sze, 2020 szeptember 23. @ 09:33 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Chertsey Town

Összehasonlitás ezzel

FA Cup 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.09.12 Chertsey Town 2 : 0 Abbey Rangers - - -
1 2020.09.22 Chertsey Town 1 : 0 ot(p) Leatherhead - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 27
Nullára
Nyereség 100% (2/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 100% (2/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 0% (0/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chipstead 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
2 Lancaster 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
3 Takeley 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 New Salamis 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
5 Shoreham 1 0 0 1 1:9 -8 0 0 1 -1
6 Thatcham Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
7 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
8 Arlesey Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
9 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Westside 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
12 Bewdley Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
13 Loughborough Dynamo 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
14 Chasetown 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
15 Barking 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
16 Kirkley & Pakefield 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Steyning Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 -1
18 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
19 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
20 Bedford T. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Clitheroe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Rothwell Corinthians 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Bradford Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Millbrook 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 London Lions 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
27 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Heybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Northallerton Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
30 Eynesbury Rovers 2 1 0 1 8:6 +2 0 0 2 -1
31 West Essex 2 1 0 1 7:8 -1 0 0 2 -1
32 Newark Flowserve 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
33 St Ives Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Merstham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
35 Silsden 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
36 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
37 Easington Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
38 Desborough Town 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
39 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Whyteleafe 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
41 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
42 Dorchester 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Lancing 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
44 West Allotmen Celtic 3 1 1 1 3:6 -3 0 1 2 -1
45 Fairford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
46 Brislington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Maltby Main 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
48 Market Drayton Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Redbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
51 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:6 +1 0 0 2 =1
52 Newhaven 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
53 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
54 Thame United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Needham Market 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 East Thurrock United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Little Common 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
58 Kidlington 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
59 Tadley Calleva 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
60 Melksham Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
61 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Mangotsfield United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Scarborough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Woodford Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
65 Brimscombe & Thrupp 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
66 Blackstones 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Radford 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
68 Brocton 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Oxhey Jets 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
70 Witham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
72 Framlingham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Cockfosters 2 1 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
74 Staveley MW 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Skelmersdale United 3 3 0 0 7:4 +3 0 0 3 +3
76 Runcorn 4 2 2 0 6:3 +3 0 3 1 =1
77 Odd Down 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Herne Bay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Holmer Green 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
80 Hallen 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
81 Bishop Auckland 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
82 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Coalville 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
84 Coggeshall Town 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
85 Knaphill 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
86 Kennington 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 St Margaretsbury 3 1 2 0 6:4 +2 0 1 2 =1
88 Didcot Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Erith & Belvedere 3 1 1 1 2:6 -4 0 2 1 -1
90 Ramsgate 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Hoddesdon Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Reading City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Christchurch 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
95 Soham Town Rangers 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
96 Haverhill Rovers 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
97 Abbey Rangers 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
98 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
99 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
100 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
101 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
102 Barton Rovers 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
103 Sheffield 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
104 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
105 North Shields 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 City of Liverpool 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
107 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
108 Leiston 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
109 Histon 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Crowborough Athletic 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
111 Little Oakley 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
112 Hassocks 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
113 Tilbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Mossley AFC 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
115 Staines Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
116 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
117 Bowers & Pitsea 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
118 Lordswood 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Peterborough Northern Star 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
121 Leek Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
122 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
123 Saffron Walden Town 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
124 Bearsted 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
125 Badshot Lea 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
126 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
127 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
128 Whitley Bay 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
129 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
130 Barnstaple Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
131 Keynsham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
133 Wimborne Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
134 Workington 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
135 Bishop Storford 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
136 Billingham Town 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
137 Colliers Wood United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Crawley Green 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
139 West Bridgford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
140 Spalding United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
141 VCD Athletic 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
142 Darwen 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
143 Potton United 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
144 Wellingborough Whitworth 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
145 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
146 Corinthian Casuals 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
147 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
149 Horsham YMCA 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Consett 3 2 1 0 6:4 +2 0 1 2 +1
151 Risborough Rangers 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
152 Street 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Ramsbottom United 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
154 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
155 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
156 Uckfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Hanwell Town 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
158 Broadfields United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
159 Newport Pagnell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Guildford City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
161 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Harlow Town 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
163 Stockton Town 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
164 Phoenix Sports 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
165 Alresford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
167 Abingdon United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Ashford 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
169 Farnborough 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
170 Tring Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Hounslow United 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
172 Pinchbeck United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
173 Shepshed Dynamo 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
174 Long Eaton United 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
175 Hanworth Villa 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
176 Belper Town 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
177 Whitby 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
178 Canterbury City 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Thetford Town 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
180 Wembley 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
182 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
183 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Tavistock 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
185 Cleethorpes Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Shrivenham 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Hamworthy United 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
188 Eccleshill United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Ashington 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
190 Redditch 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Knaresborough Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
192 Bemerton Heat 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
193 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
194 Berkhamsted Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
196 Erith Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Cirencester Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
198 Sheppey United 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
199 Stanway Rovers 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
200 Frimley Green 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
201 Horndean 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
203 Sudbury 3 1 1 1 4:6 -2 0 1 2 -1
204 Rushden 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
205 Exmouth 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
206 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
207 Hall Road Rangers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 OJM Black Country 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
209 Crook Town AFC 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
210 Tadcaster Albion 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
211 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
212 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
213 Longridge Town 3 3 0 0 7:3 +4 0 1 2 +3
