sze, 2019 december 11. @ 12:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Mickleover Sports

Összehasonlitás ezzel

FA Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.09.07 Stafford Rangers 3 : 0 Mickleover Sports 2.46 3.41 2.61
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dunston UTS 4 2 1 1 9:4 +5 0 1 3 -1
2 Tadcaster Albion 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
3 Solihull 3 2 0 1 9:5 +4 0 1 2 -1
4 Bishop Storford 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
5 Whitchurch Alport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Tilbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Horsham 3 1 1 1 4:5 -1 0 2 1 -1
8 Lancaster 3 1 1 1 2:6 -4 0 1 2 -1
9 Walsall 3 1 1 1 3:3 0 0 2 1 -1
10 Whitton United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 South Park 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Stourbridge 7 4 2 1 11:10 +1 0 2 5 -1
13 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Chesterfield 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
15 Biggleswade United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
16 Loughborough Dynamo 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
17 Southport 3 2 0 1 11:5 +6 0 0 3 -1
18 Torquay 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
19 Pontefract Collieries 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
20 Cinderford Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
21 Braintree Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Woking 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
23 Barking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Whyteleafe 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
25 Evesham United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Weston Super Mare 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
27 Longlevens 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Royston Town 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
29 Belper Town 5 2 2 1 4:3 +1 0 3 2 -1
30 Barrow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Port Vale 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
32 Haringey Borough 5 3 0 2 9:4 +5 0 2 3 -2
33 Matlock Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
34 Taunton Town 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Lincoln 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
36 Boldmere St. Michaels 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
37 Sholing 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
38 Eastbourne 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
39 Forest Green 3 1 1 1 6:3 +3 0 1 2 -1
40 Takeley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Banbury United 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
42 Leighton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Accrington Stanley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 VCD Athletic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Brackley Town 3 2 0 1 6:1 +5 0 2 1 -1
46 Sudbury 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
47 Kings Lynn 4 2 1 1 5:3 +2 0 3 1 -1
48 Balham 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
49 Ramsbottom United 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
50 Maidstone United 5 4 0 1 12:6 +6 0 1 4 -1
51 Altrincham 6 4 1 1 9:4 +5 0 4 2 -1
52 Oldham 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
53 Exmouth 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
54 Marske United 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Chelmsford City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Wealdstone 5 2 2 1 10:3 +7 0 3 2 -1
57 Darlington 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
58 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Whitstable Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
60 Cheshunt 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
61 Cheltenham 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
62 City of Liverpool 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
63 Dulwich Hamlet 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
64 Merthyr 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
65 Chester 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
66 Walthamstow 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
67 Spennymoor Town 3 2 0 1 11:4 +7 0 1 2 -1
68 Newcastle Benfield 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Sutton UTD 2 0 1 1 3:6 -3 0 1 1 -1
70 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
71 St Neots Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
72 Eastleigh 6 2 3 1 11:8 +3 0 2 4 -1
73 Histon 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Milton Keynes 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Sutton Athletic 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
76 Fareham Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Swindon Supermarine 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
78 Kettering 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
79 Wycombe 2 0 2 0 3:3 0 0 0 2 =2
80 Basford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Coalville 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
83 Rochdale 3 1 2 0 1:0 +1 0 3 0 =1
84 Kirby Muxloe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Maldon & Tiptree 6 5 0 1 18:6 +12 0 1 5 -1
86 Burnham 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Scarborough 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
88 Kingstonian 7 5 1 1 17:6 +11 0 3 4 -1
89 Coventry 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +1
90 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Corinthian Casuals 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
92 Corby Town 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
93 Whitby 6 3 2 1 12:6 +6 0 3 3 -1
94 Bradford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
95 Portland United 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
96 Bracknell Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Nantwich Town 5 4 0 1 8:2 +6 0 3 2 -1
98 Marine 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
99 Blackpool 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
100 Kings Langley 4 3 0 1 11:5 +6 0 0 4 -1
101 Truro City 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
102 Alfreton Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
103 Oxford 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
104 Hanwell Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Didcot Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Harrogate Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
107 Ebbsfleet United 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
108 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Wimborne Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Hartley Wintney 3 1 1 1 3:1 +2 0 2 1 -1
111 Gateshead 4 3 0 1 13:2 +11 0 1 3 -1
112 Leatherhead 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
113 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Hythe & Dibden 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
115 Basildon United 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
116 Gosport Borough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Runcorn 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
118 Peterborough 3 2 1 0 6:1 +5 0 2 1 +2
119 Heather St Johns 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Fylde 3 3 0 0 9:1 +8 0 2 1 +3
121 FC United Of Manchester 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
122 Hayes 6 4 1 1 14:9 +5 0 3 3 -1
123 Kidderminster 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
124 Bowers & Pitsea 5 2 2 1 8:7 +1 0 1 4 -1
125 Harrow Borough 2 1 0 1 5:1 +4 0 1 1 -1
126 Tonbridge Angels 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Barnet 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
128 Sunderland RCA 3 0 2 1 1:6 -5 0 2 1 =1
129 Soham Town Rangers 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
130 Ramsgate 3 1 1 1 4:1 +3 0 2 1 -1
131 Tamworth 5 3 1 1 7:4 +3 0 2 3 -1
