k, 2020 július 07. @ 02:20 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kovarce

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Kovarce 1 : 2 ot(p) Sol - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 1 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 33.33% (1/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
2 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
3 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
6 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
7 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
8 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
9 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
10 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
12 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
13 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
14 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
16 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
17 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
18 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
19 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
20 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
21 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
22 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
23 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
24 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
25 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
26 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
27 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
28 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
31 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
33 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
34 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
35 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
37 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
38 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
39 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
40 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
41 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
42 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
43 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
45 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
46 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
47 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
48 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
49 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
50 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
51 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
52 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
55 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
56 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
59 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
60 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
61 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
62 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
63 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
64 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
65 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
66 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
67 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
68 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
69 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
70 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
72 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
73 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
74 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
75 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
77 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
78 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
79 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
81 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
83 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
84 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
85 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
86 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
87 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
89 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
90 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
93 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
94 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
97 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
98 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
100 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
101 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
102 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
105 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
107 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
111 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
112 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
113 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
114 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
115 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
116 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
117 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
118 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
120 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
122 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
127 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
130 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
131 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
133 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
134 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
135 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
137 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
140 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
141 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
143 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
144 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
145 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
146 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
147 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
149 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
150 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
152 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
153 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
154 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
156 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
157 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
158 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
159 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
160 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
162 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
163 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
164 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
165 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
167 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
168 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
169 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
172 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
173 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
175 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
177 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
178 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
179 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
180 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
181 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
183 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
184 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
185 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
187 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
188 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
195 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
197 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
198 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
199 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
200 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
201 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
203 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
204 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
208 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
209 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
211 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
213 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
214 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
215 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
216 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
217 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
218 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
219 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
220 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
222 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
223 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
224 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
225 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
226 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
6 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
7 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
14 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
17 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
19 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
21 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
22 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
24 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
26 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
32 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
39 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
41 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
42 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
44 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
48 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
49 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
50 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
51 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
72 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
75 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
79 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
80 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
81 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
82 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
91 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
94 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
96 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
99 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
100 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
103 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
106 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
108 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
111 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
120 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
133 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
134 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
139 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
143 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
145 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
151 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
153 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
154 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
155 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
160 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
162 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
168 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
169 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
170 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
177 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
181 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
185 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
189 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
191 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
194 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
207 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
208 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
209 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
212 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
219 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
221 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
3 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
7 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
9 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
10 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
14 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
17 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
19 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
21 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
22 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
23 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
24 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
25 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
26 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
27 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
28 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
32 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
36 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
37 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
38 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
41 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
43 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
44 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
46 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
47 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
48 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
49 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
52 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
55 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
57 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
58 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
60 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
65 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
66 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
67 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
70 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
72 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
73 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
74 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
75 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
76 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
78 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
79 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
81 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
82 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
83 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
84 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
86 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
87 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
88 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
89 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
90 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
91 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
92 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
93 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
95 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
96 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
97 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
99 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
100 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
106 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
108 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
109 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
111 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
112 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
114 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
116 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
117 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
118 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
119 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
123 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
125 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
126 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
127 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
129 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
131 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
132 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
133 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
134 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
136 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
137 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
139 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
141 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
143 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
144 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
145 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
146 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
147 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
148 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
149 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
151 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
158 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
160 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
161 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
165 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
166 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
167 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
168 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
169 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
170 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
171 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
173 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
174 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
178 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
179 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
181 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
182 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
183 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
184 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
188 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
189 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
191 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
192 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
193 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
194 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
195 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
196 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
200 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
203 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
204 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
208 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
209 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
210 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
212 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
213 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
214 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
216 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
217 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
221 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
223 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
226 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Kovarce csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Kovarce pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.