214 Bottesford Town 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
215 Whitchurch United 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
216 Durham City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
218 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Stansted 3 3 0 0 6:2 +4 0 2 1 +3
220 Tunbridge Wells 3 1 1 1 3:6 -3 0 2 1 -1
221 Goole AFC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Quorn 3 2 0 1 4:2 +2 0 3 0 -1
223 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
224 Walthamstow 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =2
225 London Colney 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Southall 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
227 Basildon United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
228 Carlton Town 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
229 Burnham 3 2 1 0 5:1 +4 0 2 1 +2
230 Westfield Surrey 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
231 Cogenhoe United 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
232 Virginia Water 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
234 Garforth Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
235 Metropolitan Police 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Newcastle Benfield 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
237 Whitton United 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
238 Handsworth Parramore 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Newton Abbot Spurs 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
240 Marske United 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
241 North Leigh 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Rushall Olympic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
243 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
244 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
245 Eastbourne United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
246 Roman Glass St George 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Leicester Nirvana 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
248 Gorleston 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
249 Daisy Hill 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
250 Haughmond 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
251 Harborough Town 2 1 0 1 8:5 +3 0 0 2 -1
252 Binfield 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
253 Sittingbourne 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
254 Bedworth United 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
255 Marlow 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
256 Bitton 2 1 1 0 4:3 +1 0 1 1 +1
257 Squires Gate 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
258 Royal Wootton 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =1
259 Biggleswade United 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
260 Holbeach United 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
261 Coventry Sphinx 3 0 2 1 0:2 -2 0 3 0 -1
262 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
263 Corinthian FC 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
264 Colne 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
265 Loxwood 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
266 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
267 Cinderford Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
268 Whitstable Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
269 Uxbridge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
270 Longlevens 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
271 Deal Town 3 2 1 0 10:3 +7 0 0 3 =1
272 Sandhurst Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
273 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
274 Bishop's Cleeve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
275 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
276 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
277 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
278 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
279 Ely City 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
280 Barton Town Old Boys 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
281 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
282 Southend Manor 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
283 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
284 Gainsborough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
285 Baffins Milton Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
286 Wellingborough Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
287 Haringey Borough 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
288 Trafford 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
289 Hastings Utd 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
290 Hednesford 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
291 Irlam 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
292 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
293 Winslow United 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
294 Corsham Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
295 Atherton Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
296 Thackley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
297 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
298 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
299 Raynes Park Vale 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
300 Tower Hamlets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
301 Colney Heath 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
302 Sherborne Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
303 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
304 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
305 Chichester City 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 +1
306 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
307 Warrington Rylands 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 =1
308 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
309 Faversham Town 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
310 Leatherhead 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
311 Grimsby 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
312 Heather St Johns 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
313 Sawbridgeworth Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
314 Litherland Remyca 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
315 Chelmsley Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
316 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
317 Hebburn Town 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
318 Northwood 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
319 Stalybridge 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
320 Winsford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
321 Sunderland RCA 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
322 Mildenhall Town FC 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 -1
323 Bodmin Town 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
324 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
325 Salisbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
326 Banstead Athletic 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
327 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
328 Horley Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
329 St Neots Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
330 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
331 Cambridge City 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
332 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
333 Ipswich Wanderers 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
334 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
335 Dereham Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
336 Chertsey Town 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
337 Newcastle Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
338 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
339 Pickering Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
340 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
341 Calne Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
342 South Park 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
343 Croydon Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
344 Wisbech 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
345 Sutton Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
346 Pontefract Collieries 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 -1
347 St Austell 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
348 Lye Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
349 Albion Sports 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
350 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
351 Horsham 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
352 Congleton 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
353 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
354 AFC Mansfield 3 3 0 0 6:1 +5 0 1 2 +3
355 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
356 Northampton on Chenecks 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
357 Grantham Town 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
358 Athersley Recreation 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
359 Baldock Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
360 Stowmarket Town 3 2 1 0 6:4 +2 0 0 3 =1
361 Camberley 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
362 Chatham Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
363 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
364 Lewes 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
365 Westbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
366 Newmarket Town 2 0 1 1 0:6 -6 0 1 1 -1
367 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
368 Basford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
369 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
370 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
371 Yate Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
372 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
373 Newton Aycliffe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
374 Sheerwater 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
375 Wantage Town 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
376 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
377 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
378 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
379 Portland United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
380 Tuffley Rovers 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
381 Helston Athletic 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
382 Larkhall Athletic 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
383 Bridgwater Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
384 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
385 Tamworth 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
386 Bovey Tracey 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
387 Sevenoaks Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
388 Park View 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
389 Melton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
390 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
391 Wroxham 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
392 Burgess Hill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
393 Avro 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
394 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
395 Kings Langley 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
396 Stourport Swifts 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
397 Wingate & Finchley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
398 Gresley Rovers 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
399 Anstey Nomads 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
400 Willand Rovers 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
401 Cribbs 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
402 Portchester AFC 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
403 Maine Road 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
404 Ashton United 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
405 Worcester 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
406 Lydney Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
407 Romania FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
408 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
409 Harefield United 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
410 Fleet Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
411 North Greenford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
412 Leighton Town 3 3 0 0 9:1 +8 0 0 3 +3
413 Balham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
414 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
415 Cowes Sports 3 2 0 1 2:5 -3 0 2 1 -1
416 Totton & Eling 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
417 Ilford 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
418 Fisher Athletic 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
419 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
420 Shepton Mallet 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
421 Halstead Town 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
422 Campion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
