k, 2020 szeptember 29. @ 03:44 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kings Langley

Összehasonlitás ezzel

FA Cup 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.09.22 Kings Langley 2 : 1 ot(p) Clacton - - -
2  2020.10.03 Barking - : - Kings Langley - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 15
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 100% (1/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 0% (0/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Newton Abbot Spurs 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
2 Hanley Town 3 3 0 0 11:4 +7 0 0 3 +3
3 Leiston 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
4 Arlesey Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
5 Chalfont St Peter 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
6 Barwell 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
7 Sunderland RCA 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
8 East Preston 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Roman Glass St George 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Leicester Nirvana 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
12 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
13 Tividale 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
14 Whitehawk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Irlam 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
16 Willand Rovers 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
17 Stansted 3 3 0 0 6:2 +4 0 2 1 +3
18 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
19 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
21 Enfield 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 =1
22 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
23 Raynes Park Vale 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Southall 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
25 Sudbury 3 1 1 1 4:6 -2 0 1 2 -1
26 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Windsor 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
28 Ashford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Chichester City 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 +1
30 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
31 Virginia Water 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Torrington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Radcliffe 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
34 Salisbury 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
35 Sleaford Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Dunstable Town 3 0 2 1 3:8 -5 0 2 1 -1
37 Sawbridgeworth Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
38 Clacton 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
39 Sandhurst Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
40 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
41 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
42 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
43 Waltham Abbey 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
44 West Auckland 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
45 AFC Mansfield 3 3 0 0 6:1 +5 0 1 2 +3
46 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
47 Ely City 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
48 Barton Town Old Boys 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
49 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
50 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
51 Bootle 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
52 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
53 Banstead Athletic 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
54 Egham Town 2 0 1 1 1:3 -2 0 1 1 -1
55 Harborough Town 2 1 0 1 8:5 +3 0 0 2 -1
56 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
57 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
58 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
60 Leverstock Green 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
61 Royal Wootton 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =1
62 Wisbech 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
63 Worthing 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
64 Winchester City 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
65 Biggleswade Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 +1
66 Pickering Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Loxwood 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Widnes 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
70 Workington 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
71 Grantham Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
72 Walsall Wood 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
73 Deeping Rangers 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
74 Pontefract Collieries 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 -1
75 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
76 Sevenoaks Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Hertford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Litherland Remyca 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
79 Chelmsley Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
82 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
83 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Baldock Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
85 Moneyfields 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
86 Baffins Milton Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Wellingborough Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Leek Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
90 Hadleigh United 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
91 Frome Town 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
92 Westbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Boston Town 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
94 Winslow United 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
95 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Farnborough 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
97 Fareham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
100 Newton Aycliffe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Tower Hamlets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Thornaby 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
103 Ashford 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
104 Guisborough 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
105 Padiham 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Daventry Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
107 Portland United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Tuffley Rovers 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
109 Warrington Rylands 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 =1
110 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Bashley 2 1 0 1 8:4 +4 0 1 1 -1
112 Gresley Rovers 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
113 Brantham Athletic 3 2 1 0 3:1 +2 0 3 0 +2
114 St Austell 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Lye Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Durham City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Staines Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
118 Thatcham Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
119 Loughborough Dynamo 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
120 Liversedge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Brockenhurst 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
123 Northampton on Chenecks 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Mossley AFC 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
125 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Bewdley Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
127 Bedford T. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Anstey Nomads 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
129 Saltash United 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
130 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
131 Leighton Town 3 3 0 0 9:1 +8 0 0 3 +3
132 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
134 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
135 Lydney Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Romania FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
138 Leatherhead 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
139 Bridlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 London Lions 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 Balham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
143 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
144 Calne Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Northallerton Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
146 Sheffield 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
147 Shildon 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 St Ives Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Merstham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
150 Halstead Town 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
151 Helston Athletic 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
152 Silsden 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
153 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Whyteleafe 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
156 Market Drayton Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Penistone Church 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Shoreham 1 0 0 1 1:9 -8 0 0 1 -1
159 Park View 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Melton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Worcester 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
163 Maltby Main 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
164 Needham Market 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Glebe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Crawley Down Gatwick 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
167 Stowmarket Town 3 2 1 0 6:4 +2 0 0 3 =1
168 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
170 Thame United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
172 Flackwell Heath 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
173 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
174 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Heybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Melksham Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
177 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Charnock Richard 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
179 AFC Dunstable 3 2 1 0 11:3 +8 0 0 3 =1
180 Sheerwater 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Woodford Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
182 Rushall Olympic 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
183 Grays 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
184 Brocton 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Oxhey Jets 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
186 Highgate United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Staveley MW 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Ashton Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Campion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Shifnal Town 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
194 Hastings Utd 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
195 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Bishop Auckland 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
197 Erith & Belvedere 3 1 1 1 2:6 -4 0 2 1 -1
198 Clapton 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
199 Brislington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Avro 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
202 Frickley 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
203 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 St Margaretsbury 3 1 2 0 6:4 +2 0 1 2 =1
205 Didcot Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Stoneham AFC 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
207 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Cribbs 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
209 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
210 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Christchurch 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
212 Soham Town Rangers 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
213 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
214 Sporting Khalsa 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
215 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
216 Abbey Rangers 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
217 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
218 Welling 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
220 Barton Rovers 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
221 Lutterworth Town 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
222 Bridport 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Cowes Sports 3 2 0 1 2:5 -3 0 2 1 -1
224 North Shields 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Sporting Bengal United 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
226 Cockfosters 2 1 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
227 Heaton Stannington 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
228 AFC Bridgnorth 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
229 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
230 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
231 Tilbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
232 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
233 Northwich 1874 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
234 Hallen 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
235 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
236 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
237 Quorn 3 2 0 1 4:2 +2 0 3 0 -1
