p, 2020 június 05. @ 22:59 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Bad

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Selce 3 : 0 Bad - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
4 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
6 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
9 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
10 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
11 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
12 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
13 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
14 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
15 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
16 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
18 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
20 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
25 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
28 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
29 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
30 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
31 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
32 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
33 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
35 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
38 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
39 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
41 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
42 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
43 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
44 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
45 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
46 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
48 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
49 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
51 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
52 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
53 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
55 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
56 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
57 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
58 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
60 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
61 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
62 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
63 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
65 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
66 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
67 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
70 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
71 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
72 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
73 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
75 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
76 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
77 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
78 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
81 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
82 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
83 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
86 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
93 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
95 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
96 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
97 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
99 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
100 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
102 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
103 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
107 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
108 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
110 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
112 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
113 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
114 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
115 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
116 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
117 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
118 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
120 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
121 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
122 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
123 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
124 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
126 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
127 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
128 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
130 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
131 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
132 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
133 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
134 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
136 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
137 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
138 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
140 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
141 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
143 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
144 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
145 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
146 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
147 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
148 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
149 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
150 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
151 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
152 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
153 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
156 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
157 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
158 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
160 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
161 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
163 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
164 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
165 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
166 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
168 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
170 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
171 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
172 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
173 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
174 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
175 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
176 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
179 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
180 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
183 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
184 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
185 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
186 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
187 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
188 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
189 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
190 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
191 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
192 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
193 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
194 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
195 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
197 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
198 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
199 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
200 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
201 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
202 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
203 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
205 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
207 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
208 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
209 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
210 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
211 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
212 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
213 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
217 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
218 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
221 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
222 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
224 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
226 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
5 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
7 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
8 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
15 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
22 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
34 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
36 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
39 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
46 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
47 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
53 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
54 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
55 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
56 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
60 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
63 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
69 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
70 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
72 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
76 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
81 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
85 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
91 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
92 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
96 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
100 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
109 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
111 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
115 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
121 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
129 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
132 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
133 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
142 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
145 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
146 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
148 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
152 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
153 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
158 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
167 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
168 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
175 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
176 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
177 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
178 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
185 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
201 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
206 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
207 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
208 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
209 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
213 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
216 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
222 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
223 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
225 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
7 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
8 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
10 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
13 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
15 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
16 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
18 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
19 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
20 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
22 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
23 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
25 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
26 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
27 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
29 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
31 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
33 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
34 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
36 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
37 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
39 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
40 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
43 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
44 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
45 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
47 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
48 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
49 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
50 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
51 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
53 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
60 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
61 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
66 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
67 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
69 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
70 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
71 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
73 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
74 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
77 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
78 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
79 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
81 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
83 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
84 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
86 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
87 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
88 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
89 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
92 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
93 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
95 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
96 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
100 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
101 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
104 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
105 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
108 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
110 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
111 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
113 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
114 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
116 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
118 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
119 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
122 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
123 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
127 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
129 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
132 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
135 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
136 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
138 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
142 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
143 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
145 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
146 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
148 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
149 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
151 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
152 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
153 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
154 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
156 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
157 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
158 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
161 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
163 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
165 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
168 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
169 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
170 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
171 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
172 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
174 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
175 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
177 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
178 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
182 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
183 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
184 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
186 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
192 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
193 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
196 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
197 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
199 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
200 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
201 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
203 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
204 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
205 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
206 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
207 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
209 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
210 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
212 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
213 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
214 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
215 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
216 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
217 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
218 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
219 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
220 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
223 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
224 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
225 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Bad csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Bad pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.