h, 2019 október 21. @ 00:16 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sutton Coldfield Town vs. Redditch

Összehasonlitás ezzel

FA Cup 2019/2020


Sutton Coldfield Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.09.07 Sutton Coldfield Town 1 : 1 Redditch 5.29 4.20 1.52
1 2019.09.10 Redditch 1 : 3 Sutton Coldfield Town 1.49 4.73 5.20
2 2019.09.21 Kettering 1 : 1 Sutton Coldfield Town 1.42 4.93 6.10
2 2019.09.24 Sutton Coldfield Town 2 : 1 Kettering 3.50 3.77 1.92
3 2019.10.05 Sutton Coldfield Town 0 : 1 Boston Utd. 5.45 4.77 1.40


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 27

Redditch


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.09.07 Sutton Coldfield Town 1 : 1 Redditch 5.29 4.20 1.52
1 2019.09.10 Redditch 1 : 3 Sutton Coldfield Town 1.49 4.73 5.20


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 8

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.10 Redditch 1 : 3 Sutton Coldfield Town 1.49 4.73 5.20
2019.09.07 Sutton Coldfield Town 1 : 1 Redditch 5.29 4.20 1.52

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 5
Teljes 19
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Sutton Coldfield Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 60% (3/5) 40% (2/5) 60% (3/5) 40% (2/5)
Nullára
Nyereség 0% (0/5)
Vereség 20% (1/5)

Nyerési küszöb
1 gól 20% (1/5)
2 vagy több gól 20% (1/5)

Rúgott gól/játék 1.40
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.40
Nem kapott gólt 0% (0/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 2 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 1 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 20% (1/5) 40% (2/5)
Döntetlen 80% (4/5) 40% (2/5)
Elveszitett 0% (0/5) 20% (1/5)

Gólok száma félidőkben
Első 58.33% (7/12)
Második 41.67% (5/12)