132 Coggeshall Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Stratford Town 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
134 Wisbech 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Farsley 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
136 Sheppey United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Highworth Town 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
138 Ware 3 2 0 1 8:4 +4 0 0 3 -1
139 Crawley Town 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
140 Crewe 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +1
141 Sutton Common Rovers 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Blackfield & Langley 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
143 Hastings Utd 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
144 Dover Athletic 3 2 0 1 3:4 -1 0 1 2 -1
145 Stockport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Herne Bay 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Kidsgrove Athletic 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
148 Redditch 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
149 Yeovil 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
150 Hadley 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
151 Enfield 3 2 0 1 3:1 +2 0 3 0 -1
152 Bromley 3 1 1 1 5:5 0 0 2 1 -1
153 Farnborough 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
154 East Thurrock United 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
155 Portsmouth 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
156 Westfield Surrey 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Sittingbourne 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Gainsborough 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
160 Ipswich 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
161 Lutterworth Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Kempston Rovers 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
163 Oxford City 4 3 0 1 12:6 +6 0 1 3 -1
164 Guiseley 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
165 Swindon 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
166 Binfield 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
167 Concord Rangers 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
168 Tiverton 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
169 Macclesfield 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
170 Colne 6 3 2 1 8:7 +1 0 3 3 -1
171 Bristol Manor Farm 4 2 1 1 7:7 0 0 1 3 -1
172 Chasetown 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
173 Burton 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
174 Tavistock 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
175 North Leigh 2 1 0 1 2:8 -6 0 0 2 -1
176 Staveley MW 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Witton Albion 3 1 2 0 1:0 +1 0 3 0 =2
178 Welling 4 2 1 1 13:5 +8 0 1 3 -1
179 Northwich Victoria 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
180 Dereham Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
181 Gloucester City 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
182 Stafford Rangers 4 2 1 1 7:2 +5 0 1 3 -1
183 Hartlepool 4 2 2 0 8:4 +4 0 2 2 =2
184 South Normanton Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Morpeth Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
186 Lowestoft Town 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
187 Arlesey Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Mansfield 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
189 London Colney 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
190 Whitehawk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 St. Albans 3 1 1 1 6:7 -1 0 0 3 -1
192 Telford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Liversedge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Biggleswade Town 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
195 Cirencester Town 3 1 2 0 7:6 +1 0 1 2 =2
196 Hereford 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
197 Spelthorne Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Deeping Rangers 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
199 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Fleetwood Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
201 Chichester City 6 4 1 1 7:6 +1 0 4 2 -1
202 South Shields 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
203 Sheffield 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Hornchurch 2 1 0 1 6:2 +4 0 1 1 -1
205 Colchester 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Thornaby 2 0 1 1 2:8 -6 0 0 2 -1
207 Winchester City 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Wingate & Finchley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
209 Maidenhead United 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
210 Carlisle 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 +1
211 Cleethorpes Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Brentwood Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Hyde United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Scunthorpe 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
215 Arundel 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
216 Chorley 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
217 Cray Wanderers 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
218 Shrewsbury 3 2 1 0 4:1 +3 0 3 0 +2
219 Warrington Town 4 2 1 1 8:5 +3 0 1 3 -1
220 Bolton 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Pickering Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 Rushall Olympic 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
224 Grantham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Rotherham 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
226 Rothwell Corinthians 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
227 Wantage Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
228 Chipstead 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
229 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
230 Tranmere 3 1 2 0 8:4 +4 0 0 3 +1
231 Horley Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Ashton United 4 2 1 1 9:10 -1 0 1 3 -1
233 Halesowen Town 3 2 0 1 11:4 +7 0 1 2 -1
234 Boston Utd. 5 4 1 0 10:1 +9 0 3 2 =1
235 Kidlington 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
236 Fleet Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
237 Leamington 3 0 2 1 3:5 -2 0 1 2 -1
238 Dagenham & Redbridge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Irlam 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
240 Bideford 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
241 Trafford 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
242 Mangotsfield United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
243 Slough 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
244 Little Common 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
245 Berkhamsted Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Witham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
247 Hednesford 4 3 0 1 10:5 +5 0 1 3 -1
248 Plymouth 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
249 Shepton Mallet 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
250 Glossop North End 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
251 Tooting & Mitcham United 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
252 Staines Town 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
253 Leyton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
254 Flackwell Heath 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
255 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
256 Havant & W 3 2 0 1 6:3 +3 0 0 3 -1
257 Exeter 4 1 3 0 5:4 +1 0 3 1 =2
258 Northwich 1874 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
259 Beaconsfield SYCOB 3 2 0 1 5:3 +2 0 1 2 -1
260 AFC Wimbledon 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
261 Sunderland 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
262 Ossett United 4 1 2 1 8:6 +2 0 1 3 -1
263 Dunstable Town 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
