cs, 2019 december 12. @ 09:06 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Gelnica

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.21 Gelnica 0 : 2 Spi - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/2)
Második 100% (2/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
2 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
3 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
4 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
5 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
6 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
7 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
8 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
9 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
11 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
12 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
14 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
15 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
16 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
17 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
18 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
20 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
21 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
24 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
25 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
26 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
27 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
28 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
29 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
30 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
31 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
32 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
33 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
34 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
35 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
38 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
39 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
40 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
41 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
42 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
43 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
44 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
46 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
49 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
51 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
52 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
54 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
55 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
56 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
57 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
59 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
61 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
62 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
63 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
65 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
67 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
68 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
71 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
72 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
73 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
75 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
77 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
78 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
79 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
80 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
82 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
83 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
86 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
87 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
88 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
93 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
96 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
97 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
98 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
100 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
102 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
104 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
105 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
106 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
107 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
108 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
109 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
110 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
112 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
114 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
115 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
116 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
117 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
118 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
119 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
120 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
122 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
123 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
124 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
125 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
127 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
129 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
130 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
131 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
132 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
133 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
134 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
135 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
139 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
140 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
142 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
144 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
145 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
148 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
150 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
152 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
154 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
155 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
156 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
159 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
160 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
163 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
164 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
166 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
167 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
168 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
171 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
174 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
175 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
177 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
179 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
180 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
181 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
182 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
183 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
184 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
185 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
186 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
188 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
189 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
190 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
191 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
194 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
195 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
196 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
197 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
198 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
199 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
200 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
203 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
204 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
205 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
207 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
208 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
210 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
211 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
212 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
213 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
214 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
215 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
217 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
218 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
219 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
220 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
223 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
224 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
225 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
226 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
2 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
8 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
10 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
15 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
18 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
20 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
21 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
32 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
40 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
44 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
52 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
54 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
56 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
57 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
58 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
59 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
60 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
63 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
65 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
68 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
71 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
73 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
80 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
87 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
107 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
108 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
112 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
114 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
121 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
122 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
123 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
124 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
125 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
136 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
137 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
138 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
146 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
150 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
154 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
156 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
161 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
166 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
169 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
178 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
181 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
184 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
186 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
193 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
198 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
202 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
207 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
209 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
216 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
217 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
221 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
223 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
2 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
4 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
8 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
12 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
13 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
14 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
17 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
18 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
22 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
26 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
27 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
32 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
34 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
35 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
36 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
37 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
38 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
40 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
42 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
43 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
44 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
45 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
47 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
48 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
49 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
50 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
52 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
53 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
56 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
57 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
58 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
60 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
61 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
62 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
64 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
65 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
66 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
68 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
69 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
70 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
71 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
77 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
78 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
82 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
84 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
85 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
86 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
87 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
88 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
89 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
92 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
93 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
95 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
96 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
98 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
101 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
102 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
103 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
105 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
106 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
107 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
108 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
110 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
112 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
113 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
116 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
117 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
118 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
119 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
120 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
122 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
126 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
130 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
135 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
136 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
137 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
138 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
140 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
141 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
142 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
143 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
145 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
146 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
147 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
148 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
149 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
151 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
152 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
153 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
155 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
156 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
160 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
161 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
164 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
165 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
169 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
171 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
172 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
173 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
176 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
179 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
180 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
181 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
182 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
184 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
187 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
188 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
191 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
192 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
194 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
196 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
197 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
198 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
199 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
202 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
204 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
205 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
209 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
210 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
211 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
213 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
214 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
215 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
216 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
217 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
218 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
221 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
222 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
223 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
225 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
226 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Gelnica csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Gelnica pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.