423 Shifnal Town 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
424 Glossop North End 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
425 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
426 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
427 Guisborough 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
428 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
429 Liversedge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
430 Clacton 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
431 Cadbury Heath 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
432 Ilkeston Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
433 Shildon 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
434 Glebe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
435 Egham Town 2 0 1 1 1:3 -2 0 1 1 -1
436 Clanfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
437 East Preston 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
438 Highworth Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
439 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
440 Tiverton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
441 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
442 Leverstock Green 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
443 Alfold 2 1 1 0 10:2 +8 0 1 1 =1
444 Norwich United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
445 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
446 Kidsgrove Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
447 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
448 Charnock Richard 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
449 AFC Dunstable 3 2 1 0 11:3 +8 0 0 3 =1
450 Amesbury Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
451 Pagham 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
452 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
453 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
454 Sutton Common Rovers 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
455 Highgate United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
456 Heaton Stannington 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
457 AFC Bridgnorth 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
458 Penrith AFC 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
459 Rugby Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
460 Ware 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
461 Bridlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
462 Hemsworth MW 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
463 Penistone Church 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
464 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
465 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
466 Totton AFC 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
467 Grays 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
468 Hanley Town 3 3 0 0 11:4 +7 0 0 3 +3
469 Clapton 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
470 Harpenden Town 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
471 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
472 Chalfont St Peter 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
473 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
474 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
475 Stoneham AFC 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
476 Boston Town 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
477 Billingshurst 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
478 Tividale 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
479 Barwell 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
480 Sutton Coldfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
481 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
482 Sporting Khalsa 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
483 K Sport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
484 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
485 Enfield 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 =1
486 Whitehawk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
487 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
488 Lutterworth Town 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
489 Bridport 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
490 Wellington AFC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
491 Windsor 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
492 Ashford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
493 Kendal Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
494 Worthing 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
495 Torrington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
496 Ashton Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
497 Hashtag United 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
498 Sherwood Colliery 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
499 Sleaford Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
500 Dunstable Town 3 0 2 1 3:8 -5 0 2 1 -1
501 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
502 Northwich 1874 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
503 St Helens Town 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
504 Swaffham Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
505 Hertford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
506 Waltham Abbey 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
507 Chesham United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
508 Marine 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
509 Long Melford 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
510 Saltash United 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
511 Newent Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
512 Moneyfields 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
513 Bootle 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
514 West Auckland 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
515 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
516 Spelthorne Sports 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
517 Boldmere St. Michaels 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
518 Cobham 3 0 1 2 2:6 -4 0 2 1 -1
519 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
520 Poole Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
521 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
522 Kingstonian 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
523 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
524 Molesey 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
525 Fawley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
526 Winchester City 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
527 Biggleswade Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 +1
528 Witton Albion 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
529 Bury 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
530 Widnes 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
531 Sporting Bengal United 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
532 Selston 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
533 AFC Wulfrunians 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
534 Walsall Wood 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
535 Deeping Rangers 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
536 Bashley 2 1 0 1 8:4 +4 0 1 1 -1
537 Welling 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
538 Brantham Athletic 3 2 1 0 3:1 +2 0 3 0 +2
539 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
540 Stourbridge 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
541 Canvey 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
542 Cray Valley PM 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
543 Crawley Down Gatwick 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
544 Long Crendon 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
545 Brockenhurst 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
546 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
547 Frickley 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
548 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
549 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
550 Flackwell Heath 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
551 Saltdean United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
552 Hadleigh United 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
553 Frome Town 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
554 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
555 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
556 Whitchurch Alport 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
557 Hullbridge Sports 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
558 Hamble Club 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
559 Fareham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
560 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
561 Clevedon Town 3 1 0 2 3:4 -1 0 2 1 -2
562 Thornaby 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
563 Kirby Muxloe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
564 Mile Oak 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
565 Wellington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
566 Padiham 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
567 Daventry Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
568 Radcliffe 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
569 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
570 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
571 Barnoldswick Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
572 Stansfeld 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
573 Diss Town 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Takeley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Harpenden Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Whyteleafe 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
4 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
5 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Brislington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Frickley 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
8 Barking 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
9 K Sport 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Bradford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Northallerton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Hashtag United 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
16 Brocton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Radcliffe 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
18 Haringey Borough 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
19 Durham City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Bitton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Risborough Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
22 Atherton Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
24 Colne 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Carlton Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
26 Sherborne Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
27 Longlevens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Alresford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Newcastle Benfield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Ascot United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Shepshed Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Hebburn Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
34 Burscough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Daisy Hill 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
37 Grays 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
38 Saltash United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
39 Brockenhurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Spelthorne Sports 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
42 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
43 Hadleigh United 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
44 Sutton Coldfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Whitehawk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Widnes 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Campion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Padiham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Kendal Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Northwich 1874 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
54 Tavistock 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
55 Holmer Green 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
56 Goole AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
58 Bemerton Heat 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
59 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Sheppey United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
62 Reading City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
64 Harlow Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
65 Hadley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 North Leigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Farnborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
68 Longridge Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
69 Punjab United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Gorleston 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
