h, 2019 október 21. @ 00:22 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Longlevens vs. Portland United

Összehasonlitás ezzel

FA Cup 2019/2020


Longlevens


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.09.07 Longlevens 0 : 2 Portland United - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Portland United


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.09.07 Longlevens 0 : 2 Portland United - - -
2 2019.09.21 Portland United 0 : 1 Salisbury - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.07 Longlevens 0 : 2 Portland United - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes -16
Tipp Hazai Veszít

Longlevens

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/2)
Második 0% (0/2)

Portland United

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 0% (0/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Harrogate Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
2 Chesterfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
3 Arundel 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
4 Enfield 3 2 0 1 3:1 +2 0 3 0 -1
5 East Thurrock United 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
6 Margate 4 3 0 1 10:6 +4 0 0 4 -1
7 Spelthorne Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Stratford Town 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
9 Corby Town 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
10 Weston Super Mare 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
11 Northwich Victoria 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
12 Highworth Town 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
13 Nantwich Town 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
14 Marine 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
15 South Normanton Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Blackfield & Langley 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
17 Concord Rangers 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Alfreton Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
19 Cleethorpes Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Tonbridge Angels 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Kidlington 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
22 Bristol Manor Farm 4 2 1 1 7:7 0 0 1 3 -1
23 Ramsgate 3 1 1 1 4:1 +3 0 2 1 -1
24 Ebbsfleet United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
25 Irlam 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
26 North Leigh 2 1 0 1 2:8 -6 0 0 2 -1
27 Gateshead 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
28 Kings Lynn 4 2 1 1 5:3 +2 0 3 1 -1
29 Chichester City 5 4 1 0 6:1 +5 0 4 1 +3
30 Sittingbourne 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Gosport Borough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Runcorn 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
33 Thornaby 2 0 1 1 2:8 -6 0 0 2 -1
34 Kempston Rovers 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
35 FC United Of Manchester 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
36 Hayes 4 3 1 0 11:5 +6 0 2 2 =1
37 Horley Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Flackwell Heath 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
39 Whitehawk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Bromley 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
41 Torquay 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
42 Northwich 1874 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
43 Biggleswade Town 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
44 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Bishop Storford 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
46 Pickering Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Staveley MW 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Ware 3 2 0 1 8:4 +4 0 0 3 -1
49 Histon 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Rothwell Corinthians 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
51 Dereham Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
52 Hastings Utd 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
53 Dover Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
54 Glossop North End 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Brentwood Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Redditch 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
57 Chasetown 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
58 Stockport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Sevenoaks Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
60 Chorley 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
61 Warrington Town 4 2 1 1 8:5 +3 0 1 3 -1
62 Chester 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
63 Ossett United 4 1 2 1 8:6 +2 0 1 3 -1
64 Deeping Rangers 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
65 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Whitby 5 3 2 0 10:3 +7 0 3 2 =1
67 Little Common 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 South Shields 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
69 Oxford City 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
70 Guiseley 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
71 Shepton Mallet 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
72 Winchester City 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Ashton United 4 2 1 1 9:10 -1 0 1 3 -1
74 Tiverton 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
75 Willand Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 St. Albans 3 1 1 1 6:7 -1 0 0 3 -1
77 Notts County 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
78 Bradford Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Fleet Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
80 Cirencester Town 3 1 2 0 7:6 +1 0 1 2 =2
81 Dagenham & Redbridge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Horsham YMCA 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Bideford 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
84 Witton Albion 3 1 2 0 1:0 +1 0 3 0 =2
85 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 March Town United 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
87 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Gloucester City 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
89 Stafford Rangers 4 2 1 1 7:2 +5 0 1 3 -1
90 Varndeanians 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Wantage Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Lowestoft Town 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
93 Arlesey Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Moneyfields 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
95 Dorking Wanderers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
97 Cray Wanderers 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
98 Yeovil 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
99 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Beaconsfield SYCOB 3 2 0 1 5:3 +2 0 1 2 -1
101 Potters Bar Town 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 =1
102 Sutton UTD 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
103 Charnock Richard 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
104 Trafford 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
105 Sheffield 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Hornchurch 2 1 0 1 6:2 +4 0 1 1 -1
107 Seaham Red Star 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Berkhamsted Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Wingate & Finchley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
110 Maidenhead United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
111 St Ives Town 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
112 Needham Market 3 1 1 1 3:6 -3 0 1 2 -1
113 Hyde United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Leamington 3 0 2 1 3:5 -2 0 1 2 -1
115 York 3 3 0 0 6:1 +5 0 2 1 +3
116 AFC Mansfield 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
117 Romulus 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
118 Carshalton Athletic 4 4 0 0 7:2 +5 0 2 2 +4
119 Tamworth 5 3 1 1 7:4 +3 0 2 3 -1
120 Peterborough Sports 5 3 1 1 8:10 -2 0 2 3 -1
121 Dunstable Town 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
122 Rushall Olympic 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
123 Gainsborough 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
124 Stockton Town 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
125 Atherton Collieries 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
126 Chipstead 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
127 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
128 Widnes 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
129 Plymouth Parkway 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Barwell 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
131 Halesowen Town 3 2 0 1 11:4 +7 0 1 2 -1
132 Boston Town 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
133 Havant & W 3 2 0 1 6:3 +3 0 0 3 -1
134 Rushden 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Pontefract Collieries 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
136 Poole Town 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 =1