238 Yate Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Peterborough Northern Star 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
241 Long Melford 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
242 West Allotmen Celtic 3 1 1 1 3:6 -3 0 1 2 -1
243 Clanfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Kingstonian 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
245 Bury 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
246 Badshot Lea 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
247 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
248 Spelthorne Sports 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
249 Boldmere St. Michaels 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Alfold 2 1 1 0 10:2 +8 0 1 1 =1
251 Fisher Athletic 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
252 Folkestone 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
253 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
254 Wimborne Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
255 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
256 Molesey 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
257 Amesbury Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
258 Billingham Town 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
259 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
260 Canvey 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
261 Spalding United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
262 VCD Athletic 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
263 Wellington AFC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
264 Darwen 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
265 Burgess Hill Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
266 Marlow 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
267 Corinthian Casuals 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
268 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
269 Barnoldswick Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
270 Hassocks 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
271 Hashtag United 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
272 Sherwood Colliery 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
273 Bedworth United 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
274 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
275 Ramsbottom United 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
276 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
277 Cray Valley PM 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
278 Herne Bay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
279 Harpenden Town 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
280 Merthyr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
281 Rushden 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
282 Newport Pagnell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
283 Guildford City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
284 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
285 Knaphill 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
286 Billingshurst 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
287 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
288 Bishop Storford 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
289 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
290 Abingdon United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
291 Whitchurch Alport 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
292 Hullbridge Sports 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
293 K Sport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
294 Tring Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
295 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
296 Lancaster 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
297 Long Eaton United 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
298 Hanworth Villa 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
299 Kirby Muxloe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
300 Witham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
301 Marine 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
302 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
303 Ashington 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
304 Eynesbury Rovers 2 1 0 1 8:6 +2 0 0 2 -1
305 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
306 Selston 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
307 AFC Wulfrunians 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
308 Wingate & Finchley 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
309 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
310 Eccleshill United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
311 Erith Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
312 Takeley 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
313 Street 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
314 St Helens Town 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
315 Swaffham Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
316 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
317 Burnham 3 2 1 0 5:1 +4 0 2 1 +2
318 Berkhamsted Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
319 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
320 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
321 Bowers & Pitsea 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
322 Newent Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
323 Clitheroe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
324 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
325 Horndean 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
326 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
327 Barking 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
328 Kirkley & Pakefield 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
329 Cobham 3 0 1 2 2:6 -4 0 2 1 -1
330 Exmouth 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
331 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
332 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
333 Crook Town AFC 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
334 Tadcaster Albion 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
335 Rothwell Corinthians 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
336 Bradford Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
337 Fawley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
338 Longridge Town 3 3 0 0 7:3 +4 0 1 2 +3
339 Brimscombe & Thrupp 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
340 Wembley 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
341 Mile Oak 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
342 Wellington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
343 Ilkeston Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
344 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
345 Goole AFC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
346 Carlton Town 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
347 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
348 Hamworthy United 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
349 Stansfeld 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
350 Diss Town 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
351 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
352 Sutton Coldfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
353 Basildon United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
354 Metropolitan Police 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
355 Lancing 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
356 Consett 3 2 1 0 6:4 +2 0 1 2 +1
357 Long Crendon 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
358 East Thurrock United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
359 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
360 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
361 Garforth Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
362 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
363 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:6 +1 0 0 2 =1
364 Saltdean United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
365 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
366 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
367 Marske United 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
368 North Leigh 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
369 Little Common 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
370 Kidlington 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
371 Hamble Club 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
372 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
373 Northwood 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
374 Runcorn 4 2 2 0 6:3 +3 0 3 1 =1
375 Gorleston 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
376 Whitchurch United 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
377 Millbrook 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
378 Daisy Hill 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
379 Totton AFC 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
380 Lewes 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
381 Sittingbourne 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
382 Coventry Sphinx 3 0 2 1 0:2 -2 0 3 0 -1
383 City of Liverpool 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
384 Tunbridge Wells 3 1 1 1 3:6 -3 0 2 1 -1
385 West Essex 2 1 0 1 7:8 -1 0 0 2 -1
386 Newark Flowserve 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
387 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
388 Redbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
389 Holbeach United 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
390 Whitstable Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
391 Odd Down 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
392 Cleethorpes Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
393 New Salamis 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
394 Ramsgate 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
395 Grimsby 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
396 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
397 Cinderford Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
398 Coggeshall Town 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
399 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
400 Westside 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
401 Clevedon Town 3 1 0 2 3:4 -1 0 2 1 -2
402 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
403 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
404 Bishop's Cleeve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
405 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
406 Hoddesdon Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
407 Steyning Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 -1
408 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
409 Horsham 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
410 Histon 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
411 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
412 Southend Manor 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
413 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
414 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
415 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
416 Trafford 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
417 Thackley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
418 Colliers Wood United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
419 Binfield 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
420 Blackstones 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
421 Radford 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
422 Chesham United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
423 Coalville 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
424 Atherton Collieries 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
425 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
426 Crowborough Athletic 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
427 Biggleswade United 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
428 Easington Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
429 Desborough Town 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
430 Cray Wanderers 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
431 Colney Heath 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
432 Sherborne Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
433 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
434 London Colney 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
435 Fairford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
436 Whitley Bay 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
437 Tamworth 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
438 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
439 Faversham Town 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
440 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
441 Saffron Walden Town 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
442 Newhaven 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
443 Heather St Johns 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
444 Kendal Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
445 Whitby 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
446 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
447 Hebburn Town 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
448 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
449 Barnstaple Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
450 Tadley Calleva 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
451 Winsford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
452 Hounslow United 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