Redditch

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gosport Borough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Runcorn 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
3 Thornaby 2 0 1 1 2:8 -6 0 0 2 -1
4 Kempston Rovers 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
5 FC United Of Manchester 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
6 Hayes 4 3 1 0 11:5 +6 0 2 2 =1
7 Horley Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Tonbridge Angels 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Kidlington 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
10 Bristol Manor Farm 4 2 1 1 7:7 0 0 1 3 -1
11 Ramsgate 3 1 1 1 4:1 +3 0 2 1 -1
12 Ebbsfleet United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
13 Irlam 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
14 North Leigh 2 1 0 1 2:8 -6 0 0 2 -1
15 Gateshead 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
16 Kings Lynn 4 2 1 1 5:3 +2 0 3 1 -1
17 Chichester City 5 4 1 0 6:1 +5 0 4 1 +3
18 Sittingbourne 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Rothwell Corinthians 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
20 Dereham Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
21 Hastings Utd 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
22 Dover Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
23 Glossop North End 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Brentwood Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Redditch 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
26 Flackwell Heath 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
27 Whitehawk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Bromley 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
29 Torquay 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
30 Northwich 1874 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
31 Biggleswade Town 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
32 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Bishop Storford 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
34 Pickering Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Staveley MW 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Ware 3 2 0 1 8:4 +4 0 0 3 -1
37 Histon 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
38 South Shields 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
39 Oxford City 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
40 Guiseley 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
41 Shepton Mallet 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
42 Winchester City 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Ashton United 4 2 1 1 9:10 -1 0 1 3 -1
44 Tiverton 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
45 Willand Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Chasetown 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
47 Stockport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Sevenoaks Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
49 Chorley 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
50 Warrington Town 4 2 1 1 8:5 +3 0 1 3 -1
51 Chester 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
52 Ossett United 4 1 2 1 8:6 +2 0 1 3 -1
53 Deeping Rangers 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
54 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Whitby 5 3 2 0 10:3 +7 0 3 2 =1
56 Little Common 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Gloucester City 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
58 Stafford Rangers 4 2 1 1 7:2 +5 0 1 3 -1
59 Varndeanians 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Wantage Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Lowestoft Town 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
62 Arlesey Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Moneyfields 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
64 St. Albans 3 1 1 1 6:7 -1 0 0 3 -1
65 Notts County 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
66 Bradford Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Fleet Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Cirencester Town 3 1 2 0 7:6 +1 0 1 2 =2
69 Dagenham & Redbridge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Horsham YMCA 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Bideford 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
72 Witton Albion 3 1 2 0 1:0 +1 0 3 0 =2
73 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 March Town United 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
75 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Sheffield 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Hornchurch 2 1 0 1 6:2 +4 0 1 1 -1
78 Seaham Red Star 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Berkhamsted Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Wingate & Finchley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
81 Maidenhead United 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
82 St Ives Town 3 1 2 0 5:4 +1 0 1 2 =2
83 Needham Market 3 1 1 1 3:6 -3 0 1 2 -1
84 Hyde United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Dorking Wanderers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
87 Cray Wanderers 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
88 Yeovil 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
89 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Beaconsfield SYCOB 3 2 0 1 5:3 +2 0 1 2 -1
91 Potters Bar Town 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 =1
92 Sutton UTD 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
93 Charnock Richard 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
94 Trafford 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
95 Stockton Town 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
96 Atherton Collieries 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
97 Chipstead 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
98 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
99 Widnes 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
100 Plymouth Parkway 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Barwell 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
102 Halesowen Town 3 2 0 1 11:4 +7 0 1 2 -1
103 Boston Town 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
104 Leamington 3 0 2 1 3:5 -2 0 1 2 -1
105 York 3 3 0 0 6:1 +5 0 2 1 +3
106 AFC Mansfield 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
107 Romulus 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
108 Carshalton Athletic 4 4 0 0 7:2 +5 0 2 2 +4
109 Tamworth 5 3 1 1 7:4 +3 0 2 3 -1
110 Peterborough Sports 5 3 1 1 8:10 -2 0 2 3 -1
111 Dunstable Town 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
112 Rushall Olympic 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
113 Gainsborough 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
114 Witham Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Hednesford 4 3 0 1 10:5 +5 0 1 3 -1
116 Abbey Rangers 4 2 1 1 4:4 0 0 3 1 -1
117 Badshot Lea 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
118 Tooting & Mitcham United 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
119 Staines Town 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
120 Biggleswade United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
121 Havant & W 3 2 0 1 6:3 +3 0 0 3 -1
122 Rushden 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Pontefract Collieries 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
124 Poole Town 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 =1
125 Bognor Regis Town 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
126 Woking 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
127 Dunston UTS 4 2 1 1 9:4 +5 0 1 3 -1
128 Barton Rovers 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
129 Mangotsfield United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
130 Welling 3 2 1 0 11:1 +10 0 1 2 =1
131 Lichfield City 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
132 Thatcham Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Buxton 3 2 0 1 10:2 +8 0 0 3 -1
134 Salisbury 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
135 Whitton United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Colney Heath 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Chesham United 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
138 Lewes 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
139 Haringey Borough 4 3 0 1 9:1 +8 0 2 2 -1
140 Stamford 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
141 Boldmere St. Michaels 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
142 Chertsey Town 3 2 0 1 8:8 0 0 0 3 -1
143 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Barnet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
145 Takeley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Bridgwater Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Sudbury 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
148 Farsley 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
149 Whitchurch Alport 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Waltham Abbey 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
151 Longlevens 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Maltby Main 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
153 Leiston 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
154 Dorchester 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
155 Marske United 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
156 Loughborough Dynamo 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
157 Billericay Town 3 2 1 0 6:3 +3 0 2 1 =1
158 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Romford 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
160 Leek Town 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
161 Darlington 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
162 City of Liverpool 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
163 Walton Casuals 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Solihull 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
165 Hereford 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
166 Barking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Merstham 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Hampton Richmond 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
169 Grantham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Curzon Ashton 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 -1
171 Blyth S. 3 1 1 1 7:8 -1 0 1 2 -1
172 Exmouth 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
173 South Park 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
174 Matlock Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
175 Bath City 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
176 Basford United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Sutton Coldfield Town 5 2 2 1 7:5 +2 0 3 2 -1