264 Potters Bar Town 5 3 1 1 7:5 +2 0 3 2 -1
265 Folkestone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
266 March Town United 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
267 Atherton Collieries 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
268 Buxton 3 2 0 1 10:2 +8 0 0 3 -1
269 Salisbury 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
270 Notts County 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
271 Varndeanians 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
272 Plymouth Parkway 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
273 Chesham United 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
274 Lewes 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
275 York 4 3 0 1 6:2 +4 0 3 1 -1
276 Willand Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
277 Needham Market 3 1 1 1 3:6 -3 0 1 2 -1
278 Stamford 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
279 Bristol Rovers 3 1 2 0 3:2 +1 0 3 0 =1
280 Sevenoaks Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
281 Romulus 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
282 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
283 Margate 4 3 0 1 10:6 +4 0 0 4 -1
284 Carshalton Athletic 5 4 0 1 8:6 +2 0 2 3 -1
285 Worthing 4 0 3 1 9:11 -2 0 0 4 -1
286 Charnock Richard 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
287 Thatcham Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
288 Hampton Richmond 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
289 Grays 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
290 Gillingham 3 1 2 0 5:2 +3 0 2 1 +1
291 Seaham Red Star 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
292 Badshot Lea 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
293 Leiston 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
294 Dorchester 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
295 Wrexham 4 1 2 1 2:2 0 0 4 0 -1
296 Moneyfields 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
297 Barwell 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
298 Billericay Town 5 3 1 1 11:9 +2 0 2 3 -1
299 Northampton 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
300 Bradford Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
301 Poole Town 5 3 1 1 8:5 +3 0 3 2 -1
302 Leek Town 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
303 Morecambe 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
304 Horsham YMCA 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
305 Barton Rovers 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
306 Waltham Abbey 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
307 Ashford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
308 Boreham Wood 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
309 Stockton Town 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
310 Colney Heath 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
311 Curzon Ashton 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 -1
312 Blyth S. 3 1 1 1 7:8 -1 0 1 2 -1
313 Grimsby 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
314 Widnes 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
315 St Ives Town 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
316 Salford City 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
317 Bath City 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
318 Doncaster 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
319 Dorking Wanderers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
320 Chertsey Town 3 2 0 1 8:8 0 0 0 3 -1
321 Sutton Coldfield Town 5 2 2 1 7:5 +2 0 3 2 -1
322 Halifax 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
323 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
324 Bridgwater Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
325 Bognor Regis Town 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
326 Alderschot 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
327 Peterborough Sports 5 3 1 1 8:10 -2 0 2 3 -1
328 Merstham 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
329 Newport 3 2 1 0 4:1 +3 0 3 0 +2
330 Hitchin 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
331 Lichfield City 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
332 Maltby Main 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
333 Hemel Hempstead Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
334 Canvey 6 1 5 0 10:9 +1 0 2 4 =4
335 Rushden 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
336 Abbey Rangers 4 2 1 1 4:4 0 0 3 1 -1
337 Accrington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
338 Dartford 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
339 Weymouth 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
340 Cambridge 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
341 Boston Town 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
342 Romford 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
343 Hendon 3 2 0 1 8:7 +1 0 1 2 -1
344 Southend 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
345 AFC Mansfield 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
346 Walton Casuals 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
347 Chippenham Town 6 2 3 1 15:14 +1 0 0 6 -1
348 Stevenage 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dunstable Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
2 Potters Bar Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
3 Buxton 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
4 Salisbury 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Shepton Mallet 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Plymouth Parkway 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 York 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
8 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 Stamford 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
10 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Margate 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
12 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
13 Balham 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
14 St Neots Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
15 Milton Keynes 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Swindon Supermarine 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Kettering 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
18 Basford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Rochdale 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
20 Maldon & Tiptree 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
21 Burnham 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Walthamstow 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
23 Warrington Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
24 Rushall Olympic 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
25 Grantham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Thornaby 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
27 Wantage Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Tranmere 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 +1
29 Ashton United 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
30 Halesowen Town 3 2 0 0 11:0 +11 0 1 2 -1
31 Kidlington 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Whitchurch Alport 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Whyteleafe 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
36 Belper Town 3 2 1 0 3:0 +3 0 2 1 +1
37 Barrow 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Haringey Borough 5 3 0 0 9:0 +9 0 2 3 -2
39 Lincoln 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Sholing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
41 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Takeley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Accrington Stanley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Witton Albion 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
45 Welling 3 2 1 0 11:0 +11 0 1 2 =1
