k, 2020 február 18. @ 11:45 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ban

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ban 1 : 4 Ban - - -
2 2019.08.14 Ban 0 : 3 Zlaté Moravce 31.00 16.50 1.01
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 62.5% (5/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
2 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
3 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
7 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
8 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
10 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
12 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
14 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
15 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
17 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
18 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
20 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
21 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
22 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
24 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
25 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
26 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
27 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
28 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
31 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
32 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
34 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
35 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
38 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
39 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
40 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
42 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
43 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
45 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
46 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
48 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
49 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
50 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
51 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
52 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
53 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
54 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
56 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
57 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
58 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
59 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
60 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
62 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
63 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
64 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
65 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
66 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
67 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
68 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
69 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
70 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
71 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
73 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
74 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
75 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
77 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
78 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
79 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
81 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
86 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
87 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
88 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
89 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
91 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
92 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
93 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
94 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
95 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
98 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
100 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
101 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
102 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
103 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
104 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
106 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
107 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
109 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
110 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
111 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
112 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
113 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
114 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
115 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
118 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
119 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
120 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
122 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
123 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
124 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
125 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
126 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
127 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
128 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
129 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
131 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
132 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
133 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
135 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
136 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
137 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
138 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
139 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
140 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
142 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
143 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
145 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
146 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
147 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
149 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
155 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
156 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
157 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
158 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
159 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
161 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
162 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
165 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
166 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
167 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
168 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
170 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
171 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
172 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
175 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
176 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
177 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
178 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
179 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
180 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
182 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
183 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
184 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
185 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
187 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
188 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
189 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
190 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
191 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
192 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
193 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
194 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
197 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
198 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
199 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
200 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
201 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
202 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
203 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
204 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
205 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
206 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
207 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
208 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
210 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
211 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
213 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
220 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
223 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
224 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
226 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
3 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
6 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
9 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
11 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
12 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
15 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
20 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
29 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
32 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
33 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
47 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
48 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
49 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
52 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
53 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
58 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
60 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
61 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
66 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
68 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
69 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
76 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
78 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
79 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
88 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
103 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
109 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
111 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
113 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
115 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
117 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
118 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
119 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
125 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
128 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
133 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
137 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
138 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
157 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
162 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
167 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
168 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
174 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
176 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
182 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
183 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
184 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
187 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
196 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
197 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
204 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
206 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
208 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
212 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
214 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
218 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
226 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
4 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
5 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
6 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
8 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
9 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
10 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
11 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
12 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
13 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
15 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
16 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
17 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
18 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
20 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
22 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
24 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
25 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
27 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
29 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
31 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
32 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
33 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
36 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
41 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
42 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
43 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
45 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
46 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
47 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
48 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
49 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
50 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
51 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
53 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
54 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
57 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
60 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
62 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
63 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
64 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
66 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
68 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
70 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
71 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
72 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
73 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
75 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
76 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
79 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
82 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
84 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
86 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
87 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
91 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
93 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
94 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
95 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
96 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
99 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
100 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
101 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
102 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
103 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
106 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
108 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
109 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
111 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
112 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
115 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
116 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
117 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
119 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
120 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
122 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
125 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
126 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
128 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
129 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
136 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
137 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
138 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
139 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
141 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
144 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
145 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
147 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
148 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
149 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
151 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
154 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
155 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
157 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
158 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
159 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
161 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
162 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
163 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
165 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
167 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
168 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
169 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
170 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
171 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
172 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
173 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
174 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
175 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
176 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
177 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
178 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
181 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
187 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
188 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
194 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
196 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
197 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
199 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
200 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
201 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
203 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
204 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
205 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
206 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
207 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
208 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
209 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
210 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
211 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
213 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
215 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
216 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
218 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
219 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
221 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
222 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Ban csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Ban pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.