k, 2020 szeptember 29. @ 01:45 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Nantwich Town

Összehasonlitás ezzel

FA Cup 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.09.22 Tividale 2 : 4 Nantwich Town 9.79 4.86 1.26
2  2020.10.03 Nantwich Town - : - Barwell - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 4.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Albion Sports 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
2 Bideford 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Stockton Town 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
4 Phoenix Sports 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
5 Harlow Town 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
6 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Holmer Green 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
8 Bodmin Town 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
9 Hounslow United 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
10 Haringey Borough 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
11 Witton Albion 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
13 Kennington 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Sutton Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 St Neots Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
16 Newcastle Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Potton United 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
18 Corsham Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
19 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Stafford Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
21 Reading City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
23 Dereham Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
24 Chertsey Town 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
25 Horsham YMCA 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Squires Gate 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
27 Stourbridge 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
28 Cambridge City 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
29 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
30 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
31 South Park 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
32 Croydon Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Uckfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Hanwell Town 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
35 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
38 Framlingham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Cirencester Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
40 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
41 Little Oakley 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
43 Wroxham 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
44 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
45 Mildenhall Town FC 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 -1
46 Haverhill Rovers 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
47 Congleton 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
48 Lordswood 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Chatham Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
50 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
51 Bottesford Town 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
52 Horley Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
53 Ware 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
54 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Bearsted 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
56 Bovey Tracey 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
58 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
59 Tavistock 3 2 1 0 6:3 +3 0 1 2 =1
60 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
61 Chipstead 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
62 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
63 Keynsham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Athersley Recreation 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Wantage Town 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
66 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
67 Knaresborough Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
68 Bemerton Heat 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
69 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
70 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
71 Crawley Green 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
72 West Bridgford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
73 Larkhall Athletic 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
74 Bridgwater Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
75 Sheppey United 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
76 Stanway Rovers 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
77 Wellingborough Whitworth 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
78 Glossop North End 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
80 Whitton United 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
81 Handsworth Parramore 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Newcastle Benfield 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
83 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Risborough Rangers 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
85 Stourport Swifts 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Ashton United 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
87 Eastbourne United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Camberley 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
89 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Gainsborough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Broadfields United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
92 Shepton Mallet 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
93 Maine Road 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
94 North Greenford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Basford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Belper Town 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
98 Dorchester 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Alresford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
101 Harefield United 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
102 Fleet Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Walthamstow 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =2
104 Ipswich Wanderers 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
105 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Redditch 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Pinchbeck United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
108 Shepshed Dynamo 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
109 Totton & Eling 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Ilford 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Westfield Surrey 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
112 Cogenhoe United 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
113 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
114 Canterbury City 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Thetford Town 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
116 Penrith AFC 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
117 Rugby Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Longlevens 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Deal Town 3 2 1 0 10:3 +7 0 0 3 =1
120 Uxbridge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Scarborough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Shrivenham 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Cadbury Heath 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
124 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
125 Kings Langley 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
126 Mangotsfield United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Stalybridge 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
128 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
129 Sutton Common Rovers 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
130 Highworth Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
131 Kidsgrove Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Haughmond 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Portchester AFC 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
134 Gosport Borough 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
135 Hednesford 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
136 Frimley Green 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
137 Hemsworth MW 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Norwich United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
140 Bitton 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
141 Newmarket Town 2 0 1 1 0:6 -6 0 1 1 -1
142 Skelmersdale United 3 3 0 0 7:4 +3 0 0 3 +3
143 Tiverton 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
144 Hall Road Rangers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 OJM Black Country 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
146 Pagham 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
147 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
148 Corinthian FC 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
149 Colne 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
150 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
151 Chasetown 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
152 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
153 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Stansted 3 3 0 0 6:2 +4 0 2 1 +3
155 Sleaford Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Dunstable Town 3 0 2 1 3:8 -5 0 2 1 -1
157 Sawbridgeworth Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
158 Clacton 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
159 Sudbury 3 1 1 1 4:6 -2 0 1 2 -1
160 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Southall 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
162 Chalfont St Peter 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
163 Barwell 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
164 Sunderland RCA 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
165 East Preston 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Radcliffe 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
167 Salisbury 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
168 Virginia Water 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Torrington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Tividale 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
171 Whitehawk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Irlam 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
173 Willand Rovers 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
174 Leiston 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
175 Arlesey Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
176 Newton Abbot Spurs 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
177 Hanley Town 3 3 0 0 11:4 +7 0 0 3 +3
178 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
179 Enfield 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 =1
180 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
181 Raynes Park Vale 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
183 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
184 Roman Glass St George 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Leicester Nirvana 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Windsor 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
187 Ashford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Chichester City 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 +1
189 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
190 Harborough Town 2 1 0 1 8:5 +3 0 0 2 -1
191 Walsall Wood 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
192 Deeping Rangers 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
193 Pontefract Collieries 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 -1
194 Wisbech 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
195 Worthing 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
196 Royal Wootton 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =1
197 Waltham Abbey 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
198 West Auckland 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
199 AFC Mansfield 3 3 0 0 6:1 +5 0 1 2 +3
200 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
201 Workington 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
202 Grantham Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
203 Loxwood 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Widnes 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Bootle 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
206 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
207 Banstead Athletic 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
208 Egham Town 2 0 1 1 1:3 -2 0 1 1 -1
209 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
210 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
211 Sandhurst Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
212 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
213 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
214 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
216 Leverstock Green 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
217 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
218 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
219 Ely City 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
220 Barton Town Old Boys 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
221 Winchester City 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
222 Biggleswade Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 +1
223 Pickering Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