178 Hartlepool 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
179 Kirby Muxloe 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Cinderford Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
181 Leighton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Scarborough 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
183 Walthamstow 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
184 Tadcaster Albion 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
185 Ashford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Slough 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
187 Balham 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
188 Tilbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Hemel Hempstead Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Canvey 6 1 5 0 10:9 +1 0 2 4 =4
191 Sutton Athletic 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
192 Royston Town 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
193 Dartford 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
194 Weymouth 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
195 Kings Langley 4 3 0 1 11:5 +6 0 0 4 -1
196 Hendon 3 2 0 1 8:7 +1 0 1 2 -1
197 Hanwell Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Sholing 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
199 Chippenham Town 5 2 3 0 15:11 +4 0 0 5 +2
200 Telford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Banbury United 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
203 Leatherhead 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
204 Folkestone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
205 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Whyteleafe 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
207 Portland United 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
208 Ramsbottom United 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
209 Stourbridge 4 3 1 0 6:3 +3 0 2 2 =1
210 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Fylde 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
212 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
213 Southport 3 2 0 1 11:5 +6 0 0 3 -1
214 Bowers & Pitsea 5 2 2 1 8:7 +1 0 1 4 -1
215 Whitstable Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
216 Braintree Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Kidderminster 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
218 Sunderland RCA 2 0 1 1 0:5 -5 0 1 1 -1
219 Dulwich Hamlet 3 3 0 0 11:2 +9 0 0 3 +3
220 Newcastle Benfield 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Alderschot 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
222 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 VCD Athletic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Horsham 3 1 1 1 4:5 -1 0 2 1 -1
225 Grays 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
226 Belper Town 5 2 2 1 4:3 +1 0 3 2 -1
227 Barrow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Heather St Johns 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Fareham Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
230 Truro City 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
231 Taunton Town 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
232 Herne Bay 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
233 Eastbourne 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
234 Wrexham 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
235 Hadley 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
236 Maldon & Tiptree 4 4 0 0 16:4 +12 0 0 4 +4
237 Kingstonian 5 4 1 0 13:4 +9 0 2 3 +2
238 Farnborough 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
239 Coggeshall Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Spennymoor Town 3 2 0 1 11:4 +7 0 1 2 -1
241 Evesham United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Boreham Wood 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
243 Hythe & Dibden 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
244 St Neots Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
245 Maidstone United 3 3 0 0 10:3 +7 0 0 3 +3
246 Altrincham 4 3 1 0 7:2 +5 0 3 1 +3
247 Sutton Common Rovers 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
248 Bracknell Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
249 Chelmsford City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
250 Wealdstone 4 2 2 0 10:1 +9 0 2 2 =1
251 Binfield 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
252 Cheshunt 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
253 Colne 6 3 2 1 8:7 +1 0 3 3 -1
254 Didcot Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
255 Merthyr 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
256 Halifax 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Tavistock 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
258 Wimborne Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Brackley Town 3 2 0 1 6:1 +5 0 2 1 -1
260 Hitchin 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
261 Sheppey United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
262 Corinthian Casuals 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
263 Lutterworth Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Basildon United 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
265 Swindon Supermarine 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
266 Kettering 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
267 Morpeth Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
268 Kidsgrove Athletic 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
269 Coalville 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
270 London Colney 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
271 Harrow Borough 2 1 0 1 5:1 +4 0 1 1 -1
272 Burnham 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
273 Boston Utd. 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
274 Liversedge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
275 Soham Town Rangers 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
276 Wisbech 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
277 Worthing 4 0 3 1 9:11 -2 0 0 4 -1
278 Westfield Surrey 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
279 Hartley Wintney 3 1 1 1 3:1 +2 0 2 1 -1
280 Eastleigh 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
281 Lancaster 3 1 1 1 2:6 -4 0 1 2 -1
282 Nantwich Town 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
283 Marine 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
284 South Normanton Athletic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
285 Blackfield & Langley 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
286 Concord Rangers 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
287 Alfreton Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
288 Cleethorpes Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
289 Harrogate Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
290 Chesterfield 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
291 Arundel 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
292 Enfield 3 2 0 1 3:1 +2 0 3 0 -1
293 East Thurrock United 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
294 Margate 4 3 0 1 10:6 +4 0 0 4 -1
295 Spelthorne Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
296 Stratford Town 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
297 Corby Town 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
298 Weston Super Mare 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
299 Northwich Victoria 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
300 Highworth Town 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blyth S. 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
2 Fareham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Matlock Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Sutton Coldfield Town 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
5 Hadley 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
6 Scarborough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
7 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Ashford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Hythe & Dibden 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Varndeanians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Hayes 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
13 Moneyfields 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Fleet Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Ramsgate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 Horsham YMCA 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Kings Lynn 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
18 Chalfont St Peter 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Salisbury 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Royston Town 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
21 Chesham United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
22 Stamford 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
23 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 Sudbury 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Rothwell Corinthians 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Kettering 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
30 Glossop North End 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
32 Whitehawk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Burnham 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Northwich 1874 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
35 Worthing 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
36 Staveley MW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Maltby Main 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Chipstead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Halesowen Town 3 2 0 0 11:0 +11 0 1 2 -1
41 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 York 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
43 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Carshalton Athletic 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
45 Barking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Gainsborough 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
47 Barrow 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Blackfield & Langley 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
49 Truro City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
50 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Arundel 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Farnborough 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Stratford Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
54 Evesham United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Northwich Victoria 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Abbey Rangers 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