453 Haringey Borough 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
454 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
455 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
456 Stourbridge 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
457 Cambridge City 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
458 St Neots Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
459 Newcastle Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
460 Potton United 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
461 Corsham Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
462 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
463 Framlingham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
464 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
465 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
466 Dereham Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
467 Chertsey Town 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
468 Horsham YMCA 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
469 Squires Gate 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
470 Holmer Green 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
471 Harlow Town 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
472 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
473 South Park 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
474 Croydon Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
475 Uckfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
476 Hanwell Town 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
477 Kennington 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
478 Sutton Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
479 Witton Albion 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
480 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
481 Albion Sports 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
482 Bideford 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
483 Stockton Town 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
484 Phoenix Sports 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
485 Reading City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
486 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
487 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
488 Stafford Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
489 Bodmin Town 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
490 Keynsham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
491 Athersley Recreation 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
492 Chipstead 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
493 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
494 Chatham Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
495 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
496 Bottesford Town 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
497 Horley Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
498 Crawley Green 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
499 West Bridgford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
500 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
501 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
502 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
503 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
504 Tavistock 3 2 1 0 6:3 +3 0 1 2 =1
505 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
506 Little Oakley 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
507 Cirencester Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
508 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
509 Wantage Town 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
510 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
511 Knaresborough Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
512 Bemerton Heat 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
513 Lordswood 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
514 Haverhill Rovers 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
515 Congleton 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
516 Larkhall Athletic 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
517 Bridgwater Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
518 Sheppey United 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
519 Stanway Rovers 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
520 Bearsted 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
521 Bovey Tracey 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
522 Ware 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
523 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
524 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
525 Wroxham 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
526 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
527 Mildenhall Town FC 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 -1
528 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
529 Belper Town 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
530 Dorchester 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
531 Stourport Swifts 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
532 Ashton United 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
533 Eastbourne United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
534 Camberley 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
535 Pinchbeck United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
536 Shepshed Dynamo 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
537 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
538 Redditch 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
539 Maine Road 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
540 North Greenford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
541 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
542 Basford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
543 Wellingborough Whitworth 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
544 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
545 Harefield United 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
546 Fleet Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
547 Walthamstow 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =2
548 Ipswich Wanderers 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
549 Risborough Rangers 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
550 Newcastle Benfield 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
551 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
552 Totton & Eling 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
553 Ilford 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
554 Westfield Surrey 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
555 Cogenhoe United 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
556 Broadfields United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
557 Shepton Mallet 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
558 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
559 Gainsborough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
560 Glossop North End 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
561 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
562 Whitton United 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
563 Handsworth Parramore 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
564 Alresford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
565 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
566 Kings Langley 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
567 Hall Road Rangers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
568 OJM Black Country 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
569 Skelmersdale United 3 3 0 0 7:4 +3 0 0 3 +3
570 Tiverton 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
571 Highworth Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
572 Kidsgrove Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
573 Haughmond 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
574 Portchester AFC 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
575 Canterbury City 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
576 Thetford Town 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
577 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
578 Chasetown 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
579 Norwich United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
580 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
581 Bitton 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
582 Newmarket Town 2 0 1 1 0:6 -6 0 1 1 -1
583 Shrivenham 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
584 Uxbridge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
585 Scarborough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
586 Pagham 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
587 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
588 Corinthian FC 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
589 Colne 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
590 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
591 Sutton Common Rovers 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
592 Mangotsfield United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
593 Stalybridge 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
594 Penrith AFC 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
595 Rugby Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
596 Longlevens 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
597 Deal Town 3 2 1 0 10:3 +7 0 0 3 =1
598 Frimley Green 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
599 Hemsworth MW 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
600 Gosport Borough 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
601 Hednesford 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
602 Cadbury Heath 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Heaton Stannington 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Stourport Swifts 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 AFC Mansfield 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
5 Hastings Utd 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
6 Walsham Le Willows 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 North Greenford United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Egham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Harefield United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
12 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Alfold 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
14 Ilford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Yaxley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Evesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Glossop North End 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Billingham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Sutton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
21 Cambridge City 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
22 Crawley Green 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Bishop Auckland 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
24 Takeley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Little Oakley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Didcot Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Bowers & Pitsea 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
29 Harlow Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
30 Christchurch 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
31 Barking 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
32 Worksop 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Bearsted 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
34 Barton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Bradford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Cockfosters 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
38 Athersley Recreation 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Durham City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Melton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Newcastle Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Portchester AFC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
43 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Dereham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
45 Bitton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Cheltenham Saracens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Croydon Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Colne 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Albion Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Woodford Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 Longlevens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Shildon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Helston Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Bodmin Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Ascot United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Blackstones 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Thatcham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Northwich 1874 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Desborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 West Allotmen Celtic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Ramsgate 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Lingfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Spelthorne Sports 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
69 Burscough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Newhaven 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
71 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
72 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Horsham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Winsford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Chelmsley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Coventry Sphinx 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