71 Belper Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 OJM Black Country 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Peacehaven & Telscombe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Wingate & Finchley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
76 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
77 Tividale 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Worcester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
79 AFC Dunstable 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
80 North Greenford United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Sutton Common Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
83 St Austell 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Windsor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Fisher Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
86 Penistone Church 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Northampton on Chenecks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Dunstable Town 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
89 Guisborough 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
90 Crowborough Athletic 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
91 New Salamis 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
92 Corinthian Casuals 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
93 Runcorn 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 +1
94 Bowers & Pitsea 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
95 Street 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
98 Steyning Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
99 Newport Pagnell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ramsgate 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Barnstaple Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
102 Abingdon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Billingham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 West Essex 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
105 Long Eaton United 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
106 Sheffield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Kings Langley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
108 Cammell Laird 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Westbury 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Royal Wootton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
111 Maine Road 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Cambridge City 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
113 Newton Aycliffe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Newcastle Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Fleet Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Portland United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Sandhurst Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Totton & Eling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Barton Town Old Boys 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Stratford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Congleton 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Athersley Recreation 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Staveley MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Lancaster 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 West Allotmen Celtic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Hallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
130 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
131 Cobham 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
132 St Margaretsbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
134 Kidlington 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
135 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Soham Town Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Woodford Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
138 Selston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Swaffham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Irlam 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
144 Shrivenham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 St Neots Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Marlow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
147 Raynes Park Vale 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Coventry Sphinx 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
149 Chichester City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
150 Frimley Green 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
151 South Park 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
152 Uxbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Sawbridgeworth Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Winsford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Canterbury City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
159 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Chelmsley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Shoreham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Chipping Sodbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Alfold 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
165 Bewdley Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
167 Hullbridge Sports 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Felixstowe & Walton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Prescot Cables 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Thornaby 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
171 Heaton Stannington 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 London Lions 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Barnoldswick Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Walsham Le Willows 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Merstham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
177 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Little Oakley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Sittingbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 London Colney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Biggleswade United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Ashington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
185 Westfield Surrey 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
186 Bearsted 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
187 Kempston Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Handsworth Parramore 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Bishop's Cleeve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Rushden 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
193 Crawley Green 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Loughborough University 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
196 Hanley Town 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
197 Hertford Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Ilkeston Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Stoneham AFC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Cheltenham Saracens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Bootle 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Tiverton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Sporting Khalsa 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
204 Kidsgrove Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Poole Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Lutterworth Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
207 Helston Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Winchester City 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
209 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
210 Ashton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Melton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Deeping Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Bridlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
215 Histon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Consett 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
217 Hamworthy United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
218 Mossley AFC 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
219 Uckfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Newhaven 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
221 Berkhamsted Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
223 Phoenix Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Beckenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Aveley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Tring Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Blackstones 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
228 Crook Town AFC 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
229 Workington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Potton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Desborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Anstey Nomads 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
233 Winslow United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
234 Highworth Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Romania FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
237 Oadby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Balham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
239 Warrington Rylands 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
240 Pagham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
241 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
242 Halstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Rugby Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
244 Tamworth 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
245 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
246 Baffins Milton Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
247 Clacton 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
248 Burgess Hill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Hassocks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
251 Coggeshall Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
252 Saltdean United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
253 Peterborough Northern Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
254 Redbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Hoddesdon Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
256 Needham Market 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
258 Abbey Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 Mile Oak 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
260 Three Bridges 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Mangotsfield United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
263 Diss Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
264 VCD Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Banstead Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Stansted 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
268 Chatham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
269 Hednesford 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
270 Ipswich Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
271 Basford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
272 Thackley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
273 Pickering Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
274 Virginia Water 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
275 Wantage Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
276 Bognor Regis Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
277 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
278 Bridgwater Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
279 Grimsby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
280 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
281 Roman Glass St George 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
282 Dunkirk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
283 Northwood 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
284 Lye Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
285 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
286 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
287 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
288 Billingshurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
289 Maltby Main 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
290 Halesowen Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
291 Kirkley & Pakefield 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
292 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
293 Thame United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
294 Rothwell Corinthians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
295 Wellington AFC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
296 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
297 Clevedon Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
298 Eynesbury Rovers 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
299 Sherwood Colliery 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
300 Oxhey Jets 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
301 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
302 Trafford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
303 Hornchurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
304 Squires Gate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
305 Corsham Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
