h, 2019 október 14. @ 13:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kovarce

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Kovarce 1 : 2 ot(p) Sol - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 1 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 33.33% (1/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
2 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
5 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
7 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
8 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
9 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
11 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
12 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
15 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
16 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
17 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
18 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
19 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
20 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
21 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
22 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
23 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
24 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
26 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
27 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
29 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
31 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
33 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
34 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
35 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
36 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
37 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
38 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
39 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
40 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
41 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
42 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
43 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
44 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
47 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
48 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
49 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
50 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
51 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
52 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
53 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
54 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
55 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
58 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
59 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
60 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
61 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
62 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
63 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
64 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
66 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
67 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
68 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
69 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
70 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
71 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
73 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
74 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
75 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
76 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
77 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
78 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
81 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
82 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
84 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
86 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
87 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
88 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
90 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
91 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
92 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
94 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
95 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
96 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
98 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
99 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
100 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
101 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
102 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
103 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
104 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
106 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
107 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
108 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
110 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
112 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
113 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
114 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
115 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
116 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
117 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
118 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
120 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
121 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
122 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
127 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
130 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
133 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
135 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
138 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
141 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
142 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
144 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
145 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
146 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
147 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
149 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
150 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
151 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
152 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
153 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
154 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
157 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
159 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
160 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
161 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
163 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
164 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
165 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
166 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
167 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
168 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
169 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
173 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
176 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
178 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
179 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
180 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
181 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
182 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
183 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
185 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
187 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
188 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
189 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
192 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
195 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
196 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
198 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
199 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
200 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
201 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
202 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
203 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
204 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
205 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
206 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
209 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
210 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
212 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
214 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
217 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
218 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
219 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
220 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
221 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
222 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
224 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
226 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
3 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
8 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
21 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
23 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
27 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
33 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
34 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
41 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
44 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
46 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
47 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
51 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
52 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
55 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
72 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
79 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
81 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
82 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
83 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
84 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
90 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
92 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
98 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
99 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
101 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
114 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
121 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
128 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
140 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
142 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
145 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
153 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
155 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
157 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
160 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
161 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
169 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
171 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
175 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
177 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
186 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
191 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
192 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
194 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
195 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
200 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
202 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
209 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
210 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
212 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
222 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
4 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
6 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
8 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
9 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
10 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
14 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
16 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
17 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
20 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
21 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
23 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
24 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
26 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
27 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
29 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
34 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
37 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
38 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
40 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
48 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
49 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
51 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
53 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
55 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
58 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
59 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
60 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
62 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
67 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
69 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
70 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
72 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
73 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
74 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
76 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
77 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
78 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
79 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
81 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
82 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
83 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
84 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
85 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
86 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
88 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
89 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
90 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
91 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
92 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
94 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
95 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
96 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
97 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
98 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
100 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
101 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
102 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
111 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
112 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
117 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
118 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
119 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
120 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
121 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
122 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
123 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
125 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
126 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
127 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
130 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
131 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
132 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
133 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
134 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
135 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
137 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
140 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
141 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
144 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
146 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
147 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
149 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
150 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
153 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
158 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
160 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
162 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
166 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
167 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
168 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
169 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
171 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
172 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
173 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
174 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
175 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
179 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
180 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
182 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
184 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
185 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
188 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
189 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
191 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
192 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
195 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
196 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
198 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
200 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
201 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
204 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
205 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
206 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
208 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
209 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
210 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
211 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
212 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
213 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
214 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
215 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
216 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
217 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
218 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
220 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
222 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
223 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
224 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Kovarce csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Kovarce pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.