226 Baffins Milton Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Wellingborough Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
228 Padiham 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Daventry Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
230 Portland United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
231 Tuffley Rovers 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
232 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Farnborough 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
234 Winslow United 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
235 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
236 Sevenoaks Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
237 Hertford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
238 Ashford 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
239 Guisborough 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
240 Tower Hamlets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
241 Thornaby 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
242 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
243 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Baldock Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
245 Moneyfields 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
246 Bashley 2 1 0 1 8:4 +4 0 1 1 -1
247 Gresley Rovers 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
248 Warrington Rylands 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 =1
249 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
250 Hadleigh United 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
251 Frome Town 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
252 Westbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
253 Boston Town 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
254 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
255 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
256 Litherland Remyca 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
257 Chelmsley Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
258 Fareham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
260 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
261 Newton Aycliffe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Leek Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
264 Leighton Town 3 3 0 0 9:1 +8 0 0 3 +3
265 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
267 St Ives Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Merstham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
269 Halstead Town 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
270 Brantham Athletic 3 2 1 0 3:1 +2 0 3 0 +2
271 Leatherhead 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
272 Bridlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
273 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
274 Thatcham Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
275 Loughborough Dynamo 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
276 Liversedge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
277 Brockenhurst 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
278 Sheffield 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
279 Shildon 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
280 Calne Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
281 Northallerton Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
282 Bewdley Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
283 Bedford T. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
284 Anstey Nomads 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
285 Saltash United 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
286 Durham City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
287 Staines Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
288 St Austell 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
289 Lye Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
290 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
291 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
292 Lydney Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
293 Romania FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
294 Mossley AFC 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
295 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
296 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
297 Northampton on Chenecks 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
298 London Lions 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
299 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
300 Balham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
301 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
302 Stowmarket Town 3 2 1 0 6:4 +2 0 0 3 =1
303 Brocton 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
304 Oxhey Jets 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
305 Highgate United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
306 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
307 Heybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
308 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
309 Whyteleafe 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
310 Market Drayton Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
311 Penistone Church 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
312 Shoreham 1 0 0 1 1:9 -8 0 0 1 -1
313 Rushall Olympic 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
314 Grays 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
315 Sheerwater 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
316 Woodford Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
317 Maltby Main 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
318 Needham Market 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
319 Glebe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
320 Crawley Down Gatwick 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
321 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
322 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
323 Helston Athletic 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
324 Silsden 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
325 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
326 Thame United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
327 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
328 Flackwell Heath 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
329 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
330 Worcester 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
331 Park View 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
332 Melton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
333 Melksham Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
334 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
335 Charnock Richard 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
336 AFC Dunstable 3 2 1 0 11:3 +8 0 0 3 =1
337 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
338 Avro 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
339 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
340 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
341 Barton Rovers 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
342 Lutterworth Town 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
343 Bridport 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
344 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
345 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
346 Cribbs 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
347 Staveley MW 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
348 Ashton Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
349 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
350 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
351 Welling 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
352 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
353 Abbey Rangers 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
354 Bishop Auckland 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
355 Erith & Belvedere 3 1 1 1 2:6 -4 0 2 1 -1
356 Clapton 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
357 Brislington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
358 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
359 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
360 Cowes Sports 3 2 0 1 2:5 -3 0 2 1 -1
361 North Shields 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
362 St Margaretsbury 3 1 2 0 6:4 +2 0 1 2 =1
363 Didcot Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
364 Stoneham AFC 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
365 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
366 Hastings Utd 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
367 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
368 Campion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
369 Shifnal Town 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
370 Christchurch 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
371 Soham Town Rangers 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
372 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
373 Sporting Khalsa 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
374 Frickley 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
375 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
376 Molesey 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
377 Kingstonian 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
378 Bury 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
379 Clanfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
380 Spalding United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
381 VCD Athletic 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
382 Sporting Bengal United 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
383 Cockfosters 2 1 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
384 Fisher Athletic 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
385 Folkestone 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
386 Alfold 2 1 1 0 10:2 +8 0 1 1 =1
387 Tilbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
388 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
389 Northwich 1874 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
390 Hallen 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
391 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
392 Canvey 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
393 Amesbury Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
394 Billingham Town 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
395 Peterborough Northern Star 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
396 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
397 Long Melford 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
398 West Allotmen Celtic 3 1 1 1 3:6 -3 0 1 2 -1
399 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
400 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
401 Heaton Stannington 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
402 AFC Bridgnorth 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
403 Badshot Lea 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
404 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
405 Spelthorne Sports 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
406 Boldmere St. Michaels 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
407 Quorn 3 2 0 1 4:2 +2 0 3 0 -1
408 Yate Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
409 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
410 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
411 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
412 Wimborne Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
413 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
414 Merthyr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
415 Rushden 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
416 Harpenden Town 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
417 Long Eaton United 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
418 Hanworth Villa 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
419 Kirby Muxloe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
420 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
421 Bishop Storford 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
422 Billingshurst 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
423 Corinthian Casuals 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
424 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
425 Barnoldswick Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
426 Hassocks 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
427 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
428 Lancaster 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
429 K Sport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
430 Tring Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
431 Ramsbottom United 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
432 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
433 Cray Valley PM 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
434 Herne Bay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
435 Burgess Hill Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
436 Marlow 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
437 Wellington AFC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
438 Darwen 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
439 Newport Pagnell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
440 Guildford City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
441 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
442 Knaphill 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
443 Bedworth United 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
444 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
445 Hashtag United 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
446 Sherwood Colliery 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
