k, 2020 szeptember 29. @ 03:20 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Leek Town

Összehasonlitás ezzel

FA Cup 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.09.12 Leek Town 2 : 1 Sporting Khalsa - - -
1 2020.09.22 Leek Town 1 : 2 Mickleover Sports 2.01 3.87 2.82
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 16.67% (1/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
2 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
3 Ashton Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Larkhall Athletic 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
6 Bridgwater Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
7 Frimley Green 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
8 Hemsworth MW 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
9 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
10 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
11 Clapton 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
12 Brislington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
14 Wroxham 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
15 Hall Road Rangers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 OJM Black Country 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
17 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
18 Stoneham AFC 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
19 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Chatham Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
21 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
22 Canterbury City 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Thetford Town 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
24 Wisbech 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
25 Worthing 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
26 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
27 Sporting Khalsa 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
28 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
29 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
30 Shrivenham 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Workington 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
32 Grantham Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
33 Lutterworth Town 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
34 Bridport 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Wantage Town 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
36 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
37 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
38 Sutton Common Rovers 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
39 Sporting Bengal United 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
40 Cockfosters 2 1 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
41 Totton & Eling 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Ilford 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Virginia Water 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Torrington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
47 Northwich 1874 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
48 Hallen 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
49 Glossop North End 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
51 Newton Abbot Spurs 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
52 Hanley Town 3 3 0 0 11:4 +7 0 0 3 +3
53 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Leek Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
55 Long Melford 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
56 West Allotmen Celtic 3 1 1 1 3:6 -3 0 1 2 -1
57 Stourport Swifts 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Ashton United 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
59 Roman Glass St George 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Leicester Nirvana 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Farnborough 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
63 Spelthorne Sports 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
64 Boldmere St. Michaels 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Maine Road 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
66 North Greenford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Stansted 3 3 0 0 6:2 +4 0 2 1 +3
68 Ashford 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
69 Guisborough 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
70 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
71 Molesey 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
72 Harefield United 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
73 Fleet Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Southall 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
75 Bashley 2 1 0 1 8:4 +4 0 1 1 -1
76 Gresley Rovers 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
77 Pagham 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
78 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
79 Loxwood 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Widnes 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Durham City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Staines Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
83 Barnoldswick Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
84 Hassocks 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
85 Penrith AFC 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
86 Rugby Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Sandhurst Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
88 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
89 Mossley AFC 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
90 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Cray Valley PM 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
92 Herne Bay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Cadbury Heath 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
94 Ely City 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
95 Barton Town Old Boys 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
96 Leighton Town 3 3 0 0 9:1 +8 0 0 3 +3
97 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
99 Knaphill 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
100 Highworth Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
101 Kidsgrove Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Harborough Town 2 1 0 1 8:5 +3 0 0 2 -1
103 Leatherhead 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
104 Bridlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Whitchurch Alport 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
106 Hullbridge Sports 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Norwich United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
109 Royal Wootton 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =1
110 Sheffield 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
111 Shildon 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Kirby Muxloe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
113 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Eynesbury Rovers 2 1 0 1 8:6 +2 0 0 2 -1
116 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
117 Windsor 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
118 Ashford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Warrington Rylands 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 =1
120 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Worcester 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
123 Takeley 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Street 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Sleaford Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Dunstable Town 3 0 2 1 3:8 -5 0 2 1 -1
127 Litherland Remyca 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
128 Chelmsley Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Bowers & Pitsea 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
132 Chalfont St Peter 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
133 Barwell 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
134 Baffins Milton Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Wellingborough Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Heybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Barking 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
139 Kirkley & Pakefield 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Tividale 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
141 Whitehawk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Winslow United 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
143 Rushall Olympic 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Grays 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
145 Rothwell Corinthians 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Bradford Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
148 Enfield 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 =1
149 Tower Hamlets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Thornaby 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
151 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Brimscombe & Thrupp 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
154 Wembley 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Winchester City 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
156 Biggleswade Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 +1
157 Calne Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Northallerton Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
159 Hastings Utd 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
160 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 Hamworthy United 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
163 Walsall Wood 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
164 Deeping Rangers 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
165 St Austell 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Lye Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Frickley 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
168 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Lancing 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
170 Consett 3 2 1 0 6:4 +2 0 1 2 +1
171 Waltham Abbey 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
172 West Auckland 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
173 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
174 Northampton on Chenecks 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
176 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
178 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:6 +1 0 0 2 =1
179 Bootle 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
180 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
181 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
182 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
183 Welling 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Little Common 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
185 Kidlington 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
186 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
187 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
189 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
190 Fareham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Sheerwater 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Woodford Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
194 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
195 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
196 City of Liverpool 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
197 Tunbridge Wells 3 1 1 1 3:6 -3 0 2 1 -1
198 Padiham 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Daventry Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
200 Helston Athletic 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
201 Silsden 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
202 Quorn 3 2 0 1 4:2 +2 0 3 0 -1
203 Yate Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Odd Down 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
205 Cleethorpes Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
207 Park View 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Melton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Kingstonian 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
210 Bury 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
211 Coggeshall Town 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
212 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
214 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Stowmarket Town 3 2 1 0 6:4 +2 0 0 3 =1
216 Fisher Athletic 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
217 Folkestone 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
218 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Hoddesdon Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Hadleigh United 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
221 Frome Town 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
222 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
223 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
224 Canvey 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
225 Burgess Hill Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Marlow 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
227 Colliers Wood United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Binfield 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
229 London Lions 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
230 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
231 Cowes Sports 3 2 0 1 2:5 -3 0 2 1 -1
232 North Shields 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
233 Bedworth United 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
234 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
235 Crowborough Athletic 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
236 Biggleswade United 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
237 St Ives Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
238 Merstham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
239 Campion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Shifnal Town 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
