sze, 2020 február 19. @ 11:04 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Grad

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.14 Grad 1 : 4 Krsko Posavje 10.67 6.17 1.20
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/5)
Második 100% (5/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mura Murska Sobota 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 +1
2 Grad 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Tabor 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
4 Videm 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Sentjur 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Domzale 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
7 Radomlje 4 1 3 0 14:4 +10 0 2 2 =3
8 Pesnica 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
9 Beltinci NK 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
10 Aluminij Kidricevo 4 3 0 1 7:4 +3 0 2 2 -1
11 Olimpija Lublaň 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Bled 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Koper 4 3 0 1 12:5 +7 0 1 3 +1
14 Odranci 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Bravo Publikum 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
16 Bistrica 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
17 Maribor Branik NK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Dobrovce 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
19 Celje Biostart Publikum 4 2 2 0 10:2 +8 0 2 2 =2
20 Tolmin 2 1 0 1 3:8 -5 0 0 2 -1
21 Triglav 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
22 Rudar Velenje 4 1 1 2 3:5 -2 0 2 2 -2
23 Brda Dobrovo 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
24 Gorica Nova Gorica 2 1 1 0 8:4 +4 0 0 2 =1
25 Celje NK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Krsko Posavje 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
27 Bre 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Nafta 4 4 0 0 7:1 +6 0 3 1 +4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Aluminij Kidricevo 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
2 Brda Dobrovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Domzale 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Tolmin 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
5 Bistrica 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
6 Bre 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Olimpija Lublaň 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Celje NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Triglav 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Videm 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Grad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Koper 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
14 Krsko Posavje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Beltinci NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Rudar Velenje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Radomlje 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
18 Celje Biostart Publikum 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
19 Tabor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Bravo Publikum 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
21 Nafta 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
22 Bled 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Gorica Nova Gorica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Pesnica 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Sentjur 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Dobrovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Mura Murska Sobota 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Odranci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Aluminij Kidricevo 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
2 Brda Dobrovo 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
3 Domzale 2 1 0 0 7:3 +4 0 0 2 -1
4 Tolmin 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
5 Bistrica 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Bre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Olimpija Lublaň 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Celje NK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Triglav 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
10 Videm 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Maribor Branik NK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Grad 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Koper 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
14 Krsko Posavje 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
15 Beltinci NK 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
16 Rudar Velenje 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
17 Radomlje 2 1 1 0 13:1 +12 0 1 1 =1
18 Celje Biostart Publikum 3 2 1 0 10:1 +9 0 1 2 =1
19 Tabor 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
20 Bravo Publikum 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Nafta 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
22 Bled 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Gorica Nova Gorica 2 1 1 0 7:4 +3 0 0 2 =1
24 Pesnica 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
25 Sentjur 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
26 Dobrovce 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
27 Mura Murska Sobota 2 1 0 0 7:4 +3 0 0 2 -1
28 Odranci 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Grad csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Grad pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.