h, 2020 február 24. @ 12:31 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Dru 2 : 6 11.50 5.50 1.20
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 6.00
Gól/játék 8.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 62.5% (5/8)
Második 37.5% (3/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
2 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
4 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
5 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
6 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
7 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
10 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
13 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
15 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
16 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
17 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
18 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
19 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
20 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
21 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
25 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
27 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
29 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
32 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
33 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
34 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
35 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
36 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
37 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
39 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
40 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
41 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
42 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
43 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
44 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
47 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
49 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
50 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
51 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
53 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
54 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
56 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
57 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
58 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
59 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
60 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
61 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
62 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
63 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
64 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
65 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
66 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
67 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
68 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
70 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
72 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
74 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
75 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
76 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
77 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
78 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
79 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
80 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
81 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
82 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
83 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
84 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
85 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
86 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
89 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
90 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
91 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
93 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
94 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
95 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
96 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
97 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
99 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
100 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
102 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
103 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
105 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
106 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
108 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
109 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
110 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
111 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
114 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
115 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
116 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
117 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
118 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
119 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
120 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
123 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
126 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
128 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
129 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
130 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
131 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
132 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
133 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
134 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
136 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
138 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
141 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
142 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
143 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
145 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
146 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
147 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
149 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
150 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
151 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
154 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
156 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
157 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
158 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
159 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
160 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
161 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
163 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
164 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
165 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
172 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
173 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
175 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
176 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
177 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
179 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
180 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
183 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
184 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
185 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
186 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
187 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
188 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
189 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
190 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
191 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
194 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
195 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
196 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
197 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
198 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
200 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
201 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
202 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
205 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
207 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
208 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
209 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
210 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
214 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
215 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
217 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
219 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
220 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
222 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
223 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
224 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
226 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
2 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
7 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
10 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
21 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
23 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
24 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
25 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
28 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
38 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
39 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
49 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
53 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
55 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
57 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
61 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
62 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
63 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
65 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
67 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
75 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
77 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
84 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
86 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
87 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
90 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
95 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
109 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
112 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
114 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
117 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
118 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
121 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
123 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
124 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
126 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
133 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
138 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
141 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
142 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
143 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
153 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
158 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
167 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
169 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
175 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
176 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
178 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
182 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
188 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
196 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
197 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
202 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
205 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
210 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
211 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
222 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
223 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
5 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
7 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
9 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
10 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
11 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
13 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
16 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
19 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
20 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
23 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
24 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
25 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
26 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
27 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
28 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
29 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
30 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
32 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
33 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
37 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
38 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
39 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
40 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
42 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
44 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
45 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
49 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
50 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
51 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
55 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
56 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
57 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
58 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
61 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
62 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
63 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
64 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
66 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
67 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
68 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
69 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
75 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
77 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
78 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
80 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
81 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
86 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
87 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
88 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
89 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
90 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
91 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
92 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
93 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
98 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
99 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
100 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
101 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
104 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
107 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
108 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
110 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
112 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
113 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
115 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
116 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
117 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
118 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
121 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
123 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
124 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
125 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
126 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
128 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
129 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
131 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
132 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
133 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
134 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
135 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
137 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
138 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
139 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
140 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
141 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
142 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
143 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
150 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
151 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
152 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
155 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
157 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
159 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
160 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
161 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
162 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
165 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
167 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
170 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
171 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
172 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
173 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
174 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
175 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
178 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
179 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
181 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
182 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
183 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
184 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
185 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
187 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
188 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
189 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
191 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
198 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
200 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
202 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
204 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
205 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
207 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
208 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
209 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
210 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
211 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
213 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
215 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
216 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
220 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
221 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
223 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
224 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
225 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Dru csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Dru pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.