79 Horley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Baffins Milton Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Holbeach United 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
83 Tavistock 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 =1
84 Winslow United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
85 Cinderford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
86 Bemerton Heat 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
87 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
89 Sheppey United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
90 Grantham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
91 Warrington Rylands 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
92 Southend Manor 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Hadley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
95 Mile Oak 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
97 Penistone Church 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Wingate & Finchley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Diss Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 Felixstowe & Walton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Crawley Down Gatwick 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Burnham 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
103 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
104 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
105 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Saltdean United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Biggleswade Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
108 AFC Dunstable 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
109 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Walsall Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
112 Sutton Common Rovers 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
113 Hanley Town 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
114 Binfield 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
115 Tiverton 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
116 Roman Glass St George 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Eccleshill United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Crowborough Athletic 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
119 Truro City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Stansted 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
121 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 London Colney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Uxbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Horndean 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
126 Stalybridge 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 Virginia Water 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Tadcaster Albion 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
129 Barnstaple Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
130 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Cammell Laird 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Sherwood Colliery 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Kidsgrove Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Moneyfields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
136 Yate Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Norwich United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Westbury 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
140 Billingshurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Newton Aycliffe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Fisher Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
144 Penrith AFC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
145 Tring Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Portland United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Wellington AFC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
149 Cadbury Heath 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Hayes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Pinchbeck United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Tilbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Wellingborough Whitworth 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Beckenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Consett 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
158 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Badshot Lea 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
160 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
161 Congleton 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
162 Broadfields United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Wimborne Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Kidlington 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
165 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 Wembley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Shifnal Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
171 Oadby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 East Preston 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Worcester 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
174 Avro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
176 Irlam 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
177 Cribbs 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
178 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Raynes Park Vale 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Larkhall Athletic 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
182 Chichester City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
183 Grays 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
184 Cowes Sports 3 2 0 0 2:0 +2 0 2 1 -1
185 Wroxham 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
186 Sawbridgeworth Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Yorkshire Amateur 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Whyteleafe 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
190 Barnoldswick Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Framlingham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Needham Market 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Cray Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Chipping Sodbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Tamworth 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
199 Kennington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Hullbridge Sports 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Kendal Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Brocton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Thornaby 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
206 Lye Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Camberley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
208 Halesowen Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Thame Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Atherton Collieries 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Benfleet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Sherborne Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
215 Ipswich Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Westfield Surrey 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 Guisborough 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
220 Calne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Hebburn Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
222 Handsworth Parramore 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Bashley 2 1 0 0 8:0 +8 0 1 1 -1
224 Ashton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Ilkeston Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
226 Newark Flowserve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
227 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
228 Brislington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Sutton Coldfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
230 Hadleigh United 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
231 Stoneham AFC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
232 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Westside 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
234 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
235 Sporting Khalsa 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
236 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Padiham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Edgware Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Lutterworth Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
240 Runcorn 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 +1
241 Millbrook 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
242 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
243 Arlesey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Ely City 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
245 Goole AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Potton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
248 Harborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Metropolitan Police 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Squires Gate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Bognor Regis Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
253 Uckfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
254 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Loxwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 North Leigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Phoenix Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Radcliffe 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
259 Gorleston 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
260 Shelley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Haringey Borough 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
262 Burgess Hill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 AFC Wulfrunians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Barwell 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
265 Brockenhurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
266 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
267 St Helens Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
268 Tividale 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
269 Anstey Nomads 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
270 Rushden 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
271 Newent Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
272 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
273 Romania FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
274 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
275 Windsor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
276 Balham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
277 Lancaster 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
278 Fawley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
279 Dunstable Town 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
280 Halstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
281 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
282 Hall Road Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
283 Corinthian Casuals 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
284 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
285 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
286 Thetford Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
287 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
288 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
289 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
290 Newport Pagnell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
291 Coggeshall Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
292 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
293 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
294 Abingdon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
295 Hoddesdon Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
296 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
297 Long Eaton United 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
298 Hemsworth MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
299 Abbey Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
300 AFC Bridgnorth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
301 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
302 Peacehaven & Telscombe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
303 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
304 Hollands & Blair 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
305 Maine Road 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
306 Banstead Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
307 Frickley 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
308 Clanfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
309 Fleet Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
310 Leverstock Green 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
311 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
312 Totton & Eling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
313 Pickering Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
314 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
315 Amesbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
316 Stratford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
317 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
318 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
319 Eynesbury Rovers 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
320 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
321 West Bridgford 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
322 Erith & Belvedere 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