306 Quorn 3 2 0 0 4:0 +4 0 3 0 -1
307 Corinthian FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
308 Broadfields United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
309 Colney Heath 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
310 Burnham 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
311 Deal Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
312 Metropolitan Police 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
313 Faversham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
314 Edgware Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
315 Pinchbeck United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
316 Morpeth Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
317 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
318 Haughmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
319 Wellingborough Whitworth 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
320 Long Melford 3 1 1 0 4:0 +4 0 1 2 -1
321 Cribbs 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
322 South Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
323 Hayes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
324 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
325 Barwell 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
326 Frome Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
327 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
328 Cowes Sports 3 2 0 0 2:0 +2 0 2 1 -1
329 Fareham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
330 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
331 Sporting Bengal United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
332 Shifnal Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
333 Daventry Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
334 Worthing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
335 Shelley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
336 Avro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
337 Brantham Athletic 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
338 Totton AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
339 Tunbridge Wells 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
340 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
341 Knaresborough Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
342 Kennington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
343 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
344 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
345 Stanway Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
346 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
347 Garforth Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
348 Exmouth 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
349 Yorkshire Amateur 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
350 Marske United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
351 Ashford 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
352 Bottesford Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
353 Framlingham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
354 Whitchurch United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
355 Whitby 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
356 Glebe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
357 Benfleet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
358 Chalfont St Peter 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
359 Gresley Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
360 Leverstock Green 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
361 Egham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
362 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
363 Charnock Richard 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
364 Calne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
365 Eastbourne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
366 Leighton Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
367 Highgate United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
368 Ashford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
369 Bournemouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
370 Hemsworth MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
371 Thame Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
372 Sleaford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
373 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
374 AFC Bridgnorth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
375 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
376 Skelmersdale United 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
377 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
378 Westside 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
379 Ramsbottom United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
380 Coalville 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
381 Saffron Walden Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
382 Erith & Belvedere 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
383 Guildford City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
384 Seaham Red Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
385 Millbrook 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
386 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
387 Haverhill Rovers 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
388 Colliers Wood United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
389 Newark Flowserve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
390 Hanworth Villa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
391 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
392 Baldock Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
393 Harborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
394 Stourport Swifts 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
395 Salisbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
396 Newmarket Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
397 Portchester AFC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
398 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
399 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
400 Loxwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
401 Harefield United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
402 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
403 Tuffley Rovers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
404 Chertsey Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
405 Ilford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
406 Bovey Tracey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
407 Ely City 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
408 Glossop North End 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
409 Horsham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
410 Cockfosters 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
411 Chipstead 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
412 Lancing 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
413 Newent Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
414 Bishop Auckland 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
415 Arlesey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
416 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
417 Loughborough Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
418 Didcot Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
419 Little Common 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
420 Fawley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
421 Christchurch 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
422 Clitheroe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
423 Brimscombe & Thrupp 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
424 AFC Wulfrunians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
425 Barton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
426 Heybridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
427 Silsden 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
428 St Helens Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
429 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
430 Horley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
431 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
432 Lymington Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
433 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
434 Dereham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
435 Cheshunt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
436 Farnham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
437 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
438 Croydon Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
439 Heather St Johns 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
440 Hall Road Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
441 Albion Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
442 Evesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
443 Sunderland RCA 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
444 Thetford Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
445 Bodmin Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
446 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
447 Cray Valley PM 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
448 Clanfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
449 Thatcham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
450 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
451 Flackwell Heath 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
452 Crawley Down Gatwick 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
453 West Auckland 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
454 Whitchurch Alport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
455 Amesbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
456 Lingfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
457 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
458 Kirby Muxloe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
459 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
460 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
461 Sunderland Ryhope CW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
462 Hollands & Blair 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
463 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
464 Bashley 2 1 0 0 8:0 +8 0 1 1 -1
465 Wellington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
466 Binfield 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
467 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
468 Walthamstow 3 1 2 0 5:0 +5 0 2 1 =2
469 Lordswood 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
470 Holbeach United 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
471 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
472 Cogenhoe United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
473 Erith Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
474 Cinderford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
475 Whitton United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
476 Keynsham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
477 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
478 Sudbury 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
479 Eastbourne United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
480 West Bridgford 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
481 Southend Manor 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
482 Worksop 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
483 Clapton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
484 Stowmarket Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
485 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
486 Shildon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
487 Boston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
488 Moneyfields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
489 Truro City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
490 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
491 Sheerwater 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
492 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
493 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
494 Bridport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
495 Sholing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
496 Biggleswade Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
497 Torrington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
498 Park View 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
499 Walsall Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
500 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
501 Wembley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
502 Leiston 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
503 Horsham YMCA 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
504 Fairford Town 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
505 Eccleshill United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
506 Staines Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
507 Hanwell Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
508 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
509 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
510 Stockton Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
511 Tadley Calleva 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
