274 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
275 Buckland Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
276 Bitton 3 1 1 0 6:6 0 0 1 2 -1
277 Roman Glass St George 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
278 Chipstead 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
279 Southend Manor 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
280 Colne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
281 Stansted 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
282 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
283 Longlevens 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
284 Coventry Sphinx 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
285 Billingshurst 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
286 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
287 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
288 Tring Athletic 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
289 Heybridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
290 Royston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
291 Northwich 1874 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
292 Wellington AFC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
293 Rushall Olympic 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
294 Biggleswade Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 +1
295 West Allotmen Celtic 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 +1
296 Sherwood Colliery 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
297 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
298 Walsall Wood 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
299 Spelthorne Sports 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
300 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
301 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
302 Molesey 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
303 Eccleshill United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
304 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
305 Broadfields United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
306 Whitley Bay 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
307 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
308 Horley Town 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
309 Wythenshawe Amateurs 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
310 Whitby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
311 Horndean 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
312 Tavistock 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
313 Pinchbeck United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
314 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
315 Tadcaster Albion 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
316 Bemerton Heat 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
317 Wellingborough Whitworth 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
318 Coalville 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
319 Sheppey United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
320 Ashington 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
321 Farnborough 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
322 Norwich United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
323 Penistone Church 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
324 Cowes Sports 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
325 Ashford 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
326 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
327 Crawley Down Gatwick 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
328 Shifnal Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
329 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
330 Penrith AFC 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
331 Shaftesbury Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
332 Avro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
333 Swindon Supermarine 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
334 Cadbury Heath 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
335 AFC Dunstable 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
336 Cribbs 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
337 Leek Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
338 Sutton Common Rovers 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
339 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
340 Kennington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
341 East Thurrock United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
342 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
343 Binfield 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
344 Glasshoughton Welfare 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
345 Hitchin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
346 Badshot Lea 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
347 Crowborough Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
348 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
349 Northwood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
350 Wimborne Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
351 London Colney 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
352 Framlingham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
353 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
354 Spalding United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
355 Bedfont Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
356 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
357 Tilbury 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
358 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
359 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
360 Westfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
361 Sevenoaks Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
362 Calne Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
363 Sudbury 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
364 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
365 Moneyfields 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
366 Lye Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
367 Salisbury 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
368 Larkhall Athletic 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
369 Westbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
370 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
371 Leiston 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
372 Wroxham 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
373 Newton Aycliffe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
374 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
375 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
376 Portland United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
377 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
378 Westside 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
379 Merthyr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
380 Needham Market 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
381 Wembley 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
382 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
383 Bishop Storford 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
384 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
385 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
386 Millbrook 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
387 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
388 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
389 Consett 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
390 Newark Flowserve 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
391 Marlow 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
392 Brocton 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
393 Woodbridge Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
394 Bedworth United 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
395 Whyteleafe 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
396 Kidlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
397 Thackley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
398 Atherton Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
399 Sawbridgeworth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
400 Loxwood 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
401 Newcastle Benfield 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
402 Sherborne Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
403 East Preston 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
404 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
405 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
406 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
407 Irlam 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
408 Ely City 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
409 Belper Town 2 1 0 0 1:7 -6 0 1 1 -1
410 Hebburn Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
411 Raynes Park Vale 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
412 Harborough Town 2 1 0 0 8:5 +3 0 0 2 -1
413 Redditch 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
414 Chichester City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
415 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
416 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
417 Hadleigh United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
418 Barnoldswick Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
419 Fawley 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
420 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
421 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
422 Herne Bay 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
423 AFC Wulfrunians 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
424 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
425 Padiham 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
426 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
427 St Helens Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
428 Hastings Utd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
429 Hartley Wintney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
430 Hullbridge Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
431 Newent Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
432 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
433 Thornaby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
434 Langney Wanderers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
435 Harlow Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
436 Metropolitan Police 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
437 Camberley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
438 Hemsworth MW 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
439 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
