p, 2019 december 13. @ 00:40 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dru 2 : 3 (p) Kostoln - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 40% (2/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
2 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
3 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
6 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
7 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
8 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
10 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
11 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
16 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
19 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
20 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
21 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
22 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
24 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
25 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
26 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
28 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
29 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
30 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
31 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
32 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
39 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
40 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
42 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
43 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
44 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
45 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
46 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
47 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
48 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
49 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
51 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
53 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
57 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
58 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
60 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
61 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
62 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
63 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
64 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
67 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
68 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
69 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
70 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
71 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
72 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
73 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
75 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
76 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
77 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
79 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
80 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
81 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
83 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
84 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
85 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
87 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
88 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
90 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
91 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
92 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
93 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
95 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
96 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
97 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
98 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
100 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
101 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
104 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
105 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
106 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
107 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
109 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
110 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
111 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
112 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
113 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
116 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
117 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
119 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
120 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
121 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
122 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
123 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
124 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
126 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
127 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
130 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
131 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
132 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
133 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
134 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
135 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
136 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
137 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
138 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
139 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
140 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
142 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
143 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
144 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
145 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
147 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
148 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
150 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
151 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
153 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
154 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
155 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
156 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
157 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
158 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
159 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
160 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
161 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
163 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
164 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
165 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
167 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
168 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
169 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
171 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
172 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
173 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
174 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
177 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
178 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
180 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
181 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
182 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
184 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
185 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
186 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
187 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
188 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
190 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
191 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
196 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
199 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
200 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
201 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
202 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
203 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
204 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
205 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
206 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
207 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
209 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
210 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
211 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
212 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
213 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
215 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
216 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
217 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
218 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
220 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
221 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
222 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
223 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
224 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
225 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
2 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
6 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
9 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
15 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
17 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
18 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
19 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
26 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
30 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
37 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
38 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
43 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
45 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
46 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
47 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
49 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
71 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
75 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
80 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
85 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
86 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
88 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
89 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
90 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
97 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
98 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
102 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
106 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
114 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
115 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
125 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
133 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
142 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
144 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
151 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
153 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
158 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
163 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
164 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
166 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
171 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
172 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
173 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
181 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
184 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
185 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
187 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
188 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
189 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
194 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
196 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
203 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
208 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
211 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
213 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
217 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
225 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
2 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
3 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
5 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
6 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
11 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
13 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
15 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
17 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
19 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
20 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
21 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
22 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
23 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
24 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
26 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
27 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
28 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
29 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
30 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
33 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
37 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
39 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
40 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
41 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
43 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
46 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
48 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
49 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
50 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
51 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
52 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
55 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
56 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
57 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
63 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
64 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
69 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
70 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
72 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
73 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
76 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
77 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
79 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
80 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
82 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
85 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
86 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
88 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
89 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
91 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
92 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
94 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
95 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
96 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
97 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
98 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
99 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
100 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
101 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
102 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
106 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
109 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
111 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
112 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
114 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
115 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
116 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
118 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
120 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
121 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
122 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
123 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
124 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
125 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
127 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
128 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
131 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
133 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
134 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
135 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
137 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
138 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
139 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
141 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
144 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
145 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
146 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
148 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
149 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
151 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
152 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
158 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
160 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
163 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
164 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
165 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
166 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
167 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
168 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
169 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
170 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
172 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
174 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
175 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
176 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
177 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
178 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
180 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
183 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
184 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
188 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
189 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
191 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
192 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
194 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
196 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
198 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
199 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
200 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
201 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
204 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
207 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
208 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
209 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
210 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
211 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
213 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
214 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
215 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
217 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
218 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
219 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
221 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
223 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
224 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
225 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
226 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Dru csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Dru pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.