137 Bognor Regis Town 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
138 Woking 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
139 Dunston UTS 4 2 1 1 9:4 +5 0 1 3 -1
140 Barton Rovers 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
141 Mangotsfield United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
142 Welling 3 2 1 0 11:1 +10 0 1 2 =1
143 Lichfield City 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
144 Thatcham Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Witham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Hednesford 4 3 0 1 10:5 +5 0 1 3 -1
147 Abbey Rangers 4 2 1 1 4:4 0 0 3 1 -1
148 Badshot Lea 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
149 Tooting & Mitcham United 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
150 Staines Town 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
151 Biggleswade United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
152 Boldmere St. Michaels 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
153 Chertsey Town 3 2 0 1 8:8 0 0 0 3 -1
154 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Barnet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
156 Takeley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Bridgwater Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Sudbury 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
159 Farsley 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
160 Whitchurch Alport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Waltham Abbey 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
162 Buxton 3 2 0 1 10:2 +8 0 0 3 -1
163 Salisbury 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
164 Whitton United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Colney Heath 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Chesham United 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
167 Lewes 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
168 Haringey Borough 4 3 0 1 9:1 +8 0 2 2 -1
169 Stamford 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
170 Leek Town 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
171 Darlington 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
172 City of Liverpool 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
173 Walton Casuals 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Solihull 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
175 Hereford 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
176 Barking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Merstham 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Hampton Richmond 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
179 Grantham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Longlevens 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Maltby Main 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
182 Leiston 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
183 Dorchester 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
184 Marske United 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
185 Loughborough Dynamo 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
186 Billericay Town 3 2 1 0 6:3 +3 0 2 1 =1
187 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Romford 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
189 Sutton Coldfield Town 5 2 2 1 7:5 +2 0 3 2 -1
190 Hartlepool 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
191 Kirby Muxloe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Cinderford Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
193 Leighton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Scarborough 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
195 Walthamstow 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
196 Tadcaster Albion 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
197 Ashford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Slough 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
199 Balham 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
200 Tilbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Curzon Ashton 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 -1
202 Blyth S. 3 1 1 1 7:8 -1 0 1 2 -1
203 Exmouth 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
204 South Park 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
205 Matlock Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
206 Bath City 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
207 Basford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Hanwell Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
209 Sholing 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
210 Chippenham Town 5 2 3 0 15:11 +4 0 0 5 +2
211 Telford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Banbury United 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
214 Leatherhead 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
215 Folkestone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
216 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Whyteleafe 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
218 Hemel Hempstead Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Canvey 6 1 5 0 10:9 +1 0 2 4 =4
220 Sutton Athletic 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
221 Royston Town 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
222 Dartford 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
223 Weymouth 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
224 Kings Langley 4 3 0 1 11:5 +6 0 0 4 -1
225 Hendon 3 2 0 1 8:7 +1 0 1 2 -1
226 Braintree Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
227 Kidderminster 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
228 Sunderland RCA 2 0 1 1 0:5 -5 0 1 1 -1
229 Dulwich Hamlet 3 3 0 0 11:2 +9 0 0 3 +3
230 Newcastle Benfield 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
231 Alderschot 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
232 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
233 VCD Athletic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Horsham 3 1 1 1 4:5 -1 0 2 1 -1
235 Grays 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
236 Portland United 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
237 Ramsbottom United 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
238 Stourbridge 4 3 1 0 6:3 +3 0 2 2 =1
239 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
240 Fylde 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
241 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Southport 3 2 0 1 11:5 +6 0 0 3 -1
243 Bowers & Pitsea 5 2 2 1 8:7 +1 0 1 4 -1
244 Whitstable Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
245 Eastbourne 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
246 Wrexham 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
247 Hadley 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
248 Maldon & Tiptree 4 4 0 0 16:4 +12 0 0 4 +4
249 Kingstonian 5 4 1 0 13:4 +9 0 2 3 +2
250 Farnborough 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
251 Coggeshall Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
252 Spennymoor Town 3 2 0 1 11:4 +7 0 1 2 -1
253 Evesham United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
254 Boreham Wood 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
255 Hythe & Dibden 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
256 St Neots Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
257 Belper Town 5 2 2 1 4:3 +1 0 3 2 -1
258 Barrow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Heather St Johns 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
260 Fareham Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
261 Truro City 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
262 Taunton Town 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
263 Herne Bay 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Colne 6 3 2 1 8:7 +1 0 3 3 -1
265 Didcot Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
266 Merthyr 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
267 Halifax 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
268 Tavistock 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
269 Wimborne Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
270 Brackley Town 3 2 0 1 6:1 +5 0 2 1 -1
271 Hitchin 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
272 Sheppey United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
273 Corinthian Casuals 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
274 Maidstone United 3 3 0 0 10:3 +7 0 0 3 +3
275 Altrincham 4 3 1 0 7:2 +5 0 3 1 +3
276 Sutton Common Rovers 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
277 Bracknell Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
278 Chelmsford City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
279 Wealdstone 4 2 2 0 10:1 +9 0 2 2 =1
280 Binfield 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
281 Cheshunt 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
282 Burnham 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
283 Boston Utd. 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
284 Liversedge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
