k, 2020 július 07. @ 01:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sokol Rudn

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1  2019.07.21 Sokol Rudn - : - Kr - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0
Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
2 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
3 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
4 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
5 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
7 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
8 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
10 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
11 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
12 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
13 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
15 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
16 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
18 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
19 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
20 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
21 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
22 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
23 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
24 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
26 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
28 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
29 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
31 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
32 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
33 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
34 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
35 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
36 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
37 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
41 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
42 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
43 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
44 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
45 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
46 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
47 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
48 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
50 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
51 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
54 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
55 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
57 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
60 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
64 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
67 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
68 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
69 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
70 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
71 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
72 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
73 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
74 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
77 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
78 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
80 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
82 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
83 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
84 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
85 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
86 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
87 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
88 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
89 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
90 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
91 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
93 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
95 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
96 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
98 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
99 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
100 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
101 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
103 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
104 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
105 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
107 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
108 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
109 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
111 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
112 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
114 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
115 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
116 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
118 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
119 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
120 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
121 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
122 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
124 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
126 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
127 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
128 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
129 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
130 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
131 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
132 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
133 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
134 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
135 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
136 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
137 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
138 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
139 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
142 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
143 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
144 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
145 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
146 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
147 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
148 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
149 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
150 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
152 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
153 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
156 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
157 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
158 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
159 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
160 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
161 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
162 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
164 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
165 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
166 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
167 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
168 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
169 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
170 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
171 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
172 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
175 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
178 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
180 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
181 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
182 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
183 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
184 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
185 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
186 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
187 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
189 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
190 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
191 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
194 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
195 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
197 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
199 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
201 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
202 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
203 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
205 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
207 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
209 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
210 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
212 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
213 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
215 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
217 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
218 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
219 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
222 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
225 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
226 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
3 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
5 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
10 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
11 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
18 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
26 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
27 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
31 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
33 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
39 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
40 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
47 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
51 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
55 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
56 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
62 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
63 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
64 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
72 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
79 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
82 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
84 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
87 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
93 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
104 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
110 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
112 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
116 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
118 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
119 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
122 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
129 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
137 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
145 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
147 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
148 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
149 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
166 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
168 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
172 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
174 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
178 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
180 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
185 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
186 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
190 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
195 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
198 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
205 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
207 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
210 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
211 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
221 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
2 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
3 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
4 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
5 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
8 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
10 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
12 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
14 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
15 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
16 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
18 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
19 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
21 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
22 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
30 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
31 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
32 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
33 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
37 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
38 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
39 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
40 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
42 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
43 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
44 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
46 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
48 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
49 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
50 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
51 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
54 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
57 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
59 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
62 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
64 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
65 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
66 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
67 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
73 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
74 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
77 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
78 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
80 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
82 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
83 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
84 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
85 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
86 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
87 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
88 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
92 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
93 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
94 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
95 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
97 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
99 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
100 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
103 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
104 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
111 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
113 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
116 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
117 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
118 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
119 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
120 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
121 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
122 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
123 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
124 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
125 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
127 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
129 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
132 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
134 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
135 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
136 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
137 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
141 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
142 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
143 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
144 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
145 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
147 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
149 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
153 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
155 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
156 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
157 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
163 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
164 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
165 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
168 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
169 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
171 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
173 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
174 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
177 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
178 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
180 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
181 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
185 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
187 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
188 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
190 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
191 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
192 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
193 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
194 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
195 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
196 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
197 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
198 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
199 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
205 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
207 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
208 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
209 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
211 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
214 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
215 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
216 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
217 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
218 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
221 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
223 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
224 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
225 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Sokol Rudn csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Sokol Rudn pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.