440 Redhill 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
441 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
442 Hall Road Rangers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
443 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
444 North Leigh 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
445 Ipswich Wanderers 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
446 Thetford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
447 Cambridge City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
448 Gorleston 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
449 Westfield Surrey 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
450 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
451 Goole AFC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
452 Handsworth Parramore 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
453 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
454 Tividale 2 1 1 0 5:0 +5 0 2 0 +1
455 Ashton Athletic 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
456 Amesbury Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
457 Leatherhead 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
458 Enfield 2 0 1 0 3:8 -5 0 0 2 =1
459 Brislington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
460 AFC Bridgnorth 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
461 Shildon 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
462 Windsor 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
463 Stoneham AFC 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
464 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
465 Durham City 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
466 Dunstable Town 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
467 Sporting Khalsa 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
468 Clanfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
469 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
470 Lutterworth Town 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
471 Barwell 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
472 Lordswood 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
473 Ramsgate 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
474 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
475 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
476 Bovey Tracey 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
477 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
478 Newport Pagnell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
479 Potton United 3 2 0 0 4:3 +1 0 2 1 -1
480 Keynsham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
481 Horsham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
482 Abingdon United 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
483 Squires Gate 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
484 West Bridgford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
485 Lewes 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
486 Long Eaton United 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
487 Uckfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
488 Lowestoft Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
489 Corinthian Casuals 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
490 Phoenix Sports 2 0 1 0 5:6 -1 0 0 2 -1
491 Maine Road 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
492 Halstead Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
493 Sheerwater 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
494 Wisbech 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
495 Fleet Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
496 Brockenhurst 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
497 Silsden 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
498 Grantham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
499 Totton & Eling 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
500 Anstey Nomads 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
501 Park View 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
502 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
503 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
504 Romania FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
505 Stowmarket Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
506 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
507 Balham 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
508 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
509 Erith & Belvedere 2 1 0 0 2:5 -3 0 1 1 -1
510 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
511 St Margaretsbury 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =1
512 City of Liverpool 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
513 Tadley Calleva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
514 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
515 Soham Town Rangers 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
516 Cleethorpes Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
517 Radford 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
518 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
519 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
520 Coggeshall Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
521 Easington Sports 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
522 Wingate & Finchley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
523 Staveley MW 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
524 Hoddesdon Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
525 Fairford Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
526 Burnham 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
527 Abbey Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
528 Tower Hamlets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
529 Uxbridge 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
530 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
531 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
532 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
533 Stalybridge 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
534 South Park 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
535 Banstead Athletic 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
536 Litherland Remyca 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
537 Gosport Borough 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
538 Bideford 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
539 Leverstock Green 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
540 Wellingborough Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
541 Tiverton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
542 Mildenhall Town FC 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
543 Pickering Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
544 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
545 St Neots Town 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
546 Pontefract Collieries 2 0 1 0 4:8 -4 0 0 2 -1
547 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
548 Bewdley Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
549 Eynesbury Rovers 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
550 Hamble Club 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
551 Fisher Athletic 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
552 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
553 Street 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
554 Wellington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
555 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
556 London Lions 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
557 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
558 Stansfeld 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
559 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
560 Merstham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
561 Kirkley & Pakefield 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
562 Long Crendon 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
563 Yate Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
564 Rothwell Corinthians 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
565 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
566 Southall 2 1 0 0 10:3 +7 0 0 2 -1
567 Cirencester Town 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
568 Whitstable Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
569 Kings Langley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
570 Torrington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
571 Congleton 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
572 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
573 Haughmond 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
574 Newton Abbot Spurs 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
575 Ware 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
576 Bishop's Cleeve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
577 Newmarket Town 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
578 Leicester Nirvana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
579 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
580 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
581 Corinthian FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
582 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
583 Sittingbourne 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
584 Deal Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
585 Bootle 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
586 Sporting Bengal United 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
587 K Sport 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
588 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
589 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
590 Hallen 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
591 Darwen 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
592 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
593 Winchester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
594 Long Melford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
595 Hashtag United 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
596 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
597 Deeping Rangers 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
598 Boldmere St. Michaels 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
599 Harpenden Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
600 Worcester 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
601 Northwich Victoria 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
602 West Auckland 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Flackwell Heath csapat statisztikáit FA Cup bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted Flackwell Heath pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.