285 Soham Town Rangers 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
286 Wisbech 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
287 Worthing 4 0 3 1 9:11 -2 0 0 4 -1
288 Westfield Surrey 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
289 Hartley Wintney 3 1 1 1 3:1 +2 0 2 1 -1
290 Eastleigh 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
291 Lancaster 3 1 1 1 2:6 -4 0 1 2 -1
292 Lutterworth Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
293 Basildon United 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
294 Swindon Supermarine 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
295 Kettering 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
296 Morpeth Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
297 Kidsgrove Athletic 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
298 Coalville 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
299 London Colney 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
300 Harrow Borough 2 1 0 1 5:1 +4 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Liversedge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
5 Horsham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
6 Lutterworth Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
9 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Harrow Borough 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
11 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Romulus 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Warrington Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
14 Peterborough Sports 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
15 Whitby 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
16 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Oxford City 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
18 Widnes 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Tiverton 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Boston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Sutton Coldfield Town 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
22 Hadley 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
23 Scarborough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
24 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Ashford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Hythe & Dibden 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Blyth S. 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
28 Fareham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Matlock Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
30 Fleet Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Ramsgate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
32 Horsham YMCA 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Kings Lynn 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
34 Chalfont St Peter 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Varndeanians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Hayes 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
38 Moneyfields 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
42 Sudbury 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Salisbury 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Royston Town 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
46 Chesham United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
47 Stamford 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
48 Burnham 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Northwich 1874 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
50 Worthing 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
51 Staveley MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Rothwell Corinthians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Kettering 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Glossop North End 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
57 Whitehawk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 York 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
59 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Carshalton Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
61 Barking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Gainsborough 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
63 Maltby Main 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Chipstead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Halesowen Town 3 2 0 0 11:0 +11 0 1 2 -1
66 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Arundel 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Farnborough 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Stratford Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
71 Evesham United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Northwich Victoria 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Barrow 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Blackfield & Langley 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
75 Truro City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
76 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
77 Poole Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
78 Cirencester Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
79 Dunston UTS 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
80 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Thatcham Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Abbey Rangers 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
84 Arlesey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Biggleswade United 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
86 Colne 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
87 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Leatherhead 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
90 Sheppey United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Canvey 3 1 2 0 6:0 +6 0 1 2 =2
92 Bracknell Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Hendon 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Metropolitan Police 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
96 Bromley 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
97 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Bishop Storford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Trafford 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
100 Ware 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
101 Seaham Red Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 St Ives Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
104 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Dulwich Hamlet 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
107 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Bedfont Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Grantham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Ramsbottom United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Billericay Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
113 Bowers & Pitsea 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
114 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Margate 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
117 Deeping Rangers 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
118 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Little Common 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Marine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Winchester City 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Rushden 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Cinderford Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
125 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 Walthamstow 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Welling 3 2 1 0 11:0 +11 0 1 2 =1
128 Tilbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Exmouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Basford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Kidlington 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Halifax 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 North Leigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Brackley Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
137 Chichester City 3 3 0 0 4:0 +4 0 3 0 +3
138 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
139 Kempston Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Cheshunt 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 Chertsey Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
143 Cray Wanderers 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
144 Takeley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Waltham Abbey 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
147 Sheffield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Whitton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Maidenhead United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Haringey Borough 4 3 0 0 9:0 +9 0 2 2 -1
151 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
152 Kidderminster 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
153 Soham Town Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
