szo, 2019 december 14. @ 17:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rud

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Harichovce 1 : 3 Rud - - -
2 2019.08.28 Rud 1 : 3 Podbrezova 19.00 10.83 1.06
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 2 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 12.5% (1/8)
Második 87.5% (7/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
4 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
6 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
7 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
8 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
9 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
11 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
12 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
15 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
16 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
19 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
20 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
22 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
24 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
25 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
26 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
28 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
29 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
30 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
32 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
33 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
34 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
36 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
37 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
39 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
40 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
41 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
43 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
44 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
45 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
48 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
51 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
52 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
55 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
57 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
59 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
61 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
62 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
63 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
64 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
67 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
68 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
69 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
71 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
72 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
73 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
74 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
75 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
76 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
77 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
79 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
81 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
82 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
83 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
84 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
86 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
88 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
89 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
93 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
94 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
95 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
97 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
98 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
99 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
100 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
101 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
102 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
104 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
105 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
106 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
109 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
110 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
111 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
112 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
117 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
120 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
122 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
123 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
124 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
125 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
128 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
129 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
130 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
132 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
134 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
135 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
136 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
137 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
138 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
139 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
140 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
143 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
145 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
147 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
148 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
150 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
151 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
152 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
153 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
154 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
155 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
156 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
157 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
158 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
160 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
161 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
162 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
164 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
165 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
167 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
168 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
169 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
171 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
172 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
173 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
174 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
175 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
177 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
179 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
180 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
181 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
182 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
183 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
185 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
186 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
187 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
188 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
189 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
190 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
191 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
194 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
195 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
196 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
197 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
198 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
199 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
200 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
201 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
203 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
204 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
207 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
208 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
209 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
210 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
211 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
212 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
213 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
214 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
215 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
216 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
217 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
218 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
219 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
221 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
222 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
223 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
224 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
225 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
226 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
2 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
7 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
9 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
14 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
15 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
17 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
19 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
22 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
26 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
29 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
30 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
34 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
38 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
39 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
53 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
57 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
60 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
65 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
66 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
72 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
79 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
80 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
88 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
93 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
94 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
95 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
96 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
102 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
109 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
110 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
112 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
116 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
120 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
125 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
126 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
135 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
138 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
140 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
142 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
153 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
157 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
158 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
165 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
167 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
173 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
174 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
176 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
183 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
184 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
187 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
191 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
194 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
198 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
200 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
202 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
203 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
204 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
221 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
223 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
2 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
5 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
6 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
8 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
9 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
10 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
14 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
15 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
17 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
18 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
19 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
20 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
21 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
23 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
24 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
25 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
26 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
27 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
28 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
29 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
30 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
34 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
39 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
40 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
42 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
43 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
44 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
45 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
46 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
49 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
50 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
51 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
52 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
53 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
54 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
56 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
57 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
59 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
60 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
63 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
64 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
65 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
67 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
69 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
70 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
72 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
73 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
75 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
76 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
77 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
79 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
87 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
88 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
92 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
93 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
94 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
95 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
97 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
98 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
99 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
100 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
101 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
102 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
103 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
104 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
105 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
106 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
108 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
111 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
112 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
116 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
119 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
121 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
125 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
126 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
127 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
128 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
129 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
132 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
133 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
136 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
138 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
140 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
141 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
146 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
147 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
148 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
149 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
151 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
153 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
154 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
155 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
157 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
158 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
160 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
161 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
165 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
166 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
168 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
171 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
172 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
173 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
174 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
175 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
178 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
179 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
181 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
182 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
184 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
187 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
191 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
195 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
196 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
197 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
198 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
199 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
200 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
201 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
202 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
204 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
205 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
206 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
208 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
210 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
211 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
217 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
218 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
223 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
224 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
226 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3

Ez az oldal tartalmazza a(z) Rud csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Rud pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.