447 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
448 Abingdon United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
449 Whitchurch Alport 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
450 Hullbridge Sports 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
451 St Helens Town 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
452 Swaffham Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
453 Crook Town AFC 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
454 Tadcaster Albion 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
455 Rothwell Corinthians 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
456 Bradford Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
457 Clitheroe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
458 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
459 Newent Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
460 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
461 Ashington 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
462 Eynesbury Rovers 2 1 0 1 8:6 +2 0 0 2 -1
463 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
464 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
465 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
466 Cobham 3 0 1 2 2:6 -4 0 2 1 -1
467 Exmouth 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
468 Eccleshill United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
469 Erith Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
470 Takeley 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
471 Street 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
472 Witham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
473 Marine 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
474 Fawley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
475 Longridge Town 3 3 0 0 7:3 +4 0 1 2 +3
476 Berkhamsted Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
477 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
478 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
479 Bowers & Pitsea 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
480 Wingate & Finchley 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
481 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
482 Selston 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
483 AFC Wulfrunians 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
484 Horndean 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
485 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
486 Barking 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
487 Kirkley & Pakefield 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
488 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
489 Burnham 3 2 1 0 5:1 +4 0 2 1 +2
490 Marske United 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
491 North Leigh 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
492 Little Common 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
493 Kidlington 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
494 East Thurrock United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
495 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
496 Long Crendon 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
497 Gorleston 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
498 Whitchurch United 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
499 Brimscombe & Thrupp 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
500 Wembley 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
501 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
502 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
503 Saltdean United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
504 Goole AFC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
505 Carlton Town 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
506 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
507 Hamworthy United 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
508 Northwood 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
509 Runcorn 4 2 2 0 6:3 +3 0 3 1 =1
510 Hamble Club 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
511 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
512 Basildon United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
513 Metropolitan Police 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
514 Lancing 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
515 Consett 3 2 1 0 6:4 +2 0 1 2 +1
516 Ilkeston Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
517 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
518 Mile Oak 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
519 Wellington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
520 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
521 Garforth Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
522 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
523 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:6 +1 0 0 2 =1
524 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
525 Sutton Coldfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
526 Stansfeld 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
527 Diss Town 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
528 Ramsgate 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
529 Grimsby 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
530 New Salamis 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
531 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
532 Southend Manor 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
533 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
534 Clevedon Town 3 1 0 2 3:4 -1 0 2 1 -2
535 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
536 Westside 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
537 Sittingbourne 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
538 Coventry Sphinx 3 0 2 1 0:2 -2 0 3 0 -1
539 City of Liverpool 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
540 Tunbridge Wells 3 1 1 1 3:6 -3 0 2 1 -1
541 Horsham 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
542 Histon 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
543 Steyning Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 -1
544 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
545 Holbeach United 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
546 Whitstable Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
547 Odd Down 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
548 Cleethorpes Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
549 Totton AFC 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
550 Lewes 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
551 Millbrook 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
552 Daisy Hill 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
553 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
554 Cinderford Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
555 Coggeshall Town 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
556 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
557 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
558 Redbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
559 West Essex 2 1 0 1 7:8 -1 0 0 2 -1
560 Newark Flowserve 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
561 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
562 Bishop's Cleeve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
563 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
564 Hoddesdon Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
565 Easington Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
566 Desborough Town 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
567 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
568 Hebburn Town 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
569 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
570 Barnstaple Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
571 Whitley Bay 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
572 Tamworth 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
573 Fairford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
574 Trafford 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
575 Thackley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
576 Colliers Wood United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
577 Binfield 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
578 Kendal Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
579 Whitby 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
580 Newhaven 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
581 Heather St Johns 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
582 Atherton Collieries 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
583 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
584 Crowborough Athletic 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
585 Biggleswade United 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
586 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
587 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
588 Tadley Calleva 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
589 Winsford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
590 Colney Heath 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
591 Sherborne Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
592 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
593 London Colney 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
594 Chesham United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
595 Coalville 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
596 Blackstones 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
597 Radford 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
598 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
599 Faversham Town 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
600 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
601 Saffron Walden Town 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
602 Cray Wanderers 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Barnstaple Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
2 Bournemouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 VCD Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Risborough Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
5 Haverhill Rovers 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
6 Binfield 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
7 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Shepton Mallet 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
9 Crowborough Athletic 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
10 Hornchurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Peterborough Northern Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Alresford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Chipstead 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
14 London Colney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 Shepshed Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
18 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Three Bridges 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Dunkirk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Heybridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Chatham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
25 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Moneyfields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
27 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 North Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Westbury 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Wantage Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Campion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Newton Aycliffe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Bridgwater Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
37 Portland United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Oxhey Jets 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
40 Holmer Green 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
41 Whitley Bay 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Wembley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Market Drayton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Whitby 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 Maltby Main 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
47 Reading City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Consett 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
50 Thame United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
52 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
53 Coalville 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
54 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Punjab United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ashington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
57 Kidlington 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
58 Morpeth Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Sawbridgeworth Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Farnborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
61 Trafford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Ashford 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
64 East Preston 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Northallerton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Irlam 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
68 Gresley Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
69 Colney Heath 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 St Austell 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Raynes Park Vale 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Faversham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
74 Northampton on Chenecks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Chichester City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Daventry Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