323 Street 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
324 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
325 St Margaretsbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
326 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
327 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
328 Lordswood 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
329 Soham Town Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
330 Kirkley & Pakefield 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
331 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
332 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
333 Bovey Tracey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
334 Rothwell Corinthians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
335 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
336 Keynsham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
337 Staveley MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
338 Kings Langley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
339 Staines Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
340 Park View 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
341 St Neots Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
342 Haughmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
343 Mossley AFC 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
344 Stowmarket Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
345 Chertsey Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
346 Newmarket Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
347 Leighton Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
348 South Park 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
349 Corinthian FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
350 Bridlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
351 Sheerwater 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
352 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
353 Deal Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
354 Sheffield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
355 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
356 Silsden 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
357 Totton AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
358 Radford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
359 Loughborough Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
360 Hallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
361 Redbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
362 Easington Sports 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
363 Bewdley Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
364 Long Melford 3 1 1 0 4:0 +4 0 1 2 -1
365 Grimsby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
366 Fairford Town 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
367 Prescot Cables 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
368 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
369 Clevedon Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
370 London Lions 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
371 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
372 Histon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
373 Tadley Calleva 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
374 Merstham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
375 Sporting Bengal United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
376 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
377 Litherland Remyca 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
378 Sittingbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
379 Bottesford Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
380 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
381 Wellingborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
382 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
383 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
384 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
385 Kempston Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
386 Knaresborough Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
387 Worthing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
388 Tower Hamlets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
389 Bishop's Cleeve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
390 Stanway Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
391 Workington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
392 Loughborough University 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
393 Sunderland Ryhope CW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
394 Exmouth 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
395 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
396 Wellington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
397 West Auckland 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
398 Shoreham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
399 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
400 Stansfeld 2 0 1 0 5:0 +5 0 0 2 -1
401 Bootle 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
402 Glebe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
403 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
404 Long Crendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
405 Poole Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
406 Flackwell Heath 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
407 Clitheroe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
408 Winchester City 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
409 Charnock Richard 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
410 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
411 Hamble Club 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
412 Deeping Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
413 Highgate United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
414 Colliers Wood United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
415 Skelmersdale United 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
416 Leicester Nirvana 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
417 Erith Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
418 Biggleswade United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
419 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
420 Berkhamsted Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
421 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
422 Scarborough 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
423 Southall 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
424 Aveley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
425 Saffron Walden Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
426 Mangotsfield United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
427 Crook Town AFC 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
428 Torrington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
429 Seaham Red Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
430 Hednesford 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
431 Newton Abbot Spurs 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
432 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
433 Hertford Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
434 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
435 Hashtag United 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
436 Highworth Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
437 Baldock Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
438 Quorn 3 2 0 0 4:0 +4 0 3 0 -1
439 Harpenden Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
440 Sholing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
441 Boston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
442 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
443 Pagham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
444 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
445 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
446 K Sport 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
447 Rugby Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
448 Tuffley Rovers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
449 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
450 Clacton 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
451 Darwen 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
452 Chipstead 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
453 Shepshed Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
454 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
455 Hamworthy United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
456 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
457 Peterborough Northern Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
458 Lancing 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
459 Bournemouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
460 Risborough Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
461 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
462 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
463 Haverhill Rovers 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
464 Three Bridges 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
465 Shepton Mallet 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
466 Little Common 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
467 Hornchurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
468 Alresford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
469 VCD Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
470 Brimscombe & Thrupp 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
471 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
472 Campion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
473 Chatham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
474 Sunderland RCA 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
475 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
476 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
477 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
478 Willand Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
479 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
480 Wantage Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
481 Lymington Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
482 Heybridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
483 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
484 Bridgwater Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
485 Farnham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
486 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
487 Dunkirk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
488 North Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
489 Heather St Johns 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
490 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
491 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
492 Market Drayton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
493 Hassocks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
494 Coalville 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
495 Punjab United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
496 Maltby Main 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
497 Cray Valley PM 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
498 Ashington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
499 Holmer Green 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
500 Thame United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
501 Knaphill 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
502 Whitley Bay 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
503 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
504 Whitchurch Alport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
505 Whitby 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
506 Reading City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
507 Oxhey Jets 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
508 Kirby Muxloe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
509 Trafford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
510 Eastbourne United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
511 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
512 Northampton on Chenecks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
513 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
514 Basford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
515 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
516 Colney Heath 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
517 Walthamstow 3 1 2 0 5:0 +5 0 2 1 =2
518 Farnborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
519 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
520 Faversham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
521 Cogenhoe United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
522 Ashford 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
523 Morpeth Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
524 Northallerton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
525 Whitton United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
526 Gresley Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
527 St Austell 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
528 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
529 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
530 West Essex 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
531 South Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
532 Clapton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
533 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
534 New Salamis 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
535 Frome Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
536 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
