sze, 2019 november 20. @ 08:42 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Tatran O

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Tatran O 0 : 3 Vysok - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
2 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
3 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
6 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
9 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
13 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
14 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
16 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
17 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
19 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
20 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
21 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
23 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
24 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
25 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
28 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
31 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
32 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
34 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
35 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
36 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
37 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
38 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
39 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
40 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
42 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
43 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
44 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
45 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
46 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
47 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
48 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
50 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
51 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
53 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
54 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
55 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
56 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
58 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
59 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
60 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
62 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
63 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
64 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
66 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
67 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
70 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
71 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
72 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
73 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
74 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
75 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
77 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
78 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
79 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
80 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
81 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
82 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
84 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
85 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
86 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
87 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
89 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
90 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
92 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
95 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
96 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
97 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
98 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
100 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
101 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
103 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
105 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
107 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
108 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
109 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
111 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
113 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
114 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
117 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
118 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
119 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
121 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
122 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
123 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
124 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
125 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
126 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
128 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
129 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
130 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
132 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
133 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
135 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
138 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
141 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
142 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
143 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
144 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
146 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
147 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
149 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
150 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
151 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
152 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
153 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
155 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
156 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
157 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
158 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
160 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
161 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
162 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
163 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
164 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
165 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
168 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
169 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
170 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
171 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
174 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
175 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
176 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
177 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
178 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
179 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
183 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
184 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
185 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
186 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
187 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
189 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
190 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
191 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
193 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
194 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
195 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
196 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
197 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
198 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
199 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
200 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
202 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
205 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
206 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
208 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
209 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
210 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
211 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
212 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
213 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
214 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
215 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
216 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
218 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
219 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
220 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
222 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
224 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
226 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
14 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
18 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
19 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
24 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
33 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
34 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
35 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
38 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
51 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
53 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
54 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
61 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
62 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
63 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
64 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
65 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
67 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
75 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
83 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
89 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
94 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
95 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
103 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
105 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
110 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
113 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
125 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
127 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
132 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
147 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
148 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
154 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
156 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
160 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
167 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
169 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
171 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
173 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
181 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
182 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
183 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
190 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
191 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
194 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
198 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
199 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
204 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
213 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
219 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
221 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
222 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
224 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
2 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
3 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
4 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
5 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
7 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
8 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
9 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
12 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
14 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
18 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
20 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
21 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
24 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
28 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
31 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
32 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
33 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
35 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
36 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
37 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
38 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
39 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
40 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
43 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
44 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
47 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
50 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
51 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
55 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
56 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
57 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
58 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
59 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
60 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
61 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
63 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
64 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
71 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
72 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
73 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
78 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
79 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
80 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
81 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
83 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
84 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
85 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
86 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
87 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
89 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
92 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
93 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
94 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
95 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
96 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
97 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
100 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
101 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
102 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
104 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
105 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
106 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
107 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
108 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
109 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
110 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
112 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
113 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
114 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
115 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
121 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
123 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
126 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
129 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
130 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
131 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
133 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
136 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
140 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
141 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
144 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
145 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
146 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
148 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
150 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
151 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
152 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
154 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
155 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
156 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
158 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
159 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
160 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
162 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
163 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
165 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
168 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
171 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
172 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
173 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
175 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
177 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
180 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
181 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
182 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
183 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
184 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
185 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
186 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
188 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
191 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
192 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
193 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
194 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
196 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
197 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
200 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
201 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
204 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
207 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
209 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
213 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
215 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
216 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
217 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
219 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
220 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
223 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
224 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
225 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
226 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3

Ez az oldal tartalmazza a(z) Tatran O csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Tatran O pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.