512 Horndean 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
513 Whitley Bay 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
514 Hounslow United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
515 Radford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
516 Tadcaster Albion 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
517 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
518 Darwen 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
519 Easington Sports 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
520 Willand Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
521 East Preston 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
522 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
523 Lydney Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
524 Tower Hamlets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
525 Norwich United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
526 Yate Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
527 Slimbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
528 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
529 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
530 Shepton Mallet 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
531 Litherland Remyca 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
532 Penrith AFC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
533 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
534 Liversedge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
535 Wellingborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
536 Cadbury Heath 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
537 Grantham Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
538 Odd Down 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
539 Long Crendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
540 Tilbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
541 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
542 Knaphill 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
543 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
544 Market Drayton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
545 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
546 Hamble Club 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
547 Badshot Lea 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
548 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
549 Coventry United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
550 Wimborne Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
551 Scarborough 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
552 North Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
553 Stansfeld 2 0 1 0 5:0 +5 0 0 2 -1
554 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
555 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
556 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
557 Camberley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
558 Hastings Utd 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
559 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
560 Southall 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
561 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
562 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
563 Yaxley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
564 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
565 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
566 Sutton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
567 Newton Abbot Spurs 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
568 Larkhall Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
569 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
570 AFC Mansfield 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
571 Leicester Nirvana 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
572 Wroxham 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
573 Stalybridge 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Takeley 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Harpenden Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
3 Whyteleafe 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
4 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
5 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Brislington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Frickley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
9 K Sport 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
11 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Bradford Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Northallerton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Hashtag United 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
16 Brocton 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
17 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 Durham City 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Bitton 2 1 1 0 4:3 +1 0 1 1 +1
21 Risborough Rangers 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
22 Atherton Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Taunton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Colne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
25 Carlton Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
26 Sherborne Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Longlevens 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
28 Alresford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
30 Newcastle Benfield 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
32 Shepshed Dynamo 2 0 1 0 1:4 -3 0 1 1 -1
33 Hebburn Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
35 Daisy Hill 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Hartley Wintney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Grays 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Saltash United 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
39 Brockenhurst 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Spelthorne Sports 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
42 Oakwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Hadleigh United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
45 Molesey 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
46 Whitehawk 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Widnes 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Campion 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Padiham 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Kendal Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
52 Northwich 1874 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Burton Park Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Tavistock 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
55 Holmer Green 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Goole AFC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Bemerton Heat 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Cleethorpes Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
61 Sheppey United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
62 Reading City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Redhill 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Harlow Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
66 North Leigh 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Farnborough 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
68 Longridge Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
69 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
70 Gorleston 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Belper Town 2 1 0 0 1:7 -6 0 1 1 -1
72 OJM Black Country 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
73 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
74 Wingate & Finchley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Shaftesbury Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Broadbridge Heath 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
77 Tividale 2 1 1 0 5:0 +5 0 2 0 +1
78 Worcester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
79 AFC Dunstable 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
80 North Greenford United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Enfield 2 0 1 0 3:8 -5 0 0 2 =1
82 Sutton Common Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
83 St Austell 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Windsor 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
85 Fisher Athletic 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
86 Penistone Church 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Northampton on Chenecks 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Dunstable Town 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
89 Guisborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Crowborough Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 New Salamis 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Corinthian Casuals 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
93 Runcorn 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
94 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Street 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Stocksbridge Park Steels 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Bedfont Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Steyning Town 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
99 Newport Pagnell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Ramsgate 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Abingdon United 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Billingham Town 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
104 West Essex 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
105 Long Eaton United 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
106 Sheffield 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
107 Kings Langley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
108 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
109 Westbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Royal Wootton 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
111 Maine Road 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
112 Cambridge City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
113 Newton Aycliffe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Newcastle Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Fleet Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Portland United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
117 Sandhurst Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
118 Totton & Eling 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Wisbech 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
120 Sevenoaks Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Barton Town Old Boys 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
122 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
123 Congleton 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Athersley Recreation 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Staveley MW 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Lancaster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 West Allotmen Celtic 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 +1
128 Hallen 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
129 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Woodbridge Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Cobham 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
132 St Margaretsbury 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =1
133 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
134 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Bedford T. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Soham Town Rangers 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
137 Woodford Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
138 Selston 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
140 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
142 Swaffham Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
143 Irlam 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
144 Shrivenham 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
145 St Neots Town 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
146 Marlow 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
147 Raynes Park Vale 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Coventry Sphinx 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
149 Chichester City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
150 Frimley Green 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
151 South Park 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
152 Uxbridge 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Sawbridgeworth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Winsford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Canterbury City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Mildenhall Town FC 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
159 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
160 Chelmsley Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Shoreham 1 0 0 0 1:9 -8 0 0 1 -1
162 Chesham United 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
163 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
164 Alfold 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
