p, 2019 december 13. @ 01:37 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Gerlachov

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Ve 2 : 1 Gerlachov 2.95 4.60 1.85
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
2 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
4 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
6 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
8 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
9 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
11 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
12 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
13 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
15 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
16 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
17 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
19 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
22 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
25 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
26 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
29 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
31 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
32 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
34 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
35 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
36 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
37 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
39 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
40 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
41 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
42 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
44 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
45 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
46 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
47 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
48 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
49 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
51 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
53 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
54 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
55 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
56 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
58 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
59 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
60 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
61 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
62 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
63 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
67 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
68 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
71 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
72 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
74 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
75 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
78 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
79 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
82 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
83 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
84 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
85 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
86 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
88 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
90 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
93 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
95 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
96 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
97 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
98 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
103 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
104 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
106 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
108 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
109 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
110 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
111 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
112 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
113 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
114 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
115 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
116 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
117 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
119 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
121 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
122 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
124 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
125 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
126 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
127 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
129 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
130 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
131 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
133 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
134 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
135 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
137 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
138 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
140 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
141 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
142 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
143 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
144 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
145 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
146 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
147 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
149 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
151 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
152 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
153 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
154 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
155 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
157 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
158 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
159 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
160 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
161 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
162 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
163 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
164 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
165 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
168 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
169 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
170 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
171 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
172 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
173 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
174 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
176 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
177 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
179 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
180 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
181 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
182 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
183 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
184 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
185 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
186 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
187 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
189 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
190 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
191 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
193 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
194 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
195 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
196 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
197 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
198 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
199 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
201 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
204 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
206 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
207 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
208 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
209 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
211 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
212 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
213 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
214 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
215 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
217 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
218 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
219 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
221 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
223 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
224 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
225 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
6 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
9 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
10 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
28 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
31 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
36 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
37 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
38 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
44 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
52 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
53 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
59 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
64 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
65 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
66 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
67 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
74 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
81 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
82 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
84 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
86 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
88 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
89 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
96 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
97 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
106 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
109 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
111 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
113 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
120 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
126 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
128 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
129 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
136 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
138 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
144 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
145 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
147 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
149 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
154 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
155 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
156 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
165 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
172 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
174 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
175 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
176 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
193 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
195 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
199 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
204 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
207 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
212 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
213 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
216 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
219 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
221 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
224 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
6 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
9 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
10 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
11 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
13 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
14 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
15 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
16 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
17 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
18 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
21 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
22 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
23 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
24 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
25 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
27 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
28 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
30 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
31 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
34 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
35 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
36 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
37 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
39 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
41 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
42 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
44 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
45 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
47 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
48 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
49 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
58 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
59 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
63 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
64 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
65 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
66 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
68 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
69 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
70 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
71 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
75 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
76 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
77 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
78 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
79 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
80 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
83 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
84 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
88 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
91 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
92 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
96 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
97 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
98 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
99 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
100 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
103 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
104 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
107 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
109 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
110 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
111 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
112 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
114 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
118 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
119 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
120 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
121 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
122 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
124 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
126 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
127 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
128 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
129 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
130 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
131 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
132 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
136 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
137 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
139 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
142 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
143 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
144 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
145 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
146 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
149 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
150 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
151 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
153 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
154 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
155 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
156 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
158 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
159 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
162 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
166 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
167 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
168 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
169 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
170 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
171 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
172 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
173 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
174 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
176 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
177 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
179 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
181 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
182 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
189 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
190 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
192 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
195 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
196 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
198 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
199 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
202 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
203 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
205 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
206 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
207 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
208 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
212 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
213 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
214 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
216 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
217 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
218 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
220 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
221 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
222 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
223 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
224 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
225 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
226 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Gerlachov csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Gerlachov pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.