154 Newcastle Benfield 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Westfield Surrey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Grays 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Basildon United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
158 Stourbridge 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
159 Southport 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
160 London Colney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Chasetown 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
162 AFC Mansfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Chester 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Dunstable Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
165 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Stockton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Guiseley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
168 Plymouth Parkway 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Ashton United 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
170 Hartlepool 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
171 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
172 Leighton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Coggeshall Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 St Neots Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
176 Curzon Ashton 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
177 Heather St Johns 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Bradford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Ebbsfleet United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Gateshead 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
184 March Town United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Runcorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Wantage Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 FC United Of Manchester 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
188 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Sholing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
190 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Farsley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Whyteleafe 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
194 Buxton 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
195 Sutton Athletic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 Lewes 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
197 Kings Langley 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
198 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Biggleswade Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
201 Wisbech 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Pickering Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Lancaster 2 0 1 0 0:0 0 0 1 1 -1
204 Dereham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Swindon Supermarine 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Coalville 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Flackwell Heath 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
208 Leamington 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
209 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Tamworth 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
211 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Rushall Olympic 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
213 Longlevens 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Marske United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Barwell 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
217 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Enfield 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
219 Kingstonian 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
220 Spelthorne Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Highworth Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
223 Belper Town 3 2 1 0 3:0 +3 0 2 1 +1
224 South Normanton Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Taunton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Cleethorpes Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 St. Albans 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
228 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Barton Rovers 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
231 Witton Albion 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
232 Lichfield City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Stafford Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
234 Badshot Lea 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
235 Lowestoft Town 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
236 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
237 Chippenham Town 2 0 2 0 7:0 +7 0 0 2 =2
238 Tavistock 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 +1
239 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Corinthian Casuals 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
241 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Sutton Common Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
243 Weymouth 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
244 Binfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Whitstable Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
246 Torquay 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
247 Beaconsfield SYCOB 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
248 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Charnock Richard 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
250 Histon 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
251 Berkhamsted Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Hastings Utd 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
253 Redditch 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
254 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Leek Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
256 Sunderland RCA 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
257 Hereford 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
258 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
259 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Portland United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
261 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Fylde 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
263 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
264 Chesterfield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
265 Chorley 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
266 East Thurrock United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
267 Ossett United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
268 Weston Super Mare 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
269 South Shields 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
270 Nantwich Town 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
271 Shepton Mallet 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
272 Alfreton Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
273 Willand Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
274 Havant & W 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
275 Kirby Muxloe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
276 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
277 Tadcaster Albion 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
278 Mangotsfield United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
279 Balham 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
280 Hednesford 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
281 South Park 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
282 Tooting & Mitcham United 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
283 Bristol Manor Farm 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
284 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
285 Irlam 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
286 Hitchin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
287 Sittingbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
288 Maidstone United 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
289 Thornaby 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
290 Wealdstone 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
291 Horley Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
292 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
293 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
294 Bridgwater Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
295 Potters Bar Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
296 Whitchurch Alport 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
297 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
298 Colney Heath 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
299 Wingate & Finchley 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
300 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braintree Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Liversedge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Alderschot 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
4 Hartley Wintney 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Horsham 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