78 New Salamis 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
79 Thornaby 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
80 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Brantham Athletic 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
82 Barnoldswick Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 South Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Steyning Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
86 Northwood 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
87 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Frome Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
89 Daisy Hill 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Chipping Sodbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Fareham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 West Essex 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
94 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Hullbridge Sports 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Handsworth Parramore 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Whitchurch United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Royal Wootton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
100 Sudbury 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
101 Camberley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
102 Carlton Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
103 Widnes 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Salisbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Sandhurst Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Leiston 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
109 Ipswich Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Garforth Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Barton Town Old Boys 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Westfield Surrey 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
113 Cheshunt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Marske United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
115 Merthyr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Sleaford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Ashton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Chalfont St Peter 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Cobham 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
121 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Brislington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Whitehawk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Longridge Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
125 Stoneham AFC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 Marlow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
127 Eastbourne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Selston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Sporting Khalsa 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
131 Ashford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Swaffham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Lutterworth Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
134 Hanworth Villa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Shrivenham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Newcastle Benfield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
137 Haringey Borough 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
138 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Potton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Ramsbottom United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
142 Frimley Green 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
143 Belper Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Squires Gate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Guildford City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
146 OJM Black Country 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Uckfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Canterbury City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Thackley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Phoenix Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Glossop North End 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Halstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Stourport Swifts 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Alfold 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
158 Evesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Brockenhurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 North Greenford United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Billingham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Anstey Nomads 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
163 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Harefield United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Heaton Stannington 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Hastings Utd 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
167 Romania FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Ilford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Walsham Le Willows 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Balham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
171 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Barton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Little Oakley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Abbey Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Harlow Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
176 Cockfosters 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
177 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Worksop 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Bishop Auckland 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
180 Bearsted 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
181 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Didcot Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Athersley Recreation 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Coggeshall Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
186 Cambridge City 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
187 Christchurch 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
188 Crawley Green 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Hoddesdon Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Bodmin Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Cheltenham Saracens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Peacehaven & Telscombe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Newcastle Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Woodford Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Banstead Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Shildon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Dereham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
202 Helston Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Durham City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Leverstock Green 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
205 Croydon Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Melton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Pickering Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Albion Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Rothwell Corinthians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Ramsgate 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Eynesbury Rovers 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
214 Burscough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Thatcham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Newhaven 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
217 Horsham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
218 Street 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Winsford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Lingfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Blackstones 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Kirkley & Pakefield 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
227 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
228 Desborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Southend Manor 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
230 Winslow United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
231 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Kings Langley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
233 Coventry Sphinx 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
234 Haughmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Grantham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
236 Holbeach United 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
237 Warrington Rylands 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
238 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Newmarket Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
240 Cinderford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
241 Chelmsley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
242 Corinthian FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
243 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
245 Baffins Milton Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
246 Deal Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
247 Walsall Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Sporting Bengal United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
251 Saltdean United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
252 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Hallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Felixstowe & Walton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
256 Long Melford 3 1 1 0 4:0 +4 0 1 2 -1
257 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
258 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
259 Mile Oak 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
260 Wingate & Finchley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Biggleswade Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
263 Diss Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
264 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
265 Burnham 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
266 Tadcaster Albion 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
267 Stansted 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
268 Exmouth 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
269 Uxbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
270 Bottesford Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
271 Stalybridge 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
272 Eccleshill United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
273 Virginia Water 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
274 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
275 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
276 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
277 Hanley Town 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
278 Knaresborough Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
279 Tiverton 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
280 Horndean 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
281 Roman Glass St George 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
282 Truro City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
283 Stanway Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
284 Highgate United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
285 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
286 Cadbury Heath 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
287 Billingshurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
288 Fisher Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
289 Shoreham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
290 Kidsgrove Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
291 Tring Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
292 Glebe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
293 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
294 Norwich United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
295 Wellington AFC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
296 Cammell Laird 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
297 Flackwell Heath 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
298 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
299 Sherwood Colliery 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
300 Charnock Richard 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
301 Yate Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
302 Penrith AFC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
303 Seaham Red Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
304 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
305 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
306 Colliers Wood United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
307 Congleton 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
308 Tilbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
309 Broadfields United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
310 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
311 Biggleswade United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
312 Beckenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
313 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
314 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
315 Hayes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
316 Badshot Lea 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
317 Pinchbeck United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
318 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
319 Saffron Walden Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
320 Wimborne Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
321 Wellingborough Whitworth 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