537 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
538 Fareham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
539 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
540 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
541 Steyning Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
542 Daventry Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
543 Bridport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
544 Northwood 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
545 Brantham Athletic 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
546 Daisy Hill 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
547 Leiston 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
548 Barton Town Old Boys 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
549 Carlton Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
550 Corsham Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
551 Cheshunt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
552 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
553 Horsham YMCA 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
554 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
555 Royal Wootton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
556 Garforth Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
557 Hanwell Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
558 Sudbury 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
559 Marske United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
560 Widnes 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
561 Stockton Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
562 Salisbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
563 Sandhurst Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
564 Whitchurch United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
565 Hounslow United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
566 Marlow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
567 Selston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
568 Chalfont St Peter 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
569 Liversedge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
570 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
571 Swaffham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
572 Whitehawk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
573 Saltash United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
574 Merthyr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
575 Eastbourne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
576 Lydney Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
577 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
578 Cobham 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
579 Ashford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
580 Slimbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
581 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
582 Sleaford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
583 Longridge Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
584 Belper Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
585 OJM Black Country 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
586 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
587 Tunbridge Wells 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
588 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
589 Canterbury City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
590 Ramsbottom United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
591 Odd Down 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
592 Thackley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
593 Shrivenham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
594 Guildford City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
595 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
596 Newcastle Benfield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
597 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
598 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
599 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
600 Frimley Green 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
601 Hanworth Villa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
602 Coventry United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Heaton Stannington 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Stourport Swifts 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 AFC Mansfield 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
5 Hastings Utd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
7 North Greenford United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Egham Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
9 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Harefield United 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
11 Godmanchester Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Alfold 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
14 Ilford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Yaxley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
17 Glossop North End 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Billingham Town 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
19 Sutton Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Ardley United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Cambridge City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Crawley Green 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
23 Bishop Auckland 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
24 Takeley 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
25 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Little Oakley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
27 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Harlow Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Christchurch 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
31 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
33 Bearsted 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Barton Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
35 Bradford Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Cockfosters 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
38 Athersley Recreation 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Durham City 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Melton Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Newcastle Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Portchester AFC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Dereham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Bitton 3 1 1 0 6:6 0 0 1 2 -1
46 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
48 Croydon Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Colne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
50 Leatherhead 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
51 Albion Sports 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
52 Woodford Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
53 Longlevens 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
54 Shildon 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Helston Athletic 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
56 Bodmin Town 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
57 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
58 Lewes 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Blackstones 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Thatcham Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Northwich 1874 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
62 Lowestoft Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Desborough Town 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
64 Bedford T. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 West Allotmen Celtic 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 +1
66 Ramsgate 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
68 Spelthorne Sports 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
70 Newhaven 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Banbury United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Molesey 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
73 Horsham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 St Ives Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Winsford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
77 Chelmsley Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Coventry Sphinx 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
79 Horley Town 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
80 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
81 Baffins Milton Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Holbeach United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Tavistock 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Winslow United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
85 Cinderford Town 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
86 Bemerton Heat 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Wisbech 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
88 Buckland Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
89 Sheppey United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
90 Grantham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Warrington Rylands 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
92 Southend Manor 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
94 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
95 Mile Oak 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
97 Penistone Church 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Wingate & Finchley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Diss Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
100 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
101 Crawley Down Gatwick 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
102 Burnham 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
103 Royston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Shaftesbury Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Saltdean United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Biggleswade Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 +1
108 AFC Dunstable 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
109 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
110 Walsall Wood 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
111 Whickham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Sutton Common Rovers 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
113 Hanley Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Binfield 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
115 Tiverton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Roman Glass St George 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Eccleshill United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Crowborough Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
120 Stansted 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
121 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
122 London Colney 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Uxbridge 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
124 Horndean 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Bedfont Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Stalybridge 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
127 Virginia Water 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Tadcaster Albion 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
129 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Gosport Borough 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
131 Sevenoaks Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
133 Sherwood Colliery 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
135 Moneyfields 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
136 Yate Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Norwich United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Westbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
140 Billingshurst 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
142 Newton Aycliffe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Fisher Athletic 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
144 Penrith AFC 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Tring Athletic 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Portland United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Wellington AFC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Cadbury Heath 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
150 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
151 Pinchbeck United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Tilbury 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
154 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Wellingborough Whitworth 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
156 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
157 Consett 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
158 Cirencester Town 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
159 Badshot Lea 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Woodbridge Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Congleton 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Broadfields United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
163 Wimborne Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
164 Kidlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
165 Ware 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
166 Spalding United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Wythenshawe Amateurs 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
168 Wembley 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Shifnal Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
171 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