241 Merthyr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Rushden 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
243 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
244 London Colney 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
245 Thatcham Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
246 Loughborough Dynamo 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
247 Avro 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
249 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
250 Bishop Storford 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
251 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
252 Saffron Walden Town 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
253 Bewdley Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
254 Bedford T. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
255 Cribbs 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
256 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Lancaster 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
258 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
259 Barnstaple Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
260 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
261 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
262 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
263 Abbey Rangers 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
264 Witham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Marine 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
266 Hounslow United 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
267 Haringey Borough 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
268 Melksham Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
269 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
270 Amesbury Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
271 Billingham Town 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
272 Wingate & Finchley 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
273 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
274 Potton United 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
275 Corsham Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
276 Brocton 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
277 Oxhey Jets 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
278 Heaton Stannington 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
279 AFC Bridgnorth 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
280 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
281 Burnham 3 2 1 0 5:1 +4 0 2 1 +2
282 Horsham YMCA 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
283 Squires Gate 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
284 Whyteleafe 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
285 Market Drayton Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
286 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
287 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
288 Clitheroe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
289 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
290 Uckfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
291 Hanwell Town 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
292 Maltby Main 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
293 Needham Market 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
294 Clanfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
295 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
296 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
297 Stockton Town 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
298 Phoenix Sports 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
299 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
300 Thame United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
301 Alfold 2 1 1 0 10:2 +8 0 1 1 =1
302 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
303 Mildenhall Town FC 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 -1
304 Christchurch 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
305 Soham Town Rangers 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
306 K Sport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
307 Tring Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
308 Ilkeston Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
309 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
310 Bottesford Town 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
311 Horley Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
312 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
313 Barton Rovers 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
314 Wellington AFC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
315 Darwen 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
316 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
317 Sutton Coldfield Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
318 Tavistock 3 2 1 0 6:3 +3 0 1 2 =1
319 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
320 Staveley MW 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
321 Hashtag United 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
322 Sherwood Colliery 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
323 East Thurrock United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
324 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
325 Knaresborough Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
326 Bemerton Heat 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
327 Bishop Auckland 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
328 Erith & Belvedere 3 1 1 1 2:6 -4 0 2 1 -1
329 Harpenden Town 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
330 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
331 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
332 Sheppey United 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
333 Stanway Rovers 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
334 St Margaretsbury 3 1 2 0 6:4 +2 0 1 2 =1
335 Didcot Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
336 Billingshurst 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
337 Northwood 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
338 Runcorn 4 2 2 0 6:3 +3 0 3 1 =1
339 Cobham 3 0 1 2 2:6 -4 0 2 1 -1
340 Exmouth 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
341 Totton AFC 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
342 Lewes 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
343 Eastbourne United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
344 Camberley 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
345 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
346 Wimborne Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
347 Fawley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
348 Longridge Town 3 3 0 0 7:3 +4 0 1 2 +3
349 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
350 Redbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
351 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
352 Basford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
353 Spalding United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
354 VCD Athletic 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
355 Selston 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
356 AFC Wulfrunians 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
357 Ramsgate 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
358 Grimsby 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
359 Walthamstow 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =2
360 Ipswich Wanderers 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
361 Tilbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
362 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
363 St Helens Town 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
364 Swaffham Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
365 Clevedon Town 3 1 0 2 3:4 -1 0 2 1 -2
366 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
367 Westfield Surrey 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
368 Cogenhoe United 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
369 Peterborough Northern Star 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
370 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
371 Newent Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
372 Horsham 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
373 Histon 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
374 Whitton United 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
375 Handsworth Parramore 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
376 Badshot Lea 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
377 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
378 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
379 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
380 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
381 Kings Langley 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
382 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
383 Abingdon United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
384 Hamble Club 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
385 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
386 Chesham United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
387 Coalville 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
388 Haughmond 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
389 Portchester AFC 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
390 Long Eaton United 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
391 Hanworth Villa 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
392 Mile Oak 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
393 Wellington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
394 Cray Wanderers 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
395 Bitton 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
396 Newmarket Town 2 0 1 1 0:6 -6 0 1 1 -1
397 Corinthian Casuals 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
398 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
399 Stansfeld 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
400 Diss Town 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
401 Whitley Bay 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
402 Tamworth 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
403 Corinthian FC 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
404 Colne 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
405 Ramsbottom United 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
406 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
407 Long Crendon 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
408 Kendal Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
409 Whitby 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
410 Longlevens 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
411 Deal Town 3 2 1 0 10:3 +7 0 0 3 =1
412 Newport Pagnell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
413 Guildford City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
414 Saltdean United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
415 Sawbridgeworth Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
416 Clacton 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
417 Horndean 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
418 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
419 Steyning Town 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 -1
420 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
421 Stourbridge 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
422 Cambridge City 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
423 Sunderland RCA 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
424 East Preston 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
425 Crook Town AFC 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
426 Tadcaster Albion 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
427 Millbrook 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
428 Daisy Hill 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
429 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
430 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
431 Irlam 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
432 Willand Rovers 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
433 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
434 Ashington 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
435 West Essex 2 1 0 1 7:8 -1 0 0 2 -1
436 Newark Flowserve 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
437 Harlow Town 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
438 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
439 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
440 Raynes Park Vale 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
441 Eccleshill United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
442 Erith Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
443 New Salamis 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
444 Witton Albion 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
445 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
446 Chichester City 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 +1
447 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
448 Berkhamsted Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
449 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
450 Westside 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
451 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
452 Stafford Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
453 Newhaven 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
454 Heather St Johns 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
455 Chipstead 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
456 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
457 AFC Mansfield 3 3 0 0 6:1 +5 0 1 2 +3
458 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
459 Marske United 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
460 North Leigh 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
461 Tadley Calleva 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
462 Winsford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