322 Wroxham 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
323 Cribbs 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
324 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
325 Hertford Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
326 Oadby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
327 Baldock Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
328 Grays 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
329 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
330 Cowes Sports 3 2 0 0 2:0 +2 0 2 1 -1
331 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
332 Boston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
333 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
334 Shifnal Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
335 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
336 Worcester 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
337 Larkhall Athletic 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
338 Avro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
339 Tuffley Rovers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
340 Brocton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
341 Brimscombe & Thrupp 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
342 Tamworth 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
343 Whyteleafe 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
344 Kennington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
345 Kendal Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
346 Hamworthy United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
347 Needham Market 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
348 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
349 Lancing 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
350 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
351 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
352 Yorkshire Amateur 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
353 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
354 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
355 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
356 Framlingham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
357 Little Common 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
358 Cray Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
359 Hebburn Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
360 Benfleet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
361 Heather St Johns 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
362 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
363 Sunderland RCA 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
364 Guisborough 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
365 Atherton Collieries 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
366 Calne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
367 Bashley 2 1 0 0 8:0 +8 0 1 1 -1
368 Willand Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
369 Sherborne Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
370 Lye Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
371 Lymington Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
372 Halesowen Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
373 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
374 Thame Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
375 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
376 Farnham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
377 Kirby Muxloe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
378 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
379 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
380 Westside 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
381 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
382 Hassocks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
383 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
384 Edgware Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
385 Cray Valley PM 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
386 Runcorn 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 +1
387 Hadleigh United 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
388 Millbrook 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
389 Ilkeston Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
390 Knaphill 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
391 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
392 Newark Flowserve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
393 Whitchurch Alport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
394 Sutton Coldfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
395 Padiham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
396 Whitton United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
397 Bognor Regis Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
398 Gorleston 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
399 Eastbourne United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
400 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
401 Goole AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
402 Loxwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
403 Radcliffe 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
404 Basford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
405 Metropolitan Police 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
406 Shelley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
407 Walthamstow 3 1 2 0 5:0 +5 0 2 1 =2
408 Arlesey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
409 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
410 Ely City 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
411 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
412 Cogenhoe United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
413 North Leigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
414 Harborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
415 Bridport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
416 Rushden 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
417 Dunstable Town 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
418 Newent Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
419 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
420 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
421 Barwell 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
422 Clapton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
423 Lancaster 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
424 Tividale 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
425 Fawley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
426 Burgess Hill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
427 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
428 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
429 AFC Wulfrunians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
430 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
431 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
432 Windsor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
433 St Helens Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
434 Long Eaton United 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
435 Hounslow United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
436 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
437 Corinthian Casuals 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
438 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
439 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
440 Corsham Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
441 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
442 Hemsworth MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
443 Horsham YMCA 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
444 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
445 Newport Pagnell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
446 Hall Road Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
447 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
448 Hanwell Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
449 Abingdon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
450 Thetford Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
451 Stockton Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
452 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
453 Stratford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
454 Clanfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
455 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
456 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
457 Liversedge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
458 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
459 Maine Road 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
460 Amesbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
461 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
462 Saltash United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
463 Fleet Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
464 AFC Bridgnorth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
465 Lydney Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
466 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
467 Totton & Eling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
468 Hollands & Blair 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
469 Frickley 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
470 Slimbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
471 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
472 Coventry United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
473 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
474 Staveley MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
475 Lordswood 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
476 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
477 Tunbridge Wells 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
478 Erith & Belvedere 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
479 Bovey Tracey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
480 Odd Down 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
481 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
482 St Margaretsbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
483 Keynsham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
484 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
485 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
486 Soham Town Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
487 West Bridgford 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
488 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
489 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
490 Stowmarket Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
491 Sutton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
492 Leighton Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
493 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
494 AFC Mansfield 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
495 Bridlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
496 St Neots Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
497 Sheerwater 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
498 Sheffield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
499 Egham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
500 Chertsey Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
501 Silsden 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
502 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
503 Staines Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
504 South Park 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
505 Park View 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
506 Mossley AFC 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
507 Yaxley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
508 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
509 Bradford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
510 Grimsby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
511 Merstham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
512 Fairford Town 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
513 Clevedon Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
514 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
515 Loughborough Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
516 Takeley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
517 Histon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
518 Bewdley Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
519 Tadley Calleva 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
520 Totton AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
521 Bowers & Pitsea 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
522 Prescot Cables 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
523 Radford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
524 Barking 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
525 Redbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
526 London Lions 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
527 Easington Sports 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
528 Loughborough University 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
529 Ascot United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
530 Worthing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
531 Sittingbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
532 Tower Hamlets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
533 Workington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
534 Portchester AFC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
535 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
536 Sunderland Ryhope CW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
537 Bitton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
538 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
