szo, 2020 július 11. @ 06:45 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Aluminij Kidricevo

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.14 Odranci 1 : 3 Aluminij Kidricevo 11.75 6.25 1.18
1/8 2019.09.18 Aluminij Kidricevo 1 : 0 Tabor 1.65 3.63 4.61
1/4 2019.10.16 Aluminij Kidricevo 1 : 0 Koper 1.56 3.76 5.33
1/4 2019.10.29 Koper 3 : 2 Aluminij Kidricevo 2.69 3.24 2.44
1/2 2020.06.09 Aluminij Kidricevo 0 : 4 Mura Murska Sobota 3.12 3.32 2.10
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 19
Nullára
Nyereség 40% (2/5)
Vereség 20% (1/5)
Nyerési küszöb
1 gól 40% (2/5)
2 vagy több gól 20% (1/5)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 40% (2/5) 60% (3/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Rúgott gól/játék 1.40
Kapott gól/játék 1.60
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 40% (2/5)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 0 2 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 2 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 40% (6/15)
Második 60% (9/15)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 20% (1/5) 60% (3/5)
Döntetlen 40% (2/5) 0% (0/5)
Elveszitett 40% (2/5) 40% (2/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Krsko Posavje 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
2 Bre 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Nafta 6 5 0 1 9:4 +5 0 4 2 -1
4 Mura Murska Sobota 5 4 0 1 14:6 +8 0 1 4 +3
5 Grad 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
6 Tabor 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
7 Videm 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Sentjur 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Domzale 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
10 Radomlje 5 1 3 1 15:6 +9 0 2 3 -1
11 Pesnica 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
12 Beltinci NK 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
13 Aluminij Kidricevo 5 3 0 2 7:8 -1 0 2 3 -2
14 Olimpija Lublaň 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Bled 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Koper 4 3 0 1 12:5 +7 0 1 3 +1
17 Odranci 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Bravo Publikum 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
19 Bistrica 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
20 Maribor Branik NK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Dobrovce 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
22 Celje Biostart Publikum 4 2 2 0 10:2 +8 0 2 2 =2
23 Tolmin 2 1 0 1 3:8 -5 0 0 2 -1
24 Triglav 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
25 Rudar Velenje 4 1 1 2 3:5 -2 0 2 2 -2
26 Brda Dobrovo 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
27 Gorica Nova Gorica 2 1 1 0 8:4 +4 0 0 2 =1
28 Celje NK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dobrovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Mura Murska Sobota 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Odranci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Aluminij Kidricevo 3 2 0 0 2:0 +2 0 2 1 -1
5 Brda Dobrovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Domzale 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Tolmin 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
8 Bistrica 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
9 Bre 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Olimpija Lublaň 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Celje NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Triglav 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Videm 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Grad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Koper 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
17 Krsko Posavje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Beltinci NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Rudar Velenje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Radomlje 3 0 2 0 4:0 +4 0 1 2 -1
21 Celje Biostart Publikum 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
22 Tabor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Bravo Publikum 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
24 Nafta 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
25 Bled 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Gorica Nova Gorica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Pesnica 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Sentjur 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dobrovce 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
2 Mura Murska Sobota 4 3 0 0 13:4 +9 0 1 3 +2
3 Odranci 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Aluminij Kidricevo 2 1 0 0 9:4 +5 0 0 2 -1
5 Brda Dobrovo 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
6 Domzale 2 1 0 0 7:3 +4 0 0 2 -1
7 Tolmin 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
8 Bistrica 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Bre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Olimpija Lublaň 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
11 Celje NK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Triglav 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
13 Videm 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Maribor Branik NK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Grad 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Koper 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
17 Krsko Posavje 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
18 Beltinci NK 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
19 Rudar Velenje 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
20 Radomlje 2 1 1 0 15:1 +14 0 1 1 =1
21 Celje Biostart Publikum 3 2 1 0 10:1 +9 0 1 2 =1
22 Tabor 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
23 Bravo Publikum 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Nafta 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
25 Bled 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Gorica Nova Gorica 2 1 1 0 7:4 +3 0 0 2 =1
27 Pesnica 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
28 Sentjur 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Aluminij Kidricevo csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Aluminij Kidricevo pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.