463 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
464 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
465 Banstead Athletic 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
466 Egham Town 2 0 1 1 1:3 -2 0 1 1 -1
467 Gorleston 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
468 Whitchurch United 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
469 Blackstones 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
470 Radford 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
471 Cirencester Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
472 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
473 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
474 Leverstock Green 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
475 Goole AFC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
476 Carlton Town 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
477 Easington Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
478 Desborough Town 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
479 Haverhill Rovers 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
480 Congleton 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
481 Pickering Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
482 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
483 Basildon United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
484 Metropolitan Police 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
485 Fairford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
486 Ware 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
487 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
488 Pontefract Collieries 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 -1
489 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
490 Garforth Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
491 Belper Town 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
492 Dorchester 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
493 Sevenoaks Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
494 Hertford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
495 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
496 Bishop's Cleeve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
497 Reading City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
498 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
499 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
500 Redditch 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
501 Baldock Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
502 Moneyfields 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
503 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
504 Southend Manor 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
505 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
506 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
507 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
508 Westbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
509 Boston Town 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
510 Sittingbourne 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
511 Coventry Sphinx 3 0 2 1 0:2 -2 0 3 0 -1
512 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
513 Framlingham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
514 Newcastle Benfield 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
515 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
516 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
517 Newton Aycliffe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
518 Holbeach United 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
519 Whitstable Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
520 Holmer Green 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
521 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
522 Gainsborough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
523 Portland United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
524 Tuffley Rovers 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
525 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
526 Cinderford Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
527 Kennington 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
528 Sutton Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
529 Halstead Town 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
530 Brantham Athletic 3 2 1 0 3:1 +2 0 3 0 +2
531 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
532 Faversham Town 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
533 Bearsted 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
534 Bovey Tracey 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
535 Skelmersdale United 3 3 0 0 7:4 +3 0 0 3 +3
536 Tiverton 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
537 Liversedge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
538 Brockenhurst 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
539 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
540 Hebburn Town 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
541 Keynsham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
542 Athersley Recreation 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
543 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
544 Chasetown 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
545 Anstey Nomads 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
546 Saltash United 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
547 Trafford 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
548 Thackley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
549 Crawley Green 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
550 West Bridgford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
551 Uxbridge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
552 Scarborough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
553 Lydney Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
554 Romania FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
555 Atherton Collieries 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
556 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
557 Little Oakley 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
558 Mangotsfield United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
559 Stalybridge 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
560 Balham 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
561 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
562 Colney Heath 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
563 Sherborne Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
564 Lordswood 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
565 Gosport Borough 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
566 Hednesford 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
567 Broadfields United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
568 Shepton Mallet 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
569 Leiston 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
570 Arlesey Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
571 Penistone Church 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
572 Shoreham 1 0 0 1 1:9 -8 0 0 1 -1
573 Albion Sports 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
574 Bideford 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
575 Alresford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
576 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
577 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
578 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
579 Glebe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
580 Crawley Down Gatwick 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
581 Bodmin Town 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
582 Pinchbeck United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
583 Shepshed Dynamo 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
584 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
585 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
586 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
587 Flackwell Heath 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
588 St Neots Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
589 Newcastle Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
590 Wellingborough Whitworth 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
591 Sudbury 3 1 1 1 4:6 -2 0 1 2 -1
592 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
593 Charnock Richard 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
594 AFC Dunstable 3 2 1 0 11:3 +8 0 0 3 =1
595 Dereham Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
596 Chertsey Town 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
597 Risborough Rangers 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
598 Radcliffe 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
599 Salisbury 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
600 Highgate United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
601 South Park 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
602 Croydon Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Brimscombe & Thrupp 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Amesbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Durham City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Padiham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Hamworthy United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 AFC Bridgnorth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Hartley Wintney 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
9 Lancing 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
10 Hollands & Blair 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 East Grinstead Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
14 Clanfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Hadleigh United 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
17 Little Common 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Shildon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Bovey Tracey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 North Leigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Sunderland RCA 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
24 Keynsham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Gorleston 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
27 Willand Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
28 West Bridgford 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
29 Ramsgate 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Goole AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Lymington Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Burscough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Metropolitan Police 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Farnham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Lordswood 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Horsham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
37 Redhill 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
38 Heather St Johns 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Windsor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hassocks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Silsden 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Dunstable Town 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
45 Cray Valley PM 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
46 Park View 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Barwell 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Knaphill 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Stowmarket Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
50 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Tividale 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Whitchurch Alport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 Grantham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Kirby Muxloe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Sheerwater 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
58 Abingdon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Eastbourne United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Tadley Calleva 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
61 Wingate & Finchley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Long Eaton United 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
63 Basford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Radford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Burnham 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
66 Corinthian Casuals 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Walthamstow 3 1 2 0 5:0 +5 0 2 1 =2
68 Easington Sports 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
69 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Cogenhoe United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Fairford Town 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Newport Pagnell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Whitton United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
76 Totton & Eling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Sunderland Ryhope CW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Tiverton 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Stratford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Clapton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
82 Litherland Remyca 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
83 Truro City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
85 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Wellingborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Uxbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Maine Road 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Peterborough Sports 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
90 Stalybridge 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
91 Fleet Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Bridport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Tower Hamlets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Soham Town Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Hounslow United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