539 Kempston Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
540 Litherland Remyca 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
541 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
542 Colne 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
543 Bishop's Cleeve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
544 Wellingborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
545 Longlevens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
546 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
547 Deeping Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
548 Long Crendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
549 Clitheroe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
550 West Auckland 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
551 Northwich 1874 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
552 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
553 Bootle 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
554 Hamble Club 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
555 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
556 West Allotmen Celtic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
557 Poole Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
558 Wellington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
559 Spelthorne Sports 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
560 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
561 Winchester City 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
562 Stansfeld 2 0 1 0 5:0 +5 0 0 2 -1
563 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
564 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
565 Crook Town AFC 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
566 Hadley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
567 Scarborough 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
568 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
569 Southall 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
570 Mangotsfield United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
571 Horley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
572 Erith Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
573 Torrington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
574 Tavistock 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 =1
575 Hednesford 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
576 Berkhamsted Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
577 Newton Abbot Spurs 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
578 Skelmersdale United 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
579 Bemerton Heat 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
580 Aveley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
581 Leicester Nirvana 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
582 Sheppey United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
583 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
584 Harpenden Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
585 Sutton Common Rovers 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
586 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
587 Clacton 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
588 Penistone Church 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
589 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
590 Highworth Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
591 K Sport 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
592 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
593 Crawley Down Gatwick 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
594 Sholing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
595 Darwen 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
596 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
597 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
598 Pagham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
599 Hashtag United 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
600 Quorn 3 2 0 0 4:0 +4 0 3 0 -1
601 AFC Dunstable 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
602 Rugby Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
3 VCD Athletic 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
4 Risborough Rangers 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
5 Haverhill Rovers 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
6 Binfield 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
7 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
8 Shepton Mallet 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Crowborough Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Peterborough Northern Star 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Alresford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Chipstead 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
14 London Colney 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Romulus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Shepshed Dynamo 2 0 1 0 1:4 -3 0 1 1 -1
17 Bedfont Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
19 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
20 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
21 Sevenoaks Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Heybridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Chatham Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 2 0 +2
24 Oakwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Rushall Olympic 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Moneyfields 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
27 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
28 North Shields 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Westbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Wantage Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
32 Campion 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Newton Aycliffe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Bridgwater Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
36 Burton Park Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Portland United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Oxhey Jets 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Holmer Green 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Whitley Bay 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
42 Wembley 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Market Drayton Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
45 Whitby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Maltby Main 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Reading City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Consett 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Thame United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Stone Old Alleynians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Woodbridge Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Coalville 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Melksham Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
55 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
56 Ashington 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
57 Kidlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Sawbridgeworth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Farnborough 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
61 Trafford 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
62 Broadbridge Heath 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
63 Ashford 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 East Preston 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
66 Northallerton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Irlam 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
69 Colney Heath 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 +1
70 St Austell 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Swindon Supermarine 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Raynes Park Vale 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Faversham Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
74 Northampton on Chenecks 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Chichester City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
76 Leek Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Daventry Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 New Salamis 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Thornaby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 East Thurrock United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Brantham Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Barnoldswick Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
83 Hitchin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 Steyning Town 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
86 Northwood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
87 Herne Bay 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Frome Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
89 Daisy Hill 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
91 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Fareham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
93 West Essex 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
94 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
95 Hullbridge Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Handsworth Parramore 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Whitchurch United 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
99 Royal Wootton 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
100 Sudbury 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
101 Camberley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
102 Carlton Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
103 Widnes 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 Salisbury 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
106 Basildon United 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Sandhurst Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
108 Leiston 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
109 Ipswich Wanderers 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
110 Garforth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Barton Town Old Boys 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
112 Westfield Surrey 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
114 Marske United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
115 Merthyr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Sleaford Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Ashton Athletic 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Bishop Storford 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
119 Chalfont St Peter 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
120 Cobham 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
121 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Brislington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Whitehawk 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Longridge Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
125 Stoneham AFC 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
126 Marlow 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
127 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
128 Selston 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Bedworth United 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
130 Sporting Khalsa 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
131 Ashford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Swaffham Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
133 Lutterworth Town 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
134 Hanworth Villa 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
135 Shrivenham 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
136 Newcastle Benfield 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
138 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
139 Potton United 3 2 0 0 4:3 +1 0 2 1 -1
140 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Ramsbottom United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
142 Frimley Green 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
143 Belper Town 2 1 0 0 1:7 -6 0 1 1 -1
144 Squires Gate 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
145 Guildford City 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
146 OJM Black Country 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
147 Uckfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
148 Redditch 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Plymouth Parkway 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
150 Canterbury City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Thackley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Phoenix Sports 2 0 1 0 5:6 -1 0 0 2 -1
153 Glossop North End 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Halstead Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
155 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Stourport Swifts 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Alfold 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
158 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
159 Brockenhurst 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
160 North Greenford United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Billingham Town 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
162 Anstey Nomads 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Harefield United 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
165 Heaton Stannington 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Hastings Utd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Romania FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
168 Ilford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
170 Balham 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Barton Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
173 Little Oakley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