46 Lutterworth Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Dereham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Hartlepool 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
49 Lowestoft Town 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
50 Arlesey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 London Colney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Biggleswade Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
54 Cirencester Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
55 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Newport 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
57 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Canvey 3 1 2 0 6:0 +6 0 1 2 =2
59 Widnes 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Accrington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Cambridge 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Hendon 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 AFC Mansfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Stevenage 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Farsley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Hythe & Dibden 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Highworth Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
69 Crewe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Hastings Utd 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
71 Dover Athletic 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
72 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Yeovil 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Enfield 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
75 Bromley 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
76 Coggeshall Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Carshalton Athletic 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
78 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Grays 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Varndeanians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Badshot Lea 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Wrexham 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
83 Barwell 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
84 Billericay Town 3 3 0 0 10:0 +10 0 1 2 +3
85 Bradford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Morecambe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Barton Rovers 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
88 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Corinthian Casuals 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
90 Bradford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Nantwich Town 4 3 0 0 5:0 +5 0 3 1 -1
92 Marine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Kings Langley 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
94 Oxford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Harrogate Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Coventry 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 Mangotsfield United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Rothwell Corinthians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Berkhamsted Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Plymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Tooting & Mitcham United 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
105 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Flackwell Heath 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Exeter 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
108 Beaconsfield SYCOB 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 AFC Wimbledon 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Sudbury 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
112 Maidstone United 4 4 0 0 11:0 +11 0 1 3 +4
113 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
114 Marske United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Whitstable Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Cheshunt 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
118 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Chester 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Barking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Spelthorne Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Fleetwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Northwich Victoria 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 South Shields 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
125 Colchester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Wingate & Finchley 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
127 Maidenhead United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
128 Cleethorpes Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Scunthorpe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Chorley 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
131 Cray Wanderers 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
132 Solihull 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
133 Horsham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
134 Lancaster 2 0 1 0 0:0 0 0 1 1 -1
135 Abbey Rangers 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
136 South Park 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Chesterfield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
139 Southport 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
140 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Woking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Tadcaster Albion 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
143 Portsmouth 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
144 Sheppey United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Sittingbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Ipswich 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
147 Oxford City 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
148 Guiseley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
149 Binfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Macclesfield 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Bristol Manor Farm 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
152 Chasetown 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
153 Tavistock 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 +1
154 Ashford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Seaham Red Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Colney Heath 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Grimsby 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
159 Salford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Halifax 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Bridgwater Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
165 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
166 Leatherhead 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
167 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Runcorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Fylde 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
170 Kidderminster 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
171 Harrow Borough 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
172 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Sunderland RCA 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
174 Tamworth 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
175 Bedfont Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Ossett United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
177 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Little Common 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
181 Chesham United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
182 Lewes 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
183 Willand Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Bristol Rovers 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
185 Romulus 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Newcastle Benfield 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Eastleigh 3 2 1 0 8:0 +8 0 1 2 =1