58 Arlesey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Biggleswade United 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
61 Poole Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
62 Cirencester Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
63 Dunston UTS 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
64 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Thatcham Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Canvey 3 1 2 0 6:0 +6 0 1 2 =2
67 Bracknell Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Hendon 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Colne 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
71 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Leatherhead 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 Sheppey United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Seaham Red Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 St Ives Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
78 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Metropolitan Police 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Bromley 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
81 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bishop Storford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Trafford 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Ware 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
85 Ramsbottom United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Billericay Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
88 Bowers & Pitsea 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
89 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Dulwich Hamlet 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
91 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Bedfont Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Grantham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Marine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Winchester City 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Margate 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Deeping Rangers 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
101 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Little Common 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Exmouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Basford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Rushden 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Cinderford Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
109 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Walthamstow 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
111 Welling 3 2 1 0 11:0 +11 0 1 2 =1
112 Tilbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
114 Kempston Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Cheshunt 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
117 Kidlington 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Halifax 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 North Leigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Brackley Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
121 Chichester City 3 3 0 0 4:0 +4 0 3 0 +3
122 Whitton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Maidenhead United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
124 Haringey Borough 4 3 0 0 9:0 +9 0 2 2 -1
125 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
126 Chertsey Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
127 Cray Wanderers 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
128 Takeley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Waltham Abbey 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
131 Sheffield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Basildon United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
133 Stourbridge 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
134 Southport 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
135 London Colney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Kidderminster 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
137 Soham Town Rangers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
138 Newcastle Benfield 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Westfield Surrey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Grays 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Guiseley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 Plymouth Parkway 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Ashton United 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
144 Chasetown 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
145 AFC Mansfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Chester 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
147 Dunstable Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
148 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Stockton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Curzon Ashton 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
151 Heather St Johns 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Hartlepool 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
156 Leighton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Coggeshall Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 St Neots Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
160 Runcorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Wantage Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 FC United Of Manchester 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
163 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Bradford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Ebbsfleet United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
166 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Gateshead 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
168 March Town United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Sutton Athletic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Lewes 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
171 Kings Langley 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
172 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Sholing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
174 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Farsley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Whyteleafe 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
178 Buxton 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
179 Dereham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
180 Swindon Supermarine 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Coalville 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Flackwell Heath 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
183 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Biggleswade Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
185 Wisbech 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Pickering Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Lancaster 2 0 1 0 0:0 0 0 1 1 -1
188 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Marske United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Barwell 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
191 Leamington 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
192 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Tamworth 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
194 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Rushall Olympic 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
196 Longlevens 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Belper Town 3 2 1 0 3:0 +3 0 2 1 +1
198 South Normanton Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Taunton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Cleethorpes Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Enfield 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
203 Kingstonian 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
204 Spelthorne Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Highworth Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
207 Stafford Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
208 Badshot Lea 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Lowestoft Town 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
210 St. Albans 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
211 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Barton Rovers 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
214 Witton Albion 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
215 Lichfield City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Sutton Common Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Weymouth 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
219 Binfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Whitstable Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Chippenham Town 2 0 2 0 7:0 +7 0 0 2 =2
223 Tavistock 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 +1
224 Folkestone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Corinthian Casuals 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
226 Berkhamsted Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Hastings Utd 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
228 Redditch 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
229 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Torquay 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
231 Beaconsfield SYCOB 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
232 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Charnock Richard 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
234 Histon 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
235 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Fylde 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
237 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
238 Leek Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 Sunderland RCA 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
240 Hereford 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
241 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
242 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Portland United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
244 Nantwich Town 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
245 Shepton Mallet 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
246 Alfreton Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
247 Willand Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
248 Chesterfield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
249 Chorley 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
250 East Thurrock United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
251 Ossett United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
252 Weston Super Mare 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