165 Bewdley Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Stamford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Hullbridge Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
169 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
170 Thornaby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Heaton Stannington 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 London Lions 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Witton Albion 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Barnoldswick Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
175 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
176 Merstham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Welling 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
179 Little Oakley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
180 Sittingbourne 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
181 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 London Colney 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Biggleswade United 2 0 1 0 2:6 -4 0 0 2 -1
184 Ashington 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
185 Westfield Surrey 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Bearsted 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
188 Cirencester Town 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
189 Handsworth Parramore 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Bishop's Cleeve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Rushden 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
192 Whickham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Crawley Green 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
194 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
195 Buxton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Hanley Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Hertford Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
198 Ilkeston Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
199 Stoneham AFC 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
200 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
201 Bootle 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
202 Tiverton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Sporting Khalsa 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
204 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Poole Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Lutterworth Town 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 Helston Athletic 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
208 Winchester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ashton Athletic 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Melton Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Deeping Rangers 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
213 Bridlington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Wells City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Histon 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Consett 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Hamworthy United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Mossley AFC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
219 Uckfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
220 Newhaven 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Berkhamsted Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Leek Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Phoenix Sports 2 0 1 0 5:6 -1 0 0 2 -1
224 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
225 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
226 Tring Athletic 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
227 Blackstones 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
228 Crook Town AFC 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
229 Workington 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
230 Potton United 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
231 Desborough Town 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
232 Anstey Nomads 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Winslow United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
234 Highworth Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
235 Lewes 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
236 Romania FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
237 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
238 Balham 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
239 Warrington Rylands 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
240 Pagham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
241 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
242 Halstead Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
243 Rugby Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
244 Tamworth 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
245 Wythenshawe Amateurs 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
246 Baffins Milton Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 Clacton 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
248 Burgess Hill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Hassocks 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
250 FC United Of Manchester 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
251 Coggeshall Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
252 Saltdean United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
253 Peterborough Northern Star 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
254 Redbridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
255 Hoddesdon Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
256 Needham Market 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Romulus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Abbey Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
259 Mile Oak 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
260 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
261 Mangotsfield United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
262 City of Liverpool 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
263 Diss Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
264 VCD Athletic 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
265 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
266 Banstead Athletic 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
267 Stansted 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
268 Chatham Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 2 0 +2
269 Hednesford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
270 Ipswich Wanderers 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
271 Basford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
272 Thackley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
273 Pickering Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
274 Virginia Water 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
275 Wantage Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
276 Bognor Regis Town 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
277 Pontefract Collieries 2 0 1 0 4:8 -4 0 0 2 -1
278 Bridgwater Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
279 Grimsby 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
280 Glasshoughton Welfare 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
281 Roman Glass St George 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
282 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
283 Northwood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
284 Lye Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
285 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
286 Stourbridge 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
287 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
288 Billingshurst 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
289 Maltby Main 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
290 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
291 Kirkley & Pakefield 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
292 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
293 Thame United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
294 Rothwell Corinthians 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
295 Wellington AFC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
296 Melksham Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
297 Clevedon Town 3 1 0 0 3:4 -1 0 2 1 -2
298 Eynesbury Rovers 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
299 Sherwood Colliery 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
300 Oxhey Jets 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
301 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
302 Trafford 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
303 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
304 Squires Gate 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
305 Corsham Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
306 Quorn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
307 Corinthian FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
308 Broadfields United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
309 Colney Heath 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 +1
310 Burnham 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
311 Deal Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
312 Metropolitan Police 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
313 Faversham Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
314 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
315 Pinchbeck United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
316 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
317 Rushall Olympic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
318 Haughmond 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
319 Wellingborough Whitworth 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
320 Long Melford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
321 Cribbs 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
322 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
323 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
324 Boldmere St. Michaels 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
325 Barwell 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
326 Frome Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
327 Northwich Victoria 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
328 Cowes Sports 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
329 Fareham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
330 Carshalton Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
331 Sporting Bengal United 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
332 Shifnal Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
333 Daventry Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
334 Worthing 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
335 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
336 Avro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
337 Brantham Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
338 Totton AFC 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
339 Tunbridge Wells 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
340 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
341 Knaresborough Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
342 Kennington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
343 Basildon United 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
344 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
345 Stanway Rovers 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
346 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
347 Garforth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
348 Exmouth 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
349 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
350 Marske United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
351 Ashford 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
352 Bottesford Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
353 Framlingham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
354 Whitchurch United 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
355 Whitby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
356 Glebe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
357 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
358 Chalfont St Peter 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
359 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
360 Leverstock Green 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
361 Egham Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
362 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
363 Charnock Richard 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
364 Calne Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
365 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
366 Leighton Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
367 Highgate United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
368 Ashford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
369 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
370 Hemsworth MW 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
371 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
372 Sleaford Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
373 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
374 AFC Bridgnorth 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