189 Histon 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Exmouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Fareham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Wycombe 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
193 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Coalville 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Kirby Muxloe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Scarborough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Bolton 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Chichester City 3 3 0 0 4:0 +4 0 3 0 +3
200 Chalfont St Peter 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Rotherham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Chipstead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Horley Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Fleet Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Leamington 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
208 Irlam 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Evesham United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Weston Super Mare 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
211 Whitton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Royston Town 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
213 Port Vale 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Matlock Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
215 Taunton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Forest Green 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
218 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
219 Leighton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Staveley MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Brackley Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
222 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Stafford Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
224 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
225 Mansfield 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
226 Whitehawk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
227 St. Albans 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
228 Liversedge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Hereford 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
230 Westfield Surrey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
231 Peterborough Sports 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
232 Hitchin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Stockton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Maltby Main 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
235 Rushden 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
237 Weymouth 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
238 Boston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
239 Southend 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Chippenham Town 3 0 2 0 7:0 +7 0 0 3 -1
242 Stratford Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
243 Wisbech 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 Ware 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
245 Crawley Town 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
246 Heather St Johns 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Blackfield & Langley 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
248 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
250 Redditch 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
251 Hadley 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
252 Farnborough 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
253 Worthing 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
254 March Town United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Thatcham Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
256 Gillingham 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
257 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Moneyfields 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
260 Northampton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
261 Poole Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
262 Leek Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
263 Horsham YMCA 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
264 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Whitby 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
266 Sutton Athletic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
267 Bracknell Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
268 Blackpool 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
269 Truro City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
270 Alfreton Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
271 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
272 Ebbsfleet United 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
273 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
274 Kingstonian 4 2 1 0 6:0 +6 0 3 1 -1
275 Trafford 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
276 Gateshead 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
277 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
278 Hednesford 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
279 Glossop North End 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
280 Leyton 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
281 Metropolitan Police 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
282 Havant & W 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
283 Northwich 1874 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
284 Sunderland 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
285 Pickering Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
286 Kings Lynn 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
287 Longlevens 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
288 Ramsbottom United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
289 Oldham 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
290 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
291 Wealdstone 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
292 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
293 Cheltenham 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
294 Dulwich Hamlet 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
295 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
296 Deeping Rangers 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
297 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
298 Sheffield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
299 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
300 South Normanton Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
301 Winchester City 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
302 Carlisle 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
303 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
304 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
305 Arundel 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
306 Shrewsbury 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 +1
307 Bishop Storford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
308 Lichfield City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
309 Tilbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
310 Walsall 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
311 Stourbridge 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
312 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
313 Biggleswade United 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
314 Torquay 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
315 Cinderford Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
316 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
317 Dunston UTS 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
318 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
319 Gainsborough 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