174 Abbey Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
175 Harlow Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Cockfosters 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
177 City of Liverpool 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
178 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
179 Bishop Auckland 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
180 Bearsted 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
181 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Cleethorpes Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
183 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Athersley Recreation 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Coggeshall Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
186 Cambridge City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
187 Christchurch 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
188 Crawley Green 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
189 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Hoddesdon Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Pontefract Collieries 2 0 1 0 4:8 -4 0 0 2 -1
192 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Bodmin Town 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
194 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
195 Leatherhead 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
196 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
197 Newcastle Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Woodford Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
199 Banstead Athletic 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
200 Shildon 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Dereham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Helston Athletic 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
203 Durham City 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Leverstock Green 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Croydon Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Melton Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Pickering Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Albion Sports 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
210 Rothwell Corinthians 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Ramsgate 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 St Ives Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Eynesbury Rovers 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
214 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
215 Thatcham Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
216 Newhaven 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Horsham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
218 Street 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Bedford T. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Winsford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Lewes 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
224 Blackstones 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Lowestoft Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Kirkley & Pakefield 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
227 Banbury United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Desborough Town 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
229 Southend Manor 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
230 Winslow United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
231 Wisbech 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
232 Kings Langley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
233 Coventry Sphinx 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
234 Haughmond 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
235 Grantham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
236 Holbeach United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
237 Warrington Rylands 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
238 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
239 Newmarket Town 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
240 Cinderford Town 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
241 Chelmsley Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
242 Corinthian FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
243 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
244 Buckland Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
245 Baffins Milton Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
246 Deal Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
247 Walsall Wood 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
248 Sporting Bengal United 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
249 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
251 Saltdean United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
252 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
253 Hallen 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
254 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
255 Whickham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Long Melford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
257 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
258 Royston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Mile Oak 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
260 Wingate & Finchley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
261 Boldmere St. Michaels 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Biggleswade Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 +1
263 Diss Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
264 Northwich Victoria 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
265 Burnham 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
266 Tadcaster Albion 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
267 Stansted 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
268 Exmouth 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
269 Uxbridge 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
270 Bottesford Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
271 Stalybridge 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
272 Eccleshill United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
273 Virginia Water 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
274 Gosport Borough 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
275 Welwyn Garden City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
276 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
277 Hanley Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
278 Knaresborough Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
279 Tiverton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
280 Horndean 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
281 Roman Glass St George 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
282 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
283 Stanway Rovers 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
284 Highgate United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
285 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
286 Cadbury Heath 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
287 Billingshurst 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
288 Fisher Athletic 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
289 Shoreham 1 0 0 0 1:9 -8 0 0 1 -1
290 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
291 Tring Athletic 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
292 Glebe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
293 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
294 Norwich United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
295 Wellington AFC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
296 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
297 Flackwell Heath 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
298 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
299 Sherwood Colliery 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
300 Charnock Richard 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
301 Yate Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
302 Penrith AFC 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
303 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
304 Cirencester Town 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
305 Spalding United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
306 Colliers Wood United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
307 Congleton 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
308 Tilbury 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
309 Broadfields United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
310 Ware 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
311 Biggleswade United 2 0 1 0 2:6 -4 0 0 2 -1
312 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
313 Wythenshawe Amateurs 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
314 Racing Club Warwick 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
315 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
316 Badshot Lea 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
317 Pinchbeck United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
318 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
319 Saffron Walden Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
320 Wimborne Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
321 Wellingborough Whitworth 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
322 Wroxham 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
323 Cribbs 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
324 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
325 Hertford Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
326 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
327 Baldock Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
328 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
329 Westfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
330 Cowes Sports 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
331 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
332 Boston Town 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
333 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
334 Shifnal Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
335 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
336 Worcester 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
337 Larkhall Athletic 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
338 Avro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
339 Tuffley Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
340 Brocton 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
341 Brimscombe & Thrupp 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
342 Tamworth 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
343 Whyteleafe 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
344 Kennington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
345 Kendal Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
346 Hamworthy United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
347 Needham Market 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
348 Glasshoughton Welfare 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
349 Lancing 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
350 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
351 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
352 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
353 Chesham United 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
354 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
355 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
356 Framlingham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
357 Little Common 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
358 Cray Wanderers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
359 Hebburn Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
360 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
361 Heather St Johns 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
362 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
363 Sunderland RCA 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
364 Guisborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
365 Atherton Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
366 Calne Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
367 Bashley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
368 Willand Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
369 Sherborne Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
370 Lye Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
371 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
372 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
373 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
374 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
375 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
376 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
377 Kirby Muxloe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
378 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
379 Hartley Wintney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
380 Westside 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
381 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
382 Hassocks 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
383 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
384 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
385 Cray Valley PM 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
386 Runcorn 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
387 Hadleigh United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
388 Millbrook 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
389 Ilkeston Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
390 Knaphill 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
391 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