375 Ardley United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
376 Skelmersdale United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
377 Racing Club Warwick 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
378 Westside 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
379 Ramsbottom United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
380 Coalville 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
381 Saffron Walden Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
382 Erith & Belvedere 2 1 0 0 2:5 -3 0 1 1 -1
383 Guildford City 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
384 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
385 Millbrook 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
386 Plymouth Parkway 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
387 Haverhill Rovers 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
388 Colliers Wood United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
389 Newark Flowserve 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
390 Hanworth Villa 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
391 Hitchin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
392 Baldock Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
393 Harborough Town 2 1 0 0 8:5 +3 0 0 2 -1
394 Stourport Swifts 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
395 Salisbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
396 Newmarket Town 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
397 Portchester AFC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
398 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
399 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
400 Loxwood 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
401 Harefield United 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
402 Nuneaton Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
403 Tuffley Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
404 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
405 Ilford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
406 Bovey Tracey 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
407 Ely City 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
408 Glossop North End 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
409 Horsham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
410 Cockfosters 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
411 Chipstead 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
412 Lancing 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
413 Newent Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
414 Bishop Auckland 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
415 Arlesey Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
416 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
417 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
418 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
419 Little Common 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
420 Fawley 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
421 Christchurch 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
422 Clitheroe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
423 Brimscombe & Thrupp 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
424 AFC Wulfrunians 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
425 Barton Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
426 Heybridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
427 Silsden 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
428 St Helens Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
429 Welwyn Garden City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
430 Horley Town 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
431 Bedworth United 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
432 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
433 Langney Wanderers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
434 Dereham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
435 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
436 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
437 Whitstable Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
438 Croydon Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
439 Heather St Johns 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
440 Hall Road Rangers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
441 Albion Sports 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
442 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
443 Sunderland RCA 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
444 Thetford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
445 Bodmin Town 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
446 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
447 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
448 Clanfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
449 Thatcham Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
450 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
451 Flackwell Heath 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
452 Crawley Down Gatwick 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
453 West Auckland 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
454 Whitchurch Alport 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
455 Amesbury Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
456 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
457 Kingstonian 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
458 Kirby Muxloe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
459 Banbury United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
460 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
461 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
462 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
463 St Ives Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
464 Bashley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
465 Wellington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
466 Binfield 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
467 Swindon Supermarine 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
468 Walthamstow 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
469 Lordswood 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
470 Holbeach United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
471 Redditch 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
472 Cogenhoe United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
473 Erith Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
474 Cinderford Town 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
475 Whitton United 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
476 Keynsham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
477 Buckland Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
478 Sudbury 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
479 Eastbourne United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
480 West Bridgford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
481 Southend Manor 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
482 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
483 Clapton 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
484 Stowmarket Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
485 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
486 Shildon 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
487 Boston Town 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
488 Moneyfields 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
489 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
490 Peterborough Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
491 Sheerwater 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
492 Royston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
493 Basingstoke Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
494 Bridport 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
495 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
496 Biggleswade Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 +1
497 Torrington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
498 Park View 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
499 Walsall Wood 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
500 Ware 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
501 Wembley 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
502 Leiston 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
503 Horsham YMCA 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
504 Fairford Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
505 Eccleshill United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
506 Staines Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
507 Hanwell Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
508 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
509 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
510 Stockton Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
511 Tadley Calleva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
512 Horndean 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
513 Whitley Bay 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
514 Hounslow United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
515 Radford 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
516 Tadcaster Albion 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
517 Bishop Storford 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
518 Darwen 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
519 Easington Sports 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
520 Willand Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
521 East Preston 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
522 Lowestoft Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
523 Lydney Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
524 Tower Hamlets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
525 Norwich United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
526 Yate Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
527 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
528 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
529 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
530 Shepton Mallet 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
531 Litherland Remyca 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
532 Penrith AFC 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
533 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
534 Liversedge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
535 Wellingborough Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
536 Cadbury Heath 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
537 Grantham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
538 Odd Down 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
539 Long Crendon 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
540 Tilbury 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
541 Dorchester 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
542 Knaphill 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
543 Herne Bay 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
544 Market Drayton Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
545 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
546 Hamble Club 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
547 Badshot Lea 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
548 East Thurrock United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
549 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
550 Wimborne Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
551 Scarborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
552 North Shields 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
553 Stansfeld 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
554 Spalding United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
555 Witham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
556 Stone Old Alleynians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
557 Camberley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
558 Hastings Utd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
559 Godmanchester Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
560 Southall 2 1 0 0 10:3 +7 0 0 2 -1
561 Westfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
562 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
563 Yaxley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
564 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
565 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
566 Sutton Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
567 Newton Abbot Spurs 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
568 Larkhall Athletic 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
569 Leatherhead 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
570 AFC Mansfield 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
571 Leicester Nirvana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
572 Wroxham 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
573 Stalybridge 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Chertsey Town csapat statisztikáit FA Cup bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted Chertsey Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.