320 Sutton Common Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
321 Kempston Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
322 Swindon 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
323 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
324 Tiverton 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
325 Colne 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
326 Burton 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
327 North Leigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
328 East Thurrock United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
329 Charnock Richard 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
330 Waltham Abbey 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
331 Curzon Ashton 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
332 Blyth S. 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
333 St Ives Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
334 Doncaster 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
335 Chertsey Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
336 Sutton Coldfield Town 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
337 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
338 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
339 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
340 Portland United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
341 Basildon United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
342 Peterborough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
343 FC United Of Manchester 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
344 Hayes 3 1 1 0 6:0 +6 0 2 1 -1
345 Bowers & Pitsea 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
346 Barnet 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
347 Soham Town Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
348 Ramsgate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dunstable Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Potters Bar Town 3 2 0 0 5:4 +1 0 1 2 -1
3 Buxton 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
4 Salisbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
5 Shepton Mallet 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
6 Plymouth Parkway 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 York 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
8 Needham Market 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
9 Stamford 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Sevenoaks Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
11 Margate 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
12 Sutton UTD 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
13 Balham 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
14 St Neots Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
15 Milton Keynes 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
16 Swindon Supermarine 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
17 Kettering 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
18 Basford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Rochdale 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
20 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:2 +10 0 0 3 +3
21 Burnham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Walthamstow 2 1 0 0 5:2 +3 0 0 2 -1
23 Warrington Town 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
24 Rushall Olympic 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
25 Grantham Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Thornaby 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
27 Wantage Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Tranmere 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
29 Ashton United 1 0 1 0 10:2 +8 0 0 1 =1
30 Halesowen Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Kidlington 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
32 Dagenham & Redbridge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Bideford 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
34 Whitchurch Alport 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Whyteleafe 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
36 Belper Town 2 0 1 0 3:2 +1 0 1 1 -1
37 Barrow 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Haringey Borough 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Lincoln 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
40 Sholing 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Eastbourne 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
42 Takeley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Accrington Stanley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Witton Albion 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
45 Welling 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
46 Lutterworth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Dereham Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
48 Hartlepool 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
49 Lowestoft Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Arlesey Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
51 London Colney 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
52 Telford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Biggleswade Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
54 Cirencester Town 1 0 1 0 5:4 +1 0 0 1 =1
55 Merstham 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Newport 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 +1
57 Hemel Hempstead Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Canvey 3 0 3 0 7:4 +3 0 1 2 =3
59 Widnes 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Accrington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Cambridge 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
62 Romford 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
63 Hendon 2 1 0 0 7:5 +2 0 1 1 -1
64 AFC Mansfield 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Stevenage 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
66 Farsley 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
67 Hythe & Dibden 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Highworth Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
69 Crewe 2 1 1 0 4:1 +3 0 2 0 =1
70 Hastings Utd 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
71 Dover Athletic 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
72 Herne Bay 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Yeovil 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
74 Enfield 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Bromley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
76 Coggeshall Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:1 +9 0 2 1 +3
78 Hampton Richmond 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
79 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
80 Varndeanians 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Badshot Lea 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
82 Wrexham 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
83 Barwell 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
84 Billericay Town 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
85 Bradford Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Morecambe 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Barton Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
89 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Bradford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
91 Nantwich Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
92 Marine 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
93 Kings Langley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
94 Oxford 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
95 Didcot Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Harrogate Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
97 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
98 Coventry 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
