h, 2020 augusztus 10. @ 17:34 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Spartak Kva

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.02 V 0 : 3 Spartak Kva - - -
2  2020.08.19 Pova - : - Spartak Kva - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
2 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
4 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
6 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
9 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
14 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
16 Tvrdo 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
17 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
18 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
19 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
20 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
21 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
23 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
26 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
27 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
28 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
30 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
34 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
36 Bel 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
37 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
39 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
40 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
42 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
44 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
45 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
47 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
49 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
50 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
54 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
56 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
59 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
61 Ko 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
62 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
63 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
64 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
68 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
71 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
72 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
77 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
79 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
80 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
81 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
83 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
86 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
87 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
88 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
93 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
94 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
95 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
96 Be 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
97 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
98 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
99 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
100 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
102 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
103 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
104 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
108 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
112 Kol 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
113 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
114 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
119 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
120 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
122 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Vi 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
126 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
127 Hrocho 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
128 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
130 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
131 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
132 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
136 Oravan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
140 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
142 Dru 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
143 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
146 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
148 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
150 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
152 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
153 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
155 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
157 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
158 Slovan Modra 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
159 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
160 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
161 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
162 Ve 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
163 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
164 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
165 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
168 Ni 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
169 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
171 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
173 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
174 M 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
175 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
177 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
178 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
180 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
181 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
182 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
183 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
184 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
185 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
186 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
189 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Tatran VLM 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
192 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
193 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
198 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
199 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
200 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
202 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
203 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
206 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
208 Pata 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
209 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
210 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
211 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
212 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
213 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
215 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
216 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
217 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
218 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Ke 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
222 Ban 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
223 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Gelnica 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
225 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
227 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
228 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
4 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
7 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
12 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
19 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
24 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
25 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
28 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Slovan Modra 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
30 M 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
36 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Ke 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
46 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
57 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Vi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
64 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Ban 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
70 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Pavlovce nad Uhom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Be 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
79 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
98 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Ni 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
101 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
103 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Bel 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
107 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
115 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Slavoj Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Svit FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Sabinov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
152 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
154 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
160 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Krompachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Gelnica 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
170 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
172 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Rusovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
181 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Ko 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
183 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
191 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Tovarn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Rimavská Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
204 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
227 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
230 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
2 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
3 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
5 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Mel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
9 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
13 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
14 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
16 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Pata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
20 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
25 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
26 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Jasenov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
29 Slovan Modra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 M 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
32 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
33 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
34 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Sokol Jakub 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
39 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Ke 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
48 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
49 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
51 Tvrdo 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
52 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
53 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
54 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
55 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
56 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
57 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
61 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Vi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
65 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
70 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
71 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
73 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
75 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
77 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
78 Be 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Jednota Sokol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
83 Tatran VLM 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
84 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
87 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
90 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
96 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
98 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Ni 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
102 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
103 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
105 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
106 Bel 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
109 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
116 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
120 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
122 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
123 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
125 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
126 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Kol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
132 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
134 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
135 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
136 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
138 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
139 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
143 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
145 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
146 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
148 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
149 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
150 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 Olov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
158 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 NM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
161 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
162 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
163 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
165 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
167 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
168 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
173 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
174 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
179 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
180 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Ko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
183 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
185 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
186 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
191 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
192 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
193 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
194 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
195 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
197 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
198 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
201 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
202 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
203 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
205 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
207 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
209 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
210 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
211 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
219 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
221 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
222 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
223 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
225 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
227 Oravan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
228 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Spartak Kva csapat statisztikáit Cup bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted Spartak Kva pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.