97 Hamble Club 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
98 Cammell Laird 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Corsham Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
101 Wellington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Yate Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Staveley MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Horsham YMCA 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Stansfeld 2 0 1 0 5:0 +5 0 0 2 -1
106 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
107 Erith & Belvedere 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Hanwell Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
109 Long Crendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Fisher Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
111 St Margaretsbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Stockton Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
114 Torrington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Hayes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Liversedge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Newton Abbot Spurs 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
119 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
121 Saltash United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
122 Leicester Nirvana 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 St Neots Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Lydney Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Congleton 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
127 Chertsey Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
128 Slimbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Southall 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 South Park 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
132 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 London Lions 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Tunbridge Wells 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
135 Darwen 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Worcester 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
137 Merstham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
138 Odd Down 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Hashtag United 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
140 Loughborough Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Harpenden Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Bewdley Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Grays 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
147 Prescot Cables 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Coventry United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 K Sport 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Bishop's Cleeve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 AFC Mansfield 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
153 Alresford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Loughborough University 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Egham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Shepshed Dynamo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Cray Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Sittingbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Godmanchester Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Tamworth 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
162 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Yaxley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Risborough Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
165 Kendal Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Kempston Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Sutton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Shepton Mallet 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
169 Winchester City 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
170 Ardley United 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
171 North Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Halesowen Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Deeping Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Takeley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Campion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 West Auckland 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
178 Bowers & Pitsea 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
179 Burton Park Wanderers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
180 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Bootle 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Barking 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
183 Guisborough 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
184 Poole Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Bradford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Oakwood 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
187 Bashley 2 1 0 0 8:0 +8 0 1 1 -1
188 Aveley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Ascot United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Reading City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Ilkeston Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
192 Crook Town AFC 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
193 Portchester AFC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
194 Stone Old Alleynians 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
195 Sutton Coldfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Wells City 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
197 Bitton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Punjab United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Erith Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Colne 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Holmer Green 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
203 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Berkhamsted Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Longlevens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Runcorn 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 +1
207 Northallerton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Arlesey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Rugby Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Northwich 1874 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 St Austell 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Tooting & Mitcham United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
213 Clacton 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
214 West Allotmen Celtic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Northampton on Chenecks 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Bognor Regis Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Highworth Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Spelthorne Sports 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
219 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Sholing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Broadbridge Heath 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
223 Radcliffe 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
224 Pagham 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
225 Steyning Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
226 Burgess Hill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Three Bridges 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Horley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Daisy Hill 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
230 Stamford 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
231 VCD Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Tavistock 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 =1
233 West Essex 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
234 Rushden 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
235 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Bemerton Heat 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
237 New Salamis 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
238 Potters Bar Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
239 Peterborough Northern Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
240 Sheppey United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
241 Lancaster 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
242 Romulus 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
243 Hadley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Bridgwater Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
246 Penistone Church 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Sandhurst Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Dunkirk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Crawley Down Gatwick 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
251 Barton Town Old Boys 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Nuneaton Borough 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
253 Chatham Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
254 Shaftesbury Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
255 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 AFC Dunstable 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
258 Royal Wootton 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
259 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Wantage Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
261 Sutton Common Rovers 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
262 Widnes 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
263 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Binfield 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
265 Longridge Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
266 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Oxhey Jets 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
268 Crowborough Athletic 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
269 Selston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
270 Frickley 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
271 Market Drayton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
272 London Colney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
273 Swaffham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
274 Carshalton Athletic 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
275 Maltby Main 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
276 Bedfont Sports 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
277 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
278 Thame United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
279 Barnstaple Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
280 Cobham 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
281 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
282 Faversham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
283 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
284 Frimley Green 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
285 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
286 Morpeth Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
287 Moneyfields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
288 OJM Black Country 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
289 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
290 Trafford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
291 Westbury 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
292 Canterbury City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
293 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
294 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
295 Newton Aycliffe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
296 Shrivenham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
297 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
298 Colney Heath 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
299 Portland United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
300 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
301 Wembley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
302 Billingham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
303 Staines Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
304 Daventry Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
305 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
306 Heaton Stannington 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
307 Mossley AFC 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
308 Brantham Athletic 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
309 Consett 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
310 Walsham Le Willows 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
311 Leighton Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
312 South Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
313 Woodbridge Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
314 Bridlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
315 Frome Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
316 Kidlington 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
317 Alfold 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
318 Sheffield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
319 Fareham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
320 Bearsted 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
321 Totton AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
322 Marske United 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
323 East Preston 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
324 Athersley Recreation 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
325 Redbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
326 Whitchurch United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
327 Irlam 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
328 Crawley Green 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
329 Grimsby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
330 Carlton Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
331 Raynes Park Vale 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
