p, 2020 április 10. @ 20:15 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Tatran

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Tatran 0 : 4 St. Lubovna 2.95 4.50 1.85
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/4)
Második 100% (4/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
3 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
4 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
5 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
12 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
13 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
14 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
15 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
16 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
17 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
19 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
20 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
22 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
23 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
24 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
25 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
26 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
27 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
28 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
29 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
31 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
33 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
34 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
35 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
36 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
37 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
38 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
40 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
41 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
42 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
43 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
46 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
48 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
49 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
50 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
51 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
56 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
57 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
59 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
60 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
62 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
63 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
66 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
67 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
68 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
69 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
70 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
71 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
72 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
79 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
81 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
82 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
83 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
84 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
85 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
86 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
87 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
88 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
89 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
90 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
93 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
97 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
99 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
100 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
101 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
102 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
103 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
104 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
105 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
107 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
108 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
109 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
111 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
112 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
113 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
114 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
115 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
116 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
117 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
118 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
119 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
122 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
123 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
124 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
126 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
127 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
129 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
130 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
131 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
133 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
134 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
135 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
136 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
138 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
140 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
141 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
142 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
144 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
145 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
146 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
147 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
149 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
150 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
151 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
152 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
155 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
156 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
158 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
159 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
161 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
162 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
163 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
165 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
166 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
169 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
170 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
171 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
172 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
173 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
174 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
175 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
176 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
177 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
178 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
179 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
180 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
182 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
183 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
184 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
185 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
188 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
190 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
191 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
192 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
193 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
194 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
195 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
196 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
197 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
198 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
199 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
200 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
202 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
203 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
204 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
206 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
207 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
208 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
209 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
210 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
212 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
213 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
214 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
216 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
218 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
220 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
221 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
222 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
223 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
224 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
226 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
7 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
9 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
19 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
24 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
30 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
31 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
38 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
39 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
40 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
45 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
52 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
53 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
54 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
68 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
69 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
71 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
76 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
77 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
85 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
91 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
93 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
95 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
98 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
101 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
105 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
108 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
110 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
113 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
117 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
118 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
126 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
129 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
130 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
132 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
137 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
142 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
145 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
146 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
151 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
153 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
160 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
161 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
163 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
170 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
176 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
182 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
188 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
190 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
193 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
195 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
198 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
199 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
202 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
208 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
209 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
211 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
218 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
225 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
2 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
4 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
5 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
7 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
8 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
11 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
12 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
13 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
15 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
16 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
18 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
19 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
22 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
24 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
25 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
26 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
28 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
30 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
31 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
32 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
33 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
34 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
35 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
36 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
42 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
44 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
45 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
46 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
48 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
51 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
53 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
54 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
55 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
57 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
58 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
60 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
62 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
63 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
66 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
67 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
69 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
70 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
71 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
72 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
75 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
76 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
80 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
81 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
83 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
85 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
88 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
89 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
91 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
92 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
94 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
95 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
98 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
99 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
100 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
101 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
102 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
103 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
105 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
106 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
107 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
108 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
111 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
113 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
114 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
117 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
120 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
122 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
125 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
126 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
127 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
129 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
130 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
131 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
132 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
133 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
135 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
137 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
138 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
140 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
141 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
142 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
143 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
144 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
145 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
146 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
148 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
150 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
151 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
155 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
156 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
157 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
159 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
160 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
163 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
168 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
169 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
171 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
174 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
177 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
178 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
182 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
183 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
185 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
186 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
187 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
188 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
191 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
192 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
193 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
194 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
195 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
196 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
198 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
199 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
200 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
201 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
202 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
204 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
205 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
207 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
208 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
209 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
210 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
211 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
212 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
213 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
218 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
219 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
221 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
222 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
224 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
225 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3

Ez az oldal tartalmazza a(z) Tatran csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Tatran pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.