99 Mangotsfield United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Slough 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
101 Rothwell Corinthians 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
102 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Plymouth 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
104 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Staines Town 2 1 0 0 3:7 -4 0 0 2 -1
106 Flackwell Heath 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
107 Exeter 2 0 2 0 3:2 +1 0 2 0 =2
108 Beaconsfield SYCOB 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
109 AFC Wimbledon 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
110 VCD Athletic 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Sudbury 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
112 Maidstone United 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
113 Altrincham 5 3 1 0 8:4 +4 0 3 2 -1
114 Marske United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
115 Darlington 4 3 1 0 11:3 +8 0 1 3 =1
116 Whitstable Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Cheshunt 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
118 City of Liverpool 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
119 Chester 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
120 Barking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Spelthorne Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Fleetwood Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
123 Northwich Victoria 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
124 South Shields 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Colchester 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Wingate & Finchley 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
127 Maidenhead United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
128 Cleethorpes Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Scunthorpe 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Chorley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Cray Wanderers 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
132 Solihull 2 2 0 0 10:1 +9 0 1 1 +2
133 Horsham 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
134 Lancaster 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
135 Abbey Rangers 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
136 South Park 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Chesterfield 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
138 Loughborough Dynamo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Southport 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
140 Pontefract Collieries 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
141 Woking 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
142 Tadcaster Albion 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
143 Portsmouth 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
144 Sheppey United 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Sittingbourne 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Ipswich 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
147 Oxford City 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
148 Guiseley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Binfield 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
150 Macclesfield 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Bristol Manor Farm 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
152 Chasetown 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
153 Tavistock 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
154 Ashford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Boreham Wood 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Seaham Red Star 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
157 Colney Heath 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Grimsby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
159 Salford City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
160 Bath City 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
161 Dorking Wanderers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Halifax 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Bridgwater Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Bognor Regis Town 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
165 Hartley Wintney 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Leatherhead 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
167 Gosport Borough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Runcorn 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
169 Fylde 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
170 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Harrow Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Tonbridge Angels 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Sunderland RCA 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
174 Tamworth 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
175 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Ossett United 2 0 2 0 6:2 +4 0 1 1 =2
177 Folkestone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
178 Little Common 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
179 Atherton Collieries 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
180 Notts County 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
181 Chesham United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Lewes 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
183 Willand Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Bristol Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
185 Romulus 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Newcastle Benfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Eastleigh 3 0 2 0 6:5 +1 0 1 2 -1
189 Histon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Exmouth 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
191 Fareham Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Wycombe 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
193 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Coalville 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
195 Kirby Muxloe 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
196 Scarborough 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
197 Spennymoor Town 3 2 0 0 11:4 +7 0 1 2 -1
198 Bolton 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
199 Chichester City 3 1 1 0 3:6 -3 0 1 2 -1
200 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Rotherham 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
202 Chipstead 2 1 0 0 1:7 -6 0 1 1 -1
203 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Horley Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Boston Utd. 5 4 1 0 10:1 +9 0 3 2 =1
206 Fleet Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
207 Leamington 1 0 1 0 6:1 +5 0 0 1 =1
208 Irlam 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
209 Evesham United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Weston Super Mare 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
211 Whitton United 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Royston Town 1 1 0 0 11:3 +8 0 0 1 +1
213 Port Vale 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
214 Matlock Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Taunton Town 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
216 Boldmere St. Michaels 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
217 Forest Green 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
218 Banbury United 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
219 Leighton Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Staveley MW 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Brackley Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Gloucester City 2 1 1 0 9:1 +8 0 1 1 =1
223 Stafford Rangers 2 0 1 0 1:2 -1 0 1 1 -1
224 Morpeth Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