172 East Preston 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Worcester 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
174 Avro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Westfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Irlam 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
177 Cribbs 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
179 Raynes Park Vale 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Larkhall Athletic 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
182 Chichester City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
183 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
184 Cowes Sports 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 Wroxham 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
186 Sawbridgeworth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
189 Whyteleafe 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
190 Barnoldswick Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
191 Chesham United 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
192 Framlingham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Needham Market 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Herne Bay 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Cray Wanderers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
196 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
197 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
198 Tamworth 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Kennington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Hullbridge Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Kendal Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Brocton 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Glasshoughton Welfare 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Thornaby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Lye Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
207 Camberley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
208 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
209 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
210 Atherton Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
212 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
214 Sherborne Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Ipswich Wanderers 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
216 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
217 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
218 Westfield Surrey 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Guisborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Calne Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Hebburn Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Handsworth Parramore 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Bashley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 Ashton Athletic 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Ilkeston Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
226 Newark Flowserve 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
227 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
228 Brislington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
230 Hadleigh United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
231 Stoneham AFC 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
232 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Westside 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
234 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
235 Sporting Khalsa 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
236 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Padiham 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
238 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
239 Lutterworth Town 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
240 Runcorn 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
241 Millbrook 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
242 Hartley Wintney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Arlesey Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
244 Ely City 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
245 Goole AFC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Potton United 3 2 0 0 4:3 +1 0 2 1 -1
247 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Harborough Town 2 1 0 0 8:5 +3 0 0 2 -1
249 Metropolitan Police 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
250 Squires Gate 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
251 Bognor Regis Town 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
252 Redhill 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Uckfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
254 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Loxwood 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
256 North Leigh 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
257 Phoenix Sports 2 0 1 0 5:6 -1 0 0 2 -1
258 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
259 Gorleston 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
260 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
261 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
262 Burgess Hill Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
263 AFC Wulfrunians 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Barwell 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
265 Brockenhurst 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
266 Stamford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 St Helens Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
268 Tividale 2 1 1 0 5:0 +5 0 2 0 +1
269 Anstey Nomads 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
270 Rushden 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
271 Newent Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
272 Enfield 2 0 1 0 3:8 -5 0 0 2 =1
273 Romania FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
274 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
275 Windsor 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
276 Balham 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
277 Lancaster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
278 Fawley 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
279 Dunstable Town 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
280 Halstead Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
281 Dorchester 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
282 Hall Road Rangers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
283 Corinthian Casuals 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
284 City of Liverpool 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
285 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
286 Thetford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
287 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
288 Cleethorpes Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
289 Nuneaton Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
290 Newport Pagnell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
291 Coggeshall Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
292 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
293 Langney Wanderers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
294 Abingdon United 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
295 Hoddesdon Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
296 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
297 Long Eaton United 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
298 Hemsworth MW 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
299 Abbey Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
300 AFC Bridgnorth 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
301 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
302 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
303 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
304 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
305 Maine Road 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
306 Banstead Athletic 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
307 Frickley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
308 Clanfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
309 Fleet Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
310 Leverstock Green 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
311 Carshalton Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
312 Totton & Eling 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
313 Pickering Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
314 Welling 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
315 Amesbury Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
316 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
317 Pontefract Collieries 2 0 1 0 4:8 -4 0 0 2 -1
318 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
319 Eynesbury Rovers 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
320 Stourbridge 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
321 West Bridgford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
322 Erith & Belvedere 2 1 0 0 2:5 -3 0 1 1 -1
323 Street 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
324 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
325 St Margaretsbury 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =1
326 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
327 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
328 Lordswood 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
329 Soham Town Rangers 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
330 Kirkley & Pakefield 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
331 Witton Albion 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
332 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
333 Bovey Tracey 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
334 Rothwell Corinthians 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
335 Stafford Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
336 Keynsham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
337 Staveley MW 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
338 Kings Langley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
339 Staines Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
340 Park View 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
341 St Neots Town 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
342 Haughmond 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
343 Mossley AFC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
344 Stowmarket Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
345 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
346 Newmarket Town 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
347 Leighton Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
348 South Park 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
349 Corinthian FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
350 Bridlington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
351 Sheerwater 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
352 Bideford 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
353 Deal Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
354 Sheffield 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
355 Mildenhall Town FC 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
356 Silsden 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
357 Totton AFC 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
358 Radford 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
359 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
360 Hallen 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
361 Redbridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
362 Easington Sports 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
363 Bewdley Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
364 Long Melford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
365 Grimsby 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
366 Fairford Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
367 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
368 Boldmere St. Michaels 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
369 Clevedon Town 3 1 0 0 3:4 -1 0 2 1 -2
370 London Lions 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
371 Northwich Victoria 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
372 Histon 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
373 Tadley Calleva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
374 Merstham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
375 Sporting Bengal United 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
376 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
377 Litherland Remyca 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
378 Sittingbourne 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
379 Bottesford Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
380 FC United Of Manchester 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
381 Wellingborough Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
382 Whitstable Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
383 Welwyn Garden City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
384 Basingstoke Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
385 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
386 Knaresborough Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
387 Worthing 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
388 Tower Hamlets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
389 Bishop's Cleeve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
390 Stanway Rovers 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
391 Workington 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
392 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
393 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
