h, 2019 október 14. @ 12:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pr

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Radzovce 2 : 5 Pr - - -
2 2019.08.21 Pr 1 : 2 Kom 24.17 12.92 1.03
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (5/10)
Második 50% (5/10)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
2 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
3 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
7 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
8 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
9 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
11 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
12 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
13 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
14 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
15 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
16 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
17 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
20 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
21 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
24 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
25 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
26 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
27 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
30 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
33 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
34 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
35 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
36 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
37 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
38 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
41 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
44 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
46 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
48 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
49 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
50 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
51 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
52 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
53 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
54 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
57 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
59 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
61 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
62 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
64 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
65 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
66 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
67 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
68 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
69 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
70 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
71 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
73 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
74 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
75 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
77 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
78 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
80 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
81 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
82 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
84 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
85 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
86 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
87 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
88 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
90 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
92 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
93 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
94 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
95 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
98 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
99 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
100 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
101 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
102 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
103 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
104 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
105 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
108 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
109 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
110 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
111 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
112 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
113 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
114 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
115 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
116 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
118 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
119 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
122 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
123 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
124 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
125 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
126 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
127 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
128 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
130 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
131 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
132 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
134 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
135 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
136 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
137 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
138 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
139 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
140 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
141 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
142 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
144 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
146 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
147 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
148 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
149 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
151 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
152 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
155 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
157 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
160 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
161 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
163 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
165 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
166 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
167 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
169 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
170 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
171 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
172 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
173 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
175 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
176 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
178 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
179 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
180 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
182 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
183 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
184 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
188 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
191 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
192 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
195 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
197 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
199 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
200 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
202 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
203 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
204 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
205 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
207 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
208 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
209 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
210 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
212 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
213 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
214 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
215 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
216 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
218 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
220 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
221 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
222 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
223 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
225 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
226 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
2 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
7 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
9 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
10 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
15 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
16 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
24 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
25 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
31 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
32 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
35 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
40 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
41 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
49 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
51 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
55 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
63 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
68 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
72 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
73 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
79 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
81 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
87 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
88 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
90 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
98 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
99 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
105 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
109 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
114 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
116 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
117 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
118 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
142 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
143 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
148 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
154 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
155 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
157 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
159 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
162 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
167 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
170 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
171 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
179 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
180 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
197 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
200 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
205 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
212 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
213 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
220 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
221 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
222 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
2 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
6 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
7 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
8 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
9 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
11 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
12 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
13 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
14 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
15 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
17 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
18 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
19 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
20 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
22 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
23 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
26 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
27 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
31 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
34 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
36 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
40 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
41 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
42 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
43 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
46 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
47 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
50 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
51 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
53 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
54 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
56 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
61 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
62 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
63 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
64 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
66 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
68 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
69 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
70 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
72 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
73 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
75 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
76 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
80 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
82 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
86 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
87 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
88 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
89 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
92 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
93 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
94 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
96 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
97 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
99 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
101 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
103 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
105 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
110 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
111 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
112 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
113 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
114 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
115 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
116 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
118 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
119 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
120 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
121 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
122 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
124 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
125 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
132 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
133 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
137 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
138 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
140 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
141 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
143 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
146 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
147 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
149 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
150 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
154 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
155 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
157 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
158 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
159 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
160 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
161 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
163 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
164 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
165 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
166 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
167 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
168 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
169 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
170 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
171 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
174 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
180 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
181 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
183 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
184 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
185 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
186 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
189 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
190 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
191 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
192 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
193 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
194 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
196 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
197 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
200 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
203 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
204 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
205 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
206 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
207 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
209 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
210 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
212 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
214 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
216 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
217 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
218 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
220 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Pr csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Pr pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.