225 Mansfield 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Whitehawk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
227 St. Albans 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
228 Liversedge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
230 Westfield Surrey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
231 Peterborough Sports 3 1 1 0 6:8 -2 0 1 2 -1
232 Hitchin 3 2 0 0 4:3 +1 0 1 2 -1
233 Stockton Town 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
234 Maltby Main 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
235 Rushden 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
236 Dartford 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
237 Weymouth 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
238 Boston Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
239 Southend 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Walton Casuals 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
241 Chippenham Town 3 2 1 0 17:4 +13 0 0 3 +2
242 Stratford Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
243 Wisbech 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
244 Ware 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
245 Crawley Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
246 Heather St Johns 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
247 Blackfield & Langley 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
248 Stockport 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
249 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
250 Redditch 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
251 Hadley 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
252 Farnborough 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
253 Worthing 2 0 2 0 10:5 +5 0 0 2 =2
254 March Town United 2 0 0 0 1:6 -5 0 0 2 -2
255 Thatcham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
256 Gillingham 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
257 Leiston 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
258 Dorchester 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
259 Moneyfields 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
260 Northampton 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
261 Poole Town 3 2 1 0 8:1 +7 0 3 0 =1
262 Leek Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
263 Horsham YMCA 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
264 Corby Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
265 Whitby 4 3 0 0 12:4 +8 0 1 3 -1
266 Sutton Athletic 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
267 Bracknell Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
268 Blackpool 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
269 Truro City 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
270 Alfreton Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
271 Hanwell Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
272 Ebbsfleet United 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
273 Wimborne Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
274 Kingstonian 3 3 0 0 14:3 +11 0 0 3 +3
275 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
276 Gateshead 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
277 Witham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
278 Hednesford 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
279 Glossop North End 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
280 Leyton 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
281 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
282 Havant & W 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
283 Northwich 1874 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
284 Sunderland 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
285 Pickering Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
286 Kings Lynn 3 1 1 0 4:2 +2 0 3 0 -1
287 Longlevens 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
288 Ramsbottom United 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
289 Oldham 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
290 Chelmsford City 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
291 Wealdstone 3 1 2 0 8:1 +7 0 2 1 =2
292 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
293 Cheltenham 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
294 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
295 Merthyr 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
296 Deeping Rangers 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
297 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
298 Sheffield 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
299 Hornchurch 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
300 South Normanton Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
301 Winchester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
302 Carlisle 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
303 Brentwood Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
304 Hyde United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
305 Arundel 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
306 Shrewsbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
307 Bishop Storford 1 1 0 0 7:3 +4 0 0 1 +1
308 Lichfield City 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
309 Tilbury 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
310 Walsall 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
311 Stourbridge 4 2 1 0 9:5 +4 0 2 2 -1
312 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
313 Biggleswade United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
314 Torquay 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
315 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
316 Braintree Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
317 Dunston UTS 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
318 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
319 Gainsborough 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
320 Sutton Common Rovers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
321 Kempston Rovers 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
322 Swindon 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
323 Concord Rangers 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
324 Tiverton 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
325 Colne 4 2 1 0 7:7 0 0 1 3 -1
326 Burton 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
327 North Leigh 2 1 0 0 2:8 -6 0 0 2 -1
328 East Thurrock United 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
329 Charnock Richard 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
330 Waltham Abbey 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
331 Curzon Ashton 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
332 Blyth S. 2 0 1 0 6:8 -2 0 0 2 -1
333 St Ives Town 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
334 Doncaster 2 0 1 0 1:4 -3 0 1 1 -1
335 Chertsey Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
336 Sutton Coldfield Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
337 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
338 Alderschot 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
339 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
340 Portland United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
341 Basildon United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
342 Peterborough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
343 FC United Of Manchester 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
344 Hayes 3 3 0 0 15:2 +13 0 1 2 +3
345 Bowers & Pitsea 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
346 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
347 Soham Town Rangers 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
348 Ramsgate 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Mickleover Sports csapat statisztikáit FA Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Mickleover Sports pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.