394 Exmouth 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
395 Witham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
396 Wellington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
397 West Auckland 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
398 Shoreham 1 0 0 0 1:9 -8 0 0 1 -1
399 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
400 Stansfeld 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
401 Bootle 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
402 Glebe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
403 Stocksbridge Park Steels 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
404 Long Crendon 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
405 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
406 Flackwell Heath 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
407 Clitheroe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
408 Winchester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
409 Charnock Richard 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
410 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
411 Hamble Club 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
412 Deeping Rangers 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
413 Highgate United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
414 Colliers Wood United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
415 Skelmersdale United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
416 Leicester Nirvana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
417 Erith Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
418 Biggleswade United 2 0 1 0 2:6 -4 0 0 2 -1
419 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
420 Berkhamsted Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
421 Racing Club Warwick 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
422 Scarborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
423 Southall 2 1 0 0 10:3 +7 0 0 2 -1
424 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
425 Saffron Walden Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
426 Mangotsfield United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
427 Crook Town AFC 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
428 Torrington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
429 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
430 Hednesford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
431 Newton Abbot Spurs 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
432 Wells City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
433 Hertford Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
434 Taunton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
435 Hashtag United 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
436 Highworth Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
437 Baldock Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
438 Quorn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
439 Harpenden Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
440 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
441 Boston Town 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
442 Kingstonian 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
443 Pagham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
444 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
445 Folkestone 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
446 K Sport 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
447 Rugby Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
448 Tuffley Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
449 Buxton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
450 Clacton 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
451 Darwen 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
452 Chipstead 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
453 Shepshed Dynamo 2 0 1 0 1:4 -3 0 1 1 -1
454 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
455 Hamworthy United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
456 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
457 Peterborough Northern Star 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
458 Lancing 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
459 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
460 Risborough Rangers 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
461 Romulus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
462 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
463 Haverhill Rovers 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
464 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
465 Shepton Mallet 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
466 Little Common 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
467 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
468 Alresford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
469 VCD Athletic 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
470 Brimscombe & Thrupp 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
471 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
472 Campion 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
473 Chatham Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 2 0 +2
474 Sunderland RCA 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
475 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
476 Burton Park Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
477 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
478 Willand Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
479 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
480 Wantage Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
481 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
482 Heybridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
483 Oakwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
484 Bridgwater Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
485 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
486 Rushall Olympic 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
487 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
488 North Shields 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
489 Heather St Johns 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
490 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
491 Stone Old Alleynians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
492 Market Drayton Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
493 Hassocks 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
494 Coalville 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
495 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
496 Maltby Main 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
497 Cray Valley PM 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
498 Ashington 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
499 Holmer Green 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
500 Thame United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
501 Knaphill 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
502 Whitley Bay 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
503 Melksham Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
504 Whitchurch Alport 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
505 Whitby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
506 Reading City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
507 Oxhey Jets 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
508 Kirby Muxloe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
509 Trafford 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
510 Eastbourne United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
511 Swindon Supermarine 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
512 Northampton on Chenecks 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
513 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
514 Basford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
515 Leek Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
516 Colney Heath 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 +1
517 Walthamstow 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
518 Farnborough 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
519 Broadbridge Heath 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
520 Faversham Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
521 Cogenhoe United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
522 Ashford 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
523 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
524 Northallerton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
525 Whitton United 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
526 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
527 St Austell 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
528 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
529 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
530 West Essex 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
531 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
532 Clapton 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
533 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
534 New Salamis 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
535 Frome Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
536 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
537 East Thurrock United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
538 Fareham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
539 Peterborough Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
540 Hitchin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
541 Steyning Town 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
542 Daventry Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
543 Bridport 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
544 Northwood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
545 Brantham Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
546 Daisy Hill 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
547 Leiston 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
548 Barton Town Old Boys 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
549 Carlton Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
550 Corsham Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
551 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
552 Basildon United 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
553 Horsham YMCA 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
554 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
555 Royal Wootton 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
556 Garforth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
557 Hanwell Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
558 Sudbury 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
559 Marske United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
560 Widnes 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
561 Stockton Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
562 Salisbury 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
563 Sandhurst Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
564 Whitchurch United 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
565 Hounslow United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
566 Marlow 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
567 Selston 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
568 Chalfont St Peter 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
569 Liversedge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
570 Bedworth United 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
571 Swaffham Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
572 Whitehawk 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
573 Saltash United 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
574 Merthyr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
575 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
576 Lydney Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
577 Bishop Storford 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
578 Cobham 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
579 Ashford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
580 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
581 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
582 Sleaford Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
583 Longridge Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
584 Belper Town 2 1 0 0 1:7 -6 0 1 1 -1
585 OJM Black Country 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
586 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
587 Tunbridge Wells 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
588 Redditch 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
589 Canterbury City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
590 Ramsbottom United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
591 Odd Down 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
592 Thackley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
593 Shrivenham 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
594 Guildford City 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
595 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
596 Newcastle Benfield 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
597 Plymouth Parkway 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
598 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
599 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
600 Frimley Green 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
601 Hanworth Villa 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
602 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Kings Langley csapat statisztikáit FA Cup bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted Kings Langley pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.