332 Little Oakley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
333 Clevedon Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
334 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
335 Chichester City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
336 Histon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
337 Garforth Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
338 Sawbridgeworth Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
339 Aylesbury Utd. 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
340 Ashford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
341 Barnoldswick Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
342 Helston Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
343 FC United Of Manchester 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
344 Sleaford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
345 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
346 Melton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
347 Basingstoke Town 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
348 Chalfont St Peter 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
349 Chipping Sodbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
350 Worthing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
351 Whitehawk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
352 Hullbridge Sports 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
353 Cheltenham Saracens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
354 Workington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
355 Eastbourne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
356 Thornaby 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
357 Woodford Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
358 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
359 Plymouth Parkway 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
360 Camberley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
361 Winsford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
362 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
363 Hanworth Villa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
364 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
365 Blackstones 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
366 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
367 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
368 Ipswich Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
369 Desborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
370 Clitheroe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
371 Ramsbottom United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
372 Westfield Surrey 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
373 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
374 Guildford City 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
375 Handsworth Parramore 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
376 Newhaven 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
377 Ilford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
378 Ashton Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
379 Warrington Rylands 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
380 Skelmersdale United 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
381 Glossop North End 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
382 Brislington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
383 Chelmsley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
384 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
385 Stourport Swifts 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
386 Stoneham AFC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
387 Baffins Milton Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
388 Scarborough 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
389 North Greenford United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
390 Sporting Khalsa 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
391 Winslow United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
392 Mangotsfield United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
393 Harefield United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
394 Lutterworth Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
395 Hednesford 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
396 Haringey Borough 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
397 Whickham 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
398 Taunton Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
399 Barton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
400 Potton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
401 Mile Oak 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
402 Quorn 3 2 0 0 4:0 +4 0 3 0 -1
403 Cockfosters 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
404 Squires Gate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
405 Diss Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
406 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
407 Bishop Auckland 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
408 Uckfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
409 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
410 Didcot Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
411 Phoenix Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
412 Saltdean United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
413 Buxton 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
414 Christchurch 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
415 Virginia Water 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
416 Chipstead 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
417 Albion Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
418 Brockenhurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
419 Hanley Town 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
420 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
421 Bodmin Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
422 Anstey Nomads 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
423 Roman Glass St George 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
424 Bournemouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
425 Newcastle Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
426 Romania FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
427 Stansted 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
428 Haverhill Rovers 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
429 Dereham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
430 Balham 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
431 Hornchurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
432 Croydon Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
433 Halstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
434 Tring Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
435 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
436 Banbury United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
437 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
438 Wellington AFC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
439 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
440 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
441 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
442 Sherwood Colliery 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
443 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
444 Thatcham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
445 Coggeshall Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
446 Heybridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
447 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
448 Hoddesdon Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
449 Billingshurst 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
450 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
451 Lingfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
452 Abbey Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
453 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
454 Buckland Athletic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
455 Peacehaven & Telscombe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
456 Wythenshawe Amateurs 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
457 Coalville 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
458 Southend Manor 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
459 Banstead Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
460 Pinchbeck United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
461 Ashington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
462 Coventry Sphinx 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
463 Leverstock Green 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
464 Wellingborough Whitworth 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
465 Whitley Bay 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
466 Holbeach United 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
467 Pickering Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
468 Whitby 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
469 Cinderford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
470 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
471 Broadfields United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
472 Biggleswade Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
473 Eynesbury Rovers 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
474 Cowes Sports 3 2 0 0 2:0 +2 0 2 1 -1
475 Swindon Supermarine 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
476 Walsall Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
477 Street 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
478 Shifnal Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
479 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
480 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
481 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
482 Avro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
483 Farnborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
484 Felixstowe & Walton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
485 Kirkley & Pakefield 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
486 Cribbs 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
487 Ashford 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
488 Royston Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
489 Rothwell Corinthians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
490 Gresley Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
491 Horndean 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
492 Kings Langley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
493 Glasshoughton Welfare 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
494 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
495 Tadcaster Albion 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
496 Haughmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
497 Yorkshire Amateur 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
498 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
499 Newmarket Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
500 Framlingham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
501 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
502 Eccleshill United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
503 Corinthian FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
504 Hitchin 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
505 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
506 Deal Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
507 Kennington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
508 Northwood 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
509 Calne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
510 Leiston 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
511 Penrith AFC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
512 Hallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
513 Lye Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
514 Cheshunt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
515 Cadbury Heath 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
516 Long Melford 3 1 1 0 4:0 +4 0 1 2 -1
517 Thame Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
518 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
519 Kidsgrove Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
520 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
521 Benfleet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
522 Sudbury 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
523 Norwich United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
524 Northwich Victoria 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
525 Salisbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
526 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
527 Sporting Bengal United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
528 Edgware Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
529 Marlow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
530 Wimborne Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
531 Bottesford Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
532 Millbrook 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
533 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
534 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
535 Welwyn Garden City 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
536 Newark Flowserve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
537 Merthyr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
538 Tilbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
539 Knaresborough Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
540 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
541 Beckenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
542 Stanway Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
543 Westside 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
544 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
545 Badshot Lea 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
546 Exmouth 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