6 Lutterworth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Morpeth Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
9 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Harrow Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
11 Stockport 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Romulus 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Warrington Town 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
14 Peterborough Sports 3 1 1 0 6:8 -2 0 1 2 -1
15 Whitby 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
16 Atherton Collieries 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
17 Oxford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
18 Widnes 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Tiverton 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
20 Boston Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
21 Sutton Coldfield Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
22 Hadley 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Scarborough 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
24 Spennymoor Town 3 2 0 0 11:4 +7 0 1 2 -1
25 Ashford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Hythe & Dibden 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Blyth S. 2 0 1 0 6:8 -2 0 0 2 -1
28 Fareham Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Matlock Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Fleet Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
31 Ramsgate 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
32 Horsham YMCA 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Kings Lynn 3 1 1 0 4:2 +2 0 3 0 -1
34 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Gosport Borough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Varndeanians 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Hayes 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
38 Moneyfields 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
39 Hanwell Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Barnet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
41 Banbury United 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
42 Sudbury 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
43 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 Salisbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
45 Royston Town 1 1 0 0 11:3 +8 0 0 1 +1
46 Chesham United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
47 Stamford 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Burnham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Northwich 1874 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Worthing 2 0 2 0 10:5 +5 0 0 2 =2
51 Staveley MW 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Eastleigh 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
53 Rothwell Corinthians 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
54 Kettering 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
55 Glossop North End 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
57 Whitehawk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 York 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
59 Walton Casuals 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Carshalton Athletic 3 3 0 0 6:1 +5 0 2 1 +3
61 Barking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Gainsborough 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
63 Maltby Main 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
64 Chipstead 2 1 0 0 1:7 -6 0 1 1 -1
65 Halesowen Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Eastbourne 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
68 Arundel 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
69 Farnborough 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
70 Stratford Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
71 Evesham United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Northwich Victoria 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
73 Barrow 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Blackfield & Langley 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
75 Truro City 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
76 Notts County 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
77 Poole Town 3 2 1 0 5:1 +4 0 3 0 =1
78 Cirencester Town 1 0 1 0 5:4 +1 0 0 1 =1
79 Dunston UTS 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
80 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Thatcham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Gloucester City 2 1 1 0 9:1 +8 0 1 1 =1
83 Abbey Rangers 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
84 Arlesey Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Biggleswade United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Colne 4 2 1 0 7:7 0 0 1 3 -1
87 Telford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Wimborne Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Leatherhead 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
90 Sheppey United 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
91 Canvey 3 0 3 0 7:4 +3 0 1 2 =3
92 Bracknell Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Dartford 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
94 Hendon 2 1 0 0 7:5 +2 0 1 1 -1
95 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
96 Bromley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Bishop Storford 1 1 0 0 7:3 +4 0 0 1 +1
99 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Ware 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
101 Seaham Red Star 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
102 Dover Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
103 St Ives Town 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
104 Brentwood Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Darlington 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
106 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
107 Solihull 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
108 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Grantham Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Ramsbottom United 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
111 Leiston 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
112 Billericay Town 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
113 Bowers & Pitsea 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
114 Harrogate Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
115 Sevenoaks Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
116 Margate 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
117 Deeping Rangers 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
118 Corby Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
119 Little Common 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
120 Marine 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
121 Winchester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Concord Rangers 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Rushden 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
125 Bognor Regis Town 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
126 Walthamstow 2 1 0 0 5:2 +3 0 0 2 -1
127 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
128 Tilbury 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Witham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Exmouth 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
131 Staines Town 2 1 0 0 3:7 -4 0 0 2 -1
132 Basford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Kidlington 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
134 Halifax 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 North Leigh 2 1 0 0 2:8 -6 0 0 2 -1
136 Brackley Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Chichester City 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 +1
138 Altrincham 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
139 Kempston Rovers 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
140 Chelmsford City 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Cheshunt 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
142 Chertsey Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
143 Cray Wanderers 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
144 Takeley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Sutton UTD 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
146 Waltham Abbey 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
147 Sheffield 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Whitton United 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Maidenhead United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
150 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
151 Needham Market 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
152 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Soham Town Rangers 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
154 Newcastle Benfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Westfield Surrey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
157 Basildon United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
158 Stourbridge 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 =1