253 South Shields 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
254 Hednesford 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
255 South Park 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
256 Tooting & Mitcham United 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
257 Havant & W 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
258 Kirby Muxloe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
259 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Tadcaster Albion 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
261 Mangotsfield United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
262 Balham 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
263 Maidstone United 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
264 Thornaby 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
265 Wealdstone 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
266 Horley Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
267 Bristol Manor Farm 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
268 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
269 Irlam 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
270 Hitchin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
271 Sittingbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
272 Colney Heath 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
273 Wingate & Finchley 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
274 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
275 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
276 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
277 Bridgwater Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
278 Potters Bar Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
279 Whitchurch Alport 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
280 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
281 Lutterworth Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
282 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
283 Morpeth Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
284 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
285 Harrow Borough 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
286 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
287 Liversedge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
288 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
289 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
290 Horsham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
291 Oxford City 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
292 Widnes 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
293 Tiverton 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
294 Boston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
295 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
296 Romulus 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
297 Warrington Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
298 Peterborough Sports 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
299 Whitby 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
300 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blyth S. 2 0 1 0 6:8 -2 0 0 2 -1
2 Fareham Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Matlock Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Sutton Coldfield Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
5 Hadley 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Scarborough 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
7 Spennymoor Town 3 2 0 0 11:4 +7 0 1 2 -1
8 Ashford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Hythe & Dibden 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Gosport Borough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Varndeanians 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Hayes 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
13 Moneyfields 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
14 Fleet Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
15 Ramsgate 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
16 Horsham YMCA 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Kings Lynn 3 1 1 0 4:2 +2 0 3 0 -1
18 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Salisbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
20 Royston Town 1 1 0 0 11:3 +8 0 0 1 +1
21 Chesham United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
22 Stamford 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Hanwell Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Barnet 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
25 Banbury United 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
26 Sudbury 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
27 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Rothwell Corinthians 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
29 Kettering 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
30 Glossop North End 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
32 Whitehawk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Burnham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Northwich 1874 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Worthing 2 0 2 0 10:5 +5 0 0 2 =2
36 Staveley MW 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Eastleigh 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
38 Maltby Main 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 Chipstead 2 1 0 0 1:7 -6 0 1 1 -1
40 Halesowen Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
42 York 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
43 Walton Casuals 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Carshalton Athletic 3 3 0 0 6:1 +5 0 2 1 +3
45 Barking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Gainsborough 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
47 Barrow 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Blackfield & Langley 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
49 Truro City 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
50 Eastbourne 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
51 Arundel 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
52 Farnborough 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
53 Stratford Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
54 Evesham United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Northwich Victoria 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
56 Gloucester City 2 1 1 0 9:1 +8 0 1 1 =1
57 Abbey Rangers 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
58 Arlesey Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Biggleswade United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Notts County 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Poole Town 3 2 1 0 5:1 +4 0 3 0 =1
62 Cirencester Town 1 0 1 0 5:4 +1 0 0 1 =1
63 Dunston UTS 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
64 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Thatcham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Canvey 3 0 3 0 7:4 +3 0 1 2 =3
67 Bracknell Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Dartford 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
69 Hendon 2 1 0 0 7:5 +2 0 1 1 -1
70 Colne 4 2 1 0 7:7 0 0 1 3 -1
71 Telford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Wimborne Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Leatherhead 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
74 Sheppey United 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Seaham Red Star 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Dover Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
77 St Ives Town 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
78 Brentwood Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
80 Bromley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Bishop Storford 1 1 0 0 7:3 +4 0 0 1 +1
83 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Ware 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
85 Ramsbottom United 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
86 Leiston 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
87 Billericay Town 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
88 Bowers & Pitsea 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
89 Darlington 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
90 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
91 Solihull 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
92 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Grantham Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Marine 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
95 Winchester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Concord Rangers 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Harrogate Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
98 Sevenoaks Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
99 Margate 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
100 Deeping Rangers 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
101 Corby Town 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
102 Little Common 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
103 Witham Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Exmouth 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
105 Staines Town 2 1 0 0 3:7 -4 0 0 2 -1
106 Basford United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Rushden 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
109 Bognor Regis Town 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
110 Walthamstow 2 1 0 0 5:2 +3 0 0 2 -1
111 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
112 Tilbury 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Altrincham 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
114 Kempston Rovers 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
115 Chelmsford City 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Cheshunt 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
117 Kidlington 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
118 Halifax 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 North Leigh 2 1 0 0 2:8 -6 0 0 2 -1
120 Brackley Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Chichester City 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 +1
122 Whitton United 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Maidenhead United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
125 Needham Market 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
126 Chertsey Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
127 Cray Wanderers 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
128 Takeley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
129 Sutton UTD 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 Waltham Abbey 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