392 Newark Flowserve 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
393 Whitchurch Alport 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
394 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
395 Padiham 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
396 Whitton United 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
397 Bognor Regis Town 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
398 Gorleston 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
399 Eastbourne United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
400 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
401 Goole AFC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
402 Loxwood 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
403 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
404 Basford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
405 Metropolitan Police 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
406 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
407 Walthamstow 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
408 Arlesey Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
409 Redhill 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
410 Ely City 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
411 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
412 Cogenhoe United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
413 North Leigh 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
414 Harborough Town 2 1 0 0 8:5 +3 0 0 2 -1
415 Bridport 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
416 Rushden 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
417 Dunstable Town 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
418 Newent Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
419 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
420 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
421 Barwell 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
422 Clapton 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
423 Lancaster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
424 Tividale 2 1 1 0 5:0 +5 0 2 0 +1
425 Fawley 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
426 Burgess Hill Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
427 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
428 Enfield 2 0 1 0 3:8 -5 0 0 2 =1
429 AFC Wulfrunians 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
430 Peterborough Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
431 Stamford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
432 Windsor 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
433 St Helens Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
434 Long Eaton United 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
435 Hounslow United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
436 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
437 Corinthian Casuals 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
438 Langney Wanderers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
439 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
440 Corsham Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
441 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
442 Hemsworth MW 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
443 Horsham YMCA 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
444 Dorchester 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
445 Newport Pagnell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
446 Hall Road Rangers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
447 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
448 Hanwell Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
449 Abingdon United 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
450 Thetford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
451 Stockton Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
452 Nuneaton Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
453 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
454 Clanfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
455 Carshalton Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
456 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
457 Liversedge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
458 Welling 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
459 Maine Road 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
460 Amesbury Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
461 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
462 Saltash United 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
463 Fleet Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
464 AFC Bridgnorth 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
465 Lydney Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
466 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
467 Totton & Eling 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
468 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
469 Frickley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
470 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
471 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
472 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
473 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
474 Staveley MW 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
475 Lordswood 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
476 Witton Albion 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
477 Tunbridge Wells 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
478 Erith & Belvedere 2 1 0 0 2:5 -3 0 1 1 -1
479 Bovey Tracey 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
480 Odd Down 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
481 Stafford Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
482 St Margaretsbury 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =1
483 Keynsham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
484 Stourbridge 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
485 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
486 Soham Town Rangers 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
487 West Bridgford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
488 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
489 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
490 Stowmarket Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
491 Sutton Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
492 Leighton Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
493 Mildenhall Town FC 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
494 AFC Mansfield 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
495 Bridlington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
496 St Neots Town 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
497 Sheerwater 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
498 Sheffield 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
499 Egham Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
500 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
501 Silsden 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
502 Godmanchester Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
503 Staines Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
504 South Park 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
505 Park View 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
506 Mossley AFC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
507 Yaxley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
508 Bideford 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
509 Bradford Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
510 Grimsby 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
511 Merstham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
512 Fairford Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
513 Clevedon Town 3 1 0 0 3:4 -1 0 2 1 -2
514 Ardley United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
515 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
516 Takeley 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
517 Histon 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
518 Bewdley Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
519 Tadley Calleva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
520 Totton AFC 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
521 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
522 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
523 Radford 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
524 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
525 Redbridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
526 London Lions 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
527 Easington Sports 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
528 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
529 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
530 Worthing 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
531 Sittingbourne 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
532 Tower Hamlets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
533 Workington 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
534 Portchester AFC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
535 Whitstable Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
536 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
537 Bitton 3 1 1 0 6:6 0 0 1 2 -1
538 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
539 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
540 Litherland Remyca 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
541 FC United Of Manchester 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
542 Colne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
543 Bishop's Cleeve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
544 Wellingborough Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
545 Longlevens 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
546 Basingstoke Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
547 Deeping Rangers 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
548 Long Crendon 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
549 Clitheroe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
550 West Auckland 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
551 Northwich 1874 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
552 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
553 Bootle 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
554 Hamble Club 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
555 Witham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
556 West Allotmen Celtic 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 +1
557 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
558 Wellington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
559 Spelthorne Sports 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
560 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
561 Winchester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
562 Stansfeld 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
563 Stocksbridge Park Steels 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
564 Molesey 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
565 Crook Town AFC 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
566 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
567 Scarborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
568 Wells City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
569 Southall 2 1 0 0 10:3 +7 0 0 2 -1
570 Mangotsfield United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
571 Horley Town 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
572 Erith Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
573 Torrington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
574 Tavistock 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
575 Hednesford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
576 Berkhamsted Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
577 Newton Abbot Spurs 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
578 Skelmersdale United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
579 Bemerton Heat 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
580 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
581 Leicester Nirvana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
582 Sheppey United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
583 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
584 Harpenden Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
585 Sutton Common Rovers 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
586 Kingstonian 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
587 Clacton 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
588 Penistone Church 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
589 Folkestone 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
590 Highworth Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
591 K Sport 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
592 Buxton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
593 Crawley Down Gatwick 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
594 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
595 Darwen 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
596 Shaftesbury Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
597 Taunton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
598 Pagham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
599 Hashtag United 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
600 Quorn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
601 AFC Dunstable 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
602 Rugby Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Nantwich Town csapat statisztikáit FA Cup bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted Nantwich Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.