547 Belper Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
548 Larkhall Athletic 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
549 Shoreham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
550 Shelley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
551 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
552 Wroxham 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
553 Glebe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
554 Ely City 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
555 Thackley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
556 Oadby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
557 Flackwell Heath 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
558 Harborough Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
559 Newcastle Benfield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
560 Westfields 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
561 Charnock Richard 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
562 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
563 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
564 Highgate United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
565 Loxwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
566 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
567 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
568 Colliers Wood United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
569 Fawley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
570 Hastings Utd 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
571 Brocton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
572 Biggleswade United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
573 AFC Wulfrunians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
574 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
575 Whyteleafe 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
576 Racing Club Warwick 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
577 St Helens Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
578 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
579 Needham Market 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
580 Saffron Walden Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
581 Newent Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
582 Evesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
583 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
584 Seaham Red Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
585 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
586 Hertford Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
587 Hemsworth MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
588 Cambridge City 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
589 Hebburn Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
590 Baldock Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
591 Hall Road Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
592 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
593 Boston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
594 Thetford Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
595 Harlow Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
596 Atherton Collieries 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
597 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
598 Worksop 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
599 Sherborne Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
600 Tuffley Rovers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
601 Langney Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
602 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Brimscombe & Thrupp 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
2 Amesbury Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
3 Durham City 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Padiham 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Hamworthy United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
6 AFC Bridgnorth 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
7 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Hartley Wintney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Lancing 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Hollands & Blair 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
11 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
14 Clanfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
15 Leatherhead 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
16 Hadleigh United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Little Common 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
18 Shildon 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
20 Bovey Tracey 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Lewes 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 North Leigh 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Sunderland RCA 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
24 Keynsham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Lowestoft Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Gorleston 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Willand Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 West Bridgford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Ramsgate 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Goole AFC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Lymington Town 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
32 Burscough 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
33 Metropolitan Police 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
34 Farnham Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
35 Lordswood 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Horsham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
37 Redhill 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Heather St Johns 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Nantwich Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
40 Windsor 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
41 Hassocks 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
42 Silsden 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
43 Hyde United 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
44 Dunstable Town 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
45 Cray Valley PM 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
46 Park View 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Barwell 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Knaphill 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Stowmarket Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
50 Wisbech 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
51 Tividale 2 1 1 0 5:0 +5 0 2 0 +1
52 Whitchurch Alport 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
53 Grantham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Enfield 2 0 1 0 3:8 -5 0 0 2 =1
55 Kirby Muxloe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Sheerwater 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Marine 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
58 Abingdon United 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Eastbourne United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 Tadley Calleva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
61 Wingate & Finchley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
62 Long Eaton United 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
63 Basford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Radford 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Burnham 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
66 Corinthian Casuals 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
67 Walthamstow 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Easington Sports 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
69 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Cogenhoe United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
72 Fairford Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
73 Corby Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
74 Newport Pagnell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Whitton United 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
76 Totton & Eling 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Sunderland Ryhope CW 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Tiverton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Stratford Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
81 Clapton 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Litherland Remyca 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
83 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
84 Ashton United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
85 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Wellingborough Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Uxbridge 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
88 Maine Road 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Peterborough Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Stalybridge 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
91 Fleet Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Bridport 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Tower Hamlets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Gosport Borough 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
95 Soham Town Rangers 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
96 Hounslow United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Hamble Club 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
98 Cammell Laird 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
99 Brighouse Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
100 Corsham Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
101 Wellington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
102 Yate Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Staveley MW 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Horsham YMCA 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Stansfeld 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
106 Bury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
107 Erith & Belvedere 2 1 0 0 2:5 -3 0 1 1 -1
108 Hanwell Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
109 Long Crendon 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
110 Fisher Athletic 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
111 St Margaretsbury 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =1
112 Stockton Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
113 Canvey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
114 Torrington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Hayes 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
116 Bideford 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Liversedge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Newton Abbot Spurs 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Mildenhall Town FC 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
121 Saltash United 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
122 Leicester Nirvana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Cirencester Town 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
124 St Neots Town 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
125 Lydney Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
126 Congleton 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Slimbridge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
129 Southall 2 1 0 0 10:3 +7 0 0 2 -1
130 Ware 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
131 South Park 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
132 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 London Lions 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Tunbridge Wells 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
135 Darwen 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Worcester 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
137 Merstham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Odd Down 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Hashtag United 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
140 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
141 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Harpenden Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
143 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Bewdley Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Prescot Cables 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
148 Coventry United 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
149 K Sport 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Bishop's Cleeve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
152 AFC Mansfield 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
153 Alresford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Chesham United 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
155 Loughborough University 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
156 Egham Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
157 Shepshed Dynamo 2 0 1 0 1:4 -3 0 1 1 -1
158 Cray Wanderers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Sittingbourne 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
160 Godmanchester Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Tamworth 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Whitstable Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
163 Yaxley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Risborough Rangers 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
165 Kendal Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Kempston Rovers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
167 Sutton Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Shepton Mallet 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Winchester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Ardley United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 North Shields 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Halesowen Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
173 Deeping Rangers 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