159 Southport 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
160 London Colney 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Chasetown 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
162 AFC Mansfield 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
163 Chester 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
164 Dunstable Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
165 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Stockton Town 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
167 Guiseley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Plymouth Parkway 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Ashton United 1 0 1 0 10:2 +8 0 0 1 =1
170 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
172 Leighton Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Coggeshall Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Slough 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
175 St Neots Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
176 Curzon Ashton 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
177 Heather St Johns 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Bath City 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
179 Herne Bay 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Bradford Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
182 Bideford 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
183 Gateshead 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
184 March Town United 2 0 0 0 1:6 -5 0 0 2 -2
185 Runcorn 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
186 Wantage Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 FC United Of Manchester 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
188 Tonbridge Angels 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Sholing 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
192 Farsley 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
193 Whyteleafe 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
194 Buxton 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
195 Sutton Athletic 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Lewes 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
197 Kings Langley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
198 Romford 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
199 Boston Utd. 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
200 Biggleswade Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
201 Wisbech 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Pickering Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Lancaster 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
204 Dereham Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
205 Swindon Supermarine 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
206 Coalville 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
207 Flackwell Heath 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
208 Leamington 1 0 1 0 6:1 +5 0 0 1 =1
209 City of Liverpool 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
210 Tamworth 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
211 Merstham 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Rushall Olympic 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
213 Longlevens 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Marske United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
216 Barwell 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
217 Wrexham 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
218 Enfield 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Kingstonian 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
220 Spelthorne Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Boreham Wood 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
222 Highworth Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
223 Belper Town 2 0 1 0 3:2 +1 0 1 1 -1
224 South Normanton Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
225 Taunton Town 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
226 Cleethorpes Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
227 St. Albans 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
228 Pontefract Collieries 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
229 Dagenham & Redbridge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Barton Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
231 Witton Albion 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
232 Lichfield City 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
233 Stafford Rangers 2 0 1 0 1:2 -1 0 1 1 -1
234 Badshot Lea 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
235 Lowestoft Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
236 Didcot Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
237 Chippenham Town 3 2 1 0 14:4 +10 0 0 3 +2
238 Tavistock 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
239 Folkestone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
240 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
241 Hemel Hempstead Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
242 Sutton Common Rovers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
243 Weymouth 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
244 Binfield 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
245 Whitstable Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
246 Torquay 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 Beaconsfield SYCOB 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
248 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Charnock Richard 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
250 Histon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
251 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
252 Hastings Utd 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
253 Redditch 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
254 Dorking Wanderers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
255 Leek Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
256 Sunderland RCA 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
257 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
258 VCD Athletic 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
259 Hampton Richmond 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
260 Portland United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
261 Dorchester 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
262 Fylde 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
263 Loughborough Dynamo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
264 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
265 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 East Thurrock United 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
267 Ossett United 2 0 2 0 6:2 +4 0 1 1 =2
268 Weston Super Mare 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
269 South Shields 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
270 Nantwich Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
271 Shepton Mallet 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
272 Alfreton Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
273 Willand Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
274 Havant & W 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
275 Kirby Muxloe 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
276 Woking 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
277 Tadcaster Albion 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
278 Mangotsfield United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
279 Balham 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
280 Hednesford 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
281 South Park 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
282 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
283 Bristol Manor Farm 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
284 Merthyr 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
285 Irlam 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
286 Hitchin 3 2 0 0 4:3 +1 0 1 2 -1
287 Sittingbourne 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
288 Maidstone United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
289 Thornaby 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
290 Wealdstone 3 1 2 0 6:1 +5 0 2 1 =2
291 Horley Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
292 Boldmere St. Michaels 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
293 Yeovil 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
294 Bridgwater Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
295 Potters Bar Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
296 Whitchurch Alport 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
297 Hornchurch 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
298 Colney Heath 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
299 Wingate & Finchley 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
300 Hyde United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Longlevens és Portland United egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.