p, 2019 december 06. @ 04:06 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ba

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.09.25 Ba 1 : 0 Radni - - -
1/8 2019.10.23 Radnički Niš 2 : 0 Ba 1.06 10.64 19.75
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radnički Niš 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
2 Ba 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
3 Vozdovac Beograd 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Trepca Kosovska Mitrovica 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
5 Metalac Gornji Milanovac 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Bratstvo Prigrevica 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Indjija 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
8 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Vojvodina Nový Sad 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
10 Sindelic Beograd 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
11 Spartak Zlatibor Voda 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
12 Trajal Krusevac 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Zemun Teleoptik 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
14 Buducnost Dobanovci 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
15 Čukarički Bělehrad 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
16 Radnik Surdulica 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
17 Bělehrad OFK 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
18 Proleter Novi Sad 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
19 Novi Pazar 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Zlatibor 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
21 Mladost Lučani 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
22 Zemun 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Crvena zvezda Bělehrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
24 Dinamo Vranje 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Javor Ivanjica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Ba 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
27 Napredak Krusevac 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Ma 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
29 Partizan Belgrad 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
30 Radni 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Rad Bělehrad 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Vodoja 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Proleter Novi Sad 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
2 Vodoja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Zemun Teleoptik 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Ma 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
5 Vojvodina Nový Sad 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
6 Dinamo Vranje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Bratstvo Prigrevica 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Novi Pazar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Ba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
10 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Radni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Trajal Krusevac 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Javor Ivanjica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Mladost Lučani 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
16 Trepca Kosovska Mitrovica 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Bělehrad OFK 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
18 Rad Bělehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Buducnost Dobanovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Napredak Krusevac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Sindelic Beograd 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
22 Crvena zvezda Bělehrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
23 Metalac Gornji Milanovac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Zlatibor 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Radnički Niš 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
26 Radnik Surdulica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Partizan Belgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Spartak Zlatibor Voda 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
29 Ba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Indjija 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
31 Zemun 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Vozdovac Beograd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Proleter Novi Sad 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
2 Vodoja 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Zemun Teleoptik 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
4 Ma 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Vojvodina Nový Sad 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
6 Dinamo Vranje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Bratstvo Prigrevica 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Novi Pazar 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Ba 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
11 Radni 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Trajal Krusevac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Javor Ivanjica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Mladost Lučani 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
16 Trepca Kosovska Mitrovica 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
17 Bělehrad OFK 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Rad Bělehrad 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Buducnost Dobanovci 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Napredak Krusevac 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Sindelic Beograd 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
22 Crvena zvezda Bělehrad 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
23 Metalac Gornji Milanovac 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Zlatibor 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Radnički Niš 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
26 Radnik Surdulica 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
27 Partizan Belgrad 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
28 Spartak Zlatibor Voda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ba 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
30 Indjija 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
31 Zemun 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Vozdovac Beograd 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Ba csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Ba pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.