174 Takeley 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Campion 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 West Auckland 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
178 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Burton Park Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
181 Bootle 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
182 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
183 Guisborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
185 Bradford Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Oakwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Bashley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 Aveley 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
189 Ascot United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
190 Reading City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Ilkeston Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
192 Crook Town AFC 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Portchester AFC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Stone Old Alleynians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
196 Wells City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Bitton 3 1 1 0 6:6 0 0 1 2 -1
198 Punjab United 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
199 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Erith Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Colne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
202 Holmer Green 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Berkhamsted Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Longlevens 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Runcorn 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
207 Northallerton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Arlesey Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
209 Rugby Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Northwich 1874 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
211 St Austell 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Clacton 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
214 West Allotmen Celtic 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 +1
215 Northampton on Chenecks 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Bognor Regis Town 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
217 Highworth Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
218 Spelthorne Sports 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
219 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Sholing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
221 Molesey 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
222 Broadbridge Heath 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
223 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Pagham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Steyning Town 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
226 Burgess Hill Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
227 Three Bridges 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
228 Horley Town 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
229 Daisy Hill 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Stamford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 VCD Athletic 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
232 Tavistock 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
233 West Essex 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
234 Rushden 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
235 Mickleover Sports 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
236 Bemerton Heat 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
237 New Salamis 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
238 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Peterborough Northern Star 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
240 Sheppey United 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
241 Lancaster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Romulus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Hadley 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
244 Dorchester 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Bridgwater Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
246 Penistone Church 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Sandhurst Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
248 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Dunkirk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
250 Crawley Down Gatwick 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
251 Barton Town Old Boys 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
252 Nuneaton Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
253 Chatham Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 2 0 +2
254 Shaftesbury Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
255 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Harrow Borough 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 +1
257 AFC Dunstable 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
258 Royal Wootton 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
259 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
260 Wantage Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
261 Sutton Common Rovers 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
262 Widnes 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
263 Melksham Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
264 Binfield 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
265 Longridge Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
266 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Oxhey Jets 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
268 Crowborough Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
269 Selston 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
270 Frickley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
271 Market Drayton Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
272 London Colney 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
273 Swaffham Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
274 Carshalton Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
275 Maltby Main 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
276 Bedfont Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
277 Welling 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
278 Thame United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
279 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
280 Cobham 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
281 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
282 Faversham Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
283 Sevenoaks Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
284 Frimley Green 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
285 Stourbridge 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
286 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
287 Moneyfields 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
288 OJM Black Country 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
289 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
290 Trafford 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
291 Westbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
292 Canterbury City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
293 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
294 Brentwood Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
295 Newton Aycliffe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
296 Shrivenham 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
297 Witton Albion 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
298 Colney Heath 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 +1
299 Portland United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
300 Stafford Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
301 Wembley 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
302 Billingham Town 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
303 Staines Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
304 Daventry Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
305 Alvechurch 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
306 Heaton Stannington 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
307 Mossley AFC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
308 Brantham Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
309 Consett 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
310 Walsham Le Willows 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
311 Leighton Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
312 South Shields 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
313 Woodbridge Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
314 Bridlington 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
315 Frome Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
316 Kidlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
317 Alfold 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
318 Sheffield 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
319 Fareham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
320 Bearsted 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
321 Totton AFC 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
322 Marske United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
323 East Preston 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
324 Athersley Recreation 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
325 Redbridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
326 Whitchurch United 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
327 Irlam 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
328 Crawley Green 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
329 Grimsby 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
330 Carlton Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
331 Raynes Park Vale 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
332 Little Oakley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
333 Clevedon Town 3 1 0 0 3:4 -1 0 2 1 -2
334 Basildon United 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
335 Chichester City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
336 Histon 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
337 Garforth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
338 Sawbridgeworth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
339 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
340 Ashford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
341 Barnoldswick Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
342 Helston Athletic 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
343 FC United Of Manchester 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
344 Sleaford Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
345 Herne Bay 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
346 Melton Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
347 Basingstoke Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
348 Chalfont St Peter 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
349 Chipping Sodbury Town 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
350 Worthing 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
351 Whitehawk 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
352 Hullbridge Sports 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
353 Cheltenham Saracens 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
354 Workington 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
355 Eastbourne Town 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
356 Thornaby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
357 Woodford Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
358 Witham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
359 Plymouth Parkway 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
360 Camberley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
361 Winsford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
362 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
363 Hanworth Villa 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
364 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
365 Blackstones 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
366 Stocksbridge Park Steels 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
367 Coleshill Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
368 Ipswich Wanderers 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
369 Desborough Town 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
370 Clitheroe 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
371 Ramsbottom United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
372 Westfield Surrey 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
373 Weston Super Mare 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
374 Guildford City 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
375 Handsworth Parramore 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
376 Newhaven 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
377 Ilford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
378 Ashton Athletic 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
379 Warrington Rylands 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
380 Skelmersdale United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
381 Glossop North End 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
382 Brislington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
383 Chelmsley Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
384 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
385 Stourport Swifts 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
386 Stoneham AFC 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
387 Baffins Milton Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
388 Scarborough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
389 North Greenford United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
390 Sporting Khalsa 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
391 Winslow United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
392 Mangotsfield United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
