k, 2020 július 14. @ 23:35 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

L

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.03 Dev 3 : 0 L - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
2 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
3 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
4 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
5 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
6 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
7 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
8 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
12 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
13 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
14 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
16 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
18 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
19 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
22 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
23 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
24 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
25 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
26 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
27 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
28 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
29 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
34 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
36 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
37 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
39 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
40 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
41 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
44 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
48 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
52 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
53 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
54 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
55 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
56 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
57 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
58 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
59 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
60 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
61 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
63 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
64 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
65 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
66 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
68 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
69 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
70 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
71 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
72 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
73 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
74 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
77 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
78 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
80 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
81 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
83 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
84 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
85 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
87 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
88 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
89 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
90 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
91 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
92 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
93 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
95 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
96 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
97 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
98 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
99 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
100 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
101 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
102 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
103 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
104 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
105 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
107 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
108 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
109 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
111 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
112 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
113 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
115 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
116 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
117 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
118 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
120 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
124 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
125 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
126 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
127 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
128 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
129 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
130 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
131 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
132 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
133 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
134 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
135 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
136 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
137 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
138 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
139 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
140 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
141 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
142 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
143 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
144 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
146 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
149 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
150 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
151 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
152 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
153 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
154 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
155 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
156 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
157 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
159 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
162 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
163 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
164 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
166 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
167 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
168 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
170 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
171 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
172 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
175 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
176 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
178 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
179 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
181 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
182 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
183 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
185 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
186 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
187 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
189 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
196 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
197 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
198 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
200 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
201 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
202 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
204 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
205 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
206 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
207 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
209 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
210 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
212 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
214 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
215 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
216 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
217 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
218 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
219 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
221 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
223 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
224 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
225 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
226 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
7 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
8 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
9 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
10 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
15 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
28 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
32 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
34 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
41 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
52 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
53 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
55 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
57 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
64 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
71 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
74 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
77 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
86 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
88 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
89 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
95 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
109 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
112 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
115 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
117 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
118 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
120 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
122 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
138 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
142 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
143 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
150 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
152 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
154 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
155 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
158 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
163 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
165 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
166 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
171 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
174 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
175 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
177 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
181 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
182 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
184 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
200 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
206 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
213 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
215 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
219 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
221 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
222 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
223 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
225 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
2 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
3 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
8 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
9 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
10 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
11 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
12 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
13 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
14 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
15 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
19 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
20 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
22 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
23 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
24 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
27 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
28 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
29 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
30 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
32 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
33 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
36 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
37 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
38 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
41 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
43 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
44 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
45 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
48 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
51 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
53 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
55 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
58 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
62 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
63 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
65 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
66 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
68 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
71 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
72 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
73 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
74 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
76 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
81 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
82 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
83 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
85 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
86 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
88 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
89 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
90 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
93 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
94 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
95 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
97 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
98 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
99 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
100 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
101 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
103 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
108 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
110 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
111 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
112 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
113 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
114 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
115 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
118 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
119 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
120 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
124 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
125 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
126 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
132 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
133 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
135 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
138 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
139 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
142 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
143 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
145 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
146 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
147 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
148 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
149 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
150 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
151 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
154 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
155 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
156 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
157 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
158 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
159 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
160 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
161 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
162 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
163 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
164 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
166 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
167 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
168 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
174 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
181 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
182 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
183 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
185 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
186 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
189 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
190 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
191 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
194 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
196 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
197 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
199 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
200 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
203 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
204 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
205 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
206 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
207 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
208 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
210 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
213 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
214 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
215 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
216 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
217 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
218 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
219 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) L csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted L pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.