szo, 2020 július 04. @ 12:16 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ba

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.09.25 Ba 1 : 0 Radni - - -
1/8 2019.10.23 Radnički Niš 2 : 0 Ba 1.06 10.64 19.75
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Indjija 3 2 0 1 5:3 +2 0 1 2 -1
2 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Vojvodina Nový Sad 5 5 0 0 13:3 +10 0 2 3 +5
4 Sindelic Beograd 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
5 Trajal Krusevac 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Spartak Zlatibor Voda 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
7 Zemun Teleoptik 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
8 Buducnost Dobanovci 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
9 Čukarički Bělehrad 4 3 0 1 7:4 +3 0 2 2 -1
10 Radnik Surdulica 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
11 Bělehrad OFK 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
12 Proleter Novi Sad 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
13 Novi Pazar 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Zlatibor 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
15 Mladost Lučani 3 2 0 1 5:3 +2 0 1 2 -1
16 Zemun 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Crvena zvezda Bělehrad 4 3 0 1 11:2 +9 0 2 2 -1
18 Dinamo Vranje 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Javor Ivanjica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Ba 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
21 Napredak Krusevac 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Ma 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
23 Partizan Belgrad 5 4 0 1 15:4 +11 0 1 4 -1
24 Radni 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Vodoja 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
26 Rad Bělehrad 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Radnički Niš 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
28 Ba 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
29 Vozdovac Beograd 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Trepca Kosovska Mitrovica 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
31 Bratstvo Prigrevica 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Metalac Gornji Milanovac 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bratstvo Prigrevica 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Novi Pazar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Ba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
4 Čukarički Bělehrad 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
5 Radni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Trajal Krusevac 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Javor Ivanjica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Mladost Lučani 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
10 Trepca Kosovska Mitrovica 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Bělehrad OFK 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Rad Bělehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Buducnost Dobanovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Napredak Krusevac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Sindelic Beograd 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
16 Crvena zvezda Bělehrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
17 Metalac Gornji Milanovac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Zlatibor 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Radnički Niš 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
20 Radnik Surdulica 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Partizan Belgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
22 Spartak Zlatibor Voda 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
23 Ba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Indjija 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
25 Zemun 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Vozdovac Beograd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Proleter Novi Sad 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
28 Vodoja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Zemun Teleoptik 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Ma 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
31 Vojvodina Nový Sad 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
32 Dinamo Vranje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bratstvo Prigrevica 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Novi Pazar 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Ba 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
5 Radni 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Trajal Krusevac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Javor Ivanjica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Mladost Lučani 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
10 Trepca Kosovska Mitrovica 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
11 Bělehrad OFK 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Rad Bělehrad 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Buducnost Dobanovci 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Napredak Krusevac 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Sindelic Beograd 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
16 Crvena zvezda Bělehrad 3 2 0 0 10:2 +8 0 1 2 -1
17 Metalac Gornji Milanovac 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Zlatibor 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Radnički Niš 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
20 Radnik Surdulica 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
21 Partizan Belgrad 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
22 Spartak Zlatibor Voda 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
23 Ba 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
24 Indjija 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Zemun 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Vozdovac Beograd 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Proleter Novi Sad 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
28 Vodoja 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
29 Zemun Teleoptik 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
30 Ma 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Vojvodina Nový Sad 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
32 Dinamo Vranje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Ba csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Ba pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.