393 Harefield United 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
394 Lutterworth Town 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
395 Hednesford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
396 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
397 Whickham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
398 Taunton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
399 Barton Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
400 Potton United 3 2 0 0 4:3 +1 0 2 1 -1
401 Mile Oak 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
402 Quorn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
403 Cockfosters 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
404 Squires Gate 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
405 Diss Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
406 Kingstonian 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
407 Bishop Auckland 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
408 Uckfield Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
409 Folkestone 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
410 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
411 Phoenix Sports 2 0 1 0 5:6 -1 0 0 2 -1
412 Saltdean United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
413 Buxton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
414 Christchurch 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
415 Virginia Water 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
416 Chipstead 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
417 Albion Sports 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
418 Brockenhurst 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
419 Hanley Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
420 Hendon 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
421 Bodmin Town 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
422 Anstey Nomads 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
423 Roman Glass St George 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
424 Bournemouth 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
425 Newcastle Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
426 Romania FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
427 Stansted 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
428 Haverhill Rovers 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
429 Dereham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
430 Balham 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
431 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
432 Croydon Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
433 Halstead Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
434 Tring Athletic 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
435 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
436 Banbury United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
437 City of Liverpool 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
438 Wellington AFC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
439 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
440 St Ives Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
441 Cleethorpes Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
442 Sherwood Colliery 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
443 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
444 Thatcham Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
445 Coggeshall Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
446 Heybridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
447 Bedford T. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
448 Hoddesdon Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
449 Billingshurst 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
450 Rushall Olympic 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
451 Lingfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
452 Abbey Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
453 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
454 Buckland Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
455 Peacehaven & Telscombe 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
456 Wythenshawe Amateurs 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
457 Coalville 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
458 Southend Manor 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
459 Banstead Athletic 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
460 Pinchbeck United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
461 Ashington 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
462 Coventry Sphinx 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
463 Leverstock Green 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
464 Wellingborough Whitworth 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
465 Whitley Bay 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
466 Holbeach United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
467 Pickering Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
468 Whitby 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
469 Cinderford Town 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
470 Pontefract Collieries 2 0 1 0 4:8 -4 0 0 2 -1
471 Broadfields United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
472 Biggleswade Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 +1
473 Eynesbury Rovers 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
474 Cowes Sports 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
475 Swindon Supermarine 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
476 Walsall Wood 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
477 Street 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
478 Shifnal Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
479 Leek Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
480 Waltham Abbey 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
481 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
482 Avro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
483 Farnborough 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
484 Felixstowe & Walton United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
485 Kirkley & Pakefield 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
486 Cribbs 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
487 Ashford 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
488 Royston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
489 Rothwell Corinthians 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
490 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
491 Horndean 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
492 Kings Langley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
493 Glasshoughton Welfare 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
494 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
495 Tadcaster Albion 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
496 Haughmond 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
497 Yorkshire Amateur 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
498 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
499 Newmarket Town 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
500 Framlingham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
501 East Thurrock United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
502 Eccleshill United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
503 Corinthian FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
504 Hitchin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
505 Bristol Manor Farm 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
506 Deal Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
507 Kennington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
508 Northwood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
509 Calne Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
510 Leiston 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
511 Penrith AFC 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
512 Hallen 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
513 Lye Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
514 Cheshunt 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
515 Cadbury Heath 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
516 Long Melford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
517 Thame Rangers 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
518 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
519 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
520 Boldmere St. Michaels 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
521 Benfleet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
522 Sudbury 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
523 Norwich United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
524 Northwich Victoria 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
525 Salisbury 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
526 Walton Casuals 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
527 Sporting Bengal United 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
528 Edgware Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
529 Marlow 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
530 Wimborne Town 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
531 Bottesford Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
532 Millbrook 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
533 Bedworth United 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
534 Spalding United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
535 Welwyn Garden City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
536 Newark Flowserve 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
537 Merthyr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
538 Tilbury 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
539 Knaresborough Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
540 Bishop Storford 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
541 Beckenham Town 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
542 Stanway Rovers 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
543 Westside 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
544 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
545 Badshot Lea 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
546 Exmouth 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
547 Belper Town 2 1 0 0 1:7 -6 0 1 1 -1
548 Larkhall Athletic 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
549 Shoreham 1 0 0 0 1:9 -8 0 0 1 -1
550 Shelley 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
551 Redditch 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
552 Wroxham 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
553 Glebe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
554 Ely City 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
555 Thackley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
556 Oadby Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
557 Flackwell Heath 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
558 Harborough Town 2 1 0 0 8:5 +3 0 0 2 -1
559 Newcastle Benfield 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
560 Westfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
561 Charnock Richard 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
562 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
563 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
564 Highgate United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
565 Loxwood 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
566 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
567 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
568 Colliers Wood United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
569 Fawley 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
570 Hastings Utd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
571 Brocton 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
572 Biggleswade United 2 0 1 0 2:6 -4 0 0 2 -1
573 AFC Wulfrunians 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
574 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
575 Whyteleafe 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
576 Racing Club Warwick 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
577 St Helens Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
578 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
579 Needham Market 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
580 Saffron Walden Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
581 Newent Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
582 Evesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
583 Bracknell Town 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
584 Seaham Red Star 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
585 Blackfield & Langley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
586 Hertford Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
587 Hemsworth MW 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
588 Cambridge City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
589 Hebburn Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
590 Baldock Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
591 Hall Road Rangers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
592 AFC Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
593 Boston Town 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
594 Thetford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
595 Harlow Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
596 Atherton Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
597 Ossett United 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
598 Worksop 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
599 Sherborne Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
600 Tuffley Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
601 Langney Wanderers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
602 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Leek Town csapat statisztikáit FA Cup bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted Leek Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.