131 Sheffield 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Basildon United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
133 Stourbridge 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 =1
134 Southport 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
135 London Colney 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
136 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Soham Town Rangers 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
138 Newcastle Benfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Westfield Surrey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
140 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
141 Guiseley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Plymouth Parkway 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
143 Ashton United 1 0 1 0 10:2 +8 0 0 1 =1
144 Chasetown 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
145 AFC Mansfield 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
146 Chester 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
147 Dunstable Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Stockton Town 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
150 Curzon Ashton 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
151 Heather St Johns 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Bath City 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
153 Herne Bay 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
156 Leighton Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Coggeshall Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Slough 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
159 St Neots Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
160 Runcorn 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
161 Wantage Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 FC United Of Manchester 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
163 Tonbridge Angels 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Bradford Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Bideford 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
167 Gateshead 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
168 March Town United 2 0 0 0 1:6 -5 0 0 2 -2
169 Sutton Athletic 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Lewes 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
171 Kings Langley 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
172 Romford 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
173 Sholing 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Farsley 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
177 Whyteleafe 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
178 Buxton 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
179 Dereham Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
180 Swindon Supermarine 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
181 Coalville 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
182 Flackwell Heath 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
183 Boston Utd. 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
184 Biggleswade Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
185 Wisbech 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Pickering Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Lancaster 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
188 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
189 Marske United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
190 Barwell 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
191 Leamington 1 0 1 0 6:1 +5 0 0 1 =1
192 City of Liverpool 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
193 Tamworth 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
194 Merstham 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Rushall Olympic 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
196 Longlevens 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Belper Town 2 0 1 0 3:2 +1 0 1 1 -1
198 South Normanton Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
199 Taunton Town 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
200 Cleethorpes Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Wrexham 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
202 Enfield 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Kingstonian 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
204 Spelthorne Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Boreham Wood 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
206 Highworth Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
207 Stafford Rangers 2 0 1 0 1:2 -1 0 1 1 -1
208 Badshot Lea 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
209 Lowestoft Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 St. Albans 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
211 Pontefract Collieries 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
212 Dagenham & Redbridge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Barton Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
214 Witton Albion 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
215 Lichfield City 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
216 Hemel Hempstead Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Sutton Common Rovers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Weymouth 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
219 Binfield 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
220 Whitstable Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Didcot Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
222 Chippenham Town 3 2 1 0 14:4 +10 0 0 3 +2
223 Tavistock 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
224 Folkestone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
225 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Hastings Utd 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
228 Redditch 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
229 Dorking Wanderers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
230 Torquay 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
231 Beaconsfield SYCOB 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
232 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Charnock Richard 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
234 Histon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
235 Dorchester 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
236 Fylde 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
237 Loughborough Dynamo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
238 Leek Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
239 Sunderland RCA 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
240 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
241 VCD Athletic 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
242 Hampton Richmond 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
243 Portland United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
244 Nantwich Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
245 Shepton Mallet 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
246 Alfreton Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
247 Willand Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
249 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 East Thurrock United 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
251 Ossett United 2 0 2 0 6:2 +4 0 1 1 =2
252 Weston Super Mare 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
253 South Shields 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
254 Hednesford 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
255 South Park 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
256 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
257 Havant & W 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
258 Kirby Muxloe 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
259 Woking 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
260 Tadcaster Albion 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
261 Mangotsfield United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
262 Balham 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
263 Maidstone United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
264 Thornaby 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
265 Wealdstone 3 1 2 0 6:1 +5 0 2 1 =2
266 Horley Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 Bristol Manor Farm 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
268 Merthyr 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
269 Irlam 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
270 Hitchin 3 2 0 0 4:3 +1 0 1 2 -1
271 Sittingbourne 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
272 Colney Heath 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
273 Wingate & Finchley 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
274 Hyde United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
275 Boldmere St. Michaels 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
276 Yeovil 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
277 Bridgwater Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
278 Potters Bar Town 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
279 Whitchurch Alport 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
280 Hornchurch 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
281 Lutterworth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
282 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
283 Morpeth Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
284 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
285 Harrow Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
286 Braintree Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
287 Liversedge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
288 Alderschot 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
289 Hartley Wintney 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
290 Horsham 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
291 Oxford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
292 Widnes 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
293 Tiverton 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
294 Boston Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
295 Stockport 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
296 Romulus 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
297 Warrington Town 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
298 Peterborough Sports 3 1 1 0 6:8 -2 0 1 2 -1
299 Whitby 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
300 Atherton Collieries 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1

Itt láthatod hogyan viszonyul Sutton Coldfield Town és Redditch egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.